PDA

View Full Version : Завърнах се!



BaT_GirL
07-24-2005, 22:25
Здравейте първо на всички!
Повечето от вас едва ли ме знаят-аз съм старичка форумка но много дълго време ме нямаше...няма да ви кажа какво преживях че щесе хванете за главата.Но за по-старите форумци,дето си ем знаят да кажа че се завърнах...и скоро няма да ви оставам пак стига нета да не се бъгне и отново да не ми отваря сайта.Е честит нов дизайн на teenproblem ма нещо не ме завладява.Преди беше по-хубав!!!

miloto_girl_4e
07-24-2005, 22:34
aaa..4estitka :D

sladkoto_mime_
07-24-2005, 22:38
haha , a taka i az sam si pak tuka , tiq ot ggbit-a da gledat da napraqt pak neshty i sha se karame ve4i ...
aidi s BaT_GirL pak sme na liniq :))

BaT_GirL
07-24-2005, 23:10
Тия от ггабита са пълни Манафи...и не ми отваряше сайта и ми зарежда адски бавно нета...бахти кретените долни дет са...ако стане пак нещо и ще ги съдя майна!

07-24-2005, 23:14
Е аре кво се праиш са. Разкажи ми кво ти се е случило толко че зе че ме заинтересува. И естествено те поздравявам с добре дошла отново и надявам се и занапред да имаме все така приятни моменти заедно в този прекрасен форум :D .

BaT_GirL
07-24-2005, 23:17
Е аре кво се праиш са. Разкажи ми кво ти се е случило толко че зе че ме заинтересува. И естествено те поздравявам с добре дошла отново и надявам се и занапред да имаме все така приятни моменти заедно в този прекрасен форум :D .

Нещо много на висота говорите тука вече.Аз кога влизах не беше така.И нови звезди сте изгрели :D ...ам нужно ли е да разказвам че се опитах да се самоубия и то два пъти?Че вече не си уча в старото даскало и как си тръгнах де...бе много неща ми се случиха...

07-24-2005, 23:26
Кфа висота бре, туй е Мерло от Търговище подквасено с некво готинко сиренце от туй на дупките прано закупени от метро. Са се чувствам много разкикотен :lol: . Та давай расправяй що си искала да се самоубиеш? Сигурно си много красиво и сладко момиченце, какво би те подтикнало към такова нещо? Междудругото казвал ли съм ви че веднъж като много малък изпих некви хапчета и замалко не умрех :( .

BaT_GirL
07-24-2005, 23:29
Кфа висота бре, туй е Мерло от Търговище подквасено с некво готинко сиренце от туй на дупките прано закупени от метро. Са се чувствам много разкикотен :lol: . Та давай расправяй що си искала да се самоубиеш? Сигурно си много красиво и сладко момиченце, какво би те подтикнало към такова нещо? Междудругото казвал ли съм ви че веднъж като много малък изпих некви хапчета и замалко не умрех :( .

Мисля че не съм била тук като си дошъл във форума за дами кажеш :D ма ме кефиш пич...ми аз съм силигла тъй че нормално покрай мен да се смееш...имах си много проблеми и си прерязах вените но една приятелка ме намаза там с нещо и ми ги превърза,после ходих с едни ленти на ръцете,такива на РНБ майка да не разбере...

LiNkiN4eTo
07-25-2005, 06:43
въъъъй пак ли е :?
пак ще има задръстване във форума , не ни стига Елито ами ся и ти се връщаш.....
глей , още първата си тема превърна в чат , кво да очакваме за следващите :? тц тц тц

AvLee_hah
07-25-2005, 07:42
Здрасти,BaT_GirL:P
аз пък си тръгнах...не бе шегувам се :lol:

aBeP4eTo
07-25-2005, 08:08
Интересно какво ще стане ако всеки потребител които си заминава и се връща почне да пуска теми...
Стига бе деца банално стана..
знаеш ли колко ме интересува, че си се върнала? :shock: Някой ако се е заинтересувал каде си ще ти пише ЛС или най-малкото всеки може да забележи, че си се върнала все пак отдолу излиза кой е онлине ама не вие трябва да се правите на интересни да пускате теми, че ще си ходите после да пускате теми, че се връщате.
стара форумка била.. ти ако си стара форумка аз да се пенсионирам тогава.
Извинявам се за посрещането, но не можех да запазя критиката за себе си.
Добре дошла 8)

bulgarche
07-25-2005, 08:19
Ей, Колешке, попзагуби се нещо. Тъкмо се чудех с кой ще съм на РД-то си....път все пак предния ден сме у вас ;) Нали не си забравила....

И да се спирате с тез женските глупости, че...

Айде целувки и добре дошла отново {}{}{}

Dharma
07-25-2005, 08:38
zdravei na Bat_Girl :)
dobre do6la otnovo :wink:

morsmordre
07-25-2005, 09:54
Здравей!От много отдавна не съм получавал нищо от теб!!!Честито завръщане :wink: :D

Elitooooo
07-25-2005, 11:09
Yeeee varna se,super 4akai barzo da ti prata edno ls,ti pak linkin4e mnogo dobre posre6ta6 horata :?

BaT_GirL
07-25-2005, 12:14
Точно такива думи не очаквах от Линкинчето и аверчето но какво да прави човек явно са твърде критични вече...мерси на всички за топлото посрещане и най-вече на Аз съм Българче...

Elitooooo
07-25-2005, 13:27
Aver4e ne6to te goni izminalata slava,sled kato ve4e ne si moderator!Momi4eto e imalo problemi i zatova e otsastvalo,a ti se darji6 po nai-prosta6kia na4in :!:

P.S.Ne se poDMAZVAM NITO NI6TO,NO PROSTO SE RADVAM OT SARCE 4E TIA SE VARNA TUK PRI NAS I ISKAM DA RAZBERA ZA PATILATA I... :( :?

aBeP4eTo
07-25-2005, 14:12
Такам
мили недорасли момиченца
въобще взехте критикита да не търпите. Малко критика и вече сме лоши.
А мило Еленце тебе хич ама хич не те интересува нито моята слава нито защо вече не съм модератор и никой и нищо не ме гони.
И п.п за да не останеш с грешно впечетление искам дат и кажа, че аз сама напуснах.
Дано еи такива като тебе са доволни.

LiNkiN4eTo
07-25-2005, 14:59
Aver4e ne6to te goni izminalata slava,sled kato ve4e ne si moderator!Momi4eto e imalo problemi i zatova e otsastvalo,a ti se darji6 po nai-prosta6kia na4in :!:

P.S.Ne se poDMAZVAM NITO NI6TO,NO PROSTO SE RADVAM OT SARCE 4E TIA SE VARNA TUK PRI NAS I ISKAM DA RAZBERA ZA PATILATA I... :( :?

яхахах Елито пак вкара мнение :lol: :lol: :lol: Ели , ти май се опитваш да разсъждаваш или да нареждаш може би , сори ама не ти се отдава нито едното , нито другото!
Сладко Фло :lol: кво и се обесняяш , нали знаеш че има мозък като на щраус! :lol:

Desert Rose...
07-25-2005, 15:11
Dobre doshla!
Ama ne razbiram zashto vse se karate.Uh,i men nqkoi hora me draznqt,ama ne e neobhodimo da se stiga do izlishni sblysyci,taka ili inache nqma da naleete na nikoi mozyk v glavata,samo si habite nervite i dvete strani.

bulgarche
07-25-2005, 15:51
Направо не се понасяте двете. Много ме дразните..елито и линкина к'во саму съ карът? Ибаси шматките..да ШМАТКИИ...спирайте се бе !!! Ибаси детинските глупости дето прайте. Спрете се.. и ся линкин...да не почнеш да се оправдаваш и да казваш, че елити почвала...нали си мислиш, че си по-умна..еми отстъпи тогава бее. !!!

BaT_GirL, бая неща станаха докато те нямаше и ся глей ги всички кви са настървени и бла-бла. Във всяка тема се карат, обиждат и прочие. Много са досадни.

BaT_GirL
07-25-2005, 18:40
Аз съм българче казвайми Вени :D

Да,много се е променило тук,хората някакси са се смалили поне в моите очи(нищо лично към никого),не че Линкинчето и преди не се е заяждала но нещата бяха доста по-нормални.То и на мене катми писне почвам да крещя на едно момиче(няма да казвам ник че и тука пише...)но напоследък гледам да се сдържам...обаче спрете да се карате моля ви се...Ели мерси за хубавите думи и спокойно и да се мазниш винаги съм имала добро мнение за теб,което не може да се каже за други.Смятах че като сте от повече време тук(такива като Линкинчето)ще сте разбрали че новите форумци ще са срещу вас ако вие сте срещу тях...но това е отделен въпрос...

aBeP4eTo
07-25-2005, 19:01
Вижте кво аз не, че не се радвам да видя момичето даже много се радвам, че се е върнала, а не като много други, но мразя такива теми.

BABY_SEXY_GIRL
07-25-2005, 19:36
Интересно какво ще стане ако всеки потребител които си заминава и се връща почне да пуска теми...
Стига бе деца банално стана..
знаеш ли колко ме интересува, че си се върнала? :shock: Някой ако се е заинтересувал каде си ще ти пише ЛС или най-малкото всеки може да забележи, че си се върнала все пак отдолу излиза кой е онлине ама не вие трябва да се правите на интересни да пускате теми, че ще си ходите после да пускате теми, че се връщате.
стара форумка била.. ти ако си стара форумка аз да се пенсионирам тогава.
Извинявам се за посрещането, но не можех да запазя критиката за себе си.
Добре дошла 8)

Тя е права...Не го приемай като критика, защото така звучи, но наистина това е истина...И аз смятам, че е глупаво да се постват такива теми :? Който ти се радва сам ще те забележи и ще се свърже с теб :wink: Приятно препускане из форума :D И добре дошла от мен ;)

BaT_GirL
07-25-2005, 21:51
Интересно какво ще стане ако всеки потребител които си заминава и се връща почне да пуска теми...
Стига бе деца банално стана..
знаеш ли колко ме интересува, че си се върнала? :shock: Някой ако се е заинтересувал каде си ще ти пише ЛС или най-малкото всеки може да забележи, че си се върнала все пак отдолу излиза кой е онлине ама не вие трябва да се правите на интересни да пускате теми, че ще си ходите после да пускате теми, че се връщате.
стара форумка била.. ти ако си стара форумка аз да се пенсионирам тогава.
Извинявам се за посрещането, но не можех да запазя критиката за себе си.
Добре дошла 8)

Мерси.Еми едно голямо Здравей...

Тя е права...Не го приемай като критика, защото така звучи, но наистина това е истина...И аз смятам, че е глупаво да се постват такива теми :? Който ти се радва сам ще те забележи и ще се свърже с теб :wink: Приятно препускане из форума :D И добре дошла от мен ;)

MalkataDrusalka
07-25-2005, 22:03
Zashto li si mislq, che koqto i tema da otworq WINAGI ima mneniq ot sorta: mnogo bezmislena tema; imashe weche takawa tema; mrazq takiwa temi i pr. Ostawete horata da dishat we :D

P.S BaT_Girl Wellcome in PUBER LAND :lol:

BaT_GirL
07-25-2005, 23:05
Zashto li si mislq, che koqto i tema da otworq WINAGI ima mneniq ot sorta: mnogo bezmislena tema; imashe weche takawa tema; mrazq takiwa temi i pr. Ostawete horata da dishat we :D

P.S BaT_Girl Wellcome in PUBER LAND :lol:

де да беше смао побъркано.Преди положението беше адски зле сега е още по-зле...

MalkataDrusalka
07-25-2005, 23:13
Zashto li si mislq, che koqto i tema da otworq WINAGI ima mneniq ot sorta: mnogo bezmislena tema; imashe weche takawa tema; mrazq takiwa temi i pr. Ostawete horata da dishat we :D

P.S BaT_Girl Wellcome in PUBER LAND :lol:

де да беше смао побъркано.Преди положението беше адски зле сега е още по-зле...

PUBER LAND ne kato pobyrkano ami kato stranata na PUBERITE(PUBERTETITE) :D HAVE FUN ! :lol:

BaT_GirL
07-25-2005, 23:33
Zashto li si mislq, che koqto i tema da otworq WINAGI ima mneniq ot sorta: mnogo bezmislena tema; imashe weche takawa tema; mrazq takiwa temi i pr. Ostawete horata da dishat we :D

P.S BaT_Girl Wellcome in PUBER LAND :lol:

де да беше смао побъркано.Преди положението беше адски зле сега е още по-зле...

PUBER LAND ne kato pobyrkano ami kato stranata na PUBERITE(PUBERTETITE) :D HAVE FUN ! :lol:

същата работа...пубертет-побъркани тиийнеиджъри...

amy lee
07-26-2005, 13:18
хех, здрасти пак ;)))

DiEsEl_GiRl4eTo
07-26-2005, 18:34
Еми здравей. Радвам се, че си се върнала.
и въпреки това Линкинчето и аВеР4еТо са прави. Ми и аз съм отсъствала месец - два, ма не пускам теми на всяко завръщане. И още много потребители са се завърнали...обаче не виждам теми. Даже искам да използвам и да кажа едно голямо "WB" на Deathrow_rec-f (май го обърнках) или по-скоро *Deathri-back*

e4o
07-31-2005, 17:49
hi pak :)

*DeaTHri-BacK*
07-31-2005, 19:44
Еми здравей. Радвам се, че си се върнала.
и въпреки това Линкинчето и аВеР4еТо са прави. Ми и аз съм отсъствала месец - два, ма не пускам теми на всяко завръщане. И още много потребители са се завърнали...обаче не виждам теми. Даже искам да използвам и да кажа едно голямо "WB" на Deathrow_rec-f (май го обърнках) или по-скоро *Deathri-back*
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))

КУУЛ!
айде здрасти и от мене,ама не съм забелязала че те няма,поради причината че и мен ме нямаше както виждаш по цитираното от мен мнение;)

Приятни минути в тийнпроблем;Р

Little_Black_Dress*again
08-01-2005, 09:53
Zdravei otnovo BaT_GirL.
Chestito zavra6tane.Vse pak ne mislq,4e be6e nujno da puska6 tema,za da ni saob6ti6,4e otnovo si tuk.I bez tova shteshe da se useti. :?
Osven tova shte me izvini6,no izobshto ne si stara forumka,tuk si ot nqma i edna godina. :shock: Ako tova e mnogo vreme.. Kakto i da e. :roll:

PP..Sajalqvam mnogo,4e pi6a na latinica,no ne pi6a ot moq kompiutar i nqmam kirilica :!:

Breakaway``
08-01-2005, 10:32
Здравей отново :) ! Аз съм npucTpacTeHu4ka от ... един друг форум :wink:

ISSP
08-02-2005, 02:23
Има ли логика всеки да казва кога се завръща...значи ли това че и аз трябваше да пиша тема че се връщам...НЕ...Верно всеки има нужда да напише нещо за себе си ама са ... Дори и да казах, че се завръщам не значи, че ще съм редовен посетител...

Coki
08-02-2005, 08:40
Считам темата за приключена!