PDA

View Full Version : Относно банна на <foursquare>



Coki
07-21-2005, 18:00
Така, ето ви още веднъж, обяснение за това защо е баннат <foursquare> .
Банна му в канала бе наложен поради нанесена обида в канала към no_one___(Цецо).
Ето го и доказателството:
<fsqure> probvai vurhu men
<fsqure> za6toto si tupak
А в правилника на канала пише:
05.ЗАБРАНЕНИ са FLOOD или INVITE (под каквато и да е форма) в канала, както и обиждането на потребители в канала. Неспазването на това правило носи съответното наказание (кик+бан) !

Ето и логове от осъществения контакт между мен и въпросния потребител:
<foursquare> za6toto pak me banvash
<foursquare> za kvo?
<foursquare> ??????????????????
<coki___sc8> ti ne razbra li , 4e ima6 zabrana da vliza6 v tozi kanal??? poradi naru6enie na 5-ta tochka ot pravilnika na kanala?
<coki___sc8> za6to mi zadava6 typi vyprosi?
<foursquare> ЗАБРАНЕНИ са FLOOD или INVITE (под каквато и да е форма) в канала, както и обиждането на потребители в канала. Неспазването на това правило носи съответното наказание
<foursquare> kude te obidih v kanala ?
<foursquare> mojesh li da mi kajesh ???
<foursquare> aaaaa?????
<coki___sc8> da, razbira se
<coki___sc8> <fsqure> probvai vurhu men
<coki___sc8> <fsqure> za6toto si tupak
<coki___sc8> tova ne e li obida?
<coki___sc8> i to v kanala
<foursquare> tova ne beshe za teb
<foursquare> znaesh !
<foursquare> imashe edin drug s op
Тук се вижда, как юзъра си признава за нарушението, но се оправдава с това, че не бил напсувал мен, да но това НЯМА никакво значение, защото в правилника пише, че тази санкция важи и за обида към потребител, както всички останали разбира се.
Е, надявам се да сте разбрали за този бан и да се съгласите с мен, в противен случай ще престана да коментирам този въпрос, защото отсрещната страна не възприема.

ЦСКА ЗАВИНАГИ
07-21-2005, 18:03
А защо не споменаваш ,как преди това вие 2мата, ме киквахте и гаврихте така да се каже.Кик и пишете ,още несъм разучил мирка..

^I don't give a fuck^
07-21-2005, 18:03
Това го разбрахме..благодаря за разяснението..но защо не промениш заглавието на темата да се отнася за всички баннове..И така тук да се описа за всеки банн ? Мисля,че би било добре :roll:

DarthRevan
07-21-2005, 18:06
Това го разбрахме..благодаря за разяснението..но защо не промениш заглавието на темата да се отнася за всички баннове..И така тук да се описа за всеки банн ? Мисля,че би било добре :roll:

i az taka mislq

Coki
07-21-2005, 18:14
щом не възприемате, какво пиша няма да ви отговарям.