PDA

View Full Version : Made in Bg



Slavi17
07-26-2005, 22:36
Извинявам се , че си слагам темата в тзи радел, но искам просто да с епрочете и да се видиме на какво деридже сме в момента.

Здравейте всички!!!
Сега ще ви разкжа доста странна историуя, това е моята която все още се случва. Краят на Юни си закупих Самсунг Х 120 от 2 бе Цум. Нямаше го и те ми го намериха от друг техен магазин. Докато чаках да ми го донесът, попитах служителката дали ще имам някакъв проблем с IR dato защото съм чувал, че при Самсунг има проблем. Тя уверена в себе си ми каза, че вече новите модели нямат никакъв проблем. Та закупих си го аз. Някъде към 20 Юли започнах да си търся IR da за компютъра. Намерих едно от магазните по Раковска, направих всички там настройки но не стана, след което си купих друго от Конрад, при което IR dato разпонза GSM мът ми, но като дам да се изпрати някакъв фаил ми дава грешка. В Петъкът отидох в 3 бе Цум от където реших да си купя IR dato (там струва 40 лева) и помолих да го пробват, за да не го връщам. На работа беше служителкатак, която ми продаде тела и уверена ми каза, че нямада имам проблеми с IR dato. Помолих я аз, но тя ми каза, че неможе, защото никой не разбира. Отидох в 2 бе от среща/ с/у Цум до метрото и там продавачът отдели от времето си 90 минути , за да пробва тела ми, пробва го и с IR dato на други телефони, но не стана. Каза ми да отида в сервизът на Самунг в Младост. Отидох там в Събота и на вратата що да видя. Сервизът е във ваканция от 10 юли до 1 Септембри. Когато го преочетох направо се стъпсисах. 1 во Кой дава 2 месеца отпуска???
2 ро, ако на някой му се ряазвали по-сериозно тела и не може да го използва и му изтича гаранцията, какво да напррави Нов ли да си купи?????? Не не просто NO comment……..
В понеделникъ отидох в 2 бе Цум и там обсних всичко на друга продавачка, кАазах и че ми не работи,,и че заминавам за чужбина след 1 седмица и а ако може да си го смена. (Аз си паза GSM ите и всички, които до сега съм имал, няма драскотина, не са били изпускани никога, и Самсунг в момента е на външен вид чисто нов.)тя ми каза, че отова можев да стане до 48 часа след покупката, при което аз си направих следната сметка: 48 часа: от тях 22 часа спя, остават 26 часа, от които се храня поне 4 часа, остават 22 часа. Значи аз имам на разположение 22 часа да работя нон-стоп с телефона ми да му проверя всичко, че нали ако това някой го направи вече трябва да е пътник за 4 ти километър. Та тази служителка ме изпрати в сервизътна 2 be nа Централна гара. Там продавачката беше мн не любезна. Обади се в сервизът в Младост и с еоказа че работи. Отидох в Младост, с очакването там да са на по-високо ниво служителите, все пак фирмата на е Българска, но неееееееее. Даже и по зле. Имах мнението, че в 2 бе работят доста компетентни служители, но вече не е така.Отидох в Младост и работеше сервизът, обясних че ме изпращат от 2 бе и им разказах всичко и там операторката повика един от техниците да слезе, той слезна и разгледа ми тела и ми каза, че няма нито функции да изпраща мелодии чрез IR dato нито да зизпраща телефонни номера. След което той го взе и г свърза с PC и PC to го е намерило, помолихх го аз да пробва да изпрати някой фаил, но той ми отказа, защото имал много работа. СОставих го аз там и служителката ми ми каза днеска да се ообадя по телефона да попитам кога ще стане. Попитах я към колко часът, тя ми каза следобяда. Звъна днеска към 14 30 (обяда е 12 00) минали вече 2 4аса и 30 минуте след обяд е вече, и тя почва да ми говори на висок тон защо и се обаждам сега, а не след обяд. Попитах я следобд за нея колко часа означава и тя ми каза 16 00. Ок Обадих се в 16 30 и тя ми каза, че още поръчката не е готова, да се обадя утре 27.07 пак СЛЕДОБЯД. Та да видиме какво ще стане.


Аз си планувам следното: Когато ми дадат телефона отивам в 2 бе ЦУм и ще попитам продавачката какво имаше в устата, че не ми каза, че IR dato не работи!!! И Ще се пробвам да си сменя телефона с такъв на който IR dato му работи.

Добре ако ние продължаваме да работиме така до къде ще стигнеме? Познавам много хора, на които им раказах за това, и те ми казаха, че в чужбина това никога и никъде няма да стане, това е само тука в България.

С една дума Made in Bulgaria.


Следва продължение.........................


PS Аз съм едно 15 годишно момче.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

sangra
07-27-2005, 12:02
Ох,миличкия...Еми какво да ти кажа...и аз съм имала такива случки...но за жалост така е тук е BG ;)
Била съм свидетел,а и дори потърпевша на какви ли не,дори още по-ъпсурдни ситуации,така че смея да твърдя,че те разбирам!
Ами дотук добре си се оправил! Пожелавам ти всичко да се нареди и ...SPOKO (недей да дигаш кръвното)