PDA

View Full Version : Dali sam bremenna???



07-23-2005, 12:05
Posledniqt mi polov kontakt be6e predi okolo 2 sedmici.Nqkolko dni sled tova mi doide menzisa i mina normalno.No sega ot nqkolko dni kape po malko.Te4nostta e tamna i ne e krav.Oba4e prodaljava da kape po mani4ko.4uvala sam 4e pri cvetnata bremennost menzisat idva,no po-4esto i e stranen.Zatova sam mnogo pritesnena.Neznam kakvo da pravq i se nadqvam 4e ste mi dadete nqkakav savet.

chupacabra:)
07-23-2005, 12:08
кървенето при цветната бременност няма нищо общо с цикъла.
а половия ти контакт с предпазни средства ли беше ? и какви?
мисля си че най-вероятно е някаква инфекция, така че се посъветвай с гинеколог - не хапят

07-23-2005, 12:16
кървенето при цветната бременност няма нищо общо с цикъла.
а половия ти контакт с предпазни средства ли беше ? и какви?
мисля си че най-вероятно е някаква инфекция, така че се посъветвай с гинеколог - не хапят

Polzvahme prezarvativ no vse pak bqh malko piqna i ne pomnq vsi4ko.A predi sam go pravila i bez predpazni sredstva.No edva li ima zna4enie zastoto be6e predi 2 meseca.

e4o
07-23-2005, 12:36
ne si bremenna :!:

pinK_Baby
07-23-2005, 18:46
ами нормално е последните дни да ти е по-слабо все пак...щом казваш,че ти е дошло хормално и сега тече по-малко би трябвало да ти свършва...ако вече е спрял мензиса и тече пак значи може би нещо не е наред,но не си бременна щом ти е дошло

Lex
07-23-2005, 20:19
...Polzvahme prezarvativ no vse pak bqh malko piqna i ne pomnq vsi4ko.A predi sam go pravila i bez predpazni sredstva.No edva li ima zna4enie zastoto be6e predi 2 meseca.Доколкото знам има инфекции които се проявяват след време,за това и според мен за момента най добрия вариант за теб е ЛЕКАР

Поздрави и оздравяваи бързо!

Alexis
07-24-2005, 10:01
По описанието ти много трудно може да определя какво е. Ако е нямало разстояние между двете кръвотечение най-вероятно просто менструацията ти се е удължила леко.Съмнявам се да е цветна бременоост. Просто отиди най-добре на лекар и нека ти направят изследвания да си спокойна :wink: Не отлагай по-добре се пристраши с лекаря, но да знаеш че всичко ти е ок.

sherry
07-24-2005, 17:52
sas sigurnost ne si bremenna :wink: sled kato cikala ti e do6al kakto obiknoveno ,to nqma kakvo da se pritesnqva6,a za te4enieto-moje da e nqkakva infekciq,ili ne6to si nastinala i qi4nicite ti otdelqt takava te4nost,idi na ginekolog,ne se pritesnqvai,nqma stra6no