PDA

View Full Version : Търся... !!!



bulgarche
07-24-2005, 19:12
Има ли хорица от Габрово? Трябва ми някой за една услуга. Ако не му е проблем да пита к'ви пари са български кубинки, 20 дупки, с метално бомбе и за колко време е готова поръчката. И ако може - камуфлажите и какви цветове има.

Много ще съм благодарен, ако се намери някой да ми помогне. Пък и още един повед да се срещнем и да черпя бири :P

LunaTriCk
07-24-2005, 19:25
туй не мога да го разбера аз....
лятото с кубинки ?
ае вий нормални ли сте ?

chupacabra:)
07-24-2005, 19:28
туй не мога да го разбера аз....
лятото с кубинки ?
ае вий нормални ли сте ?
пак по-добре отколкото с ЧЕХЛИ
http://smilies.sofrayt.com/1/i0/wc.gif

Tedka-Medka
07-24-2005, 20:10
:) ko im e loshyty na chehlite..az sum bulgarche imam edin priqtel ot gabrovo..sha go pitam
kolko struvat i si4ky i shte ti pisha..kato mi se obadi

bulgarche
07-24-2005, 21:38
туй не мога да го разбера аз....
лятото с кубинки ?
ае вий нормални ли сте ?
Че това е най-върховното нещо на замята бе :!: От четвъртик, че чак ся ги свалих кубинките. Обух си гуменките само за вечерта, че да не ме е яд че само съм ги носил. Иначе...кубинки...много са по-удобни от каквото и да е. Пък и замислил ли си се, че няма да ми дадът веднага :?: Все пак живеем в България и ще ми се наложи да почакам "малко"



az sum bulgarche imam edin priqtel ot gabrovo..sha go pitam
kolko struvat i si4ky i shte ti pisha..kato mi se obadi
Мерси, много съм ти благодарен и се надявам да успееш да намерих инфо :)

Alli
07-24-2005, 21:59
kobinki?wow ami 6tom ti haresva...btw kvo im e na 4ehlite nqmam predvid djapanki a 4ehli tipi4ni letni obuv4ici :P

LunaTriCk
07-24-2005, 23:14
От четвъртик, че чак ся ги свалих кубинките
след това краката ти излъчваха ли радиация ?
светеха ли в тъмното ?

bulgarche
07-25-2005, 09:52
От четвъртик, че чак ся ги свалих кубинките
след това краката ти излъчваха ли радиация ?
светеха ли в тъмното ?

Не, нищо им нямаше. А защо си мислиш, че е обратната? Носил ли си кубинки лятото, че приказваш? Същата работа като другите обувки е. Пък ако имах пари да си купя "Гор-текс"-ови обувки мислиш ли че щях да ги свалям

chupacabra:)
07-25-2005, 10:57
kobinki?wow ami 6tom ti haresva...btw kvo im e na 4ehlite nqmam predvid djapanki a 4ehli tipi4ni letni obuv4ici :P
мразя момчета с чехли .. бззззззз http://smilies.sofrayt.com/1/n/puke.gif

DeSsi
07-25-2005, 11:04
kobinki?wow ami 6tom ti haresva...btw kvo im e na 4ehlite nqmam predvid djapanki a 4ehli tipi4ni letni obuv4ici :P
мразя момчета с чехли .. бззззззз http://smilies.sofrayt.com/1/n/puke.gif

На мен лично ми е все тая с какво ще е обуто момчето..На кой както му е кеф ако иска и бос да ходи.. ;))) Боси по асфалта траляляля

LunaTriCk
07-25-2005, 22:26
Не, нищо им нямаше. А защо си мислиш, че е обратната? Носил ли си кубинки лятото, че приказваш? Същата работа като другите обувки е. Пък ако имах пари да си купя "Гор-текс"-ови обувки мислиш ли че щях да ги свалям[/quote]

Нищо им е нямало щот са приели този вид вече и не виждаш промяна. Аз на работа дето съм с обувки, краката ми стават като парник и после може да ти окапе косата от полъха...ти представяш ли си кубинки, ако сложа какво ще стане ?

mary_jane_666
07-26-2005, 15:11
awe za Gabrovo nz ama az v4era si kupih edni mnoo qki kubinki, estestvena koja ... i edin kamoflajen pantalon ;)
super eftini4ko si gi namerih ;)

bulgarche
07-26-2005, 20:11
awe za Gabrovo nz ama az v4era si kupih edni mnoo qki kubinki, estestvena koja ... i edin kamoflajen pantalon ;)
super eftini4ko si gi namerih ;)

Какви кубинки? От де ги избара?

lady_f
07-27-2005, 09:26
mom4e neznam ti psi4eski dali si nared lqtoto s kubinki a zimata s 4ehli li hodi6 krakati sigurno vunqt na por po dobre se gr1mni

bulgarche
07-27-2005, 09:57
mom4e neznam ti psi4eski dali si nared lqtoto s kubinki a zimata s 4ehli li hodi6 krakati sigurno vunqt na por po dobre se gr1mni
Абе тука има доста да спорим, но...айде... пък и вземи прочети правилата на форума, щото ако ми свикнеш от рано да не се въртиш около тях....лоша работа