PDA

View Full Version : мъже, аре да си кажем направо кое в жената възбужда най-мног



мечтател
07-22-2005, 05:39
Ами въпроса е зададен. Айде кажете, че да си сравним мненията.

machoka
07-22-2005, 07:45
Чаровна усмивка и страстен поглед?

Azlan
07-22-2005, 08:49
Тяло,очи,Походка и погледа... гаден :)

07-22-2005, 08:53
Чаловна усмивка естествено и сладко личице което да ме гледа мило с красивите си кафяви очи. Също от изключиелно голямо значение е тялото, походката , начина по който си врътка дупенцето :lol: късата пола :D, парфюма, прическата и много други субектвни фактори които по принцип не ги забелязваш но точно заради тях се влюбваш в дадения човек :wink: .

m0onRunnEr
07-22-2005, 10:18
A spored tebe? Az haresfam momi4eta koito za predpo4itane da sa ciganki 6ot sa mn ludi teq hora :D
Da miri6e na porove i v u6ite da ima pove4e mrusotiq otkolkot v kofata,po vuzmojnost da raboti na okolovrustnoto :P
tfa be6e ebavka razbirase :D Ami da e po viso4ka da e sladka,pone malko umna,moje zabvna s hubavo tqlo i takiva razni mi ti mi ti ne6ta :D

kra4un
07-22-2005, 12:38
Трябва да е чистоплътна. Да има леко мръснишки или невинен поглед. Двете крайности са много възбуждащи. Все пак предпочитам да е мръсница, да си пада малко по перверзиите. Гърдите ме възбуждат много. Мога да ги смуча и докосвам с часове.

Azlan
07-22-2005, 13:07
Точно така жени с големи гърди(За тия с малките да си сложат силикон)Също така е малко по едри не некви дребни и слаби... та кадето фанеш и то само кокало... яка кака ;)

Nebesen_back
07-22-2005, 13:42
Аве пичове, повечето нещо май не сте разбрали въпросът. Има известна разлика между това като видиш мацето и да искаш веднага да я наеб*ш и да ти хареса(или лошия вариант да се вклюбиш) и да тръгнеш да зарибяваш(което като се замисля е пак със същата цел де но е по-различно). Мен най-много ме привличат краката(като ги събере и в горната част пак като са разтворени издивявам :)) и частта от корема, която е между триъгълника и пъпа. А между другото воообще не ме кефят големите бомби чесно, даже напротив. Ама да не са като стотинки под балатум де :), а ако са стегнати и повдигнати е бомба :)

MilanFen
07-22-2005, 13:45
мен пък ме възбуждат готиноте устни, езика да е готин и палав... иначе много е важно да е с големи гърди и да не е клиощава... разбира се да се поддържа!! това май е най важното:)

07-22-2005, 15:31
мен пък ме възбуждат готиноте устни, езика да е готин и палав... иначе много е важно да е с големи гърди и да не е клиощава... разбира се да се поддържа!! това май е най важното:)

естествено,страшно важно е да са и големи гърдите! просто ако са и по-малки от дините в хасковско, най-добре да се застреля щото ще си умре девствена. а иначе тя може и нищо да не прави,само да си лежи отдолу,ама нищо- те циците и нали са грамадни и ще се люшкат там,ще създават някъв такт.а че като погледнеш през едното ухо и се вижда светло не е важно -няма да си говорите я!

пп: сори ама не се сдържах! било много важно да са и големи гърдите .. той главно всеки девственик така говори...

kra4un
07-22-2005, 15:35
За мене не е толкова важно, но пък всеки си има предпочитания.

07-22-2005, 15:38
мен пък ме възбуждат готиноте устни, езика да е готин и палав... иначе много е важно да е с големи гърди и да не е клиощава... разбира се да се поддържа!! това май е най важното:)

естествено,страшно важно е да са и големи гърдите! просто ако са и по-малки от дините в хасковско, най-добре да се застреля щото ще си умре девствена. а иначе тя може и нищо да не прави,само да си лежи отдолу,ама нищо- те циците и нали са грамадни и ще се люшкат там,ще създават някъв такт.а че като погледнеш през едното ухо и се вижда светло не е важно -няма да си говорите я!

пп: сори ама не се сдържах! било много важно да са и големи гърдите .. той главно всеки девственик така говори... Ми във същност той е прав - важно е, и май ти ще си останеш девствена с тия копчета за асансьор :lol: :lol: .

Murderdoll^^
07-22-2005, 16:46
Ми във същност той е прав - важно е, и май ти ще си останеш девствена с тия копчета за асансьор :lol: :lol: .
кхх ми ти като не разбираш сигурно ебати
не си виждал цици наживо ама ае ся...нали тряа
са напраим на важни и готини
големината на циците не е важна, важно е ...абе аз
откъде да знам
тъп си.
п.с. казва се асансьорни копчета;)
п.п.с.а ние кфо да кажеме като повечето мъже сте с клечки за зъби вместо пишки?ама не се оплакваме нали:)така че не се прави на мн оригинален щото със сигурност и ти не си перфектен!!!
п.п.п.с.не съм девствена и циците ми са като копчета за асансьор.проблем???

07-22-2005, 16:50
Та викаш клечки за зъби а :lol: ? Мноо ми е интересно колко голям можеш да поемеш щом ти били малки пишките на момченцата, аз ако ти го вкарам сигурно ще почнеш да ме буташ да изляза бе малката :lol: :lol: :lol: .

Моля, не превръщайте темата на чат с излишни коментари!
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

ludi4ka
07-22-2005, 18:44
aide vsi4ki jenki s malki cici da zaminavat pri doktor serdev za silikon

chupacabra:)
07-22-2005, 18:49
aide vsi4ki jenki s malki cici da zaminavat pri doktor serdev za silikon
мойте цици дори и да ги нямаше пак не бих си турила силикон. жалко че няма лекари да присаждат мозъци за такива като теб :D

koki
07-23-2005, 15:30
dupeto liceto i ...da ima ne6to v glavata

mAdn3ss_
07-23-2005, 18:58
Обичам хубави гушки :Р

Rammstein4o
07-23-2005, 21:18
stranno ama az se vazbjdam mnogo ot hubavo stoq6ti jenski boxerki :) a drugoto sa dobre oformenite gari(moje i da ne sa tolkova golemi) :D

тцтц
07-23-2005, 21:45
Хаха, вие направо ма размазахте. Мом4ета един мн мн голям съвет гледаите гаджето ви да е с големи цици, ама първо я погледнете без сутиен, 6тоот 4естно... кат си мислих 4е на една и са супер яки, маико кат я видях без сутиен бяха виснали до над пъпа отвратих се!!!! Гадоооост, да са нормални ама не да имитират жися6тите градини на семирамида

hateinc
07-23-2005, 22:31
Обичам хубави гушки :Р колега гушките са убаво нещо найстина :)

а относно аз какво харесвам не ща да е някакво чудовище с цици кат баскетболни топки или стотинка под балатум благодаря :)

petq_87
07-23-2005, 22:33
Abe ei,mom4enca malki!Nqkoga 4uwali li ste 4e"golemite cici razseiwat dobriq eba4"?A i kwo zna4enie imat cicite pri polojenie,4e mackata e stra6na w legloto i moje da ti dostawi mnogo po-golqmo udowolstwie ot nqkoq macka s golemi cici?Offff....ama i wsi4kite ste edni "razbira4iiiii"...naprawo padam ot smqh s was! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ako wa6ite priqtelki sa s malki gyrdi,a wsi4ko w tqh wi hareswa i use6tate,4e se wljubwate...?K'wo?6te q izgonite li?Ili 6te i kajete da si naprawi pyrwo silikonowi cici i posle da doide pri was?Mi...te cicite mogat da se ugolemqwat,ama wa6te malki mozyci i malki ... atribute-ne!haahahah

07-23-2005, 22:36
Abe ei,mom4enca malki!Nqkoga 4uwali li ste 4e"golemite cici razseiwat dobriq eba4"?A i kwo zna4enie imat cicite pri polojenie,4e mackata e stra6na w legloto i moje da ti dostawi mnogo po-golqmo udowolstwie ot nqkoq macka s golemi cici?Offff....ama i wsi4kite ste edni "razbira4iiiii"...naprawo padam ot smqh s was! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ako wa6ite priqtelki sa s malki gyrdi,a wsi4ko w tqh wi hareswa i use6tate,4e se wljubwate...?K'wo?6te q izgonite li?Ili 6te i kajete da si naprawi pyrwo silikonowi cici i posle da doide pri was?Mi...te cicite mogat da se ugolemqwat,ama wa6te malki mozyci i malki ... atribute-ne!haahahah
Не ако се загледаш малко по нагоре ще видиш че съм написал че точно се влюбих в момиче с не чак толкова големи :wink: и хич не я изгоних а напротив - тя ме изгони :lol: ма тва е друг въпрос.

07-23-2005, 22:44
Abe ei,mom4enca malki!Nqkoga 4uwali li ste 4e"golemite cici razseiwat dobriq eba4"?A i kwo zna4enie imat cicite pri polojenie,4e mackata e stra6na w legloto i moje da ti dostawi mnogo po-golqmo udowolstwie ot nqkoq macka s golemi cici?Offff....ama i wsi4kite ste edni "razbira4iiiii"...naprawo padam ot smqh s was! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ako wa6ite priqtelki sa s malki gyrdi,a wsi4ko w tqh wi hareswa i use6tate,4e se wljubwate...?K'wo?6te q izgonite li?Ili 6te i kajete da si naprawi pyrwo silikonowi cici i posle da doide pri was?Mi...te cicite mogat da se ugolemqwat,ama wa6te malki mozyci i malki ... atribute-ne!haahahah
useshtam kompleksa "cicite mi sa mnogo malki" v teb :) :twisted:

Точка 9 от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

chupacabra:)
07-24-2005, 08:09
Abe ei,mom4enca malki!Nqkoga 4uwali li ste 4e"golemite cici razseiwat dobriq eba4"?A i kwo zna4enie imat cicite pri polojenie,4e mackata e stra6na w legloto i moje da ti dostawi mnogo po-golqmo udowolstwie ot nqkoq macka s golemi cici?Offff....ama i wsi4kite ste edni "razbira4iiiii"...naprawo padam ot smqh s was! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ako wa6ite priqtelki sa s malki gyrdi,a wsi4ko w tqh wi hareswa i use6tate,4e se wljubwate...?K'wo?6te q izgonite li?Ili 6te i kajete da si naprawi pyrwo silikonowi cici i posle da doide pri was?Mi...te cicite mogat da se ugolemqwat,ama wa6te malki mozyci i malki ... atribute-ne!haahahah
useshtam kompleksa "cicite mi sa mnogo malki" v teb :) :twisted:

Точка 9 от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL
защо непременно всяко момиче което си признава че има малки цици е комплексарка?
като гледам какво е написала, дори и да са и малки, вече отдавна се е приела каквато е - за което много я уважавам, на малко момичета не им пука колко са им големи циците.
мисля че такива като теб са мааалко повече комплексари - хвали се наляво и надясно колко му е голям УЯ, пък после като свалиш гащите с лупа не се намира...

mAdn3ss_
07-24-2005, 10:20
Хубави крака също

Sportexz
07-24-2005, 11:57
Аз момиче с гръдна обиколка по-малка от моята не признавам(106):-) Абе ако трябва сериозно циците са много важни, ама се гледа момичето като цяло.

slim_shady_lady
07-24-2005, 17:14
awe mom4eta stiga s tiq cici we...zamislete se..ako jenite bqhme suzdadeni bez cici kakvo 6tqhte da gledate????

Sportexz
07-24-2005, 21:25
awe mom4eta stiga s tiq cici we...zamislete se..ako jenite bqhme suzdadeni bez cici kakvo 6tqhte da gledate????
Твоето мнение е абсолютно лишено от смисъл. Ми да те питам ли к'во ще стане ако ние нямахме пишки:-)

SabriNa
07-25-2005, 01:32
аххахахаха аре бе вий съвсем се отклонихте от темата.Между другото айде и аз да кажа нещо- на днешно време не се срещат много често момичето с големи гърди..... пък и кво хубаво има в тях... осфен да ги мачкаш друго не виждам! :) Та,за въпроса кво възбужда най много - само едно ще ви кажа Очите и Косата Имат Най-Голямо Въздействие !!! :)

Cha0
07-25-2005, 10:13
Е дойде и моето време да си кажа ......
1 Момичето трябва да ме привлича на външен вид
2 Момичето трябва да е много ама много страстна .... защото иначе няма да се разбираме ....
3 Момичето трябва да има стил които да си подържа ....
4 Момичето трябва да може да се целува леко мръснишки
5 Момичето трябва ... да има малки(средни) стегнати (спортни) .... с малки зърна
6 Момичето трябва да има малко стегнато дупе ... и самата тя да не е дебела ..... и да е към 170..... висока
7 Момичето трябва да си поддържа косата .... дълга и красива (по възможност на големи къдрици)
8 Момичето трябва ........ аи стиа толкоз че ще ви мързи да го четете
Ако има такова момиче да пише :twisted: :twisted: :twisted:

DaRk|AvEnGeR
07-25-2005, 15:42
очите, устните ,кожата
за мен те са най-възбуждащи

07-25-2005, 17:47
e az pyk nqmam tolkova iziskvaniq kym momi4eto.
V edno momi4e moje da mi haresa dupeto, gyrdite, o4ite. prosto vseki pyt e razli4no.

NoEx
07-26-2005, 10:51
Какво ме възбужда в една жена? Дупето, нямам точно определен тип дупе, кефят ме и малки дупета, кефят ме и малко по-закръглено, все пак да има кво да се барне :) Цици, незнам кво толкова, нещо нормално, ако искате вържете едно важе за някоя кола, после вържете 1 щипка за него и първо на едното зърно, после на другото, ето и вие 'събратя' ще имате цици :) Кефят ме бедрата, т.е зоната точно под пъпчето, както и самият пъп ... тази част определено може много да ме възбуди (особено с едни прашки ниска талия. Като цяло дупето, пъпа и бедрата :) Всичко друго е просто екстра :) И да лъха на мръсница, т.е сладко перверзна :P

07-26-2005, 11:03
Какво ме възбужда в една жена? Дупето, нямам точно определен тип дупе, кефят ме и малки дупета, кефят ме и малко по-закръглено, все пак да има кво да се барне :) Цици, незнам кво толкова, нещо нормално, ако искате вържете едно важе за някоя кола, после вържете 1 щипка за него и първо на едното зърно, после на другото, ето и вие 'събратя' ще имате цици :) Кефят ме бедрата, т.е зоната точно под пъпчето, както и самият пъп ... тази част определено може много да ме възбуди (особено с едни прашки ниска талия. Като цяло дупето, пъпа и бедрата :) Всичко друго е просто екстра :) И да лъха на мръсница, т.е сладко перверзна :P
Абе ти що си си направил нов усер? И кво прави нали знаеш кой :twisted: ?

Точка 9 от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

мечтател
01-13-2006, 12:14
една стара тема. но мисля си, доста по-интересна от някои нови. сега ето че някой пише в нея, за да я изкара напред и да се напълни с мнения. и кой друг, освен автора. даже неизказал мнението си. а то е просто - истинската еротика е в очите

thEClown
01-13-2006, 13:36
Вече имам чувството че нищо *хлъц* не може да ме възбуди в жената.Всичките са толкова *хлъц* едни и същи са (еднакви).ЕБАСИ.Иначе АКЪЛ да има ,не да е с мозъчни гънки изгладени от/като с ютия *хлъц*.Очите (в тях е истината) са огледало на душата.Устните ме възбуждат когато са копринени и без всякакви мацала и пляви по тях.Вселенски сдух *хлъц*.

California
01-14-2006, 00:04
стига с тея цици бе!
пфуу...цици, та цици...ми аз нямам, ама пак ме харесват, нали??
до преди време си мислех, че някой ден бих си сложила силикон, но сега, особено като ви чета мненията, все повече и повече се убеждавам, че дори и да имам възможност НЯМА ДА СИ СЛОЖА СИЛИКОН!

01-14-2006, 00:45
Погледа.
Докосването.
Гласа.

тези три неща не се променят с времето и по тях можеш да познаеш любимия 4овек дори след години, дори живота да ви е поо4укал и попроменил. :wink:
но някои неща са неподвластни на времето.

hamilcar
01-14-2006, 04:53
Усмивката и гласът.

i'm so excited!
01-14-2006, 08:01
кое е възбуждащо според мен .. един влажен невинно-мръснишки поглед.. :D

skyline_207
01-14-2006, 09:42
определоено задника

01-14-2006, 09:59
Jenite obi4at da se 4uvstvat uhajvani,da im se svaliat zvezdi,da im se govoriat nejni i mili dumi,a sto se otnasia do samia sex nai-mnogo edna JENA se vazbujda ot predvaritelnata lubovna igra s mnogo nejnost i laski,posle edno hubavko lizane i nakraia zdrav i prodaljitelen sex)))) :wink:

A NAS MAJETE...ni vazbujdat o4ite i,pogleda,hubavite gardi i zadnik,dalgite kraka i ne na posledno miasto 4ara i usestaneto za istinska jena,takava koiato moje da bade sablaznitelka,ku4ka i nejna ednovremenno..)))))

AssShot
01-31-2006, 19:56
Ми, мен адски много ме възбужда, когато едно момиче ме погледне секси, сякаш иска да го направим веднага където и да е. Мн би ме възбудило едно момиче ако иглежда с къса прилепнала пола + прилепнала тениска. Говоря само ако момичето е секси, не мога да гледам някакви пълни льохми да ми се правят на мацки.