PDA

View Full Version : Критика към канала , ЦОКИ .



foursquare
07-21-2005, 14:55
Първо искам да кажа нещо по въпроса за канала на форума .А то е ,че е направен и се подържа от хора ,който дори не разбират от ИРК.
Искам да питам така наречения модератор на форума "Цоки" , поради какво баннва НОЕКС ,от канала,за стари работи ?Ако беше модератор на място ,щеше да го направи на време и сега нямаше да пиша тази тема.Другото което искам да кажа е,форума и чата са 2 различни неща.Неможе да банваш НОЕКС от форума и всъщия момент и от форума.

Такам,следва въпрос към цоки и "създателя на канала".Така наречения "дан`дан" ,който е фаундър на канала , стана моментално модератор,след като направи и канала, а дори една тема с хелп за чата не е направил,не е помогнал на никой,но кво да се прави, модераторски призвол..

И най-абсурдното според мен..преди малко ,казах ,не помолих ,а казах ,на цоки ,защото мисля,че не трябва да му се моля, да сложи топик в канала за рождения ден на ЦВЕТИ(пипс) и получих отговор от него : къде е тя? не я виждам в канала.Та значи ,трябва да влиза в канала за да се сложи топик за рд-то й?Така ли ?Не мислиш ли ,че е някакси ТЪПО ?Не ти ли стига ,че ти влиза във форума,тоест тои форума не е твой ,а на Алекс,който заслужава да му се помоля, за да сложи топик!

Това искам да кажа.. Няма кво повече да говоря..

alex
07-21-2005, 15:11
Топик е хубаво да се сложи незавосимо дали човека е в канала и дори дали влиза в него - съгласен съм!

Coki
07-21-2005, 15:12
13 точка от "правилника на форума".
Благодаря!