PDA

View Full Version : ОффТопик



AvLee_hah
07-25-2005, 19:14
Имам едно предложение,не че някой ще спазва това :roll:
Понякога просто се налага да пишеш извън темата (във тоя форум повечето са така) :? и ще е по-добре ако преди мнението си маркираш един OFFTOPIC.Това е най-добре и модераторите да следят,но тъй като форума е голям ще е трудно,нека който е съгласен просто преди мнението да сложи [Offtopic],
http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/offtopic.gif.Ще е много по-прегледно :wink:

Elitooooo
07-25-2005, 19:29
Ami da,az kogatoe nujno pisa offtopik,no ve4e 6te slagam tazi emiticonka :D :wink:

AvLee_hah
07-25-2005, 20:01
Da re4em Eto tazi tema http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13728,po4ti si4ki deto sa pisali sled Aver4eto sa offtopic :!:

Coki
07-25-2005, 21:11
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.

AvLee_hah
07-25-2005, 21:45
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.
Ми то това е ясно,но колко такива има.....затова е по-добре да бъдат маркирани :)

amy lee
07-26-2005, 13:02
хммм... абе идеята си е добра ;)))
ели... ти пък кога си писала че тфое мнение е офтопик :shock:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-26-2005, 19:25
Аз си ги маркирам в повечето случаи. И на мен по-подредено ми изглежда. А пък тва за Елито беше най-голямата смешка!!! Ели и оффтопик хахахахахаха

bulgarche
07-28-2005, 10:31
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.
Ми то това е ясно,но колко такива има.....затова е по-добре да бъдат маркирани :)
Е защо да се маркират? Има си правилник...да се трият подобни мнения

AvLee_hah
07-28-2005, 11:46
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.
Ми то това е ясно,но колко такива има.....затова е по-добре да бъдат маркирани :)
Е защо да се маркират? Има си правилник...да се трият подобни мнения
Защото ти иначе ще останеш без мнения :!:

techCandy
07-28-2005, 12:20
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.
Ми то това е ясно,но колко такива има.....затова е по-добре да бъдат маркирани :)
Е защо да се маркират? Има си правилник...да се трият подобни мнения
Защото ти иначе ще останеш без мнения :!:
Хаха, ти сериозно почваш да ме кефиш. То няма да е само той, там е работата. Представяш ли си да изтрият всички мнения с офф топици....Елито според тебе с колко ше остане?
Иначе и аз съм определено ЗА маркирането на офф
топика, никой не е длъжен да чете глупостите, за да стигне до същината на основната тема....а понякога същина липсва, но това е друга тема.

AvLee_hah
07-28-2005, 12:35
Хаха, ти сериозно почваш да ме кефиш. То няма да е само той, там е работата. Представяш ли си да изтрият всички мнения с офф топици....Елито според тебе с колко ше остане?
http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/offtopic.gif
На Елито ще и останат само темите,които е пускала...щото те няма как да са оффтопик :lol:

Elitooooo
07-28-2005, 19:24
Ами принципно подобни "OffTopic" мнения нарушават правилника и не е желателно да се използват често.
Ми то това е ясно,но колко такива има.....затова е по-добре да бъдат маркирани :)
Е защо да се маркират? Има си правилник...да се трият подобни мнения
Защото ти иначе ще останеш без мнения :!:
Хаха, ти сериозно почваш да ме кефиш. То няма да е само той, там е работата. Представяш ли си да изтрият всички мнения с офф топици....Елито според тебе с колко ше остане?
Иначе и аз съм определено ЗА маркирането на офф
топика, никой не е длъжен да чете глупостите, за да стигне до същината на основната тема....а понякога същина липсва, но това е друга тема.hahah ti izob6to ne floudi6,nali,angel4e...hahaa :wink:

Coki
07-28-2005, 19:27
с рязкото "отклонение" от темата, считам същата за изчерпила се!