PDA

View Full Version : zubkiii



07-26-2005, 21:12
Off na prednite 2 zuba imam nqkakvi po-beli petna.. Na 6-7 godinki mi se poqviha i iz4eznaha 6 klas i sq sam za 8mi i pak se poqviha :cry: Kakvo e tova i kak moga da se opravq :roll: Mersi predvaritelno :wink:

Bimper-ska
07-26-2005, 21:26
Ако пушиш, пиеш доста чай, кафе, кола, значи ти се е оцветил налепа по зъбите. Може да се махне и само с избелваща паста, но ако не си си го чистила при зъболекар, значи трябва да отидеш. Едва ли е нещо по-сериозно. Аз също преди имах различие в цвета на емайла на предните зъби, но почнах да си мия зъбите по 3 пъти на ден с хубава избелваща паста (Аквафреш уайтънинг) и се махна, но аз не пиша, нито пия кафе, чай или кола. Ако много те тревожи, иди на зъболекар да ти почисти налепите и зъбния камък. Така зъбите ти със сигурност ще станат белички и чистички(особено, ако поискаш и избелваща процедура).

07-26-2005, 21:30
Ne... piq samo sok vi6na :roll:

ton1
07-26-2005, 23:34
е тя ти казва не тъмни петна ми по-бели .. с избелваща паста нз колко ще помогне,мисля че трябва да се консултираш с зъболекар и то добър.. може да не те лекува а само да ти препоръча нещо точно като за тебе:)

LoLiTa_
07-27-2005, 00:25
Emii..zna4i, 4e ne se hrani6 pravilno :wink: :roll: Lipsvat ti vitamini :roll:

Exilia
07-27-2005, 09:34
Най-добре иди на зъбар да ти каже какво ти има :wink: Пък и наистина може да е от недостиг на витамини, яж повече плодове и зеленчуци