PDA

View Full Version : ИЗНАСИЛИХА ПРИЯТЕЛКАТА МИ



Ani_girl
07-26-2005, 06:30
,,Приятелката ми има сериозен проблем-наскоро я изнасили циганин и сега е бремена с ром4е .Какво да и кажа?Как да и помогна ?"

Sssssexy{P}Baby
07-26-2005, 06:32
mi da napravi abort estestveno psven ako ne iska da si napravi romsko pokolenie a tova nadali 6te se haresa na roditelite i!

Bimper-ska
07-26-2005, 07:14
Най-важното е да не я оставяш сама, а да си винаги до нея. Може би нещата, които правиш, няма да са все най-правилните, но нали знаеш, в такива трудни моменти човек разбира, че не е сам. Ако бременността е още в началото, най-добре ще е с майката на приятелката ти да се посъветвате с гинеколог за аборт. Предполагам, че тя е още малка, затова е необходимо и майка й да е с вас. А даже и българин да беше бащата, едва ли толкова млада и при такива обстоятелства приятелката ти би била щастлива да е майка. Случаят е сериозен, затова бих те посъветвала да поговориш с училищния психолог, понеже трябва специалист да се заеме. А ако все пак бременността е в по-напреднал стадии (повече от 3 месеца), аборт не е препоръчителен, дори е мисля незаконен. Обаче имам една позната, която беше в 5-я месец и пак абортира. Просто се раздели с мъжа, за който след месец щеше да се жени. Но има голям риск.
И както вече казах - най-важното е да не оставяш приятелката си сама. Дори тя да не иска да си покрай нея, не я оставяй!
ПП: Попитай някой от админите да даде инфо за организации, които биха били полезни в този случай.

07-26-2005, 11:07
Taq tema mai ne e za tuka,ama nishto...
Tova ,koeto i se e sluchilo e ujasno!!!Naistina ujasno!Stiga da e vqrno de.
Ami mnogo qsno,che shte napravi abort.Edva li iska da rodi deteto na iznasilvacha!?!
Kakvo tolkova se chudite?

MaRiYa_86
07-26-2005, 11:08
Това горе бях аз :)

07-26-2005, 11:12
Подай жалба в съюза на българските скинове :twisted: .

The-WishmasteR
07-26-2005, 12:19
teq mangali si tyrsqt boq!!!samo tova 6te kaja!!!Edna kamara koalicii da gi za6titavat a nas bylgarite koi ni pazi ot tqh?!

Ani_girl
07-26-2005, 12:31
IZVINETE 4E SUM PUSNALA TEMATA DVA PUTI NO STRASHNO MNOGO SUM PRITESNENA ZA MOQTA PRIQTELKA 4E SUVSEM SUM SE SHASHNALA !BLAGODARQ VI ZA SAVETITE I PODKREPATA !!

Coki
07-26-2005, 13:06
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13798