PDA

View Full Version : Спешна Контрацепция



ст
07-23-2005, 20:31
Ясно за какво става въпрос. Ето малко предистория:
С приятелката ми правихме секс без приникване, но стана малко кофти - не успях да се дръпна навреме и както трябва. Не съм сигурен, но може би е попаднала семенна течност (съвсем малко ще е, в това съм сигурен) по външните полови органи на приятелката ми (така де, клитора) и за това решихме да използва Постинор за всеки случай. Та запитването ми е: въпреки 95% ефикастност, които гарантира, мога ли да съм спокоен, че ще подейства, защото семенната течност не е попаднала вътре в нея (така си мисля де), което увеличава процентите, и е малко вероятно да се придвижи бързо навътре и да оплоди яйцеклетката. Все пак си мисля, че лекарството действа срещу яйцеклетките, а не срещу сперматозоидите (хормон е). Чувстваме се по-спокойни сега, но все пак малко ме притеснява факта, че все нещо може да не подейства както трябва.

black_heart
07-23-2005, 20:41
am ....i kvo pita6?ti mai si si otgovoril ve4e sam

spt
07-23-2005, 22:37
Хм-м-н... Интересно. И аз на твое място бих се притеснявал... поне до следващия менструацонен цикъл.:)

sherry
07-24-2005, 16:56
Samiqt fakt,4e ne e imalo pronikvane do nqkade e uspokoqva6t.ako ne be6e vzela hap4etata,moje6e i da se pritesnqva6 za neq,no spored men ne e bremenna :wink: Naistina hap4etata garantirat golqm procent deistvie,taka 4e spoko :D Iz4akaite da i doide,makar,4e e normalno da i zakasnee,da i doide po-rano ili da ne e normalen cikala i.Tezi hap4eta vliqqt na tezi ne6ta.Moje da vzemete test,za da ne se pritesnqvate