PDA

View Full Version : Защо все на мен?



Iliqn4eto
07-22-2005, 17:16
Не мога да разбера нещо.. значи във форума влизам от година някаде..ама каквото и мнение да пусна,или тема винаги ми е изтрита след няколко дни или още по зле няколко часа.. ЗАЩО ,толкова ли са тъпи,безмисленни,обидни или де да знам.. това съм го забелязала от известно време и ми става Кофти..че всичко ми се изтрива,но поне да знам причините.. това ме кара,вече много много да не пиша,тъй като така си мисля,че едва ли не съм някаква глупачка!!!
Благодаря ,че го прочетохте..хайде идва ред отново да бъде изтрито,но поне сега ще си има причина...

chupacabra:)
07-22-2005, 17:21
аз не съм забелязала нищо лошо в мненията ти... :roll:

07-22-2005, 17:27
Тенденциозно модериране, трябва да си връзкарка да им се мазниш постоянно, ей са правят среща даже и тия дето отидат ще станат "техни хора" и ако некой от тях не е доволен от нещо или някой потребител - веднага БАН , ДЕЛЕТЕ, И КИК. :wink:

vra4ka
07-22-2005, 17:33
Тенденциозно модериране, трябва да си връзкарка да им се мазниш постоянно, ей са правят среща даже и тия дето отидат ще станат "техни хора" и ако некой от тях не е доволен от нещо или някой потребител - веднага БАН , ДЕЛЕТЕ, И КИК. :wink:
не си прав!!!!!! форума хич не е толкова модериран
Предлагам момичето да каже какви са и били темите :wink:

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 17:33
Тенденциозно модериране, трябва да си връзкарка да им се мазниш постоянно, ей са правят среща даже и тия дето отидат ще станат "техни хора" и ако некой от тях не е доволен от нещо или някой потребител - веднага БАН , ДЕЛЕТЕ, И КИК. :wink:

Оямчо това никак не е вярно :wink:
Аз например съм ходила на 2 срещи..и ? Няма никаква разлика в държанието на модове/админи преди и след срещата :wink:
Даже на едната среща на която бяха цецо и цоки аз им казах две думички и това беше .Не може да се каже,че сме говорили и съм станала "техен "човек :wink:
Но и не съм нарушавала правилата...много :D
Тъй ,че кажи за кои теми/мнения става въпрос ?

07-22-2005, 17:40
Ми баннаха ми двамата приятели дето бяха с иконката на "тунинг тиим", помолих ги да им махнат бановете ама нема ниой братче. А те пичовете изобщо не знаят за какво са ги баннали, единия нещо псувал ама тука като сте с златни ушици и не зацепваме че се засягате толкоз. Другия го предупредили за нещо, оня отговорил добре ама му казал да не се праи толко на голяма работа и го баннали, нали требва да си голем шеф ама къв е смисъла като те си имат нови ретистрации, те така и така си пишат пак тука само дето са с нови никове :wink: .

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 17:43
Знам ги тези истории :D
Защо не попитат пак за какво им е банана ?
А и днес Цоки каза,че е махнал банновете на всички . :roll:
И на мен ми се случи веднъж..не съм сигурна банната ли бях..Но пуснах една темичка и веднага оправиха нещата :wink:

07-22-2005, 17:45
Ааа, ми евалата на цоки тогава :lol: .

07-22-2005, 18:22
Ааа връщам си думите назад, евалата евала ама са ме банна от чат канала, :lol: щото му предлагах един предмет ама той категорично отказа :lol: :lol: :lol: .

^I don't give a fuck^
07-22-2005, 18:23
Аз като си те знам теб..кой знае какво си му предлагал :mrgreen:

chupacabra:)
07-22-2005, 18:25
Ааа връщам си думите назад, евалата евала ама са ме банна от чат канала, :lol: щото му предлагах един предмет ама той категорично отказа :lol: :lol: :lol: .
аз не те ли учих тебе това само на момичета да го предлагаш? ама ти като си се заинатил че искаш момченце :lol: ето кво стана

07-22-2005, 18:34
Абе щом има дупка и мърда значи става :lol: .

Фъки
07-22-2005, 18:54
Ще ти пратя по пощата една..коза става ли ? :D

mary_jane_666
07-22-2005, 19:06
hyhy mi nz na mene mi beha mahnali edin pyt signaturata ... bahti tolkova si q haresvah! ko losho imashe v neq .. oblojka na CC i edni simpati4ni voini4eta s edno 4erveno zname i edin pre4upen kryst na nego ... mnogo beshe hubava :oops:

chupacabra:)
07-22-2005, 19:09
hyhy mi nz na mene mi beha mahnali edin pyt signaturata ... bahti tolkova si q haresvah! ko losho imashe v neq .. oblojka na CC i edni simpati4ni voini4eta s edno 4erveno zname i edin pre4upen kryst na nego ... mnogo beshe hubava :oops:
и по-добре че са го махнали..

mary_jane_666
07-22-2005, 19:16
hyhy mi nz na mene mi beha mahnali edin pyt signaturata ... bahti tolkova si q haresvah! ko losho imashe v neq .. oblojka na CC i edni simpati4ni voini4eta s edno 4erveno zname i edin pre4upen kryst na nego ... mnogo beshe hubava :oops:
и по-добре че са го махнали..

:cry: :cry: :cry:
imashe golqma santimentalna stoinost za mene
osobeno znameto :?

chupacabra:)
07-22-2005, 19:22
nazi suxxxxx

e(r)batora
07-22-2005, 19:28
nazi suxxxxx
Каква дълбока, проникновена аргументация... :lol: Разбира ти пуберската главица от "nazi". Ходи лапай на някой мърляв мангал и не се изхъврляй така друг път! :lol:

mary_jane_666
07-22-2005, 19:30
nazi suxxxxx
Каква дълбока, проникновена аргументация... :lol: Разбира ти пуберската главица от "nazi". Ходи лапай на някой мърляв мангал и не се изхъврляй така друг път! :lol:

e(r)batora na vlast! :twisted:

chupacabra:)
07-22-2005, 19:46
nazi suxxxxx
Каква дълбока, проникновена аргументация... :lol: Разбира ти пуберската главица от "nazi". Ходи лапай на някой мърляв мангал и не се изхъврляй така друг път! :lol:
ахахаха, пикая на такива като теб :wink:

e(r)batora
07-22-2005, 20:02
nazi suxxxxx
Каква дълбока, проникновена аргументация... :lol: Разбира ти пуберската главица от "nazi". Ходи лапай на някой мърляв мангал и не се изхъврляй така друг път! :lol:
ахахаха, пикая на такива като теб :wink:
Мда, освен всичко друго сме и "брутални"... :) Пикай, с горепосочената дейност не се гасят стихии. 8)

chupacabra:)
07-22-2005, 20:06
Мда, освен всичко друго сме и "брутални"... :) Пикай, с горепосочената дейност не се гасят стихии. 8)
и освен сичко доста прости...
аре не ми се занимава със селяци, ходи да въртиш сфирчоци

e(r)batora
07-22-2005, 20:10
Понеже не ти се занимава със "селяци" висиш по цял ден в този форум... Ясно, да, има логика.
Що се отнася до дейностите, които ми препоръчваш да извършвам - не желая да ти правя конкуренция и да ти отнемам залъка от устата (с употребата на която явно си изкарваш прехраната). Лека вечер и приятно гълтане, "гражданке" ;)