PDA

View Full Version : Emoticons



Ollas
07-23-2005, 14:28
Напоследък изпитвам затруднение или по-точно неприятно дълго занимаване с Emoticons. Не знам дали само аз имам такъв проблен, но когато си правя текста в оределен цвят си избирам съответния код и пиша в него, но когато искам да поставя Emoticon в самия текст, там където е коректора в полето... не се появява там кода, а извън кода за оцветяване на текста. И при това положение или трябва да го копирам и да го сложа където искам, или да го напиша символ по символ където ми трябва. Не знам на какво се дължи това. Преди не е имало такова нещо. При мен ли има някакъв проблем?
Благодаря!

stereophonix
07-23-2005, 19:26
i pri mene e tei spox!! [[;

Forgotten
07-24-2005, 07:11
За по лесно можеш да си напишеш целия текст, така както сиакш и после го маркираш и докато е маркиран избираш от горе външния вид.

LiNkiN4eTo
07-24-2005, 07:53
просто като избереш цвета , оставяш първата част ( ) отпред , пишеш си след нея и накрая , когато свършиш поста пишеш втората част ( ) , аз така прая ...

alex
07-24-2005, 08:30
Проблема е от последната версия на форума, която поставихме скоро. За съжаление част от модулите на форума не е желателно да се редактират за да функционира форума ми коректно. За това ще почакаме следващата версия, в която този бъг е решен ;)