PDA

View Full Version : Зашо толелирате просташки теми ?!?



Panchoff
07-25-2005, 18:30
Много ми е интересно, направо изгарям от интерес да разбера защо се толелират теми от типа на "Снощи спах с майка ми" !? Много се извинявам, но за това помощ няма! Ако съвсем случайно се е случило(въпреки, че съм сигурен, че такива теми се пускат от хора на средна възраст 12-14г, които просто не знаят какво е секс и искат да си направят майтап) аз лично бих се гръмнал! Защо просто не ги триете? Нали има правило за несериозност на темите? Това направо си е гавра с целия форум. Извинявам се за острия език, тези теми много ме изнервиха. Очаквам адекватни отговори и се надявам, че темата ми няма да бъде изтрита! Peace!

alex
07-25-2005, 18:36
Стараем се да няма подобни теми, които освен, че не са реални са от гости и изключително просташки. Въпреки това минава известно време докато дадена тема бъде премахната. Ако имате информация за подобна тема, уведомете ведната модератор или администратор, който е на линия в момента.

червило
07-25-2005, 18:50
Да,наистина има доста такива,а ние тука някой сме такива ентусиасти,че в желанието си да помогнем по някакъв начин,се опитваме да си представям,че темата/проблема е истинска/истински,а звучи просташки ,само защото човека,който я е пуснал е по-елементарен и за това се изказва по-грубо и нецензурно...то обикновено в такива теми са разказани някакви сериозни проблеми по нецензурен начин.Аз днес много се ядосах на една такава тема,защото имаше доста качествени мнения на хора и някой хора бяха пренебрегнали предрасъдаците си,че темата е измислена само и само да помогнат по някакъв начин,а накрая всичко се оказа гнусна пуберска шега.То и по-хубаво,че се оказа шега,щото проблема беше един....

BABY_SEXY_GIRL
07-25-2005, 21:56
Стараем се да няма подобни теми, които освен, че не са реални са от гости и изключително просташки. Въпреки това минава известно време докато дадена тема бъде премахната. Ако имате информация за подобна тема, уведомете ведната модератор или администратор, който е на линия в момента.

Да, така е... :? Нали затова сме екипа - за да следим за реда и част от задълженията ни е да трием теми от този сорт :wink: И все пак наистина няма да е лошо ако забележите такава тема да известите някой от екипа :wink: Има си точка за такива теми - 11 :wink: Виж правилника в подписа ми е линка :wink: Стараем се подобни просташки прояви да няма, и ако все пак някоя се задържи без някой да я изтрие - пиши ни :wink: Благодаря.

Panchoff
07-28-2005, 08:51
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13906
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13905

chupacabra:)
07-28-2005, 09:06
няма ли да е по-добре направо да се трият, така форума се наблъсква с безсмислени теми..

Panchoff
07-28-2005, 13:55
Именно