PDA

View Full Version : Често ходене...



Petq_17
07-27-2005, 07:49
От 1-2 седмици често ходя до тоалетна почти през 10-20 мин.Някога и по-често.
Не съм настинала и незнам на какво се дължи това.

червило
07-27-2005, 08:37
От 1-2 седмици често ходя до тоалетна почти през 10-20 мин.Някога и по-често.
Не съм настинала и незнам на какво се дължи това.
От една две седмици имаш такъв проблем и не си отишла на лекар?Виж ,миличка, незнам какво очакваш да направим...ние от къде да знаем,без да сме те прегледали и без да сме лекари,нямаме кристални топки,че да ти гледаме или да ти гадаем?Ако това ще те успокои ,мога да почна да ти изброявам всички заболявания,в които има проявен подобен симптом,но ти така или иначе ще трябва да отидеш на лекар за да разбереш точно какво ти има.

Exilia
07-27-2005, 09:33
Бягай при лекар защото тук няма врачки да ти кажат какво ти има :!: Може да е по-сериозно отколкото си мислиш :!:

_bad_girl_
07-27-2005, 09:37
Doktora edinstveno moje da ti kaje.Va6te znaiat li?

Petq_17
07-27-2005, 09:40
Не знаят,само приятеля ми знае.
Поне знаете ли какво може да е?

_bad_girl_
07-27-2005, 09:51
az li4no niamam predstava no otivai na doktor.Dori da e fal6iva trevoga ti4ai kam li4nia lekar!

червило
07-27-2005, 09:54
Не знаят,само приятеля ми знае.
Поне знаете ли какво може да е?
Ами има страшно много варианти,като почнеш от камъни в бъбреците и стигнеш до цистит..може да е нещо ,което лесно се лекува,а може и да е и нещо което изисква по продължително лечение...без значение какво е,не трябва да губиш повече време,защото може да се усложни и да стане по-зле,от колсото е сега. :!:

ProstoAz
07-27-2005, 09:55
червило, не я наплашвай така... :roll: Може и да е най-обикновенна настинка. :wink:
Но наистина лекарят е най-доброто решение и е задължително да отидеш, в случай, че е нещо по-сериозно както червило каза. :wink:

pinK_Baby
07-27-2005, 10:06
и аз бях така до преди една седмица някъде...без нищо нито настинка нито нищо ми се ходеше до тоалетната през 1 час...и вече бях решила да отида на лекар и то ми мина...сега нямам такива оплаквания,но наистина е най-добре да се посъветваш с лекар...отиди при личния и той ще ти каже дали има нужда да се притесняваш или е нещо моментно :)

07-27-2005, 11:07
При теб колко време продължи това често ходене до тоалетна и взима ли някакви лекарства или мазила?

червило
07-27-2005, 12:34
При теб колко време продължи това често ходене до тоалетна и взима ли някакви лекарства или мазила?
Като отидеш на лекар ще те прегледа и ще ти каже ,какво ти има и ако имаш нужда от медикаменти и лечение,лекаря ще ти изпише..не може да приемаш лекарства ,без да те е прегледал специалист,опасно е .Това,че някой е имал проблем,подобен на твоя,това не означава,че и при теб проблема ще бъде повлиян от същите медикаменти/начин на лечение.Казах ти,че такива симптоми има при много различни заболявания,няма как да знаем какво ти има,не разбираш ли?Не губи повече време,а отивай на лекар.ЛЕКАРИТЕ НЕ ХАПЯТ,А ПРЕГЛЕЖДАТ И ПОМАГАТ НА ПАЦИЕНТИТЕ СИ,БЕЗ ПРЕГЛЕД НАПРАВЕН ОТ СПЕЦИАЛИСТ НЕ МОЖЕ ДА ЗНАЕШ ДАЛИ ТИ ИМА НЕЩО.САМОЛЕЧЕНИЕТО Е ОПАСНО!Ако ние тук сме можели да те прегледаме и да ти помогнем,то тогава няма да има нужда за да станеш лекар да учиш 6 години висше образование!ОК?

МаRi
07-27-2005, 16:26
може да си настинала...или да си хванала цистит ако има6 и болки при ходене до тоалетната... :?

The_Havoc
08-01-2005, 20:29
Petq_17 искам да знам дали си се справила с проблема си . Може да споделиш как . Гледам никой не ти помогна с отговорите ....

08-01-2005, 21:44
Ооо кво плашите момичета само!...Не се знае!Може да е приемала много течности или нещо такова.Ако си на някаква диета,примерно и пиеш много вода (при повечето диети се изисква)нищо чудно да е от това!Не се шашкай предварително,но разбера се е хубаво да се прегледаш. :)

Petq_17
08-02-2005, 09:41
Ами още не съм ходила на лекар,но сега съм по добре.
Мисля да почна едни бани да си правя/пълня ваната с вода колкото да покрие бъбреците ми и слегам една шепа сол,стоя 20мин след това обличам халата и се завивам с шалте или нещо друго за 1ч /
така пишеше в една билкова книга ,но незнам вие как мислите?

08-03-2005, 10:51
Po princip moje da e cistiti i za nego se piat hap4eta i pomagat,no za pove4e onformacia otidi na lekar,moje i da e niakakva infekcia :wink: