PDA

View Full Version : Болки в топките?!?



morsmordre
07-23-2005, 17:28
Странно ми е защо, но от около шест месеца, от време на време, ме болят топките.Например след мастурбация :roll: и после ме болят два дена.Дали е свръзано с операцията кат обях малък???Имам херния - оперираха ме от апандисит и мисля, че е възможно.Но е една такава гадно болка се едно съм ги стиснал.Става само понякога, не мн често, ама понякога ми писва...Някакви предложения или съвети :wink: :?:

07-23-2005, 18:42
нормално е и няма нищо общо с операцията

Sk8er4o
07-24-2005, 08:13
АЕ, ми аз с 2 хернии - отляво и отдясно, апандисит, втори апандисит(така му викам, пак ми Праиха една малка УпераТСиА щото част от коница останал като го махаха) начи аз требе да съм импутентен или да съм умрял до ся от болка :wink:

morsmordre
07-24-2005, 15:26
Xaxaxaxa, само питам...значи ми няма нищо, така ли?!

07-24-2005, 18:40
Spoks...В тази възраст е нормално :!:

sherry
07-24-2005, 19:48
Не съм много наясно с тези неща :? ,но доколкото съм чувала,когато едно момче има ерекция,а не се стигне до изпразване,после започват да го болят топките...А може да има и нещо общо с операциите,които са ти правили.За да се избавиш от безпокойството,отиди на уролог,няма от какво да се притесняваш :wink:

___Kaka Eli___
07-27-2005, 14:17
ОоооО миличкия тои,болят го топките :(
Ами пробваи някоя кака(нямам предвид мен)да ги масажира :lol: и дано да ти мине :) :)

KGW
07-31-2005, 16:16
Да не си палувал в някой рейс и някоя какичка да ти е нанесла силен удар с островръха обувка в кайсийките :?: :roll: :lol:

Blitz_krieg_1941
08-08-2005, 05:50
Странно ми е защо, но от около шест месеца, от време на време, ме болят топките.Например след мастурбация :roll: и после ме болят два дена.Дали е свръзано с операцията кат обях малък???Имам херния - оперираха ме от апандисит и мисля, че е възможно.Но е една такава гадно болка се едно съм ги стиснал.Става само понякога, не мн често, ама понякога ми писва...Някакви предложения или съвети :wink: :?:

Да не те рита някой ама редовно :D. Споко не може да е от операцията. Просто си бъгав.