PDA

View Full Version : Karizma - Minavash prez men



sisa_pisa
07-27-2005, 07:19
Ey hora nqkoi ima li novata pesen na Karizma - minavash prez men ayde nqkoi ako q ima da dade linkche ili da mi pishe ako moje 10x predvaritelno

Bimper-ska
07-27-2005, 07:31
Ако пиеш Каменица, в дисковете, дето се падат като награда я има. На част 2 е. Аз я имам, обаче тоя месец ми остава мизерно малко трафик, тъй че сорка, ако някой има линк да дава. Иначе ако изчакаш август може и да ти я пратя по мейла. Ама песента не си струва де. Много е лигава. :evil:

Грахче
07-27-2005, 10:26
песничката е страхотна :wink:
заповявай :
Каризма - минаваш през мен (http://free.hit.bg/ladyofthelake/%CA%E0%F0%E8%E7%EC%E0%20-%20%CC%E8%ED%E0%E2%E0%F8%20%CF%F0%E5%E7%20%CC%E5%E D.rar)

DeSsi
07-27-2005, 11:41
Песента е ужасна

LoLiTa_
07-27-2005, 12:49
Песента е ужасна
i ne, 4e ve4e e mnogo de, ama karai :wink: :P

ZaRa_Is_ThE_BesT
07-28-2005, 06:54
Hora iZtegLete si DC++ i takiva temi shte stanat izlishni :)

bebe`16
07-28-2005, 07:10
Hora iZtegLete si DC++ i takiva temi shte stanat izlishni :)
може и от торенти :lol: :wink:

ZaRa_Is_ThE_BesT
07-28-2005, 07:16
Hora iZtegLete si DC++ i takiva temi shte stanat izlishni :)
може и от торенти :lol: :wink:

Prava si... no prez DC++ kato vlezesh v server-a na tvoq internet dostavchik (az sam ot plovdiv primerno i sam na ggbit i server-a e mbox.tv) se tegli super byrzo! Az teglq sas 2 mb/sec daje ponqkoga i poi4e.. edin film za okolo 10 min i e gotov:) Da ne govorim za pesnite koito okolo 1,2s :] super qki4ko e :)

santRi
07-29-2005, 06:37
vkusna kato 4asha martini s malko led i mnogo maslini vijdam kak minava6 krai men vseki den......
pesenta si e mnogo hubava :)

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 13:52
i na men mi trqbva mnogo spe6no

10-25-2005, 16:16
sladka pesni4ka :D

AMI PRO4ETI
10-28-2005, 22:08
Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на http://arenabg.com преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове.......
_________________
PozNaVam 1000 40veka, GovOrQ s 100 ot Tqh, hAresVaM 10, nO oBI4am SaMo 1

sherry
10-28-2005, 22:44
super si e pesenta.Kvo ligavo ima,qka e :wink:

sherry
10-28-2005, 22:45
Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на http://arenabg.com преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове.......

dgd