PDA

View Full Version : BELEZI



07-22-2005, 21:29
Predi vreme imah edra 6arka i si raz4esah ednata pupka na liceto i sega imam malka dup4ica :cry: Kak da q premahna. Imah edno lekarstvo, no go zabravih ve4e kakvo e .. i kade e... Imam i edin beleg, deto si razcepih 4eloto i me lepiha. Nqkoi da znae efikasno lekarstvo.. molq vi :oops:

ludi4ka
07-22-2005, 22:08
i az imah 6arka 6toto edna ot klasa ni doide s 6arka na daskalo i ni izpozarazi vsi4ki... CONTRACTUBEX ti e re6enieto. stryva 11 leva. ima go vav vsqka apteka. mnogo e efikasno!

07-22-2005, 22:16
i az imah 6arka 6toto edna ot klasa ni doide s 6arka na daskalo i ni izpozarazi vsi4ki... CONTRACTUBEX ti e re6enieto. stryva 11 leva. ima go vav vsqka apteka. mnogo e efikasno!

Na teb podeistva li ti? :roll:

ludi4ka
07-22-2005, 22:19
da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?

pinK_Baby
07-22-2005, 22:22
аз си взех вчера това кремче,бях пуснала същата тема за белези точно от пъпки,но не шарка,а младежки пъпки...всички ме убедиха,че кремчето е ефикасно,но трябва да се мажеш редовно и тогава ще има резултат...ако има подобрение ще пиша :)

07-22-2005, 22:42
da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?

ot pupkite sa otpredi 2 godini
A belega ot 11 godini... mai nqma nadejda, a :cry: :cry: :cry:

ludi4ka
07-22-2005, 22:49
da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?

ot pupkite sa otpredi 2 godini
A belega ot 11 godini... mai nqma nadejda, a :cry: :cry: :cry:

ami 4estno kazano ne znam. moqt savet e da otide6 v aptekata i da popita6 aptekarkata. ako aptekarkata e po-vazrastna 6te ti iz4ete edna dosta polezna lekciq i dori moje da ti kaje ne6to po-dobro, no ako e nqkoq 20-godi6na 6matka deto znae samo da 4ete ot opakovkata po-dobre izob6to da ne q pita6.
drygoto, koeto moje6 da napravi6 e da otide6 na dermatolog, no ot opit znam 4e aptekarkata e po-nedejdniqt variant.

dadaaffa
07-22-2005, 23:56
dneska si go kupih,predi go bqh polzvala i chetah vav blqsak che pomagalo ot poqvata na novi pupki i osaznah che ot nego sa mi namalqli pupkite (shtot ne go polzvah redovno) i sq pak pochnah da go polzvam.predi kato pochnah ot nachalo mi izlqzaha dosta pypki de ama posle minaha:)

07-23-2005, 00:25
dneska si go kupih,predi go bqh polzvala i chetah vav blqsak che pomagalo ot poqvata na novi pupki i osaznah che ot nego sa mi namalqli pupkite (shtot ne go polzvah redovno) i sq pak pochnah da go polzvam.predi kato pochnah ot nachalo mi izlqzaha dosta pypki de ama posle minaha:)


Как са ти излезли пъпки ве .. защото си го употребявала ????????? В началото тва вид страничен ефект ли е ?

vra4ka
07-23-2005, 05:55
ее хора кажете това по колко пъти на ден трябва да се маже и колко дълго щото си го мажа вече от седмица и нещо по 2 пъти на ден
и нишо :roll:

pinK_Baby
07-23-2005, 09:03
Как правилно да прилагаме Контрактубекс?
Ако липсват конкретни указания от лекар,Контр. се втрива с лек масаж върху кожата или белега до пълното проникване на гела,няколко пъти дневно(2-3 пъти).В зависимост от големината на белега лечението се провежда няколко седмици или месеца.


И как от седмица да има резултат...това да не ти е някакво вълшебно мазило :wink: всичко изисква ПОСТОЯНСТВО! Продължавай да се мажеш,а предполагам после ще видиш резултата...а и щом си взела крема защо не си прочела указанията...то там си пише всичко....

4ervena_roza
07-23-2005, 10:23
аз си взех вчера това кремче,бях пуснала същата тема за белези точно от пъпки,но не шарка,а младежки пъпки...всички ме убедиха,че кремчето е ефикасно,но трябва да се мажеш редовно и тогава ще има резултат...ако има подобрение ще пиша :)


как се казва кремчето?и аз знам едно дето може да ти помогне,но най-добре е да си празиш маски за избелване или да се мажеш с бира,тя заличава петната и прави кожата много мека,аз се мажа с бира и ми е много добре кожата.трябва няколко пъти на ден добре да се мажеш с нея,пробвай.