PDA

View Full Version : имам цели два въпроса



Murderdoll^^
07-22-2005, 01:44
значи още с деветата ми регистрация
(т.е. миналата) бях сложила в подписа си
банер на организацията Промена(който не
знае-тфа е организация по повод легализирането
на тревата(джойнта т.е.)в България...без
никфи обяснения банера беше премахнат от
всеуважаемия админ цоки, после аз пак го
сложих и после вече ме баннахте(за девети
път :lol: )
въпроса е ЗАЩО ?промена не е политическа
партия(е за тях незнам дали има правила тука
де)нито е платена услуга, нито по някъф
начин пропагандира използването на трева...
ако може най-учтиво да помоля цоки да не ми
трие темата а да отговори...ни най малко
не се меся ф работата ви просто ся се замислих
и не открих никфа логика в тфа действие:)

а да и още един въпрос : ако напсувам цецо или
някой друг в IRC канала, ще ме баннат ли и от
форума или само от канала?
и по същата логика-ако случайно цоки или цецо или
там някой от всевишните опери се изцепи с някфа
псувня, той ще бъде ли баннат?независимо дали от форума или от канала...

Elitooooo
07-22-2005, 07:35
Emi ne znam ,spored men niama6e ni6to lo6o v podpisa ti"Promena"kakvo tolkova,nee e niakoia orazgoznizacia kato BSP ili ODS

A otnosno psuvnite,pro4eti temata za6to bannaha foursqase i 6te razbere6 :wink:

07-22-2005, 11:16
be ia stiga s tia trevi.Polovinata mi priateli pu6at treva i posle se ka4vat v kolata a vie spokoitno si 4akate na niakoia spirka.Tova trevata da se legalizira e palna glupost.

alex
07-22-2005, 11:31
Много добре знаем каква е организацията Промена. Имаме и публикувани в сайта доста материали по темата що е то трева и т.н. Ние обаче не подкрепяме идеите на организацията. Не подкрепяме използването, на който и да било наркотик, нито неговото легализиране. Още повече според законите на република България марихуаната е забранена и ние не можем да си позволим да пропагандираме използването и нито легализирането. Холандия дори се отказаха от легализирането на тревата. От няколко месеца там е забранена продажбата на чужденци, и се планира поетапно затваряне на кофи шоповете (магазини и заведения специализирани за продажбата и употребата на трева). След като от години експериментираха с проекта си за легална марихуана с идеята да намалят наркоманията в страната те признаха провала си и наркоманията там е скочила с пъти, сега се разработват и планират множество рестрикции и нови проекти за намаляване на наркоманията като най-вероятно ще бъдат забранени всички наркотици и ще има жестоки санкции.

alex
07-22-2005, 11:35
Ако напсуваш някой в чат канала ще бъдеш банната – да, но само о канала не и от форума. Бана принципно се дава не по лични причини а с цел защита на станалите потребители. Ако напсуваш мен няма да получиш бан защото това според мен е изразяване на лично мнение. Но ако псуваш наред потребители ще трябва да ти сложим бан. Иначе форума и чата са нещо различно и ако си спазваш правилата на форума не виждам причина да си банната.