PDA

View Full Version : Възможно ли да е станало ?



кика
07-25-2005, 19:17
Искам да ви питам дали ,когато момичето губи десвеността си тече кръв,защото ходих на гинеколог и
тя не ме е питала дали съм девсвена или не,а ме пипа отдолу.Затова се притеснявам да не се е скъсала ципата.?Знам,че вие не сте лекари ,но си мисля ,че накой може да знае отговора на въпроса ми.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

LoLiTa_
07-25-2005, 19:30
Po princip pri nqkoi momi4eta te4e kruv, a pri drugi izob6to, ama v toq slu4ai mislq, 4e e nevuzmojno da ti se e skusala, kakto ti kazva6 cipata, tui kato edin ginekolog spored men bi trqbvalo da si razbira ot rabotata i da znae koe da pipa i koe ne :wink: .Taka 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6.

отново кика
07-25-2005, 19:52
Надявам се да си права,но тя бракна доста силно и ме болше,и ми се стори,че е доста дълбоко,ма не знам де!!!Но за професионалис съм сигурна ,че е добра,защото ще става професор.

alex
07-26-2005, 13:44
Може да тече – може и да не тече. Все пак имай повече на гинеколозите - те няма нужда да те питат за да разберат че си девствена или не. Иначе ципата може да бъде разкъсана от много неща без дори да си знаела до сега и да не си им обърнала внимание като например рязко клякане, падане, яздене, разтягане при някой спорт и т.н. При много момичета така става. Иначе кръвта зависи от това как се прави, и как точно се стане разкъсването на ципата.

chupacabra:)
07-26-2005, 13:52
Надявам се да си права,но тя бракна доста силно и ме болше,и ми се стори,че е доста дълбоко,ма не знам де!!!Но за професионалис съм сигурна ,че е добра,защото ще става професор.
dori i da ne te e pital - ti trabva sama da i kaje6 4e si devstvena, i ginekolozite sa hora i mogat da zabravqt.
vuzmojno e da ti e razkusal cipata, tui kato edno ot ne6tata koito pravqt, e da opipat matkata, za da razberat goleminata i razmera i, no za tova - trqbva cipata da e razkusana.
preduprejdavai predi manualniq pregled !