PDA

View Full Version : mislqt me za kurva?



Gerinka
07-22-2005, 08:52
vsi4ki moi priqteli me mislqt za kurva!
daje gadjeto mi e sunuvalo4e na imeniq mi den
sum se ebala s 6 4oveka,a az mislq 4e 6tom go sunuva zna4i go misli.... :cry: :cry:
kakvo da pravq? :roll:

WwanAdoO
07-22-2005, 09:03
Eми щов приятелите ти дет добре те познават мислат така,на4и сиурно е така,ма кво ти дреме

*DeaTHri-BacK*
07-22-2005, 09:14
накарай ги да си променят мнението:)))

07-22-2005, 09:49
А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари :wink: . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. :) Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата. :D

bebe`16
07-22-2005, 10:12
А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари :wink: . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. :) Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата. :D

i az sum na tova mnenie :wink:

hip_hop_mace
07-22-2005, 10:14
Abe q stiga kvo ti puka za mnenieto na drugite,vqrno ot zna4enie e,NO ne 4ak tolkova 4e da se pritesnqvash.Ako nqkoi slu4aaino si pozvoli da ti go kaje v o4ite (v koeto mn se symnqvam)kazvash "da shto zavijdash li mi" i go otminavash :wink: za takiva hora ne si zaslujava da si gubeneto na vreme :wink:
P.S. Opitvai se da q karash Nepukist - po-zabavno e :)

aBeP4eTo
07-22-2005, 11:07
Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. Въпрос не репутация. Едната и приятелка казала на един човек, дугата и казала на друг човек и в един момент всеки 2ри я знае като курва, а това не никак никак хубаво. Също така момчетата като разберат, че едно момиче и се носи слава на курва никога няма да търсят с нея сериозна връзка, а всичко ще е за ената вечер така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.

m0onRunnEr
07-22-2005, 11:11
Abe q stiga kvo ti puka za mnenieto na drugite,vqrno ot zna4enie e,NO ne 4ak tolkova 4e da se pritesnqvash.Ako nqkoi slu4aaino si pozvoli da ti go kaje v o4ite (v koeto mn se symnqvam)kazvash "da shto zavijdash li mi" i go otminavash :wink: za takiva hora ne si zaslujava da si gubeneto na vreme :wink:
P.S. Opitvai se da q karash Nepukist - po-zabavno e :)Ne nqma da mu kaje6 da 6to zavijda6 li mi? a 6e mu kaje6 Duhai be pedal :D Po-efikasno e :P

wild{}baby
07-22-2005, 11:20
А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари :wink: . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. :) Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата. :D

Съгласна съм :wink: И най-важното е да не ти пука и тва е.

Tedka-Medka
07-22-2005, 11:44
Abe da ne ti pyka e moq suvet..ti ne mojesh da dokajesh na vsi4ki che ne si kurva nai vajnoto e da dokajesh na gadjeto si che ne si takava i che obichash samo nego..i tyka f nashiq grad e taka..puskali da mnogo sluhove za men no vse mi e taq..neka si govorqt 8)

Loreena
07-22-2005, 13:02
V4era ima6e podobna tema.
Ami ne im davai povodi da te mislqt za takava de. A za sunq na gadjeto...moje da se strahuva da ne stane6 k**va ili da ne mu izneveri6 i zatova da go e sunyval. Za6toto pove4eto suni6ta sa porodeni ot razli4ni strahove, koito ni izmu4vat

Elitooooo
07-22-2005, 13:07
Ami i men me msilait ,ama kvo da napravia,ne moga da go promena,emi draj se niakaka po razli4no i gi ubedi v obratnotot.A ako sa ti priateli 6te si misllait hubavi ne6ta za tebe... :wink:

CRaZy_IKT
07-22-2005, 13:09
LELE KAK MRAZQ KURVITE!!!AZ SYM SRESHTU KUCHKITE,KURVITE I SQKVI TAKVIZE MEKOTELI!!!
Mi kat si kurva se promeni,nqma da te tyrpat takava nikyde q

Breakaway``
07-22-2005, 13:47
След като те мислят за такава, значи най-вероятно им даваш някакъв повод :roll: И изобщо не съм съгласна с вас, че мнението на околните няма значение. Ако тяхното мнение няма значение, тогава чие има? Това намалява самочувствието на момичето ... след като е пуснала такава тема значи поне малко и пука! Все едно ... Какво да правиш? Аз не разбрах какво точно правиш, за да те мислят за такава, но спри да го правиш! Или по-точно не да спреш, а да гледаш да е по-тайно, не се хвали какво си правила и т.н. ...

TSecret
07-22-2005, 14:50
Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena kurva(demek az) :roll: :roll: :roll:

amy lee
07-22-2005, 15:42
а ти даваш ли им повод? ако да- спри. ако не- какви приятелки са ти тогава?
и разбира се, че мнението на другите има значение! ако за вас се носеха такива слухове сигурно щяхте да подскачате от щастие :roll: :evil:

mary_jane_666
07-22-2005, 16:47
mi zamisli sa nad postypkite i deistviqta si i moje bi nema te mislqt za kurva

Iliqn4eto
07-22-2005, 17:50
Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. Въпрос не репутация. Едната и приятелка казала на един човек, дугата и казала на друг човек и в един момент всеки 2ри я знае като курва, а това не никак никак хубаво. Също така момчетата като разберат, че едно момиче и се носи слава на курва никога няма да търсят с нея сериозна връзка, а всичко ще е за ената вечер така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.


права си :)напълно съм съгласна с тебе:)

Pe666o
07-22-2005, 19:03
vsi4ki moi priqteli me mislqt za k***a!
daje gadjeto mi e sunuvalo4e na imeniq mi den
sum se ebala s 6 4oveka,a az mislq 4e 6tom go sunuva zna4i go misli.... :cry: :cry:
kakvo da pravq? :roll:
...може ли адрес и телефон :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

rosskata
07-22-2005, 22:37
Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. .... така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.

не съм съгласна. не мисля, че човек трябва да се променя само защото го мислят за някакъв. Пък и човек който наричс своя ПРИЯТЕЛКА курве, независимо защо го прави, е просто или крайно тъп или ужасно ОРАНИчЕН. :x

И мен са ме наричали курва. Имали са повод. Моя приятелка- също. И за нея са имали повод. :P Не плащам данък обществено мнение. Нито пък ти. Независимо какво правиш и с колко човека спиш, това е твоя работа, а хора, които те обиждат така , ми е трудно да повярвам, че са истински приятели. :roll:

А пук за гаджето не се притеснявай- просто е имал сексуални фантазии и сънища и ти ги е разказал- въобще не означава, че те мисли за някаква си... :!:

FlowerinesS
07-23-2005, 05:45
Боже , колко такива теми има??!

hip_hop_mace
07-23-2005, 12:18
Napylno sym syglasna s rosskata 8) :wink:

CRaZy_IKT
07-25-2005, 14:29
Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena k***a(demek az) :roll: :roll: :roll:
Ima nesyotvetstvie v tova koeto kazvash i avatara i podpisa...6toto koito slusha chalga nqma vkus-sorry che ti go kazvam no e taka :?

07-25-2005, 14:34
Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena k***a(demek az) :roll: :roll: :roll:
Ima nesyotvetstvie v tova koeto kazvash i avatara i podpisa...6toto koito slusha chalga nqma vkus-sorry che ti go kazvam no e taka :?
Абе ти си била яко хитра бе :? как го напраи тва заключение направо си за нобелова награда :evil: .

ycMuBkaTa
07-25-2005, 22:34
Хората не говорят просто ей така, ако мислят така за теб явно си им дала някога някъде някакъв малък повод да мислят така. Но определено щом в убежденията си не си такава просто промени държанието си. Покажи на другите, че ти не си такава и следователно не ти пука от това, което мислят за теб

07-28-2005, 14:55
Sled redica izsledvania V NA6IA institut pri
Klizmati4en
Uuniversitet za
Razsledvania varhu
Vaginite i
Anusite

ostanovihme 4e mqstoto ti e pri nas :!:

sladkata_sara
08-11-2005, 13:31
zna4i ti zavijdat za6toto mom4etata ti obru6tat vnimanie no hi4 da ne ti puka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

DeSiTo0o
08-12-2005, 12:19
Ми щом прителите ти(хората,които те познават много добре)те мислят за к**ва,значи има причина.Ти трябва да се позамислиш дали наистина е така.Но ако си знаеш,че не си к**ва,значи някой завижда и е пуснал некви тъпи слухове...А нали знаеш,щом приказват зад гърба ти,значи завиждат,а когато завиждат,значи има за какво! :wink:

kellybundy
08-12-2005, 20:27
hah da ti kaja moq slu4ai
izvednuj edno momi4e s koeto bqhame super pr re6ava 4e sum bila kurva i po4va da govori na drguite takia ne6ta za men
i znae6 li az kvo napraih?
subrah gi si4ki - vkl i neq i govorih prqmo s neq za da razbera za6to me misli za kurva
i est tq ne moja ni6to da obqsni kat horata zatva i nikoi ne se viqe ot mnenieto ti
zatova ima6 2 opcii s/d men - ili im dokaji 4e ne si takava(ako moje6) ili si priznai 4e si tokava i pone 6te ste na 1 mnenie :wink:

TSecret
08-13-2005, 00:27
da i az se 4uda kak Crazy_IKT napravi tova zaklu4enie ????
mislia 4e vsek ima pravo na izbor kakvo muzika da slu6a i izob6to za vsi4ko...a tova opredeleno ne e faktor za da razbere6 dali imam vkus ili ne !!!! :lol: xaxxa.... vse edno az da kaja 4e horata koito slu6at metalili rap niamat vkus-te prosto imat pravo na izbor!

Utopia
08-13-2005, 10:51
има двама виновници за това ти име
единият си ти
другият е зависта :?

ти сама ще кажеш кой е!
останалите проблематици от тоя форум не могат да ти дадат точен съвет .. защото не познават нито теб нито компанийката ти.


успех :)

помни .. всеки е невинен до доказване на противното :)

morsmordre
08-13-2005, 10:55
Боже , колко такива теми има??!

Повече от достатъчно, чедо :!:
Ами..то другите си го казаха - по-добре гледай да поправиш тази репутация.Започни да се обличаш готик, знам ли...

Utopia
08-13-2005, 11:00
Боже , колко такива теми има??!

Повече от достатъчно, чедо :!:
Ами..то другите си го казаха - по-добре гледай да поправиш тази репутация.Започни да се обличаш готик, знам ли...

готик ? от курва да стане метъл ! определено ще поправи репутацията .. била ят оправдана или не!

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 13:18
a Ti pUK sHTo MIsLISh chE NE sI KurVa ? :lol: :wink:

Sapphir
08-13-2005, 17:12
mi shtom te mislat za Kyrva kva da si..te horata ei taka bez prichina ne si mislqt..

MaCeTo_
08-13-2005, 17:36
Е добре де,а те що те мислят за такава?Все пак не може от нищото,ей тъй да ти лепнат подобен прякор.Трябва да си им дала някакъв повод,знам ли?А иначе я има и другата крайност-както ти казаха вече-някой примерно да ти завижда за повишеното внимание към тебе ли,де да знам :lol:

SneJna_
08-13-2005, 17:44
emi sigurno si..savsem razli4no e da te prikazvat horata koito ne te pozanvat,drugo e da ti go kajat priqtelite..kakvo q uspokoqvate ne e taka kato dori ne znaete kakva e i kakvo pravi..moje bi ima za6to da ti kazvat taka 6to ne se zamisli6 malko vmesto da se samosajelqva6

KiSs_TeeN
08-14-2005, 19:39
mi shtom te mislat za Kyrva kva da si..te horata ei taka bez prichina ne si mislqt..
gluposti mom4etata sa po zle a govoriat za momi4etata 4e bili kurvi
naprimer gadjeto mi predi skasahme 6toto hodi s o6te 5 e sia mi govorete za k***i

So_Lonely
08-14-2005, 21:52
vsi4ki moi priqteli me mislqt za k***a!
daje gadjeto mi e sunuvalo4e na imeniq mi den
sum se ebala s 6 4oveka,a az mislq 4e 6tom go sunuva zna4i go misli.... :cry: :cry:
kakvo da pravq? :roll:
А ти курва ли си?Ти как мислиш-има ли основание те да те мислят за такава?

MyLLyHKa
08-17-2005, 19:24
ToVa e mnOgO TyPo No sLed KaTo pRosTo Te ,,mIsLqT'' Ti sI im DaLa p0voD proSto Si proMeNi darJaNieTo ... :} :P

08-22-2005, 11:43
ToVa e mnOgO TyPo No sLed KaTo pRosTo Te ,,mIsLqT'' Ti sI im DaLa p0voD proSto Si proMeNi darJaNieTo ... :} :P
А ти да си чувала за кирилицата :x ?

GURU
08-27-2005, 14:05
Бе най-вероятно си правят ебавка с тебе.Пък гаджето ко е сънувало то си е леко по-друга тема :wink:

party_girl
08-27-2005, 15:18
има двама виновници за това ти име
единият си ти
другият е зависта :?

ти сама ще кажеш кой е!
останалите проблематици от тоя форум не могат да ти дадат точен съвет .. защото не познават нито теб нито компанийката ти.


успех :)

помни .. всеки е невинен до доказване на противното :)
saglasna sam

SHTE_Te_HVANA
08-27-2005, 15:25
NE E VINAGI TAK SANQT PONQKOGA E NESHTO KOETO TI SE E SLUCHILO PREZ DENQ ILI KAKVOTO SI CHUL I TOVA E NESHTO KATO PREDSTAVA....

GURU
08-27-2005, 20:55
NE E VINAGI TAK SANQT PONQKOGA E NESHTO KOETO TI SE E SLUCHILO PREZ DENQ ILI KAKVOTO SI CHUL I TOVA E NESHTO KATO PREDSTAVA....прав си човек