PDA

View Full Version : vcd subtitles



GaNgStA-NaTi0n
07-25-2005, 14:38
awe hora znaete li kak se slagat subtitrite na film vyv vcd format. Az iskam da zapi6a edin film vyv vcd oba4e ne moga da sloja subtitrite, probvah da gi nabutam pri filma i nali dvd-to da si gi razpoznae oba4e ne6to ne stava. (faila na subtitrite be6e .txt, dnes probvah .sub i da vidim kvo 6te stane)

bulgarche
07-25-2005, 15:28
Ама къде да ги сложиш? Просто ги добавяш за запис. А провери ли има ли място за още файлове? С коя програмка бачкаш?

GaNgStA-NaTi0n
07-25-2005, 15:51
s nero ba4kam, az subtitrite gi slagam oba4e na dvd-to ne izlizat tva mi e problema, ti pravil li si voab6te ne6to podobno 6toto ako ne si zapoznat po dobre ne pi6i

Frozen Heart of an Angel
08-02-2005, 19:33
Доколкото знам няма, как да стане това, което искаш. Поне не, ако слагаш субтитрите като отделен файл. За VCD формат субтитри може да има само ако са прикачени към самият филм. Виждал си предполагам подобни филми, в които не е нужно да си теглиш *.sub файл. Може и сам да ги качиш на самият филм. Номера се правеши с една помощна програмка на Майкрософт, но не си спомням как й беше името точно... Microsodt.. home editor, director, movie editor... някакво такова беше(,но не е Movie Maker-a.Той е съвсем различно нещо.).