PDA

View Full Version : Moderated by^npocTo^a3^f^:Да и кажа ли, че ще ходим на кафе?



07-25-2005, 13:54
Zna4i problema e tam 4e sega sam si malko v Bg na gosti...i edna ot moite nai blizki priqtelki si xaresva edno mom4e ...dokolkoto znam predi toi e iskal da sa pove4e ot pr oba4e tq go e otrqzala ...xodili sa nqkolko pati na kafe oba4e tova e bilo o6te zimata sega sa na edno zdr...oba4e tq si go xaresva mnogo i te mn si 4atqt zaedno...i sega ne6to sa skarani ...
to i az si 4atq s nego ot vreme na vreme i neska mi se vklu4va i kvo se bazikaxme i tooi vika aide da xodim na 1 kafe i az parvo ne iskax oba4e toi kaza 4e sa skarani s taq moqta priqtelka i nqma da imam problemi za6toto i bez tova sa samo priqteli i az se saglasix...
oba4e sega mi e malko kofti...4ydq se dali da i kaja ili pak da q pitam dali moga da otida s nego na kafe...mom4eto mi e mn simpati4no oba4e az skoro si tragvam i nz dali si stryva da se karam s neq za 1 glypost...to 6te e samo edno priqtelsko kade oba4e sam sigyrna 4e 6te se rasardi..pak ot dr strana ne mi se iska da mu otkazvam 6toto se znaem s nego i taka...nz kvo da pravq??

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

The Goodbye Girl...
07-25-2005, 16:24
Spored men trqbva da i kaje6. Ako ne i go kaje6 ti, moje da razbere po nqkakyv drug na4in i togava 6te si pomisli, 4e si imala kakvo da krie6, za da ne i spodeli6. A pyk ti i obqsni, 4e prosto si iskala da se vidite s mom4eto i nqma6 nikakvi po-specialni 4uvstva kym nego. Spored men 6te oceni zagrijenostta ti kym neinite 4uvstva. Samo nedei da prekalqva6 s obqsneniqta i izvineniqta(ako 6te ima takiva), za da ne si pomisli tq - guzen, negonen bqga.

LoLiTa_
07-25-2005, 17:09
Za6to puk da ne otide6 :wink: Kakto kazva6 ti tq sama go e othvurlila predi vreme..nz kvo iska, ama tva si e druga tema de :? Ina4e nqma za kakvo da se pritesnqva6.Nqma ni6to lo6o v tova da ide6 s nego na kafe.Dori i ne si dlujna da i kazva6.Ne6tata mejdu tqh vse pak nqmat ni6to ob6to s teb..da se opravqt, a ti otivai na kafe s mom4eto :wink: i da ne ti puka :P

ycMuBkaTa
07-25-2005, 23:46
по-добре й сподели все пак ти сама каза, че едва ли си струва да си разваляш приятелството с нея заради едно момче

Malko^Momiche
07-26-2005, 23:41
Постави се на нейно място за да разбереш как ще се почувства тя! По скоро се опитай да ги оредиш те двамата да излязат на кафе от колкото ти с него! :roll:

07-27-2005, 08:58
emi az ve4e otidox...re6ix 4e dori i da mi e mn dobra pr-ka ne biva da i ogajdam na kaprizite
sega da vidim posledstviqta...

^FaiNt^F
07-27-2005, 09:05
Emi ti hubavo si oti6la ama ne razbrah kazala li si na tvoqta fr? Ako ne si...si napravila mnogo kofti...100% tq o6te go haresva kakvo zna4enie ima tova 4e sega sa skarani s tozi?!

Malko^Momiche
07-27-2005, 15:21
emi az ve4e otidox...re6ix 4e dori i da mi e mn dobra pr-ka ne biva da i ogajdam na kaprizite
sega da vidim posledstviqta...

Е па начи ти не си и никфа приятелка!!! Ако наистина и беше приятелка щеше поне малко да помислиш за нея, а не само да гледаш собствения си гръб! А това което си направила си е чист ЕГОИЗЪМ !!! Замисли се :twisted:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!

kameliia
08-08-2005, 09:20
spored men my kaji taka e nai-pravilno :!: :!: :!: ina4e ako ti e mnogo dobra priqtelka moje6 da q izgybiq :!:

LP_girl_14
08-08-2005, 09:44
Кажи й мацко!По-хубаво да го разбере от теб,отколкото от някои "доброжелатели".Не е хубаво между вас да има тайни.Пък и дори да са скарани тя го харесва,така че едва ли щше й стане приятно.Все пак й кажи.Според мен ще е най-добре! :roll: