PDA

View Full Version : Opisanie na vseki chlen na semeistoto



sisa_pisa
07-21-2005, 10:05
Znachi temata e sreshto vseki chlen na semeistvoto da napishete po tri dumichki koito go opisvat.Aide az sym pyrva
-mama- nay-gotinata maika!
-tati- vesel zabaven i ponqkoga dosta seriozen
-batko- mn gotin chovek !!!!

stereophonix
07-21-2005, 10:43
hehehehhe zna4i [;
mama - mnoo to4na jena (: mn se razbirame i mn si q obi4kam
tate - i nego si go obi4kam, no imame mn raznoglasiq po otno6enie na va4erniq 4as prierno i dosta problemi mi sazdava, no toi sa6to e mn pe4en kogato e v nastroenie
sestri4kata mi - maleee [; mn sladko lape, mn go obi4kam oba4e nqkoi pat mn me nervi i se poskarvame
((: malko pove4e ot po 3 dumi ma kvo da se prai

Chiana
07-21-2005, 11:14
mama - izrudka pekana ama mnogo se biem ponqkoga :roll:
brat4etkata - ooo stra6en 4ovek super mila i dobra i to4na

miloto_girl_4e
07-21-2005, 11:24
mama ---> ot mesec vreme nqkude izob6to,ama
izob6to ne se razbirame,tq nervni4i,a posle
me obvinqva mene :roll:
tatko ---> super pi4aga e,mnogo si me kefi :wink:
brat mi ---> abe gotin si e ,ne moga da se
opla4a ot nego :D

Murderdoll^^
07-21-2005, 11:35
и двамата са лайна

chupacabra
07-21-2005, 11:42
и двамата са супер пичове

Elitooooo
07-21-2005, 11:50
Mama :arrow: mnogo zabavna,gotina,kupondjiika,sladka e...
Tatti :arrow: serizozen pi4,mrazi tapata mi 4algia,naduva retroto v opel4eto ni,abe gotin si e
Baba :arrow: http://9.forumer.com/html/emoticons/martys/yyy.gif
Diado :arrow: Mnogo e pe4en,mnogo gotin,daje onia den spe4eli gsm ot tototo :D :D :D :D :wink:

Чума._на_токчета
07-21-2005, 11:56
Мама-грижовна,взискателна, любеобилна,доста страхлива,мила,нежна....
Тати-любеобилен,по-повърхностен,грижовен,купо нджия,човек на импулса...
Аз малко се поолях,но не мога да опиша родителите си само с три думи.Те са фантастични хора и много ги обичам,но понякога се престарават с грижите си и ме задушават,но въпреки недостатъците им ги обичам!!!Няма човек,който да е безгрешен и идеален!!!ЗАПОМНЕТЕ ГО И НЕ СЪДЕТЕ РОДИТЕЛИТЕ СИ ЗА ВСЯКА ГРЕШКА.И ТЕ СА ХОРА СПОСОБНИ НА ПРЕГРЕШЕНИЯ!!!

sweezy_girl
07-21-2005, 13:48
mi kvo da vi kaja ne e "the best" family ama sa ponasqme po nqkukuv na4in :(

LP_girl_14
07-21-2005, 14:46
мама-готина,печена ,грижовна с една дума невероятна
татко-спокоен,весел,либерален(за моя радост)
с една дума баща-мечта
баба-консервативна,домакиня,но все пак добра
дядо-забавен,мил,трудолюбив

kuks
07-21-2005, 15:12
и двамата са лайна
Ti si mnogo zle,kak moje da govori6 taka za roditelite si?Ako ne bqha te ti sas sigurnost nqma6e da pi6e6 gluposti po forumite.Kakvito i da sa,vse pak sa ti roditeli.Rabotqt za teb,trudqt se i iskat ti da si dobre,a ti kak im se otblagodarqva6?Zaslujava6 da visi6 v nqkoi dom za siraci i 6te se nau4i6! i btw avatara ti e tap
Da i da kaja za moeto semeistvo:
mama-svestna,kupongiika i na momenti stranna
ba6ta mi -mnogo kadaren i umen,leko zatvoren,no kupongiq
baba-moderna,inteligentna,babriva
dedi-kulinar,klukar,ribar
ku4eto mi-pi4,4eren,kosmat

devil4e
07-21-2005, 15:51
Яка тема :wink:
мама - нервничка, печена приятелка
сестра ми - голямо, печено момиче
тати - готин пич, пушач :wink:

--==aLwaySs-SaD==-
07-21-2005, 16:14
˜МаМа˜ -> понякога ме ядосва но много си я бичкам
˜ТаТи˜ -> мноу е печен винаги се разбираме:)
˜Сестричката ми˜ -> много обича да ме нерви, ама и аз не оставам по назад:) Сладур си е!

SineOkata_P
07-21-2005, 21:23
hehe mi da zapo4vam:
mama-dobri4ka ponqkoga ispada v isteriq i mnogo vika
tate-mi dobri4ak,no ponqkoga mi se kara e normalno e:)
sestra mi-dosadna no i nai-dobrata mi pr i savetnica

DeSiTo0o
08-07-2005, 23:08
Мама-най-добрата майка!
Тате-висок,добър,абе с 3 думи-най-добрия татко!
Брат ми-малко,лигаво зверче,но въпреки тва много си го обичкам!

ro6li4ka
08-08-2005, 00:16
mama -> luda jenica,tvyrdo podkrepq demokraciqta i zadyljeniqta v ky6ti :( no vypreki tova super mama obi4kam si q
tati -> malko nervak,ina4e mn pe4en ama nali sam mu lubimka,abe obi4am si tatkoto
batko -> vse iska ne6to(glavno pari),golqmo govedo,ama i nego si go obi4kam
az -> ligavi4ko,vinagi znam koe kyde e u nas,i se se karam s tati ma toi vinagi mi pro6tava :)

ob6to vzeto 6tura familiq sme si

Black Girl
08-08-2005, 10:17
Mama-mnogo pe4ena jena,Ba6ta mi-mnogo pe4an muj,Sestrami-mnogo pe4ena sestri4ka :wink: MNOGO SE GI OBI4KAM1!!!

MyLLyHKa
08-10-2005, 12:18
mama i tatko - ponqkoga nervqt ama sa mi roditeli i si gi obi4kam adski mnogu :!: :wink:
batky-karame se,biim sa oba4e znam 4e vinagi moga da raz4itam na nego.abe pi4 e nali mi e brat :)

mis_marry_jane_13
08-10-2005, 13:02
-mama super pe4en 4ovek
-tatko-ponqkoga strog ama super pe4en 4ovek

wetti
08-10-2005, 21:46
Интересна темичка :) значи:

мама-с нея си се разбирам.но естествено и понякога се караме.Инъче е много добра и ми позволява всичко (в границите на допустимото де )Обичкам си я :)
татко-Разбира ме се , но се пак той е здравия разум в къщата.Опитва се да направи всичко,за да съм добре и ми позволява достатъчно неща :)И него си го обчкам :D
сестра ми-Най-много с нея се разбирам :) Въпреки че понякога от няма и нищо се караме .но мисля че не е сериозно.И нея си я обичкам :Ппп

Nerigistriran
08-11-2005, 20:27
Zna4ii..
Mama-Nai gotinata mama:))
Tati - zabaven,strog,vesel
Az - srydla(ponqkoga),konte,lubveobilna:))

Dragon^girl
08-12-2005, 15:04
Mama - vliza v kriti4eskata i me vludqva, no e pi4
ba6ta mi - ooooof i toi v kriti4eskata, naprao me pobarkva ponqkoga i sq kato izlezne otpuska az se maham ot nas, dokato ne po4ne rabota.
Bratoto - awe pi4 e, ma mnou se karame, naprao digame ka6tata s glavata nagore

vra4ka
08-23-2005, 20:32
хммм
чак сега виждам тази интересна тема
значи
мама-умна жена,много бързо се притеснява,силно раздразнителна
тати-тихичък,ма от време на време става и той лош,иначе е страшно умен,много неща знае
сестра ми-голяма подмазвачка,много бързо се развива,малко скандалждийка си пада,човен с чувство е
:P :P :P :P яко ми е семейството ко да кажа повече

ProstoAz
08-24-2005, 08:55
Брат ми- супер пич, но понякога прекалява, а и малко егоист си пада, свикнал е да му се вършат услуги, а той рядко ги връща (само, когато му скимне и не е толкова трудно)... :roll: Също така много безотговорен, но въпреки всичко спокоен човек, който колкото и да го удрям и да му викам никога не ми е посягал. :D
Сестра ми - прекалено разговорлива, постоянно ме "натоварва" (ако мога така да се изразя) с проблемите си, услужлива на моменти, пада си малко интригантка и доста често налива масло в огъня, докато се караме с майка ми, иначе и много ми е помагала за някои неща.
Майка ми- в критическата! Не се понасяме, караме се, биеме се, но напоследък сякаш е станала по-спокойна и не сме се карали. Много неспокоен, нервен и строг човек е. Тарторът в семейството даже бих казала. :x
Баща ми- супер пич, разбран, заинтересован от проблемите ни, строг, но напълно в границите на нормалното, услужлив, засмян, спокоен, рядко повишава тон. За жалост обаче е мекушав и често е отстъпчив и нерешителен в караниците с майка ми.

aBnOrMaL_BaBy
08-24-2005, 23:29
Майка ми - на моменти много нервна , а на моменти супер добричка, за съжеление с нея по почти всички теми имаме разногласия и поради тази причина доста се караме :?
Баща ми - изключително забавен тип, всяка втора дума му е шега, много добричък , абсолютно никога не съм се карала с него ии да не пропусна да кажа, че ми позволява (да не кажа всичко) почти всичко :lol:

MaCeTo_
08-25-2005, 20:41
Мама-мноу фешън от всякъде...адски хубав човек и много се разбираме..е,някой път може и да си покрещим,ма то за авторитет... :lol: :lol: :lol:
Тати-е,не познавам втори като него...нямам думи да опиша колко го уважавам тоя човек!
Кучето (и то член на семейството)-лудо,побъркано от всякъде,мега-сладур и голям инат :lol:

amy lee
08-25-2005, 23:09
мама >> убер яка женица! някфа готина е, купонджийка, не е философ като другите майки
баща ми >> бляяя, мразя го
баба >> много си я обичам, въпреки че ме ядосва понякога
вуйчо >> абе готин вуйчо е, ама се прибира само за да спи и да яде и за тфа не го виждам често :lol:
котету >> е такава котка няма :shock: хапе като бесен питбул, подскача навсякъде из къщата, абе не е наред с главата :shock:

monka
08-26-2005, 13:52
maika :arrow: e, prosto super qk 4ovek! imam i ujasno mnogo doverie(kakto i tq na men), super priatelka mi e!!!
ba6ta mi :arrow: ami...gotin e, golqm 6egadjia e, no prosto ponqkoga ujasno mi omryzvat tezi 6egi :?
sestra mi :arrow: eii, tva dete mnogo go obi4am. golqmo sladur4e e, mnogo mi pozdrajava i se radvam, 4e zapo4na da se u4i koq e istinskata muzika(!the rock!)

korn___
08-26-2005, 16:27
майка ми ... голямо мрънкало се едно съм на 5 годинки...
баща ми... не му пука изобщо...
брат ми ... прилича на мен ... но прекалява с лигавенето и не може да бъде сериозен ....

Exothermic
03-11-2007, 18:14
Мама :arrow: мноо печена ,лигла,металистка,BIG MAMA :smt101
Баща ми :arrow: дразни ме,трол,клошар,на моменти го мразя,иначе и той е лигльо
Баба ми :arrow: досадница,но иначе добра женица,пари ми дава,дрехи ми купува,много е устата,абе немам думи...
Женската ми котка :arrow: КУЧКА от всякъде
Мъжката ми котка :arrow: Пич,мноо печен,сладур,готин.....
абе в крайна сметка семейство са ми какво да ги правиш! :smt079

stra6no_sexy
03-11-2007, 18:49
мама--->много взискателна,грижовна,но когато е на кеф просто равна няма
тате--->голям купонджия,с 4увство за хумор,абе то4ен 4ове4ец
сестра ми--->мноу то4но хлапе...нищо 4е понякога се караме

Virt-Tuning
03-11-2007, 19:57
Баща ми е нечовек много го уважавам
Майка ми и тя е пич
Сестра ми най-най-най-русото нещо на земята перхидрол с изпит мозък :-D

evil_lady_in_black
03-11-2007, 20:23
Мама -----> тъпа е :lol:
Тати -----> той дава парите /обичам го!/
бати -----> пич и много му се кефя
сестра ми ----->човека който много ме дразни от А до Я :evil:

Glezanka
03-12-2007, 19:43
Mama ---> Mnogo razgoworliwa,bubriwka si pada(ami az na koi dr da sum se metnala),dosta wziskatelna s koeto me drazni i prekaleno grijowna na momenti ...
Tatko ---> Mnogo golqm obraz w ochite mi,rqdko powishawa ton,ama powishi li me smryzqwa,awtoritetna lichnost,wsqwa respect kato go widish,inache e golqm maitapchiq,shegadjiq i super mnogo radwa kato pochnem da se ligawim dwamata i po tozi nachin draznim maika mi :P
Brat mi ---> Izgubih mu dirite,ot ima nqma 5 godini ne jiwee pri nas,ama do kolkoto pomnq ... neweroqtno bezotgoworen liglio,koito samo tyrsi kusurite u drugite :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-13-2007, 14:13
mama- storga.... ponqkoga vesela .... ot vremee na vreme mila :)
tatko- naiii gotiniq tati na svetaaaa :P :P :P
golemiq mi brat- edna duma go opisva celiq.. GLEZLIO :) (golqm golqm na 5 e :lol: )
malkiq - dobri4ko malko sladko sushtestvo :P :roll:

Kianna
03-14-2007, 00:51
Мама,тати и бати са страхотнииииииииииииииии :!: :smt023

ThePainIsReaL
03-14-2007, 08:15
- Майка - пълно ха-ху , супер чалната е в главата , с нея сме на периоди - или много се обичаме , или много се мразим
- Татко - малее .. ужас , по-труден характер не съм срещала
- Баба - тая жена така ме подлудява .. така ми лази по нервите , които и без тва са опънати като струни
- Дядо - нисък , с голямо шкембе - много се разбираме , особено , когато се напие и почне да плаче колко ме обича
- Брат ми - голям сладур , но на последък ме дразни адски много , някакъв бебешки пубертет изживява май

KpuCuTo0o
03-14-2007, 12:13
майка :arrow: готина женица, ниска, ама много си я обичам, въпреки че един ден се обичаме, един ден се мразим... :wink:
татко :arrow: тоя човек има мноого труден характер... ама е пич :)
сестрата :arrow: тя е смешна, въпреки че сме на една възраст, и хората ни се чудят как може да има такива близначки като нас, аз не мога да я понасям, въпреки, че понякога се разбираме... не ми харесва нейният начин на живот, как се облича, с к'во се храни и т.н, абе има и още, ама едва ли е удачно да разбира целия свят, че не понясям сестра си... :D

alexaaa
03-21-2007, 22:59
оййй малее
майка ми=не спира да мрънка ве4но недоволна винаги кисела
ба6та ми=ве4но прав и невинен, с то4но 3 думи ме изкарва извън равновесие(само той може)
баба ми=единствения свестен в целата рода :lol:
дядо ми=ве4но е някаде, отвреме на време дава пари4ки 8)

KoRn
03-22-2007, 07:42
mama -sucks ne me kefi izob6to i se durji super tupo

ba6ta-za razlika ot neq toi e nenormalen rockajiq i kato q nqma se napivame s bira i sekfi prostotii ot toq rod

brat-na grozniq v semeistvoto po golqm e ot mene no ne i po umen! ne blesti s osobeno mozuk da ne govorime za krasota awe golqm tupak i nai-qkoto e 4e mu kradna prarite :mrgreen:

AZ-nai-debilnoto su6tesvo v semeistvoto po cql den sviri kitarata i duni metul 4upat se non-stop razni ne6ta i t.n.

umrqlabubole4ka
03-22-2007, 12:42
мама-мн я обичамммм ама като ми вика-бляя иначе е супер
тати-аууууу много го обичам голям пич е мн ме кефи ама понякога доста сериозен
брат ми-абе мн е малък и си го обичам ма понякога ме дразнииии ляя иначе мн бичаме да се борим
:smt016

Qnchety
03-23-2007, 12:53
Мама - мноу готинка жена! Позволява ми сичко коет искам и мн ме слушка. Само дет малко ме нерви кат ми висне на главата докат стоя на компа ама се пак и тя иска да чати де :smt005 !!!
Тате - също е готиничък. Наистина е строг ама когат искам нео винаги го получавам!!!
Сестра ми - ми 5 месечно лапе. Понякога кат почне да реве ми иде да я фърля през прозореца, но иначе даски много си я бичкам. Мн е сладка когато се смее. Не си я давам за нищо на света :smt016 !

П.П.Суперска тема!!!

Slave4You
03-23-2007, 13:30
мама - по принцип е мн пекана жена като изключим че твърде мн се притеснява за мен; позволява ми всичко което поискам:)))
татко - мн е забавен, готин .... също като мама(за разлика че е по спокоен относно мен):)
котката - мн сладко, мързеливо и нахално

FiRe_LaDy
03-23-2007, 13:45
mama - mnogo dobra,mila,grijovna i pekana.Mnogo syvremenno gleda na jivota i mi voidisva mnogo.Radvam se,che mi e maika tochno tq,vypreki,che ponqkoga e mnogo stroga.(mai stanah malko poveche ot tri dumichki,ama ... )
tatko - strog,vesel,otgovoren ... bashta na mqsto
batko mi - mnogo sladak,mil i dobre si igraeshe rolqta na po - golqm brat,kogato jiveesh s nas.Sega daje mi lipsvat grijite ot negova strana.

Mafiota
03-24-2007, 13:54
Значи.
Брат ми Станислав-20г.Голям пич.Учи в Свищов.
Баща ми Румен.Малко нервак.
Майка ми Снежина.Твърде грижовна.

kati_0513
03-24-2007, 14:02
Майка ми- страшно добра приятелка, мила, грижовна, слядурана, много умна и никога не греши с преценката си...
Баща ми- малко е самостоятелен като единак, но е страхотен човек, много е добър и е страшно умен, няма нещо, от което да не разбира ( освен от готвене :lol: )...
Брат ми- малко хлапе, което трашно много обичам, понякога ме ядосва, но с него сме си велика компания, нищо че е 12 години по- молък от мен...
Аз- инат, малко егоистче си попадам, но това е от баща ми, аз също съм малко единак, иначе съм като майка ми- грижовна, мила и от двамата съм взела гените за умът...

Lorraine
03-25-2007, 18:31
мама-->нервна :P ,понякога много мила,хм...всеотдайна :)
тати--->хм..смятам,че е мил,в редки случаи е агресивен

melence
03-27-2007, 08:12
оййй малее
майка ми=не спира да мрънка ве4но недоволна винаги кисела
ба6та ми=ве4но прав и невинен, с то4но 3 думи ме изкарва извън равновесие(само той може)
баба ми=единствения свестен в целата рода :lol:
дядо ми=ве4но е някаде, отвреме на време дава пари4ки 8)
Моите родители са същите! :)

punisher
03-27-2007, 12:56
мама - понякога малко се нерви ,но си е добра жена :-D
братко ми - ЕБАТИ ПИЧА \:D/
баба ми и дядо ми - пичаги отсякъде :wink:

I_ve7o
03-27-2007, 13:14
mama - mn to4en 4ovek razbirame se za vsi4ko za vsi4ko moje si govorq s neq mn pekana i razbrana mn si q lofkam
tate - i nego mn lofkam ama imam problemi otnosno ve4erniq 4as iny4e e mn pekan

Lucksito
03-27-2007, 13:20
Mama-mn qka maika :* Tate-qko pe4en tip,zabaven abe vs :* Setra mi -pi4e sladuranka mn si q obi4kam i neq:*

miloto_girl_4e
03-27-2007, 15:08
Мама :arrow: много е притеснителна, не е консервативна, но много се тревожи за мен и брат ми...
Тате :arrow: той е по спокоен и по-малко се тревожи, пичага :P
Брат ми :arrow: Не го усещам близък, защото имаме 6 години и половина разлика, но иначе е пичага :wink:

Pink`4e
03-27-2007, 16:34
И с мами и с тати много добре се разбирам.Те са най-важните неща в живота ми :wink:

ivan4oooo
03-27-2007, 17:42
dvamata mi bratq - to4ni sa makar4e ne go slu6a mnogo glavata
tatko - super pekan
maika mi - ne jelaq da komentiram

Бунтар
03-27-2007, 17:44
майка ми - разумна, традиционалист, честна.
баща ми - ограничен, деградирал, добродушен.
аз - зъл рошав пубер.

Ctrl+Alt+Del
03-27-2007, 21:39
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

gabbybon
03-29-2007, 09:48
:arrow: Майка ми--->Абе мн готин човек ама по някога мн вика и се нерва яко ама иначе е мн добричка и се разбираме, но има кво да се желае още...
:arrow: Баща ми--->Е него мн си го обичкам мн се разбираме и е по-добър от майка ми щот не ми се кара много много и винаги е съгласен с мен 8)
:arrow: Сестра ми--->Тя е мн печена и е мн готина(метнала съм се на нея :wink: )Мно си я обичкам и с нея си споделям мн рабутки :) :) :) :wink:

katttto3
03-29-2007, 15:22
zna4i mama :arrow: mn razbran 4ove4ec,mn e pe4ena
tate :arrow: malko nerven i drupnat 4ovek
sestra mi :arrow: malko nerazbrana i stranna,ama e mn dobra
nai-golqmata mi sestra :arrow: mn pe4ena stra6na e napravo

ражур
03-31-2007, 16:05
майка ми :arrow: алкохоличка има си и любовник при който спи и почти не се връща в нас баща ми :arrow: не съм го виждала от 5-6 години смятайте сестра ми :arrow:злобна егоистка,но поне почти не се връща в нас :roll:

iNl0Ve_wItX_liFe
03-31-2007, 16:36
Мама- мн печена и весеа,но прекалено често ме МАЧКААААА :smt012
Тате - малко е досаден!
Брат ми - той е МНООООООГО печен!
Баба - абе тя стана известна тука по едно време :smt005
Дядо - Супер дядо :smt016
Абе сички си ме обикат ама не го показват по най- подходящия начин :? :cry:

J^Lo^ass
03-31-2007, 16:51
mama-liberalna,otgovorna,dobra
tati-po-konservativen,liubq6t syprug i ba6ta,pe4en
sestra mi-stesnitelna,mila,krasiva :wink:

mad_doggy
03-31-2007, 20:12
DEBILI !!!!

sun4e
04-01-2007, 08:11
мама - много си я обичам :D Супер е добра,разбираме се чудесно и рядко се караме (да чукам на дърво).Иначе е много грижовна и винаги ме насърчава.
тати - той е супер!Голям шегаджия и е малко по-повърхностен човек.
Баба-оо супер е :D Мнооооооого добра ,мила,всеотдайна абе изобщооо..яка баба :D
Дядо - голям пич.На много неща ме учи само че е по- строг ама нищо :D

Ellie
04-01-2007, 10:56
Мама-много готина, разбира ме, много рядко не е на моя страна, но често се джафкаме за глупости.Позволява всичко.
Татко-Често е доста заядлив, ама много, кара ми се за всичко, но като е в добро настроение е супер с изключение, че живее с мисълта, че всичко е като по негово време.
Сестра ми-Много е добричка, много кротка, интелигентна, но не живее с нас.

04-08-2007, 12:06
mama - super,ponqkoga nai-dobra pr-ka.Ponqkoga nai-golemiqt mi vrag.
tatko - super tatence,no ponqkoga e golqm dqvul :P
ina4e nqmam brat,nito sestra,noo imam strahotni bra4di - super priqteli sa :)))))))

Nekfa idiotka
04-10-2007, 19:42
Jalko , che ne moga da kaja sushtoto za maika mi i bashta mi , kakto powecheto hora!Abe te sa razwedeni ot 8 godini .. i mi e nqkwo bezrazlichno .,. smisul v nachaloto mi beshe nqkwo super shit .. ama sea mi e se edno .. iam edno strashno qko bratche , koeto e super pecheno .. maika mi e malko po nervna .. ponqkoga adski mnooo se karame .. s bashta mi pochti ne komunikiram samo za nqkwi typi neshta .. kolkoto da otmine nomera :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006