PDA

View Full Version : Кой е любимият ви админ и защо ?



Cyberdyne_101
07-22-2005, 10:46
Ами, хайде да видим... :wink: И нека избягваме отговори от рода на: "щото ме кефи" и т.н. Защитете позицията си с по-сериозни аргументи. Ако имате да им кажете нещо или имате предложения към тях, направето го тук.

aBeP4eTo
07-22-2005, 10:53
nice
Алекс :lol:
Защо ли? Защото е единствения човек които ми обръща внимание когато го попитам нещо, защото ми помага, защото уважава мнението ми и, защото беше единствения които ме помоли да не напускам. И може би, защото е единствения които не се държи като тартор, а по-скоро като приятел и това е много готино. :wink:

DarthRevan
07-22-2005, 11:08
emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai :)

ycMuBkaTa
07-22-2005, 11:35
И аз гласувах за alex, понеже ми харесва отношението му към работата и към всички нас-потребителите

Forgotten
07-22-2005, 11:56
От скоро съм тук и Alex не ми е оставил почти никакви впечаткления. Другите админи обаче ми оставиха впечетления и то не много добри. Затова гласувах за Alex.

BG
07-22-2005, 12:13
Алекс, ще кажа и защо. До това, което съм говорил с него забелязах, че той уважава мнението на другите и се съобразява с него.

Цецо, ми кво да кажа, не го знам почти, тъй като не съм виждал негови постове, но определено вчера ме издразни като се включи в мойта тема, при положение, че не присъстване на нещата които станаха.

Цоци, кво да кажа, то май се видя колко струва. Оплаквания от него има адски много :!: Човек, който не уважава личното мнение. Това се видя, най-малко това, че ми изтри мнения и теми в които не можеше да отговори на въпросите ми и най-лесния начин е да се изтрият. Да не говорим, че и жена му Aia се е набутала като модераторка заради него. Изцяло несериозно си върши работата според мен. Очаквам и това мнение да бъде изтрито от него, понеже пише това :!: :evil:

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 12:26
Оо перфектната тема за мазнене,а ? :?
Ми той би трябвало да си се сети кой е :!:

Elitooooo
07-22-2005, 12:30
Ami Alex nai-mnogo se bahti mai 4e...ne 4e drugite ne...ama toi e nai-zainteresuvan :wink:

BG
07-22-2005, 12:36
Оо перфектната тема за мазнене,а ? :?
Ми той би трябвало да си се сети кой е :!:

Мдам, забелязах един човек който на едното място се мазни на единя админ, на другото място се мазни на другите админи :roll:


emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai :)

BABY_SEXY_GIRL
07-22-2005, 12:37
Привет и от мен :P Време е да изкажа и своята тежка дума :) Поздрави за темичката - много добра идея :idea: :wink:
Моят любимец от админите е Алекс и въобще не се замислих като гласувах за него в анкетата :wink: Смятам го за най-общителния и добродушен админ тук! Той е този, който НИКОГА не ми е отказал помощ когато съм имала нужда! Накоро имах много проблеми с влизането, които бяха толкова безпочвени и странни, че с дни не успях да оправя нещата...Той беше човека, който всеки ден ми обръщаше внимание и ми отговаряше на безкрайните и натрапчиви въпроси за проблема ми!!! Той ДОРИ ми прадложи да извикам човек да ми оправи проблема, като настоя той сам да покрие разходите 8) Той се сети да прати букет от целия екип на aBeR4eTo когато беше в болницата - а колко са хората, способни да направят такъв жест - малко! Бих била горда ако се запозная с този човек и го имам за приятел...Всичко което пиша не е с цел да се мазня (а и за какво да го правя като съм модератор вече), даже другите биха ми се обидили, но темата е такава и аз сама избирам кой да избера, затова се надявам да остана разбрана :wink: Забелязала съм, че в много теми Алекс отговаря на зададените молби съвсем разбрано и сам поема задачи, с които не на всеки му се захваща. Просто той е отворен човек за ВСЕКИ...Винаги като ми е било кофти и сдухано той ме е питал как съм и е предлагал помощта си... :( Мога да кажа, че той е човека, заради който съм в екипа...защото след един конфликт с една друга личност от екипа аз бях готова да напусна...но Алекс ми даде нужната ми задружност...просто е страхотен човек! Благодаря ти, Алекс, че съм това, което нямаше да съм без теб тук :!: :P

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 12:38
Оо перфектната тема за мазнене,а ? :?
Ми той би трябвало да си се сети кой е :!:

Мдам, забелязах един човек който на едното място се мазни на единя админ, на другото място се мазни на другите админи :roll:


emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai :)


Molq ?! :shock: :shock:
На кой съм се мазнила !?


ЕДИТ : Пъ сори така помислих

BG
07-22-2005, 12:41
Привет и от мен :P Време е да изкажа и своята тежка дума :) Поздрави за темичката - много добра идея :idea: :wink:
Моят любимец от админите е Алекс и въобще не се замислих като гласувах за него в анкетата :wink: Смятам го за най-общителния и добродушен админ тук! Той е този, който НИКОГА не ми е отказал помощ когато съм имала нужда! Накоро имах много проблеми с влизането, които бяха толкова безпочвени и странни, че с дни не успях да оправя нещата...Той беше човека, който всеки ден ми обръщаше внимание и ми отговаряше на безкрайните и натрапчиви въпроси за проблема ми!!! Той ДОРИ ми прадложи да извикам човек да ми оправи проблема, като настоя той сам да покрие разходите 8) Той се сети да прати букет от целия екип на aBeR4eTo когато беше в болницата - а колко са хората, способни да направят такъв жест - малко! Бих била горда ако се запозная с този човек и го имам за приятел...Всичко което пиша не е с цел да се мазня, даже другите биха ми се обидили, но темата е такава и аз сама избирам кой да избера, затова се надявам да остана разбрана :wink: Забелязала съм, че в много теми Алекс отговаря на зададените молби съвсем разбрано и сам поема задачи, с които не на всеки му се захваща. Просто той е отворен човек за ВСЕКИ...Винаги като ми е било кофти и сдухано той ме е питал как съм и е предлагал помощта си... :( Мога да кажа, че той е човека, заради който съм в екипа...защото след един конфликт с една друга личност от екипа аз бях готова да напусна...но Алекс ми даде нужната ми задружност...просто е страхотен човек! Благодаря ти, Алекс, че съм това, което нямаше да съм без теб тук :!: :P



Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш :roll: Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна :!:

BABY_SEXY_GIRL
07-22-2005, 12:46
Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш :roll: Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна :!:

Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия :wink:

BG
07-22-2005, 12:49
Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш :roll: Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна :!:

Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия :wink:

Ми за 10 месеца в тоя форум видях много :!: За букета за aBeP4eTо надали ти си дала идеята и надали ти е било толкова приятно, че е за нея, а не за тебе :) Обаче ти пишеш, че много се радваш от такива неща ... бля бля бля ... човека на който трябва се мазниш е Цоци!

Elitooooo
07-22-2005, 12:54
Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш :roll: Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна :!:

Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия :wink:

Ми за 10 месеца в тоя форум видях много :!: За букета за aBeP4eTо надали ти си дала идеята и надали ти е било толкова приятно, че е за нея, а не за тебе :) Обаче ти пишеш, че много се радваш от такива неща ... бля бля бля ... човека на който трябва се мазниш е Цоци!Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo :!: :wink:

BG
07-22-2005, 12:59
Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo :!: :wink:

Хаха Елито да те питам 2 неща.

1. Ти си от 3-4 месеца регистрирана, за какво си говорим? Аз имам регистрация от 3 Септември, като преди това съм влизал и като гост, но да кажем, че влизам от 10 месеца и мисля, че малко или много знам повече за нея от теб!

2. Нещо гледам и ти си почнала да се мазниш в последно време ... някой твой мнениица ... бориш се за модераторско място? Споко, говори с Цоци той ще уреди :) Има свободно място :P

alex
07-22-2005, 13:23
Моля ви не се карайте в тази тема. Абсолютно всеки, който си даде мнението в полза на някой, ще бъде обвинен в мазнене – логично. Все пак и тримата номинирани сме администратори.
Мерси на всички за добрите думи, радвам се че оценявате това което правя колкото и малко да е то. Аз бих искал да изкажа пък свото мнение за Цецо който 5 години дава мило и драго за този сайт, и работи неуморно. Разбира се ако става дума за администратор на форума – можете да имате друго мнение защото някой от вас са били потърпевши от нас, банове, каране, и други подобни но аз говоря по-скоро за работата която остава скрита за вас, а тя колкото и да работим не свършва.
Цецо – мерси батка за бачкането, и за това че си ме окуражавал когато се отчайвах че от този сйат може да излезе нещо. Благодарение на това сега сме най-добрите.

ЦСКА ЗАВИНАГИ
07-22-2005, 13:24
Не знам кой ще гласува за Цоки..

Elitooooo
07-22-2005, 13:24
Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo :!: :wink:

Хаха Елито да те питам 2 неща.

1. Ти си от 3-4 месеца регистрирана, за какво си говорим? Аз имам регистрация от 3 Септември, като преди това съм влизал и като гост, но да кажем, че влизам от 10 месеца и мисля, че малко или много знам повече за нея от теб!

2. Нещо гледам и ти си почнала да се мазниш в последно време ... някой твой мнениица ... бориш се за модераторско място? Споко, говори с Цоци той ще уреди :) Има свободно място :P O6te ot 1 godina i ne6to sam tuk no i s drugi registracii :D taka 4e...tiho :!: Emi kakvo boria se za da stana mod.pre4i li ti?

_san4o_
07-22-2005, 13:28
Не знам кой ще гласува за Цоки..

Аз ! Пичага се оказа накрая ...

Ignis
07-22-2005, 14:34
Здравейте, може да предположите аз за кого съм гласувала:))) На първо място Алекс е човекът, който създаде този сайт и най-важното не го остави без развитие; сега www.teenproblem.net е едно от първите му големи постижения, с което той много се гордее и има защо. Не е важно дали можеш да създадеш подобен проект, а по-скоро дали можеш да го актуализираш постоянно и да го направиш желано място за посещение от потребителите. Най-точно казано - той го одухотвори, колкото и литературно да звучи.
На второ място - няма как да не гласувам за него, защото през цялото време, в което сме заедно, той е показал безброй положителни черти на своя характер и е достоен за уважение не само като админ, като човек той просто е прекрасен...
Аз имам особена привързаност към сайта, защото той е нашето сватовниче и съм много благодарна на Алекс, че го създаде... :P

За Цецо няма как да не спомена, че той е другото колело за задвижването на тази страхотна идея. Той също е дал много от себе си, за да бъде винаги сайта в крак с модата.

За Цоки - от доста скоро го познавам, но определено виждам голямо развитие от както и той се е включил активно в администрирнето на сайта. Като цяло екипът, който се е заформил е доста надежден и чакаме поредната награда за сайта:)

ProstoAz
07-22-2005, 19:47
Любимият ми администратор...всъщност те са 2ма - Цецо и Цоки. :P Не че имам нещо против Алекс де... :roll:
Но аз лично познавам Цецо и Цоки, чатила съм много пъти с тях и най-хубавото им качество е, че те се отнасят еднакво с всички, нямат някакви пристрастия, а и дори и да ги имат, не ги оставят да им повлияят. Държът се професионално, а това според мен е най-важното в поддържането на един сайт! Защото правилата са за всички...
Също така от одавна съм в сайта и все още помня какво стана преди малко повече от една година - Алекс подаде оставка заедно с повечето модератори, тогава Цецо остана! След известно време назначи и Цоки, и двамата се опитваха да "задвижат" сайта, който не по тяхна вина беше западнал...Аз ценя хората, които въпреки всичко остават и вместо да се предават пред трудностите ги преодоляват.
Та..Цецо и Цоки малко по малко почнаха да съживяват сайта...назначаваха модератори и положението почна да се оправя. Появи се Алекс и всички "овации" сякаш останаха за него. НЕ казвам, че той не е направил нищо за сайта...НЕ казвам, че не е бил от изключителна полза за сайта...напротив!
Аз съм нямала възможността да общувам с него, било то лично или по интернет. По няколкото ЛС-та, които съм получила от него ми изглежда страхотен човек, всички сте прави!
Но ние говорим за администратор - администраторът е човек, който се държи професионално както казах, не се поддава на провокации и когато един човек е задлужил БАН, независимо от каква полза е бил за сайта, той трябва да си получи БАН!
Възхищавам се на Цоки, че винаги се е отнасял (и все още го прави) еднакво към всички и без много колебания дава БАН на заслужилите си го...
Не подценявам ни най-малко заслугите на толкова много хора за сайта!
И това не е тарторство както повечето го наричате - това демокрация! Всеки е свободен да прави каквото си иска, в границите на нормалното, когато не нарушава правилата. Същото е както да живееш в България - има закони и повечето от тях се спазват, най-малкото заради някакви морални ценности.
Ясно е защо всички повече харесвате Алекс и това е право на личен избор...но аз не мисля, че това е правилният начин за задвижването на сайта напред. :?

И най-важното: Не забравяйте трудните моменти за сайта и че някои хора са дали адски много то себе си!

Ollas
07-22-2005, 21:02
ОООООООооо.. Цецо на 100%.. просто с него много се "обичаме" още от едно време.
Сега сериозно... мисля, че Алекс е най-свестен.

Ignis
07-22-2005, 21:20
^npocTo^a3^f^ миличка мисля, че не си права за Алекс и това е главно, защото не си запозната с обстоятелствата, които доведоха до това негово решение. Това разбира се, не е агитация от моя страна, а просто едно изясняване на явно неразбрано действие на Алекс. Той, въпреки "отвода", който направи от теена не е преставал да отговаря за него. Това, че работата по сайта премина в ръцете на Цецо и Цоки, които наистина имат огромни заслуги за развитието му, не означава, че Алекс е оставил teenproblem да "запада".
Нямам нищо против твоето мнение, но когато не си наясно как точно стоят нещата нaй-добре не коментирай, дай си положителния вод за хората, които харесваш и мислиш, че са допринесли с много за сегашния вид на teenproblem и това ще бъде достатъчно.
Моето мнение признавам си е донякъде субективно, не мога да не бъда афектирана след като става дума за толкова близък човек, но определено се постарах да направя обективна преценка на стореното от Алекс по време на същия този период, за който
^npocTo^a3^f^ твърди, че сайта е бил "оставен на проивола на съдбата".

alex
07-22-2005, 21:23
^npocTo^a3^f^ - ти си една от малкото потребители които помниш това. С това ми действие и някой деиствия от страна на цецо и цоки успяхме да спасим сайта. Бях длъжен д аго направя а цоки да си смени прякора. Всичко бе режисирано и оказа съответният ефект за момента. Така потушихме много голям проблем. Реално никог ане съм напускал сайта, както виждате сайта е с нов дизайн, с нови екстри, ежедневно статии във вестници и списания и сега чакам да спечелим малко награди от конкурса БГ Сайт ;) През времето когато бях в сянка планирахме с останалите купуването на новите мощности, нов софтуер, новите услуги, стратегия за развитие и всичко останало което вече е факт.
Като изключим това което казах – съгласен съм с това което каза за Цецо и Цоки.
Ignis – мерси за подкрепата, не се ядосвай защото целта ни по онова време беше наистина хората да повярват че ме няма ;) Цецо и Цоки могат да го потвърдят хехе :)

Coki
07-22-2005, 21:34
Оставете момичето да си изрази мнението, ви ще го изядете още малко...
Такъв период наистина имаше, но за щастие той отмина.
И за мене са казани, много неща които не са верни, но не искам да налагам нещо на някой, нека всеки свободно да си пише!!!

e4o
07-22-2005, 22:17
alex :D

07-23-2005, 12:30
Цоци[/color], кво да кажа, то май се видя колко струва. Оплаквания от него има адски много :!: Човек, който не уважава личното мнение. Това се видя, най-малко това, че ми изтри мнения и теми в които не можеше да отговори на въпросите ми и най-лесния начин е да се изтрият. Да не говорим, че и жена му Aia се е набутала като модераторка заради него. Изцяло несериозно си върши работата според мен. Очаквам и това мнение да бъде изтрито от него, понеже пише това :!: :evil:


1:Coki me e slojil da sam moderatorka,zashtoto taka e precenil!!!A ti ot kade vijdash che az ne si varsha rabotata?Da ne bi da vijdash kogato tria mnenia???
2.Ne se pishe Цоци a Coki ako nevijdash!!!
3.Glasuvam za Coki,ne zatova che mi e priatel,a zatova che toi si varshi rabotata v FORUMA perfektno sravnenie s drugi chlenove ot ekipa, koito ne jelaq da nazovavam!!!
Absolutno protiv sam s mnenieqta na nqkoi moderatori, koito dori ne spomenavat Coki, vupreki 4e toi gi e nazna4il, podgotvil gi e i gi e podkrepql vuv vseki edin moment, v sravnenie s drugi, koito vuob6te ne vlizaxa vav foruma po tova vreme!!!

devil4e
07-23-2005, 14:39
Алекс - Много точен човек, несъмнено най-добрия админ, който естевствено много уважавам. Учтив и справедлив, не е чак толкова много, но несъмнено той е първия "шеф", в който ги виждам тези качества.
Цецо - Той нещо напоследък не влиза често във форума, а може би аз не влизам достатъчно често, за да го видя. Досега не съм обръщала внимание на работата му. Не ме е впечатлил като Алекс, но не ме е и подразнил като Цоки. Може би това е добре за админ - да не привлича цялото внимание към себе си. Заради това качество го уважавам.
Цоки - Еми... Ще се опитам да го кажа по-учтиво. Не одобрявам неговия начин на властване над форума. Това е не по друга причина, а по лични. Тъй като той стана виновен за махането на ВСИЧКИТЕ ми приятели. Няма да коментирам работата му безпристрасно, не заради друга причина, а защото просто не мога да го направя. Не уважавам този администратор и няма и да го уважавам някога. Заради което се извинявам.

1. Алекс
2. Цецо
3. Цоки

ProstoAz
07-23-2005, 17:41
За Алекс мисля, че се изяснихме и казах, че няма да пиша по темата вече за него, но ще защитя мнението си.
Aia е много права във всичко, което каза и още повече, че BG ако ти беше админ 99% щеше да избереш за модератор човек, който познаваш, на който имаш доверие, че няма да злоупотребява с правата си и който знаеш, че ще се справи с дадената му задача. И това е много повече от добре обмислена стъпка, това е начинът за подтикване на сайта към добра посока. :wink: И странно как някои хора преценявате кой как си върши работата...а мога да ви кажа, че това изглежда въобще не ви е ясно.


Тъй като той стана виновен за махането на ВСИЧКИТЕ ми приятели.

За "махането" на всичките ти приятели са си виновни само, изцяло и единствено те! Помисли защо. :wink:

ExpressYourSelf
07-23-2005, 17:52
alex-Забелязвам,че отговаря винаги на зададените въпроси по възможно най-разбрания и учтив начин.

ProstoAz
07-23-2005, 18:10
NoEx, това е дъвкано толкова много време, толкова много пъти...
Нормално е след като някой неспазва правилата, да бъде баннат! Ако нямаше правила тук щеше да настъпи някаква пълна анархия, а повярвай ми, тогава положението щеше да е още по-лошо, мисля, че дори не можеш да си го представиш.
А за I don`t know who I am - ти не можеш да прецениш той как модерира по простата причина, че не можеш да видиш. А и това е човек с малко, но всичките до едно, мнения помогнали на много хора в "Любов". :wink:

07-23-2005, 20:54
Alex No 1 :)

amy lee
07-23-2005, 21:32
Alex No 1 :)yeah, that`s right
you rule, dude 8)

BABY_SEXY_GIRL
07-23-2005, 21:38
Absolutno protiv sam s mnenieqta na nqkoi moderatori, koito dori ne spomenavat Coki, vupreki 4e toi gi e nazna4il, podgotvil gi e i gi e podkrepql vuv vseki edin moment, v sravnenie s drugi, koito vuob6te ne vlizaxa vav foruma po tova vreme!!!

Aia, въпроса беше кой ни е любомия админ и защо :idea: А не да пишем мненията си за всеки един от тях поотделно :roll: Аз назовах своя и се аргументирах - това е :wink: Не че не оценявам кой от тях какво е направил за мен и с какво ми е помогнал, точно аз съм човек, който обръща голямо внимание не това... :) P.E.A.C.E

08-30-2005, 19:19
Просто, ясно, кратко, но съдържателно - АЛЕКС!!!

DeSsi
08-30-2005, 19:35
ceco :wink:

CVETELLINA
08-30-2005, 21:08
любимия ми админ беше алех жалко че си тръгна
:( :( :(

mili4ka85
09-13-2005, 09:44
CECO RAZBIRASE!!! :!: I ne mislq taka zashtoto go obicham,tuk ne burkam lichnite si chuvstva,prosto tova si e moeto mnenie!

SweetBunny
09-13-2005, 13:24
любимия ми админ беше алех жалко че си тръгна
:( :( :(
I pri men e taka :(

zElEnA^mAsLiNkA
09-14-2005, 09:08
Ami ... Nqmam pristrastiq kym nit0 edin 0t Adminite n0 nai-svesten mi se st0ri Alex! Ne sym pr0tif drugite n0 0predelen0 0tkakt0 t0i si trygna ima k0renna pr0mqna!

DiEsEl_GiRl4eTo
09-14-2005, 09:35
Алекс :(

MAD-DEVIL
09-14-2005, 22:43
Алекс! Щото е пич, според глупостите, които прочетох, а и Цоки е калъф и не стаа за работата, доколкото забелязах от глупавите му мнения, а пък Цецо не звучи като хубаво име.

LiNkiN4eTo
09-15-2005, 13:57
АЛЕКС

09-15-2005, 18:59
Аз и колегите не уважаваме местната власт !

09-15-2005, 19:24
FBI е държавна организация и се подчинява само на президента на USA!

Traffic
09-20-2005, 06:45
да беше пуснал една анкета "кой ви е любимия модератор", тогава щях да гласувам в анкетата. :roll:

09-20-2005, 08:42
Всъщност [B]aned беше пуснал такава ! Дали БСГ още му е любимия модератор ?

machoka
09-20-2005, 10:57
Всъщност [B]aned беше пуснал такава ! Дали БСГ още му е любимия модератор ?

А дали е твоя работа?

morsmordre
09-20-2005, 11:00
Всъщност [b]aned беше пуснал такава ! Дали БСГ още му е любимия модератор ?

А дали е твоя работа?

Най-накрая нещо, за което да съм съгласен с теб! :wink:

09-20-2005, 12:00
Всъщност [B]aned беше пуснал такава ! Дали БСГ още му е любимия модератор ?

А дали е твоя работа?
Всичко е моя работа и работа на FBI :!: :!: :!:

SisTeR`oN`MaXa
09-22-2005, 11:59
Алекс.Makar 4e nikoi ot tqh ne poznavam koi znae ...

The DooM
02-19-2006, 20:20
pisah Coki 6toto e liubezna