PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Много лесно ми става?



Pizoka
07-25-2005, 15:39
Значи проблема е следния:Често когато съм с приятелката и сме в по-такава ситуация примерно на плажа като правим разни неща и се събужда малкия приятел долу,(който всъщност не е много малък :oops: ,защото прави много смели опити да излиза от банския ми... :oops: ) И просто не знам какво да правя в тоя момент :shock: Не виждам друга възможност освен да ми препоръчате някакви медикаменти против този проблем :idea:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DaRk|AvEnGeR
07-25-2005, 15:45
хахахахах това ако е проблем... бих казал че точно обратното би било проблем ако беше така де - споко ве мен ! при всяко момче е така - преди да излзе6 с приятелката си биеш една и си готов :lol:

Impulse
07-25-2005, 15:56
Ti lud li si?! Kakvi medikamenti? Nqma smisyl ot tqh!


Na plaja kato ste i kato se natiskate tam, vzemate edna kyrpa, slagate q vyrhu nego i tva e. A kato ste si sami4ki nqkyde mislq, 4e nqma6 problemi!

червило
07-25-2005, 16:04
Едно на ръка,че няма нужда...ние тук НЕ ИЗПИСВАМЕ ЛЕКАРСТВА.....Лекарства се изписват и препоръчват единствено и само от специалист (лекар) и то след направен преглед :!: :idea:

Същия
07-25-2005, 16:38
Е добре де по-спокойно,аз по навик всичките си проблеми решавам с медикаменти и за това... :roll: Да знам че при всеки е така,ама не е много яко другите да илизат от водата,а ти да се мъчиш да укротиш звяра :?

chupacabra:)
07-25-2005, 17:06
звяра си е звяр и не може да се укроти. пробвай с тревица преди това но рискуваш да се удавиш :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

Аз де
07-25-2005, 17:23
Хахаха не мерси :) Спортист съм все пак :D

PY_MACKA
07-25-2005, 19:10
TOQ PI4 ME KEFI
MI MNOO PROSTO KATO TI STANE PRAI6 SEX-BAHTI I PROBLEM4ETO-99% OT MUJETE SIGURNO 6E TI ZAVIDQT :lol: