PDA

View Full Version : obeca na ezika



tedkaa
07-21-2005, 22:56
znachi zdraveite..iskam da vi popitam tezi ot vas koito sa si slojili obeca na ezika trqbva li da imash 18 godini za da si slojish na kolko godini trqbva da si, boli li mnogo kato ti q slagat, kakvi sa posledicite sled tova..mojesh li da se hranish kakto obiknovenno..sujelqvam ako temata q ima az tursih no ne mojah da namerq takava tema..blagodarq vi predvaritelno

miloto_girl_4e
07-21-2005, 23:02
hah,spoko ne trqbva da ima6 18 godini,za da si
sloji6 obica na ezika :wink:
az nqmam obica,ama znam ot edna moq friend-ka,4e
ne boli nikak malko :roll:
a sled kato ti q slojat 2-3 sedmici trqbva da
qde6 supi i t.n,da spazva6 STROGA higiena :!:
tolkoz info znam po vuposa :wink:

ludi4ka
07-21-2005, 23:11
az sega na 7mi uli si napravih. ne boli izob6to! pone men ne me bolq. poneje ti slagat ypoika ne 4yvstva6 ni6to. po zakon trqbva da ima6 18, demek moje6 da si napravi6 bez problem na kolkoto i da si - az sam na 15.ako iska6 da nay4i6 ne6to pove4e po vaprosa pitai - az s ydovolstvie 6te ti otgovorq.

Tedka-Medka
07-21-2005, 23:37
znachi az sum sushtoto momiche koeto pusna temata..ta da kaja che mnogo iskam da si sloja obeca no problema e che malko me e strah pyk i sum samo na 13..a mnogo me kefi i strashno mnogo iskam

Tedka-Medka
07-22-2005, 00:08
zabravih.. :) ako nqma problem stava li da mi obqsnish kak tochno stava slaganeto che da znam za po napred.. :roll:

mAdn3ss_
07-22-2005, 00:13
може да ти бият упойка или с лед(за да истръпне езика) ..ДЖАС с пистолет или там квото е..и хоп медицинската обца която ти разширява малко дупката и трябва да я носиш докато ти зарасне си4ко и после си сменяш с квито искаш там цветни работки по езика :)

Murderdoll^^
07-22-2005, 01:56
еми не е така както го описа маднес,
даже нищо общо няма...
пръскат те с лидокаин, после храс с една
доста дебеличка игла, фкарват обицата през
иглата, обясняват ти кво да правиш и кво
не(макар че аз праих почти сичко наобратно)
и после си ходиш...
първите 2-3 вечери просто ти се иска да си
отрежеш езика от болка(с канибал гърл си ги
пробихме заедно и двете бяхме така...)езика се
подува(обикновено става двойно по-голям),
не можеш да ядеш(даже супи е някфо неудобно,
постоянно ти се иска да захапеш и обицата,
ама ако я прехапеш полочин час се гърчиш в
адските болки)...ако го искаш заради себе си,
а не заради шибаната мода-давай, направи го.
макар че мисля че го правиш точно заради модата
и такиа хора просто комерсиализирате недостъпното:)
на 13 фодини определено си мноо малка
за такиа истории...

Tedka-Medka
07-22-2005, 11:39
Blagodarq vi za otgovorite..shte si pomislq dali da si sloja no ne go pravq zaradi modata be :) prosto me kefi i iskam da probvam neshty novo..

CRaZy_IKT
07-22-2005, 13:21
az imam na vejdata i znam che se obajdat u vas pone pri men se obadiha za da znaqt dali mi davat....
Ne6to koeto trqbva da znaesh e 4e dupkata na ezika ako si mahnesh obicata zarastva za deset minuti...Tam zarastva nai byrzo-da znaesh ;)

ludi4ka
07-22-2005, 17:48
taka...
1. pro4istvat ti ezika sas "sandrin"- jabyrka6 go i posle go plue6. ima priqten vkys i ti stava nqkvo svejo v ystata...
2. sqda6 na edno stol4e i ti praskat v ystata ypoika (ne pomnq kak se kazva) nqkolko pati posledovatelno, za da stane kakto trqbva i da podeistva.
3. ystata ti (ystnite i ezika) iztrapvat dotolkova, 4e edvam si dviji6 ystata - tova e dobre i ozna4ava, 4e ypoikata e podeistvala kakto trqbva.
4. posle se oplezva6 mnoo zdravo
5. toq deto te dyp4i lovi edni mani4ki kle6ti i dokato razbere6 ve4e ti e probil ezika.
6. slaga ti obicata i pak ni6to ne yse6ta6.
7. pak te kara da jabyrka6 "sandrin"
8. sled 5-10 minyti ypoikata svar6va, no bolka ne se yse6ta (moje6 da si govori6 idealno kakto predi).
9. kpgato si vidi6 ezika vednaga sled kato
ve4e sa ti slojili obicata ystanovqva6, 4e leko se e svil, no tova e za 1-2 4asa.
10. sled oklo 12 4asa ezika se podyva dosta zdravo za okolo 1 sedmica.
11. parvite nqkolko dni trqbva da vnimava6 kakvo qde6 - kato otide6 da ti q pravqt 6te ti obqsnaqt, no nai-vajnoto e da se hrani6 mnogo bavno. dori denqt, v koito se dyp4i6 sled kato se probie6 e nai-dobre da ne qde6 ni6to.
12. sled vsqko hranene trqbva da jabyrka6 "sandrin", pone dokato ti spadne ezika.
13. ne biva da si svalq6 obicata 3 sedmici. sled 3 sedmici otiva6 tam, kadeto sa ti q slagali i ti q smenqt.
! tova s podyvaneto, bolkata i vremenniq defekt pri govoreneto e strogo individyalno. moje izob6to da ne ti se podye ezika, a moje da e podyt za 10 dni. moje da si govori6 savsem normalno, kakto predi, moje i da ne ti se razbira ni6to. sled kato te prodyp4at moje da ne te boli izob6to, a moje i da ymira6 ot bolki. tova si e strogo individyalno!!!
PP: edna moq priqtelka si napravi malko predi men i be6e gadniq variant s mnogo bolka, ne moje6e da govori i pro4ie. pri men vsi4ko be6e perfektno i mojah da i se naradvam kato horata (na obicata de). vsi4ko zavisi ot tova kak organizma 6te prieme obicata. pri men be6e dobre, pri neq - ne. tova si e strogo individyalno. i e mnogo vajno da otide6 pri profesionalist, a ne pri nqkoi deto gleda samo da ti vzeme parite...

ludi4ka
07-22-2005, 18:04
a! zabravih da ti kaja... hybavoto na obicata na ezika e, 4e ako 6te da si q mahne6 sled 20 godini dyp4icata bavni4ko 6te ti zarastne i nqma da ima6 beleg, dokato pri ostanalite vidove piarsing vinagi ostava beleg ili dyp4ica.
ako iska6 da znae6 o6te ne6to po vaprosa - pitai!

chupacabra:)
07-22-2005, 18:17
на мен фсе повече ми харесва обичка на ципата под езика, и даже бих си махнала тая НА езика..
вместо да отварям нова тема ще попитам там боли ли? и същото ли е като на езика??

ludi4ka
07-22-2005, 18:22
4estno kazano nqmam ideq dali tam boli... a o6te po-4estno kazano tva go 4yvam za parvi pat... tova koeto moga da vi posavetvam e da otidete v nqkoe stydio, kadeto pravqt tatysi i da porazpitate po-podrobno i saotvetno da vi obqsnat po-podrobno...

chupacabra:)
07-22-2005, 18:28
4estno kazano nqmam ideq dali tam boli... a o6te po-4estno kazano tva go 4yvam za parvi pat... tova koeto moga da vi posavetvam e da otidete v nqkoe stydio, kadeto pravqt tatysi i da porazpitate po-podrobno i saotvetno da vi obqsnat po-podrobno...
ми на езика вече става дразнещо чалгарите и до тва се докопват.. пък и обичам да пея и обицата като почне да ми трака по зъбите :lol: ама от дръга страна толкова мъчения съм преживяла покрай тая обеца че ще ми е шит да я махна... :roll:
edit ; етоооооо лудо е нали?
http://www.bmezine.com/pierce/02-tongue/A50708/thumb/bmegl088780.jpg

07-22-2005, 18:35
4estno kazano nqmam ideq dali tam boli... a o6te po-4estno kazano tva go 4yvam za parvi pat... tova koeto moga da vi posavetvam e da otidete v nqkoe stydio, kadeto pravqt tatysi i da porazpitate po-podrobno i saotvetno da vi obqsnat po-podrobno...
ми на езика вече става дразнещо чалгарите и до тва се докопват.. пък и обичам да пея и обицата като почне да ми трака по зъбите :lol: ама от дръга страна толкова мъчения съм преживяла покрай тая обеца че ще ми е шит да я махна... :roll:
obicata izob6to ne traka ili pak dran4i(pone pri men, a o6te sam staq parvata, deto e po- golqma ot normalnata). az si napraih predi 2 sedmici, a ve4e imam 4yvstvoto 4e sam si se rodila s neq... nqma nikakav problem nito s peeneto, nito s celyvkite...

chupacabra:)
07-22-2005, 18:45
4estno kazano nqmam ideq dali tam boli... a o6te po-4estno kazano tva go 4yvam za parvi pat... tova koeto moga da vi posavetvam e da otidete v nqkoe stydio, kadeto pravqt tatysi i da porazpitate po-podrobno i saotvetno da vi obqsnat po-podrobno...
ми на езика вече става дразнещо чалгарите и до тва се докопват.. пък и обичам да пея и обицата като почне да ми трака по зъбите :lol: ама от дръга страна толкова мъчения съм преживяла покрай тая обеца че ще ми е шит да я махна... :roll:
obicata izob6to ne traka ili pak dran4i(pone pri men, a o6te sam staq parvata, deto e po- golqma ot normalnata). az si napraih predi 2 sedmici, a ve4e imam 4yvstvoto 4e sam si se rodila s neq... nqma nikakav problem nito s peeneto, nito s celyvkite...
на мен много ми се удря в зъбите.
а къде мога да намеря силиконова ? :roll: в 'на тъмно' дали ще има, поне от там съм си купувала флешовете, мн са яки.. но за обички - силиконови.. :roll:

ludi4ka
07-22-2005, 18:54
abe 4estno da ti kaja ne znam, no 6te porazpitam tyk-tam i 6e pi6a, za da znae6.

chupacabra:)
07-22-2005, 19:20
abe 4estno da ti kaja ne znam, no 6te porazpitam tyk-tam i 6e pi6a, za da znae6.
тенкс мноу мацка

Tedka-Medka
07-22-2005, 22:28
Mnogo blagodarq na vsichki za otgovorite shte sa mi ot polza :)) super ste ako se naviq da si sloja obeca shte vi pisha da vi kaja kak e minalo :)

ludi4ka
07-22-2005, 22:37
Mnogo blagodarq na vsichki za otgovorite shte sa mi ot polza :)) super ste ako se naviq da si sloja obeca shte vi pisha da vi kaja kak e minalo :)
ako iska6 moje6 da mi dade6 e-maila ti i da ti obqsnq po-podrobno za kakvo stava vapros, kade hodih az, v koi stydiq pravqt ka4estveno i pro4ie...

Tedka-Medka
07-23-2005, 20:24
ludi4ka znachi maila mi e tedkaa@gotin.com :)) mersi predvaritelno :roll: