PDA

View Full Version : Решение!



Coki
07-22-2005, 12:53
Поради това изказване на моя колега Алекс:
"Ако напсуваш някой в чат канала ще бъдеш банната – да, но само о канала не и от форума. Бана принципно се дава не по лични причини а с цел защита на станалите потребители. Ако напсуваш мен няма да получиш бан защото това според мен е изразяване на лично мнение. Но ако псуваш наред потребители ще трябва да ти сложим бан. Иначе форума и чата са нещо различно и ако си спазваш правилата на форума не виждам причина да си банната."

Това мнение е много важно за мен, тъй като е написано от Алекс, човек който безкрайно уважавам и има огромен принос за сайта, следователно аз съм длъжен да се съобразя с неговото мнение, което означава АКО НАПСУВАТЕ АДМИНИСТРАТОР, НЕ ПОЛУЧАВАТЕ САНКЦИЯ!
Ето, поздрави Алекс ти имаш право да промениш правилника, радвайте се всички аз повече няма да дам нито един БАН по каквато и да било причина и не забравяйте, имате право да ме ПСУВАТЕ колкото си искате, НЯМА да получите БАН.

Щом така е решил Алекс, така да бъде защото всички си мислят, че аз еднолично решавам бановете, но не е така просто всички слагат отговорността на мен.
Това важи и за канала имате право да псувате админите!

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 12:57
Обаче,Цоки не мислиш ли ,че като те напсува някой проблемите няма да се решЪт ? Според мен това е безмислено :roll:

Coki
07-22-2005, 12:57
и още едно допълнение, ВСИЧКИ банове са премахнати от сайта и канала!

Coki
07-22-2005, 12:58
Обаче,Цоки не мислиш ли ,че като те напсува някой проблемите няма да се решЪт ? Според мен това е безмислено :roll:
Абе то какви проблеми други има бе????
Нали проблема е, че аз слагам НЕПРАВОМЕРНО баннове, нали Алекс казва, че ако напсуват него няма да има БАН, значи грешката е в мен, вече няма да има бан за никой от мен.

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 13:01
Обаче,Цоки не мислиш ли ,че като те напсува някой проблемите няма да се решЪт ? Според мен това е безмислено :roll:
Абе то какви проблеми други има бе????
Нали проблема е, че аз слагам НЕПРАВОМЕРНО баннове, нали Алекс казва, че ако напсуват него няма да има БАН, значи грешката е в мен, вече няма да има бан за никой от мен.

Какви ? Например уважението .Защото аз ти отговарям най-нормално ти веднага на "бе " минаваш .Най-вече за това сатва дума .А не да кажеш "ми псувайте ме " :shock:

Elitooooo
07-22-2005, 13:01
da ve4e kato banna pove4eto gotini horica...pove4e niama,ei sorru,ama te ne mogat da se varnat...No mardarlor vazkrasna s 9 banna :!: :wink:

BG
07-22-2005, 13:02
/ignore $$1 1

И всички проблеми са решени.


da ve4e kato banna pove4eto gotini horica...pove4e niama,ei sorru,ama te ne mogat da se varnat...No mardarlor vazkrasna s 9 banna :!: :wink:

Хаха аз вчера получих бан на 5 ник-а и още 10 хост-а :P

AvLee_hah
07-22-2005, 13:05
А случайно не може ли да се махне бана на предишния ми ник..щото така или иначе мога да влизам :?:

alex
07-22-2005, 13:11
Нямах предвид че да псуваш администратор е нещо което ще се толерира във форума. Но наистина да напсуваш някой или да му кажеш че е тъпак според мен не е нарушение за бан. Така де когато си с компания с приятели винаги има някакъв конфликт, някой се кара с някой, избухваш, някой те вбесява и е нормално да кажеш нещо подобно. Но не смятам че за една псувня или обида може някой да получи бан. Виж ако това става закономерност и потребителя псува наред и обижда – тогава вече има бан. И не виждам причина бан в чата да се пренася във форума – двете са коренно различни и потребители се държат по различен начин. Един примерен потребител от форума може да се изнерви в чата и да го баннат. Аз оня ден за 1 бройка щях да направя масс деоп на канала и да избия всички ботове защото ми лазеха по нервите и не можех да кажа 5 приказки в канала без бота да ми каже нещо. Но това не е причина да ми забраните да влизам във форума (ако н ебях администратор а фен примерно).

ЦСКА ЗАВИНАГИ
07-22-2005, 13:16
Цоки,че вчера направи много глупости е факт!Но поне си поправи едната и махни банна ми - foursquare.

Алекс,напълно съм съгласен с теб.
Аз също не отвърнах на Цецо и Цоки ,когато се базикаха с мен в канала..

ЦСКА ЗАВИНАГИ
07-22-2005, 13:19
[14:58:57] <@coki___sc8> a za v kanala
[14:59:10] <@coki___sc8> tova, 4e az ne go vijdam, ne zna4i 4e drugite nqma da go vijdat
[14:59:21] <@coki___sc8> q ne mi davai akul
[14:59:36] <@coki___sc8> neka me napsuva nekoi i 6tew mu moderiram glavata kadeto gi vidim

....

amy lee
07-22-2005, 14:09
[14:58:57] <@coki___sc8> a za v kanala
[14:59:10] <@coki___sc8> tova, 4e az ne go vijdam, ne zna4i 4e drugite nqma da go vijdat
[14:59:21] <@coki___sc8> q ne mi davai akul
[14:59:36] <@coki___sc8> neka me napsuva nekoi i 6tew mu moderiram glavata kadeto gi vidim

....ахахаххахаха :lol: тц тц тц, ей цокиии... :lol: :shock:
ей сега се захващам да псувам всички админи дет видя :lol: не бе, бъзикам се
ама вие вярвате ли, че някой ще напсува админ? :shock: