PDA

View Full Version : Въпрос!



07-21-2005, 16:54
Колко време този бан? Защо не е описан в правилата?
Друго нещо, защо дан'дан е регнал канала, след като не беше никъв в екипа ви? Защо е модератор, след като не е влизал от няколко дена? Защо Цоки си гледа личният интерес, а не гледа общото желание? Защо имам бан във форума, след като съм нарушил правило в канала и за канала, а пък не може да се сложи топик за РД на някой от форума, независимо дали влиза или не в канала? Според причината, която ми каза Цоки значи още поне 15 човека трябва да с бан в канала :!: От кога не се уважава мнението на потребителите и потребител не може да изкаже мнението си за админ, независимо дали е положително и отрицателно? Както казах, за мен Цоки нарушава правила и трябва да бъде санкциониран, не мисля, че управдава доверието на Алекс за този пост, след като така си използва правата. Защо потребител не може да си изкаже мнението в IRC?

И честно да ви кажа, работата стана много ламерска с много IRC ламери :!:

Едит: искам да допълня още за г-н Цоки Генерала, 2-3 дена след регистрацията на канала Алекс влезна в чат канала и аз му казах как да си регистрира ник при което той ме пита как да има оп в канала (да е оператор), тогава му казах, че ще кажа на dan`dan(който после ме насочи към Цоки) да го адднат. Обаче като му казах на Цоки той ми се иззъби. Това е едното нещо. Друго нещо, защо dan`dan като модератор е адднат като фаъндър на левел 10000, а другите модератори не? Предполагам, че е така, не вярвам паролата да се дава наляво и надясно :!:

CRaZy_IKT
07-21-2005, 16:57
Mnogo pravilno.Podkrepqm te...I az mnogo mu se ochudih na toq padasht ot nebeto dan'dan...STRANNO

chupacabra
07-21-2005, 17:04
Mnogo pravilno.Podkrepqm te...I az mnogo mu se ochudih na toq padasht ot nebeto dan'dan...STRANNO

DarthRevan
07-21-2005, 17:07
aide pls neoi da mi kaje za kvo stava na vypros? 4e mi stana interesno :)

devil4e
07-21-2005, 17:08
От кога не се уважава мнението на потребителите и потребител не може да изкаже мнението си за админ, независимо дали е положително и отрицателно?
Така... Искам да изкажа своето разочарование точно по това изречение. Как може да се заключва тема, като тази на foursquare (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13565)? Как може, Цоки, да правиш това, като имаш предвид името на раздела - "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни" "КРИТИКИ И ВЪПРОСИ КЪМ САЙТА И ЕКИПА НИ" А неговата тема какво беше? Защо вообще има преплитане на правилата и името на раздела? И нима след като е такова името, на потребителите се пак е отнето правото да изкажат критика? Нима ти си перфектен, Цоки? Може темата да те засяга, но защо не се замислиш, по дяволите, че може би твоите действия са обидни за една значителна част от потребителите?

Искам да изкажа, за сметка на написаното от мен горе, благодарност за коректната работа на Алекс :!:

Coki
07-21-2005, 17:11
^NG3^REPLAY^,

Това кой е модератор и кой не, е работа на ръководството.

Относно това, че си гледам личния интерес, не виждам доказателства за това.

Това кой и защо прави канала, също е работа на ръководството.

Аз незнам ти да имаш бан, след като пишеш в форума?

Както в форума, така и в канала си има правила, които трябва да се спазват.

07-21-2005, 17:15
Това кой е модератор и кой не, е работа на ръководството.

Относно това, че си гледам личния интерес, не виждам доказателства за това.

Това кой и защо прави канала, също е работа на ръководството.

Аз незнам ти да имаш бан, след като пишеш в форума?

Както в форума, така и в канала си има правила, които трябва да се спазват.

Уф, имам бан и в канала и във форума, сега ще ти обясня като на начинаещ, понеже явно не ги чаткаш много нещата.


[17:48:00] #teenproblem.net unable to join channel (address is banned)
[19:00:57] #Teenproblem.net unable to join channel (address is banned)
[19:07:40] #Teenproblem.net unable to join channel (address is banned)

Това като заначало. Друго е, че не мога да си влезна с ник-а NoEx, защото си ми сложил бан по ник, а също и по хост, тъй като бана който ми сложи ми го сложи когато бях в клуб, а сега съм в нас :!:

Я скиф тоя бот кво казва:


[19:09:25] <NoEx> seen NoEx d5f
[19:09:26] <seen> [1] NoEx (NoEx@195.24.62.249) is currently online, identified (NS: YES, OS: NO), signed on 1:30:20 ago
[19:09:26] <seen> [2] NoEx (NoEx@82.146.28.29) was last on IRC 1:46:07 ago, identified (NS: YES, OS: NO), signed on 4:00:52 ago, online time 2:14:45, user left IRC

Май има малко разлика в айпи адресите и това, че сега пиша с друг ник Ъ? Или пък, че сега мога да пиша, защото съм с друг хост? Или пък си ми сменил паролата на акаунта NoEx? Или пък си ми го деактивирал?

Coki
07-21-2005, 17:19
^NG3^REPLAY^, извинявай но аз чак сега разбирам че тi си Noex.
Веднага ще ти дам отговор, даже с удоволствие:
Банна в канала го получи, след като в канала направи INVITE, което по точка 5 от правилника на канала, означава БАН, какво толкова неясно има в това хора???

Относно банна ти в форума, той е защото използвайки нашия форум, рекламираш своя което е забранено.

chupacabra
07-21-2005, 17:22
абе всеки си баннва за кфото си иска... тфа е

Coki
07-21-2005, 17:24
абе всеки си баннва за кфото си иска... тфа е
Е защо говориш неща без да мислиш???
не виждаш ли че в този сайт има ПРАВИЛА, в канала също има ПРАВИЛа, и който не гио спазва ще ъде санкциониран- тва е!
Както виждаш обясних защо е баннат Noex, а ти ми викаш че всеки за квото искал банвал, ми вземи прочети тия правилници веднъж, преди да пишеш неподготвена!

^I don't give a fuck^
07-21-2005, 17:25
Като има толкова проблеми с банновете защо не сложите тема кой ,за какво и защо е с банн ? :shock:
Слагате там,пишете защо :
Примерно
^I don't give a fuck^ -за системно нарушение на правилата :D
Нещо такова. Да се знае :roll:
Може да се дава "пример" къде се е "провинил" човека.. :roll:

chupacabra
07-21-2005, 17:30
абе всеки си баннва за кфото си иска... тфа е
Е защо говориш неща без да мислиш???
не виждаш ли че в този сайт има ПРАВИЛА, в канала също има ПРАВИЛа, и който не гио спазва ще ъде санкциониран- тва е!
Както виждаш обясних защо е баннат Noex, а ти ми викаш че всеки за квото искал банвал, ми вземи прочети тия правилници веднъж, преди да пишеш неподготвена!
спокойно чела съм ти тъпите правилници.. абе направо сложи едно правило 'ЦУНЕТЕ МИ ГЪЗА' и който не го спазва - бан

Хейтър
07-21-2005, 17:31
^NG3^REPLAY^, извинявай но аз чак сега разбирам че тi си Noex.
Веднага ще ти дам отговор, даже с удоволствие:
Банна в канала го получи, след като в канала направи INVITE, което по точка 5 от правилника на канала, означава БАН, какво толкова неясно има в това хора???

Относно банна ти в форума, той е защото използвайки нашия форум, рекламираш своя което е забранено.

А лог за нарушениеята може ли да видя?

Ъ да, искате се доказвателства, или тва, че си админ не те задължава?

amy lee
07-21-2005, 18:01
направо сложи едно правило 'ЦУНЕТЕ МИ ГЪЗА' и който не го спазва - бан :lol: права си :roll:

Относно банна ти в форума, той е защото използвайки нашия форум, рекламираш своя което е забранено.е са ше погледна пак правилника :evil: и доколкото си спомням миналия път като го гледах нямаше такова правило. или бъркам?

Хейтър
07-21-2005, 18:05
направо сложи едно правило 'ЦУНЕТЕ МИ ГЪЗА' и който не го спазва - бан :lol: права си :roll:

Относно банна ти в форума, той е защото използвайки нашия форум, рекламираш своя което е забранено.е са ше погледна пак правилника :evil: и доколкото си спомням миналия път като го гледах нямаше такова правило. или бъркам?

Ъ да, пък шефче .. ако искаш ще ти покажа 20 теми с реклами на форуми и глупости!

amy lee
07-21-2005, 18:08
1. сори за флууда
2. цоки, е сега погледнах правилника и никъде не пише, че реклама е забранена

8.Да НЕ правят СПАМ(едносрични и повтарящи се постове) във форума,
както и да не публикуват реклами на платени услуги


Относно банна ти в форума, той е защото използвайки нашия форум, рекламираш своя което е забранено.много ми е интересно, къде пише, че е забранено? сам си написал във правилника, че са забранени рекламите на ПЛАТЕНИ сайтове, а едва ли форума на ноекс е платен/демек не е на фрий хост/. та нещо да кажеш?

ceco
07-21-2005, 19:22
Probvaite da otidete v nqkoq televiziq i v efir da napravite reklama na nqkoq druga:) Shte vi izluchat li spored vas ili vednaga shte sprat predavaneto:) Tova sa nepisani zakoni, koito vseki normalno i trezvo-mislesht chovek triabva da znae - a immeno che e zabranena reklamata na drugi saitove ili kakvoto bilo, blizki ili svurzani s nashata tematika.

BG
07-22-2005, 12:21
Probvaite da otidete v nqkoq televiziq i v efir da napravite reklama na nqkoq druga:) Shte vi izluchat li spored vas ili vednaga shte sprat predavaneto:) Tova sa nepisani zakoni, koito vseki normalno i trezvo-mislesht chovek triabva da znae - a immeno che e zabranena reklamata na drugi saitove ili kakvoto bilo, blizki ili svurzani s nashata tematika.

Докажи ми, покажи ми го това, което твърдиш, да видят всички как си вършите работата :!: :evil:

amy lee
07-22-2005, 13:57
Probvaite da otidete v nqkoq televiziq i v efir da napravite reklama na nqkoq druga:) Shte vi izluchat li spored vas ili vednaga shte sprat predavaneto:) Tova sa nepisani zakoni, koito vseki normalno i trezvo-mislesht chovek triabva da znae - a immeno che e zabranena reklamata na drugi saitove ili kakvoto bilo, blizki ili svurzani s nashata tematika.а така лиии? и за това трябваше да го баннете? че във тоя форум има около 67645874092 реклами! да не говорим отделно за банерите :evil: как очаквате вие да рекламирате сайтове във тоя форум, а пък ние не? :evil: и много добре знаеш, че телевизия и форум са 2 СЪВСЕМ РАЗЛИЧНИ НЕЩА! във всеки един форум, където рекламата е забранена си го пише във правилника! тук такова нещо аз не виждам, така че откъде по дяволите ние да знаем? все още не знам някой да има гадателски способности