PDA

View Full Version : ЗА ИЛИ ПРОТИВ ЛЕКАТА ДРОГА



u3gyXaHa^
07-22-2005, 18:47
Аз лично сум пушила трева ..и продалжавах да я пуша в продалжение на 2 години и половина! но сега я спрях заради гаджето ми,защото мрази да ме вижда под въздеиствието ан дрогите..а вие какжо мислите за НАРКОТИЦИТЕ изобщо:)[/b]

ludi4ka
07-22-2005, 19:20
az sam protiv!

07-22-2005, 19:22
kakvo stava dnes be.Samo temi za droga se puskat.
Drogata ot vsi4ki vidove e skapana i ti ru6i organizma i ia vzimat samo hora koito ne sa silni i se poddavat lesno.Polovinata mi priateli sa takiva drogita koito karat kola napu6eni no ni6to ne moze da se napravi.

07-22-2005, 19:36
kakvo stava dnes be.Samo temi za droga se puskat.
Drogata ot vsi4ki vidove e skapana i ti ru6i organizma i ia vzimat samo hora koito ne sa silni i se poddavat lesno.Polovinata mi priateli sa takiva drogita koito karat kola napu6eni no ni6to ne moze da se napravi.
Абсолютно, хора които не могат сами да си създават щастливи емоции, ами зимат некви лекарства за да се почувстват и те поне веднъж велики :wink: .

Forgotten
07-22-2005, 19:37
Против! Това са глупости :twisted:!

А какво общо има този раздел с дрогата?

Loreena
07-22-2005, 20:01
Narkoticite susipvat zdraveto ti, razru6avat jivota ti, kakto i tozi na horata okolo teb.
Nz nqkoi ot vas dali e prejivqval razdqla s blizuk priqtel zaradi narkotici. Az sum...i ne go pojelavam na nikogo.
Molq vi se hora...prosto ne zapo4vaite nikoga da izpolzvate takiva shits. Dori i ot liubopitstvo. Edinstvenoto ne6to, koeto mogat da vi donesat e ne6tastie

kiLL-joy
07-22-2005, 20:21
mi narkoticite ne mogat da dovedad do ni6to kubavo.znam go ot li4en opit.moi rodnina umrq ot narkotici i ot togava kato 4uq za tqx mi e gadi! :cry: [/i][/b]

Elitooooo
07-22-2005, 20:40
Amm...temata ne e za tuk :?

Ami leka-tvarda,za men pak si e droga,taka 4e...dale4e ot neia po dobrre :wink:

miloto_girl_4e
07-22-2005, 21:17
Protiv :!: Protiv :!: Protiv :!: :x

Magrat 4esnova
07-22-2005, 21:35
ЛЕКИ НАРКОТИЦИ НЯМА!

Въпреки че знам това в миналото имаше един период,
в който пушех трева - не много, но все пак...
Не се пристрастих. Познавам и човек, който доста
стабилно е пушил, но от 3 години е чист. Мога да дам
още примери, но не е там въпроса. Хора, според мен
сме във възраст, в която се беснее :twisted:
Просто всичко си има граница, която обаче е доста
тънка и всеки трябва да много да внимава :wink:

vra4ka
07-23-2005, 07:03
ЛЕКИ НАРКОТИЦИ НЯМА!

Въпреки че знам това в миналото имаше един период,
в който пушех трева - не много, но все пак...
Не се пристрастих. Познавам и човек, който доста
стабилно е пушил, но от 3 години е чист. Мога да дам
още примери, но не е там въпроса. Хора, според мен
сме във възраст, в която се беснее :twisted:
Просто всичко си има граница, която обаче е доста
тънка и всеки трябва да много да внимава :wink:
:wink: :wink: :wink:

bebe`16
07-23-2005, 08:54
i trevata i po-tvurdata droga rushat organizma :evil: az sum protiv vupreki che povecheto mi priqteli pushat koz,no za men e adski tupo ama vseki s mnenieto si :wink:

Emsssss
07-23-2005, 09:58
izcqlo protiv ! poznavam mn hora koito yj ot syvsem malko treva v momenta sa na heroini i sqkvi takiva gadosti .Kato se setq 4e za malko i az da trygna po tehniqt pyt i se radvam 4e se osyznah .

4ervena_roza
07-23-2005, 10:42
Не съм пушила треви и такива работи,но съм против тях.

CHILI_GIRL
07-25-2005, 23:28
tvurdo protiv :D

Sportexz
07-26-2005, 13:53
На последните 3 мнения - отговарям. НЕ може да сте против, ако не сте опитвали. В най-добрия случай, може да НЯМАТЕ мнение.
Като сте твърдо против, да Ви запитам...а алкохола, за него пак ли сте против. Щото от grass досега няма умрели, докато от алкохол...постоянно мрат или заболяват от секви цирози и т.н.
Не Ви се дразня, карам, или търся конфликти, просто не може да изказвате мнение без да сте пробвали нещо.
Първо употребата и разпространението в България на марихуана е противозаконно и наказуемо. Затова дори да не е опитвал човек е съвсем нормално да е против.
А марихуаната е психотропно вещество и имаше доста постове, че не била вредна - т'ва са пълни глупости.
Убива мозъчни клетки, повлиява отрицателно дихателната, сърдечно-съдовата и половата система.
Да не говорим, че в много случаи води до употребата на други наркотични средства - така наречените "твърди" наркотици.
От алкохол има умрели използвали в много големи дози или използвали фалшив такъв, с всяко нещо ако прекалиш става опасно. А съм уверен, че ако някой прекали дотолкова с тревата, колко се прави с алкохола то той доста по-лесно ще "гътне".

Ollas
07-26-2005, 15:13
Не съм пушила трева и не проявявам интерес. Не смятам, че легализирането ще промени нещо. Дори и днес всеки, който реши може да си купи веднага трева или какъвто и да е наркотик. А ако това се легализира... просто не ми се мисли.

DeSiTo0o
07-27-2005, 19:00
Аз съм против наркотиците.Добре,че си спряла,защото това само вреди! :)

Enfoego
07-29-2005, 23:21
Малко или много това си е наркотик, така че по добре да си седи забранен 8)

javor
07-30-2005, 08:48
Po dobre e da se legalizira!!!!nqkoi hora prawat tezi neshta koito im se zabranqvat..

mis_marry_jane_13
08-01-2005, 14:51
az li4no sum protiv trevata ni6to 4e nika mi e takuv

SeXy^GiRl
08-01-2005, 21:30
drogata prevryshta edin normalen chovek v pylen bokluk ... nqmam kakvo drugo da kaja

pLaMa4eTo
08-02-2005, 10:51
narkoticite kato cqlo sa super vredno i kovarno ne6to.vse pak pu6ila sam joint i mi e bilo gotino 6toto e super hilej...ama ne go pravq 4esto.samo ako se nameri slu4aaaiiino ot nqkade ili puk saberem pari...a tfa stava 1 na 2-3 meseca...taka 4e -ako pu6ite joint trqbva da e v umereno koli4estva i ne mnogo 4esto.6toto sled jointa se po4vat i drugite ne6ta.primer-saseda mi-po4na i amfetamini... :cry:

kuklata_90
08-02-2005, 19:57
Narkoticite sa ujasno ne6to.Az sum tvurdo PROTIV tqh nezavisimo dali e leka droga ,treva ili kvoto i da e.

ShaDow`S_MaSteR
08-07-2005, 12:14
exxeex i az sum kozil verno 4e taq godina mi be6e za 1 put ama kvo ot tva:D do sa sum probval treva 3 puti i nito 1 ot tqx ne me xvana?!?!? no nqma zna4enie drogata e za xora koito ne mogat da si napravat kefa sami:} te izbqgvat ot realnost-a a puk i da ne govora 4e moje da se skara6 s roditelite si i s frendovete(koito ne pu6at s vas)a we DROGA SUXX

magrathea
08-07-2005, 12:29
незнам дали е по добре да се легализира или не...защото дори когато си е забранена това не спира хората да пушат...единственото малко нечестно е това че примерно..някой може да реши да си земе 10 грама трева за да се изфука пред приятели не толкова защото пуши (то една фукня..просто давам пример)...и да го осъдят за 3 години а някой който пуши сигурно по 10 пъти на ден пак да го хванат с толкова и да лежи същата присъда...или да не си взел трева за теб а за приятели и пак...
не мисля че е много честно...
пък и да не си мислите че като я легализират ще може някъв 13 годишен пиклио да отиде в специалния магазин и да си купи...не става така...
пък и по тая тема 1000 пъти е говорено...едни са 'за' други са 'не'...винаги ще има различиа в мнението,винаги ще има някой който нищо не разбира и пак си налага мнението,винаги ще има мнения от сорта на 'от тревата се минава към хероин...от тревата се умира...от тревата ставаш наркоман...',просто ми става мн забавно понякога как някой говори и си налага мнението без нищо да знае... :roll:

08-07-2005, 17:48
Az izop6to ne mislq da upotrebqvam leka droga ili da pu6a cigari prosto mirisa im me otvru6tava.I s tqx uvrejdam sobstvenoto si zdrave. :oops:

`3apu4ka`
08-07-2005, 18:07
PROTIV :!:

LP_girl_14
08-07-2005, 18:12
Против!Дрогата нито те прави по-готин човек,нито е решение на проблемите.Тя води човек до пълната му деградация!

^Blo0Dy^R0s3^
08-07-2005, 18:54
Наркотиците смучат :x

unreality
08-08-2005, 10:55
Аз съм против всякаква дрога!Тя не те прави по-щастлив,не ти решава проблемите,не те прави по-готин,а просто ти руши живота!

tedo_davis
08-08-2005, 10:57
Protiv vsqkakva droga ... Marihuanata e SUX vijdal sam kakvo stava kato piesh alkohol i posle pushish treva - ne iskam da sym taka ... edin bivsh poznat zapo4na ot trevata - sega go kara na po tvardi medikamenti - sled nqkoq godina shte ostanem bez nego - ima li smisal da se pushi treva?4uvstvash se super otpadnal i t.n. :evil:

HouseMania
08-14-2005, 15:20
Твърдо против взимал съм ПОЧТИ всякакъв наркотик и мисля, че това е най- глупавото нещо на земята просто няма смисъл съответно съм твърдо против ВСЯКАКВА ДРОГА било то лека или тежка!!!

konvoec
08-15-2005, 02:30
Леле и без наркотици съм толкова издухал, че няма накъде повече, за кво са ми ?! Точно тоя приятел дето много ме убеждава да пафкам ще го разубедя и няма да пуши, квото и да ми коства !

Axel_f
08-15-2005, 22:04
kvo losho kato sa leki..

Леки,леки ама ако не спреш на време...минаваш на по-голяма доза,след това на по-тежки и накрая няма хепи енд... :evil:
Против съм всякаква дрога!Лека,тежка,малко,мног о...всичко!Тези,които употребяват наркотици са психично слаби хора!Такива,които искат да се скрият от проблемите си или просто да се направят на интересни,без да си дават сметка колко опасно е това!

morsmordre
08-17-2005, 09:14
А какво общо има този раздел с дрогата?

А какво различно има :evil: :idea:

Против!Всякакъв вид дрога съкс!Сега слушам на БТР - СПасение :!:

Приятелю, прости ми, отивам си сега!
Не намерих сили аз да спра.
Ти казваше, аз помня, тогава не повярвах, че изходът съвсем не това.
Защо не светят пак звездите?
Защо и слънцето угасна?
Аз изгубих всичко докрай!
Остана моята душа!
Аз не искам нищо сега,
само нея да спася!
Аз изгубих всичко, докрай,
плаче моята душа
Аз не искам нищо сега, помогни да я спася!
Виж сега, помни ме, за друго нямам сили!
Отровата реши съдбата ми...
Ти казваше, аз помня, тогава не повярвах, че изходът съвсем не е това..
На раздяла ви целувам и моля аз простете мойта грешкааа!
.................
Чуйте ме аз моля, чуйте ме за миг понееее,
Не погубвайте живота, даже пътят ми да спрееее!!!


Написах я току що :!: Не съм копирал, защото я знам песента и ми е една от любимите :!: Надявам се текстът да влезе дълбоко в душата ви :!:

hahahah
08-17-2005, 10:42
Аз пък чета резултатите от официалното преброяване на хероиновите наркомани и ХИВ заразените в българия - 5000 към 150-200. За какво ми е тогава тая песен...отдавна се знае, че хероинът е наркотикът на ниската класа хора...на боклуците. В момента на херца са почти само мангали.
Бай дъ уей, щом сте против леките наркотици, трябва да сте против алкохола, цигарите, кафето и още няколко битови наркотици...ама къде толкоз акъл.

GaBi_nZ
08-21-2005, 21:18
az sam neutral:)

Shmati
08-28-2005, 23:46
Аз съм против тях а в днешно време на всеки ъгъл някои ще ти предложи нещо такова............

BAD_GIRL_
09-03-2005, 12:17
:evil: PRUTIV DROGATA :evil:

ScooTeR
09-03-2005, 12:58
Protiv

blamblambla
09-09-2005, 19:42
tfa pa e nai-golqmata prostotiq i selqniq i sqkfi takiva sinonimi bih izpolzvala da hodi6 i da se napu6va6....nqmam dumi.tfa go pravqt puber4eta koito mislqt 4e taka 6te se izvisqt ili 6e napravqt vpe4atlenie ili se uverqvat 4e sa mnoo pe4eni

09-11-2005, 00:33
Ние от FBI няма да позволим днешната младеж да расте сред хаос и наркотици!

liebeskummer
09-11-2005, 01:49
За мен сички дет ползват дрога са убитаци,пълни.
Ако имате възражения пишете ми на liebeskummer@abv.bg .Внимание при явна проява на агресия/неуважение ще бъда принурен да съобщя на агентите Купър и Мълдър!

devil4e
09-11-2005, 02:00
Аз съм пушила трева, но не сериозно. Иначе, смятам, че не е хубаво да се използват наркотици в големи количества, но си и знам, че нищо не мога да помогна, затва няма да ви натяквам мнението си.

Black_Orchid
09-18-2005, 22:52
Каквито е даса, под каквато и да е форма, твърди или леки те убиват и затова съм против!

SisTeR`oN`MaXa
09-22-2005, 08:51
amI az poprincip ne sum opotrebqvala tei 4e... ama vse pak sum protiv.. osobenno ako se opotrebqva postoqnno i po4va da se usilva koli4estvoto...

a-a-ShrooMka^f
09-25-2005, 11:44
mi narkoticite ne mogat da dovedad do ni6to kubavo.znam go ot li4en opit.moi rodnina umrq ot narkotici i ot togava kato 4uq za tqx mi e gadi! [/i][/b]
4estno da ti kaja ne si na qsnu ama hi4:Paz sum za narkoticite kato trevata 6otot smqtam 4e trqa da e zakonna!est na kukite im e mn po lesno da hva6tat takia kat nas det pafkat vmesto da se zanimaat s prestypnici 6otto e mn po trydno:Pot narkotik do narkotik ima razlika be hora:pobrazovaite se malko:Pima siteove ima si literatyra:Pnarkoticite se delqt na ralzi4ni grypi:Pio tyi 4e drusa6 ne6to ne te prai velik kakto kazah si e tvoi izbor da si prekra6 vremeto:)ne moa razbera kaf e problema na nqkoi-seki si izbira kak da si izjivee jivota:Pi tyi e adski typo:ne si opotrebqval ama govori6:)kak moje da govorite za ne6ta s koito ne ste naqsnu:Ppo dobre si zamul4i vmesto da govori6 gluposti!!!!
k

ZiZ0
10-19-2005, 13:08
ЗА

LifeStyles
10-23-2005, 18:13
e che bez neino velichestvo Ganjata kakvo li bihme pravili ??? mai edno golqmo nishto zatova neka da si q ima az si q bofq po cql den i mi e got

10-24-2005, 13:23
Аз съм ЗА леките наркотици като трева, но както алкохола - НЕ СА ЗА СЕКИ ДЕН!

Eleonora
10-24-2005, 13:39
А какво общо има този раздел с дрогата?

А какво различно има :evil: :idea:

Против!Всякакъв вид дрога съкс!Сега слушам на БТР - СПасение :!:

Приятелю, прости ми, отивам си сега!
Не намерих сили аз да спра.
Ти казваше, аз помня, тогава не повярвах, че изходът съвсем не това.
Защо не светят пак звездите?
Защо и слънцето угасна?
Аз изгубих всичко докрай!
Остана моята душа!
Аз не искам нищо сега,
само нея да спася!
Аз изгубих всичко, докрай,
плаче моята душа
Аз не искам нищо сега, помогни да я спася!
Виж сега, помни ме, за друго нямам сили!
Отровата реши съдбата ми...
Ти казваше, аз помня, тогава не повярвах, че изходът съвсем не е това..
На раздяла ви целувам и моля аз простете мойта грешкааа!
.................
Чуйте ме аз моля, чуйте ме за миг понееее,
Не погубвайте живота, даже пътят ми да спрееее!!!


Написах я току що :!: Не съм копирал, защото я знам песента и ми е една от любимите :!: Надявам се текстът да влезе дълбоко в душата ви :!: Naistina edin mnogo tajen,no istinski text :wink:

S8K
10-24-2005, 19:55
Ми ЗА-пафкам си и ми е добре,по веднаж на месец,пък и понякога и през два кога има...:)

smoke_bg
10-27-2005, 15:20
narkotici-gorete gi :twisted:

avtomaniak
12-07-2005, 23:34
si4ko v malki koli4estva e polezno :) stiga da e prednazna4eno za 4oveshkiq organizam :) a THC-to ima specqlni receptori v 4oveshkiq mozuk dokolkoto znam za heroina i drugite laina nqma THC-to si e edno huavo neshto deto se namira v edno rastenie suzdadeno ot boga za nas :) da si pu6im i da se usmihvame kakvo losho ima v tova da se usmihne6 tai 4e neka da ima POF-POF no po malko :)
ZA zelenata dama sam :roll:

_Tr3v0mAn40_
12-23-2005, 23:30
mi poprinci narkoticite ne sa hubavo neshto no se pak gotino e da se pushi trevka.az li4no si pusha po dva konusa na den i mi e super qko po cql den i sam si sviknal taka 4e az sam tvardo ZA lekite narkotici!!! :)

Kath
12-23-2005, 23:48
Напсувайте ме, но аз ОБОЖАВАМ тревата. Вкуса, миризмата, ефектите...
Пуша по една кутия цигари на ден, а трева предимно петък и събота вечер( и когато имам много).
Ако можех да си го позволя щях да бъда с джойнта в ръката, а не с цигарата(което е истински боклук).
Други наркотици не съм взимала и нямам намерение.
Не може да се каже че съм против тях.Всеки е свободен да прави каквото иска с живота си.

`Death`Whore`
12-23-2005, 23:52
Аз не разбирам защо са им нужни на хората стимуланти. Алкохол, наркотици...за да им е добре. Или за да им е весело. За мен веселото прекарване се определя от музиката(ако има такава) и хората около мен. Може да има един човек, който ме кефи и с който да си прекарам супер яко. Без да имам нужда от стимуланти. А повечето хора се събират с хора, които уж са техни приятели, но са им приятели само защото друсат/пият с тях и които не са им никакви, всъщност, и им е кеф.
Не ме нападайте, просто мои мисли...

Master_88
12-24-2005, 01:05
Не съм пушил нито трева нито обикновени цигари и съм против това защото води до пристрастяване а тва е тъпо отделно че си е и доста вредно

hamilcar
12-24-2005, 06:26
И без наркотици съм си супер,т.е. съм против тях.

12-24-2005, 07:30
ZA ,za, za, za, i pak ZA!!
ZA6toto taka mi hareswa,
za6toto na nikogo nito pre4ea, nito har4a pari za droga,
tq si raste, iska se samo nqkoj da q posee.

trewata e "OPEN SORCE" droga w Bylgariq :lol: :D :idea: :!: :lol: :shock:

teenkopele
12-24-2005, 10:04
Против! :wink:

slunce_f
12-25-2005, 23:26
Ми определено не съм "за"!Ако има начин да помогна на някой в такова положение веднага съм първа писта,но определено не си разграничавам приятелите на наркомани и не!

Sounder
12-26-2005, 02:56
az sum "ZA" .... kakto e razre6en alkohola, koito su6to e narkotik, taka i za lekata droga sum suglasen ( demek koz4e ) 8) 8) 8)

`Death`Whore`
12-26-2005, 10:40
Сега марихуаната се приема от обществото като лека дрога, а цигарите и алкохола - не, защото са легализирани. След като се легализира марихуаната, амфетамините ще станат "лека дрога" и хората ще поискат като сега - да се легализира леката дрога.

12-26-2005, 11:30
След като се легализира марихуаната, амфетамините ще станат "лека дрога" и хората ще поискат като сега - да се легализира леката дрога.
Ти какво, баба Ванга ли си, та да знаеш?

Тревата се води "лека" дрога не защото не е легализирамна, а защото за разлика от "твърдите" дроги никой не умира от трева.
От алкохол също умират хора. легален или не , твърдия алкохол си е твърда дрога.

`Death`Whore`
12-26-2005, 11:50
Може да си прав. Но замисли се - кой мисли, че алкохолът е наркотик? Ти и още двама? И аз? Защото е легален!

dataworm
12-26-2005, 15:18
Против! :wink:

:roll: :wink:

xDON CORLEONEx
12-26-2005, 17:40
MINOR THREAT е казал:
1. НЕ ПУШИ!
2. НЕ ПИЙ!
3. НЕ СЕ ДРУСАЙ!

А пък VEGAN REICH е казъл:
1. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ПИЯТ!
2. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ПУШАТ!
3. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ДРУСАТ!

Мааааама й деба на марихуаната!

xDON CORLEONEx
12-26-2005, 22:43
Eми да въпрос на личен избор си е. Аз нищо не казвам, просто цитирам кво е казал ВЕГАН РАЙХ! Първата ХАРДЛАЙН групичка батенце...

S8K
12-27-2005, 10:46
MINOR THREAT е казал:
1. НЕ ПУШИ!
2. НЕ ПИЙ!
3. НЕ СЕ ДРУСАЙ!

А пък VEGAN REICH е казъл:
1. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ПИЯТ!
2. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ПУШАТ!
3. УНИЩОЖИ ТИЯ ДЕТО ДРУСАТ!

Мааааама й деба на марихуаната!
а защо си решил че лек наркотик есамо тревата? :?

Absconding
12-30-2005, 13:32
Първо употребата и разпространението в България на марихуана е противозаконно и наказуемо. Затова дори да не е опитвал човек е съвсем нормално да е против.
А марихуаната е психотропно вещество и имаше доста постове, че не била вредна - т'ва са пълни глупости.
Убива мозъчни клетки, повлиява отрицателно дихателната, сърдечно-съдовата и половата система.
Да не говорим, че в много случаи води до употребата на други наркотични средства - така наречените "твърди" наркотици.
От алкохол има умрели използвали в много големи дози или използвали фалшив такъв, с всяко нещо ако прекалиш става опасно. А съм уверен, че ако някой прекали дотолкова с тревата, колко се прави с алкохола то той доста по-лесно ще "гътне".

Напълно съгласна с това мнение. И отделно искам още нещо да ви кажа. Скъпи тревоманчета, 90% от вас не ви касае легализирането тъй като сте под 18. Дори да я легализират вие пак ще нарушавате закона. А това да се легализира с по-ниска възрастова граница е просто невъзможно и забравете този вариант. Друго.. легализирането на тревата с нищо няма да помогне. Тогава употребата на по-твърдите наркотици ще нарастне, защото както се казва "Забраненият плод е най-сладък".. Кофти, но факт. И отделно - Българите изобщо не сме толкова разкрепостени, колкото претендираме. Легализирането на тревата може да стане единствено ако сме по-отворена страна и се обръща повече внимание на неща като наркотиците. А както виждате наще политици ги вълнуват съвсем различни неща.

12-30-2005, 22:27
Хихи, тези дето нямат 18 дори и да нарушават закона, не носят пълната отговорност по същия този закон.

Ако ползваш "Уиндоус" Екс-пи без да си си го платил на 4и4ко бил също нарушаваш закона, да не би някой да се е юрнал да си регистрира софтуера слу4айно?..

Много е смешно закона да забранява нещо, което е масово, защото тогава става ясно 4е закона е едно 4у4ало загубило авторитета и доверието на хората.

Направете си такива закони дето да се спазват, баси,
ина4е хората по4ват да се бъзикат...
едно време за полити4ески виц наказанието е било 12 години затвор, и какво, дане би някой да е спрял да разказва вицове тогава?

Още по отдавна , по време на турското робство на българите е било забранено да яздят кон и да носят оръжие, а дали са я спазвали тая душманска забрана хайдутите?

Absconding
01-01-2006, 19:21
Много е смешно закона да забранява нещо, което е масово, защото тогава става ясно 4е закона е едно 4у4ало загубило авторитета и доверието на хората.


Какво е смешното на това закона да забранява нещо, което е масово? Закона не трябва да се съобразява с това какво правят и искат ПОВЕЧЕТО хора, с това какво е "масово".. а трябва да се съобразява с това кое е правилно и кое не! Защото ако законите ни бяха като хората, т.е. се спазваха както се предполага, че трябва да става, тогава повярвай ми тревата изобщо нямаше да е толкова "МАСОВА", колкото си мислиш.

ragi
01-01-2006, 20:34
за

01-01-2006, 21:06
Много е смешно закона да забранява нещо, което е масово, защото тогава става ясно 4е закона е едно 4у4ало загубило авторитета и доверието на хората.


Какво е смешното на това закона да забранява нещо, което е масово? Закона не трябва да се съобразява с това какво правят и искат ПОВЕЧЕТО хора, с това какво е "масово".. а трябва да се съобразява с това кое е правилно и кое не! Защото ако законите ни бяха като хората, т.е. се спазваха както се предполага, че трябва да става, тогава повярвай ми тревата изобщо нямаше да е толкова "МАСОВА", колкото си мислиш.
Мухахаха:))
Смешното е, 4е "правилно" озна4ава "според правилата", а не "според правдата". Смешно е, също като е смешно това, 4е в щата Канзас е забранен оралния секс.. със закон от хиляда осемстотин и седемдесет и някоя.
Законите са написани от хората ,а не от някой безгрешен.
Ако законите не са съобразени с волята на хората, следва хората да си изберат нови политици да напишат нови закони, или политиците да си намерят нови поданници:))

Само 4е пове4ето пуша4и на трева нвамт още право да гласуват...
нищо, от трева не се умира , нито се затъпява. Младите закононарушители ще пораснат и ще се усетят 4е са много и 4е могат да променят нещата ако поискат...

"ако законите ни бяха".. Хах, "ако"то много вони и мирише на нереалност. Минало несъстояло се.
Ако законите се спазваха винаги и от вси4ки жените още трябваше да нямат право на глас, турците още щяха да имат султан а французите крал.
Българите трябваше да са спрели да правят и да пият вино още по времето на хан Крум. който самият е нарушавал собствената си забрана по отношение на алкохола.

Само 4е хората имат СВОБОДА да избират дали кога и кой закон да спазват и кой закон да погазят

A^Walk^to^Remember
01-02-2006, 09:08
Az pyk mislq che ne e vredno pone da opitash,no inache samo vredqt :?

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:19
Е, да...така се започва. "Само ще опитам, нищо няма да ми стане."

Sugar_metalka
01-02-2006, 10:20
Az sum protiv!!!!!! :x

`Death`Whore`
01-02-2006, 11:04
Сигурно, аз не разбирам. :)

BroozY
01-02-2006, 12:31
Мързеше ме да чета цялата тема ама като гледам общо взето тука има доста хора които се водят по медийте. Неможе да говориш за нещо което даже незнаеш как ти влияе. Неможеш да кажеш че някой е зависим, а ти да не си пробвал. Просто са се навъдили супер мнооо хора който мислят че марихуаната е много вредна, а незнаят че примерно Водка-та причинява 2пъти по-големи щети.
А относно пича дето говореше за законите, ми к'во да ти кажа тук в България законите се спазват само ако изнася на хората, а в повечето случаи винаги ще се намери някой на който все нещо му пречи. Мога да ти дам един пресен пример за спазване на закона за наркотиците. Минавам аз преди 3-4 дена близо до Петрич и к'во гледам във всеки двор до входната врата стърчи едно-две 2 метрови растения. Ама иначе по новините само хвалят Бат'Бойко с това колко наркотици е заловил и незнам си к'во, пълна лъжа. Абе накратко докато се водиме по мнението на другите в скапаната държава нема да има ред!!!

Akivasha
01-04-2006, 17:19
Против съм!

01-06-2006, 17:55
за! :roll:

soul
01-22-2006, 18:17
protiv!ne moga da razbera kak nqkoi moje da haresva ne6to,koeto go ubiva?! :roll:

12345
01-22-2006, 19:10
Ами аз лично съм за легализирането на "Леката дрога" и не защото така трябва, а защото съм на мнение, че като това нещо е един вид "табу" все повече деца ще искат да го пробват! Всичко забранено и неизвестно е наистина загадъчно и винаги подтиква детските желания! Ако направят така както е в Холандия ще е по-добре! Пак и от както махнаха правото на "лична доза" вече може да съсипят живота ти заради едно листенце... :roll: :roll:

Death^Forever
01-23-2006, 10:16
Аз съм за, тъй като и сама исках да опитам, а и до колкото знам, има хора, които не са зависими, наистина рядко срещан случай, но явно съществуват, така че не виждам проблем...освен ако не се пристрастиш...Марихуаната наистина е вредна и създава психическа зависимост, кара те да изпадаш в депресивни състояния, предизвиква нарушения на паметта...или поне това знам аз...мисля, че от нея се започваше...както и да е, не съм против, явно най-вече заради желанието :roll:

LaPd_KoRn
01-24-2006, 12:14
az sam za regaliziraneto na "lekata droga" nikoi nemoje da opredelq sadbata na horata te sami izbirat kvo 6a praqt a tapiq zakon gi ograni4ava

TakTak
01-24-2006, 12:30
Аз лично сум пушила трева ..и продалжавах да я пуша в продалжение на 2 години и половина! но сега я спрях заради гаджето ми,защото мрази да ме вижда под въздеиствието ан дрогите..а вие какжо мислите за НАРКОТИЦИТЕ изобщо:)[/b]

JAH BLESS U :!: 8)

TakTak
01-24-2006, 12:31
az sam za regaliziraneto na "lekata droga" nikoi nemoje da opredelq sadbata na horata te sami izbirat kvo 6a praqt a tapiq zakon gi ograni4ava

TRUE :!: :!: :!:

AnnG
01-25-2006, 07:27
Moje bi sum za legaliziraneto,no ottam natatuk vseki re6ava dali da vzima ili ne.Az li4no bih opitala no de da znam otkude da si vzema.Ne se dvija s takava kompaniq,nqmam priqteli koito vzimat tam droga i takiva ne6ta i neznam. :roll:

Party_Maker
01-25-2006, 23:00
kakto spomenah i v dr tema az sam za taka i taka ne moga da gi otkaja pone da si iskaram kot mi e ostanalo a sam edva na 18

01-25-2006, 23:19
Нищо ново под Слънцето!!
http://allofus.bgrf.org/blog/wp-content/11.jpg
както се вижда от кадрото, имало е периоди на всякакви безумни забрани.

но рано или късно ХЕДОНИЗМЪТ ПОБЕЖДАВА :lol: :lol:

*хедонизъм- философско те4ение, което търси смисъла на Живота в задоволяването на страстите, нагоните и удоволствията.
хедонисти4ни девизи:
като не можеш да му устоиш- под4ини му се.

Няма да съжаляваш 4е си пробвал, ще съжаляваш ако не си.

Аскетите също умират.

най извстния хедонист в историята е бил Епикур.

Party_Maker
01-26-2006, 01:47
Нищо ново под Слънцето!!
http://allofus.bgrf.org/blog/wp-content/11.jpg
както се вижда от кадрото, имало е периоди на всякакви безумни забрани.

но рано или късно ХЕДОНИЗМЪТ ПОБЕЖДАВА :lol: :lol:

*хедонизъм- философско те4ение, което търси смисъла на Живота в задоволяването на страстите, нагоните и удоволствията.
хедонисти4ни девизи:
като не можеш да му устоиш- под4ини му се.

Няма да съжаляваш 4е си пробвал, ще съжаляваш ако не си.

Аскетите също умират.

най извстния хедонист в историята е бил Епикур.


BRAVO BRAVO MNOGO VQRNO

CRazY_iKte
01-27-2006, 21:45
Abe do tuka izchetoh vsichki mneniq i samo 2-3 mi dopadnaha.Abe tuka ima hora deto sa mnogo zle...Vodat se po ezika na mediqta,i izob6tooo...Mi zemete prochetete knigata ZA KANABISA na Iuliqn Karadjov na izdatelstvo DILOK i si sviite edin chadel i togava pi6ete.OSEM LEVA nishto ne e-kupete q.

lina15
01-28-2006, 08:45
Az sum za...Legalizaciq na lekata droga,nai ve4e na marijuanata
www.promena.org

02-17-2006, 08:48
Аве вий сте некви турбо олигофрени ве. Прочетох ви само първата страница с "компетентните" мнения по темата и мога с чиста съвест да кажа че сте малоумни. Всичките. Мале как може да има такива тесногледи, живеещи в саксий хора. Тревата рушала организма аве ей пиклйо който и да си ти... Мане ще слага тревата на едно ниво с хероина с кокаина и с всичките му гадни пикливи синтетични лайна. Аргххх :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 . Ако ви чуе някой:
1. Вожд
2. Член на Световна Здравна Организация
3. Член на комисия Ла Гуардия
4. Член на Конопена Комисия (Вицекралство Индия)
5. Член на Съвета на Европа
6. Член на Полицейската Фондация във Великобритания
7. Някой ходил на Конференцията по канабиса на ЕВРОПЕЙСКИТЕ ЗДРАВНИ МИНИСТЕРСТВА
8. Член на Парламентарната Комисия по Канабиса във Великобритания
ЩЕ ВИ СКЪСАТ ГЛАВИТЕ ВЕ ХОРА.
Добре нека да го направим така аз млъквам. Вий си бъдете против тревата. Само не повтаряйте нещата които сте казали вече в темата... особено на публично място ... много ще ви се смеят.... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 ААргххх Аман!

terry
02-17-2006, 09:18
samo za kupona ina4e ne tupo e da pafka6

PRECIOUS^f
02-28-2006, 09:17
Protiv :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

02-28-2006, 09:52
"You take the blue pill- you wake up in youre bed, whatewer you want .. You take the red one- you stay in wanderland.."

тва да ти напомня нещо??
колкото и едносри4ни отговори с по много удивителни и няколко емоцийки да пуснат "НЕ"-тата,
това няма да промени нещата ..
50%50 и то от тези, дето не ги е шубе да си признаят..

п.с. то по комунисти4еско време е било забранено да разказваш и съ4иняваш вицове за Тодор Живков, и е можело затова да лежиш 7 години в затвора..

ама колко вицове за Тодор живков има.. цял камион..

200 000 ПЪЛНОЛЕТНИ българи пафкат трева, а колко от непълнолетните не се знае..
прогнозирам 4е в следващия парламент вместо "атака" ще има "Партия на Конопа"
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

LGLZ!

evelin85
02-28-2006, 15:52
zna4i ,pu6ila sam treva i vsekvi drugi sam probvala.protriv trevata ne sam,dori q uvajavam makar 4e sq pu6a super rqdko.za drugite ne6ta sam protiv ,no sam gi polzvala

ZiZ0
02-28-2006, 16:07
Az sum za...Legalizaciq na lekata droga,nai ve4e na marijuanata
www.promena.org
I az

chestra_f
03-01-2006, 14:37
nqma leka droga :!:

terry
03-01-2006, 14:56
nqma leka droga :!:suglasna drogata si e droga kakvato i da e

03-01-2006, 16:24
kafeto i 4aq sy6to sa drogi :mrgreen:

"leka" e taq droga, ot koqto NE SE UMIRA.
:mrgreen:

twyrdiq alkohol e TWYRDA droga, za]oto ot nego wsqka godina umirat hora.

Ot trewa dosega nikoj NE e umrql!!! :-D

03-02-2006, 19:46
Госте, ти си идиот.

Против съм всякакви дроги.

_ivka_
03-02-2006, 20:22
Категорично против:

1.на организмът са му нужни няколко месеца,за да се прочисти напълно от 1 цигара
2.познавам хора,които са започнали оттам и са стигнали по-далече

03-03-2006, 08:34
категор4но ЗА
1.това ще удари по джоба мафията и ще увели4и приходите на държавата
2.това ще намали хероиновите и амфетаминовите наркомани
3.ще се увели4ат приходите от туризъм.
4.ще се мнамали употребата на цигари и алкохол, кото за РАЗЛИКА от тревата наистина убиват!!

~ mImSiTy-bE ~
03-03-2006, 23:22
Твърдо против всякакъв вид наркотици съм :shock: [-(

pain
03-04-2006, 14:35
категор4но ЗА
1.това ще удари по джоба мафията и ще увели4и приходите на държавата
2.това ще намали хероиновите и амфетаминовите наркомани
3.ще се увели4ат приходите от туризъм.
4.ще се мнамали употребата на цигари и алкохол, кото за РАЗЛИКА от тревата наистина убиват!!
;-)

MaLka SLaDka InTriGa
03-04-2006, 15:12
Аз съм твърдо ПРОТИВ сякъкви наркотични вещества :)

MaCyPau
03-04-2006, 20:35
Az sum za marihuanata..pusha veche 5 godini,no ne sum se zaribqval nikoga s neshto pove4e ot treva.

ShroomY
03-04-2006, 21:00
who cares? ebati, ako iska6 da si vzima6 droga, q vzima6 i tolko! dali leka, dali tvurda...pri4nite sa ednakvi! iska6 da izbqga6 ot realnostta i ot sobtstveniq si jivot i tva e! prosto go pravi6! a i kvo to4no zna4i leka droga? kvo izob6to zna4i droga? koe ne e droga? kakvo e alkohola? kakvo e trevata? kvo sa amfetite? kvo e mdma? kvo e jivotut podqvolite... az sum alkohlik i za tva ne zimam ni6to pove4e 6oto tka ili ina4e ako 6e umra, 6e e ot lubimata himi4na formula na alkohola. ne mi puka! tva e moq izbor i koito me obvinqva...emi prosto nqa da go 4uq. :-({|= . tva e - edintsvenoto koeto ima zna4enie e kuv izbor 6e napravi6. ne koi e pravilen, ne koi e gre6en, a koi e tvoq sobstven! vs ostanalo e shit! i poziorstvo! sam re6avai! ostava6 ili zaminava6...zvu4a kato folk pevica ama who cares again? tva e! when it's hot in the throat, u catch cold in the brain... hahahha filosof bee

GoHardeR
03-05-2006, 12:20
za za za...za vsiakukuv tip droga muahaha...samo triabva da se upotrebiava s miarka i da si znaesh granicite i kolko moje da ponese organizma ti...abe tupo e da jiveesh na toia sviat bez da izpitash 4uvstvoto ot hapa naprimer...samo ograni4enie mu e maikata

MaCyPau
03-05-2006, 13:50
za za za...za vsiakukuv tip droga muahaha...samo triabva da se upotrebiava s miarka i da si znaesh granicite i kolko moje da ponese organizma ti...abe tupo e da jiveesh na toia sviat bez da izpitash 4uvstvoto ot hapa naprimer...samo ograni4enie mu e maikata

edin hitar 4ovek imalo tuka weee... evala..I az ne drusam za da izbqgam ot realnosta tapaciii...
Nishto losho nqma v tva da drusash 4at pat..I koito ne e probval prosto da ne govori kakvo bilo i kakvo ne bilo...

GoHardeR
03-05-2006, 14:48
kvo e mdma? brain... hahahha
3.4% metilendioksimeta-amfetamin :roll: :D

kaka^Rala
03-17-2006, 01:28
преди около 5 години се друсах нон стоп с трева. и то друсана трева
вкарвах се в някакви невероятни филми. и изведнъш спрях. никога не съм била зависима от тези неща. правех ги не за друго а защото нямаше какво да правя. въпреки че живея в един от големите градове на България пак ми беше много скучно и това разнообразяваше времето ми.
неразбирам как хората казват опитах веднъш и сега не мога да ги спра.
това са хора който явно нямат воля. който незнаят кой са, какво искат от живота и как да постигнат целите си.
сега от време на време пак припалвам по някоя цигарка но това става 4 пъти годишно. а и мисля че с годинките стават повече задълженията и не ти остава много време за забавления като тези.
опитвала съм и други неща но и към тях не съм се пристрастила. гордея се че съм силен човек който се справя с тези неща. ПО СИЛНА СЪМ ОТ ТЯХ и те играят по моите правила а не аз по тяхните!

03-17-2006, 10:28
Аз съм твърдо ПРОТИВ сякъкви наркотични вещества :)
Аве мацка, знаеш ли кои вещества са "наркоти4ни вещества"??
тия, които са забранени от закона.
Забранени са, защото са забранени, а не защото са по-опасни от разрешените.

Може да е забранена тревата, но си расте и става ЗА-бране :mrgreen:

PRESLAVA :))):}}:}}}
03-18-2006, 16:16
e az pyk sym za stiga de ne sa prekalqva za6t0t0 p0nqk0ga ima6 nujda za m0ment da zabravi6 ne6t0 gadn0 n0 ne kazvam 4e re6ava pr0blema ...ak0 ne e mn 4est0 i v g0lemi k0li4estva si4k0 e 0k

piFka_LP
03-18-2006, 17:12
protif

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 16:40
Spored men nqma za ili protiv lekata droga ima samo za drogaata (da se drogira6) ili protiv neq (da ne se drogira6) e as sym napylno protiv tova i kolkoto i da sym neposlu6na i kolkoto i volnosti da mi se pozvolqvat tova ne bih go napr4avila zashtoto po4ne6 li vednyj da se drogira6 nqma spirane i tzql jivot(kolkoto e vyzmojno toi da prodylji s drogata) se drogira6 i se drogira6 no za zakletite narkomani bih kazala 4e po dobre e da si vzemat silnata doza na vednyj ot kolkoto da si vzemat leka doza no tazi leka doza da si q vzimat prez 4as taka bavno i my4itelno se otravqt (ne 4e sys silnata ne se) :smt013 :smt013 :smt013

TheRedGuy
08-22-2006, 19:52
Za lekite narkotici sym.

Tezi deto piskat "Drugs are bad!", "Nqma spirane !", etc..
To zavisi ot tozi koito gi vzema.. ako imash malko limki v tikvata nqma da se pristrastish.. a da ne govorim da minesh na koka/hero.. (, lsd (mozykopyrjach.))

Tezi deto piskat "Narkoticite ubivat !".. err... mi to i alkohola ubiva.. i stresa ubiva.. v interes na istinata vsichko okolo nas ubiva.. daje vyduha .. shto ne piskate "Nojovete ubivat !" ?

Nazdrave.
:::

sexY_mackA90
08-23-2006, 07:54
Emi Az ne sum nito za nito protif...pusha rqdko treva a ako iskam moga e sa da otida pri saseda mi i toi shte mi dade bezplatno ama nqma smisul...a ian4e za druite drogi kato ashish anfetamin kokain i takifa gluposti sum protif...nz seki si reshava kak da jivee;)

Ardi4ka
08-23-2006, 12:15
Arda ka4ak ( bez filter ) xaxxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

cskamoni4ka
08-23-2006, 13:25
Твърдо против!!!

ista
08-23-2006, 15:22
ЗА! е, само за Крумчо... друго не взимам и се надявам да не започна. и не го препоръчвам и на другите - бонбонки, бело... каквото и да е - недейте. само ще си объркате и без туй мизерния животец.

psycho_girl
08-23-2006, 15:31
za, vseki si izbira sam kvo da pravi s jivota si i nikoi ama NIKOI nqma pravo da go sudi :shock:

08-23-2006, 18:08
Аз ще хвана те убия тогава и никой не може ми каже нищо, камоли да ме съди... Логиката ти куца.

fake
08-23-2006, 18:20
супер ЗА...с 2 ръце и 2 крака

госта горе нещо се омота...мнението ти беше без сякфа връзка ако не разбра;)

Sarabi
08-23-2006, 19:10
Виж за треволяка нямам нищо против :-D :-D :-D
Ама другите наркотици не са най-добрия избор за живота.
ТВЪРДО ЗАААААААААА :twisted: :twisted: :twisted:

IdiOtKa
08-23-2006, 20:23
аз съм твърдо за :)

psycho_girl
08-23-2006, 21:48
Аз ще хвана те убия тогава и никой не може ми каже нищо, камоли да ме съди... Логиката ти куца.
dobre bee 6e si pravq s jivota kvoto iskam, ako mi se saka 6e se metna o6te sega ot terasata i nqma da me spre6, su6toto e i s trevata ako iska6 6e se napu6i6 dori i da e super neotkrivaema :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


p.s. ne osuznavam kvi gi drunkam :smt005

Nen0RmalniK
09-21-2006, 11:05
Аз лично сум пушила трева ..и продалжавах да я пуша в продалжение на 2 години и половина! но сега я спрях заради гаджето ми,защото мрази да ме вижда под въздеиствието ан дрогите..а вие какжо мислите за НАРКОТИЦИТЕ изобщо:)[/b] ako spirash trevata samo zaradi gajeto ti ..pff zle si ! tegli mu edna maina tam 6tom ne haresva trevata.. az sam ZA lekite narkotici

09-24-2006, 21:48
NE MOGA DA VI SPODELQ ZASHTOTO MOZ1KA MI E IZPARJEN OT KIRLIVITE AMFETI.SAMI SI PRECENETE

aliq
09-24-2006, 22:12
az sam protiv [-X

ABSOLUTme
09-25-2006, 11:38
ми аз съм ЗА легализирането на леките наркотици..имам си и 1 мечта-да отворят в България кофи-шопове,където се продава лицензирана трева САМО и ЕДИНСТВЕНО на хора,навършили пълнолетие..и да спрат разни тулупи да се мъкнат покрай училищата и да зарибяват децата...е на такива по 1 куршум в тиквата...
...таааа квото и да си говорим,1 човек на 18години има къде къде повече акъл от 15-16годишно лапе,решило да се прави на отворено и 'голямо'..плюс тва по-порасналите да ги наречем малко или много знаят кога да спрат и каква им е мярката..е,въпреки всичко то си зависи от конкретния индивид де.. то може и на 40 да си,пък пак с акъл на 5токласник...тъжна работа...

stefitoooo1
09-30-2006, 08:08
DOKAZANO E 4E TREVATA NE E PO VREDNA OT ALKOHOLA,ZA6TOTO ALKOHOLA UBIVA MOZ14NITE KLETKI A TREVATA SAMO GI ZAM1GLQVA!ALKOHOLA V POVE4ETO SLU4AI VODI DO NASILIE A TO TREVATA TI E QKO I ISKA6 SAMO DA IZBUHVA6 NA QKA MUZIKA!OT ALKOHOLA TE BOLI GLAVA A OT TREVATA NI6TY TI NQQ!SPORED VAS KAKVO E PO-DOBRE APIQN I POSLE S GLAVOBOLIE ILI NAPU6EN I POSLE NI6TY,KAKTO PREDI?????

stefitoooo1
09-30-2006, 08:59
tova 4e poznava6 hora koito sa po4nali ot joint i sa stignali po dale4 ne ozna4ava ni6ty!ot trevata nemoje6 da se pristrasiti6!vsi4ko e na prohi4eska osnova!ako si vnu6i6 4e nemoje6 bez treva 6te pu6i6 postoqnno!az pu6a ot 6 god. i s1m probvala i drugi ne6ta no ne s1m pristrastena k1m nito edno za6toto znam kak da se kontroliram!p1k tezi koito mislqt 4e nemogat da se kontrolirat gi s1vetvam izob6to da ne po4vat kakvito i da e narkotici!

IdiOtKa
09-30-2006, 10:09
Аз лично сум пушила трева ..и продалжавах да я пуша в продалжение на 2 години и половина! но сега я спрях заради гаджето ми,защото мрази да ме вижда под въздеиствието ан дрогите..а вие какжо мислите за НАРКОТИЦИТЕ изобщо:)[/b] ako spirash trevata samo zaradi gajeto ti ..pff zle si ! tegli mu edna maina tam 6tom ne haresva trevata.. az sam ZA lekite narkotici
подкрепям мнението ти !!!

lo6a_karma
09-30-2006, 17:22
az sam za lekata droga

CRaZy_IKTe
09-30-2006, 20:16
ми аз съм ЗА легализирането на леките наркотици..имам си и 1 мечта-да отворят в България кофи-шопове,където се продава лицензирана трева САМО и ЕДИНСТВЕНО на хора,навършили пълнолетие..и да спрат разни тулупи да се мъкнат покрай училищата и да зарибяват децата...е на такива по 1 куршум в тиквата...
...таааа квото и да си говорим,1 човек на 18години има къде къде повече акъл от 15-16годишно лапе,решило да се прави на отворено и 'голямо'..плюс тва по-порасналите да ги наречем малко или много знаят кога да спрат и каква им е мярката..е,въпреки всичко то си зависи от конкретния индивид де.. то може и на 40 да си,пък пак с акъл на 5токласник...тъжна работа...
Ot takiva kakichki me fashta drisyk ahhahahahha ti kvo za mnogo golqma li se imash?! :lol:

leko_otkachena
09-30-2006, 20:21
shtom ste za kfo praite tuka we zemete hoite se drusaite ebati kfo mladi hora she si provalqt jivota veche zagubih edin fr koito se pristrasti kum drogata i po4ina NEISKAM DA ZAGUBQ I DRUGI!! :smt010

Jenninka
09-30-2006, 20:29
против съм...много животи са съсипани заради тях.няма значение трева ли е,нещо по-твърдо ли е.пушила съм и други неща съм правила,но може и без тях.много по-хубаво е да се забавляваш,но без такива в-ва,защото изживяваш реално нещата.

leko_otkachena
09-30-2006, 20:30
opitvam se da im obqsnq che si provalqt jivota

10-03-2006, 09:19
ТРЕВАТА Е МАЛКО КОФТИ ЗАЩОТО ТЕ ДЪРЖИ НЕОРЕНТИРАН,ПРАВИТЕ КАТО ОЛИГОФРЕН КОГАТО СИ ПОД ВЪЗДЕИСТВИЕТО МУ.ПРОТИВ ТРЕВАТА СЪМ,НО ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ СИ ЗИМАМ АМФЕТИ И МОГА ДА КАЖА НА ПОЛОВИНАТА ОТ ТОЯ ФОРУМ ДЕТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ РАЗБИРАТ ОТ ТЕЗИ НЕЩА И СЕ ПРАВЯТ НА ГОЛЕМИ ФИЛОСОФИ ОТ РОДА НА "ЛЕКА ДРОГА,ТЕЖКА ДРОГА" ТРЕВАТА И СИНТЕТИЧНАТА ДРОГА НЯМА ФИЗИЧЕСКА ЗАВИСИМОСТ,ПОВЕЧЕТО Е ДО САМИЯ ЧОВЕК ДО ПСИХИКАТА МУ И ПОРАДИ ПРИЧИНАТА КОЯТО Я ЗИМА.ЗАТОВА, ЧЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ПРАВИ ВСЕ ПАК КАКВОТО ИСКА И ДА ЗИМА КАКВОТО ИСКА,А ТЕЗИ ТРЕВОМАНЧЕТА ДА НЕ ГОВОРЯТ ЧЕ АМФЕТИТЕ И ДРУГАТА СИНТЕТИЧНА ДРОГА ЧРЕЗ НЕЯ СТАВАШ НАРКОМАН НЯМА НИЩО ТАКОВА

KoRn
10-03-2006, 18:07
za za za tvurdo za DECA TROVETE se JOINTA e kato sladoled :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

britney_04
10-03-2006, 23:12
shtom ste za kfo praite tuka we zemete hoite se drusaite ebati kfo mladi hora she si provalqt jivota veche zagubih edin fr koito se pristrasti kum drogata i po4ina NEISKAM DA ZAGUBQ I DRUGI!! :smt010
Може ли да ти задам един въпрос?Как точно почина твоя приятел и от къкъв вид дрога?

gangbang
10-04-2006, 07:01
Леката дрога трябва да се узакони и да се продава в специализирани магазинчета, както е в цивилизованите страни. Но да не се допуска продажбата й на неполнолетни, които лесно от лека, могат да преминат и на твърда, което вече е лошо. 8)

ssiimmoonna
10-04-2006, 10:56
az sum protiv vsqkakva drogataka 4e sum pristrastna kum tozi vupros

kudravoto
10-04-2006, 11:00
Леката дрога трябва да се узакони и да се продава в специализирани магазинчета, както е в цивилизованите страни. Но да не се допуска продажбата й на неполнолетни, които лесно от лека, могат да преминат и на твърда, което вече е лошо. 8)

da i az sum na tova mnenie!!! =D>

10-07-2006, 18:16
az sam za lekata droga da se prodava specialni magazin4eta no da ne se minava na drugo da si pu6at treva da si smarkat i tva e da ne minavat na po tvardi narkotici
:wink:

nikinkaaa
10-07-2006, 18:19
Против!

SlasHDaFiveNine
10-07-2006, 18:46
преди некой да каже дали е за или против да се узакони леката дрога
да помисли малко....ако се узакони ти или аз или трети ше си купува
без проблем...тва е донякъде добре
ма я се замисли че тогава и некое пишлеме 5-6 клас ще може да си набави
и оттам ше мине на по твърдо и т.н
така че аз съм твърдо против[-X ..макар че пуша трева често..

love_bad_boys
10-07-2006, 20:25
ох....ЗА всеки да прави каквото си иска ,ма да не прекалява :evil:

Silverfang
10-08-2006, 22:42
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ СЕКЪВ ВИД ДРОГА!
по добре си пийвай от време на време! ::: :::
Ама не ми се вслу6вай в съветите аз съм закален пйяница! :mrgreen:
Е не съвсем де :) Ама се пак според мен е по добре да пие6 отколко се друса6 :) - поне алкохола по лесно се придобива! :D :-D :-D

love_bad_boys
10-09-2006, 20:30
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ СЕКЪВ ВИД ДРОГА!
по добре си пийвай от време на време! ::: :::
Ама не ми се вслу6вай в съветите аз съм закален пйяница! :mrgreen:
Е не съвсем де :) Ама се пак според мен е по добре да пие6 отколко се друса6 :) - поне алкохола по лесно се придобива! :D :-D :-D
ха ха..ти така си мислиш....ако си наркоман ,знаеш къде да търсиш :mrgreen:

Silverfang
10-09-2006, 20:33
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ СЕКЪВ ВИД ДРОГА!
по добре си пийвай от време на време! ::: :::
Ама не ми се вслу6вай в съветите аз съм закален пйяница! :mrgreen:
Е не съвсем де :) Ама се пак според мен е по добре да пие6 отколко се друса6 :) - поне алкохола по лесно се придобива! :D :-D :-D
ха ха..ти така си мислиш....ако си наркоман ,знаеш къде да търсиш :mrgreen:
И дай Боже никога да не стана!
Добре, поне тогава алкохола е по евтин!

KoRn
10-10-2006, 13:19
za no predi da prodadat TREVA na niaki purvo da mu napravat test za sklonnost kum pristrastiavane

extazygirl
10-25-2006, 21:35
zaaa.... :lol: :lol: :lol:

_donna_
10-26-2006, 09:25
МИЛИ ДЕЦА,КОИТО ДРЪНКАТЕ ГЛУПОСТИ,
/НЕ СИ МИСЛЕТЕ,ЧЕ ГОРНИЯ РЕД НЕ ВАЖИ ЗА ВАС/

Ако вземете да се поинтересувате,да прочетете някоя книжка/чийто автори мога и да кажа ако някой се интересува/,да се запознаете с един-двама закоравели,дърти тревомана ще ви се изяснят следните нещица:

Тревата НЕ вреди на организма ако не се използва
в прекалено големи количества.Щот то и люти чушки като
ядеш по прекалено много,после имаш язва.

Тревата и всичките и разновидности са се използвали
под различна форма за лечението на нервноболни.Такива,
които не могат да заспят,треперят.Също така се е използвала като обезболяващо средство.Обаче /би трябвало да се досетите/ щом даден медикамент се използва като лекарство,колкото и предпазни мерки да се вземат,той става по-лесно достижим за неболните,демек за тия дет пушат за кеф.За това правителството започва да пропагандира,че тревата е ОПАСЕН /забележете/ наркотик,който трябва да се забрани и дори е въвело закони срещу употребата на трева.И така..болните започват да взимат сънотворни към които НАИСТИНА се пристрастяваш и то много бързо/едната ми баба беше пристрастена към диазепам/,а невежите дечица като вас,с промити мозъци от родители,учители,политици и всички които крещят "ТРЕВАТА Е ОПАСНА",започват на свой ред да го крещят без да знаят за какво става въпрос.

Последствията от бялото виктори и алкохола/особено ненормално менташкия/ могат да бъдат много по-сериозни,но тва не ви пречи да се напивате всяка събота в амор и после да плямпате за тревата.
Мога да ви кажа,че самата аз пуша от година и половина/смея да кажа доста редовно/ и не усещам да съм се пристрастила.Като има трева-има,налазваме.Като няма трева-няма.А като има много-спира да ти действа. :smt005 Между другото ми бяха вадили зъб и ме болеше мястото,ходих да пуша един джойнт в междучасието и след тва не ме болеше..не че зацепих веднага от какво не ме боли.

Познавам и хора,които пушат от 5,от 7 години
и също НЕ СА ПРОПАДНАЛИ НАРКОМАНИ,а най-обикновени
пичове/е,с малко по-зелени мисли може би/,които
си ходят на работа,някои имат жилище,деца/да,и такива има/ ..
Има дори известни личности,които пушат трева,ако това ще помогне
да достигне до розовите ви мозъчета мисълта,че тревоманите не са
пропадняци..например Тери Пратчет.

+ аз съм много весел човек и винаги ми е изключително добре
с хората около мен..винаги успявам да се хиля като идиот,
да пея силно някоя чалга,да скачам в локвите /или в езерцето на Борисовата :smt005 / или каквото там ше се прави,за да става весело.
Аз не пуша трева,за да ми е весело или за да съм ЯКА в очите на някой си /на приятелите ми може би?!! :shock: /,нито за да се правя на смела или голяма..

ИМА ТРИ ВИДА ХОРА

1.ТОЗИ ВИД СИ МИСЛЯТ,ЧЕ ХОРАТА ПУШАТ ПОРАДИ ВСИЧКИ ГОРЕПОСОЧЕНИ ПРИЧИНИ И В СЪЩОТО ВРЕМЕ ТЕ НЕ ПУШАТ КАТО СЕ УСПОКОЯВАТ С МИСЪЛТА,ЧЕ ТРЕВАТА Е ОПАСНА ЗА ЗДРАВЕТО.

2.ТОЗИ ВИД ПЪК СИ МИСЛЯТ,ЧЕ ПУШАТ,НЯКОИ МОЖЕ БИ ДОРИ УСПЯВАТ ДА ИЗЛЪЖАТ И СЕБЕ СИ,И СЕ НАКАЧУЛВАТ С НЕКВИ ДЖОЙНТЧЕТА ПО ВРАТЛЕТАТА.

3.ТОЗИ ВИД ЯКО ПАФКАТ И ТО НЕ ЗА ДРУГО,А ЩОТО Е ЯКО!
И ВСЕКИ КОЙТО СИ МИСЛИ,ЧЕ ПУШАТ ЗАРАДИ ДРУГО Е ГЛУПАК.

Ох,айде стига толкова,че ше фана некоя болест.
Внимание:тва не го писах,за да ми кажете как съм се правела
на специалистка и на пушачка,а за да ви покажа как ви манипулират.
Ако искате го възприемайте,ако искате не,само не се впускайте да ми обяснявате къв поузър съм,щото изобщо не ме интересува,тия които няма да разберат кво говорят.. ; )

ПП:Накълваните в розово да не се обаждат. :smt005

kris_{p}
10-27-2006, 15:20
Категорично против съм

BraInLesS_f
10-29-2006, 08:09
преди некой да каже дали е за или против да се узакони леката дрога
да помисли малко....ако се узакони ти или аз или трети ше си купува
без проблем...тва е донякъде добре
ма я се замисли че тогава и некое пишлеме 5-6 клас ще може да си набави
и оттам ше мине на по твърдо и т.н
така че аз съм твърдо против[-X ..макар че пуша трева често..
Word! :smt109
I az sum na su6toto mnenie!!!Samo taka,bro! =]

IlLuSi0nS`
10-29-2006, 14:15
аз винаги съм била ЗА всичко кфото носи удоволствие на човек..така че съм ЗА леките наркотици

moonbeam
10-29-2006, 15:53
ПрОтИв :!: