PDA

View Full Version : EDNA PO SERIOZNA TEMA



PY_MACKA
07-27-2005, 19:08
DOSEGA MI BE6E MNOO VESELO AMA VLEZNAH V WWW.AIDSBG.INFO I MI SE STUJNI NABURZO
AZ SUM NA 15 I VE4E MI PISNA OT NEKVI ADSKI GLUPOSTI PO SI4KI SAITOVE-VSE PAK JIVOTA E ADSKI KRATUK,A NA VSEKI 10 MIN EDIN 4OVEK SE ZARAZQVA SUS SPIN :shock: (AIDS,HIV I T.N)BOLNITE SA POVE4E OT 4O MLN. PO SVETA,A NAI TUPOTO E 4E MOJE6 DA SE ZARAZI6 I S ANALEN I ORALEN SEX.NQMA POVE4E DA VI GUBQ VREMETO S TAQ INFO SAMO ISKAM DA VI KAJA DA SE PAZITE I DA HODITE PO 4ESTO NA PREGLEDI(SPOKO BEZPLATNI SA NAVSQKUDE)
PS :idea: :NE 4E SE PRAVQ NA DEVA MARIQ-PROSTO RE6IH DA SPODELQ MISLITE SI

Swinkenhoffer
07-27-2005, 19:33
повечето от тези 40 млн. са заразени, защото не са внимавали. не виждам тогава от какъв зор трябва да бъдат съжалявани?? съмнявам се да са кретени (ама май точно такива излизат), че да не знаят какво става като се трескаш ей така. като не са взели мерки, когато е трябвало сега ще си плащат.
сори, май френд ... както се вика :)

Nekasa4a
07-27-2005, 19:43
Za da re6ite da pravite sex na4i ste dostata4no golemoi i da znaete 4e polzvaneto na prezarvativi e jelatelno i neobhodimo hora koito sa dalgo vreme zaedno mogat da si pozvolqt da ne pozvat za6toto se poznavat :!: Dr samo s pretpazni sredstva :!:

bulgarche
07-27-2005, 20:16
Еми мерси, но мисля, че нямаше нужда

vra4ka
07-27-2005, 20:23
НАПЪЛНО ТЕ ПОДКРЕТЯМ!!!!!!!!!!!
ВАГИНАЛЕН,АНАЛЕН,ОРАЛЕН
ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ :!: :!:

miloto_girl_4e
07-27-2005, 21:35
НАПЪЛНО ТЕ ПОДКРЕТЯМ!!!!!!!!!!!
ВАГИНАЛЕН,АНАЛЕН,ОРАЛЕН
ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ :!: :!:


emi mnogo qsno :!: :!:
nqma prezervativ - nqma sex :!: :!: :x
hora,PAZETE SE :!: :!:

chupacabra:)
07-27-2005, 21:39
само да ви светна че спин се хваща не само полово, ами и от игли и т.н.
така че си избирайте внимателно тату студиото.. или къде давате кръв..

Tedka-Medka
07-27-2005, 22:35
Mi da trqa se pazim..a i si e vqrno che te sami sa
si vinovni..e edna chast de shtoto kakto kaza chupacabra:) spin ne se hvashta samo po polov put..

miloto_girl_4e
07-27-2005, 23:08
Mi da trqa se pazim..a i si e vqrno che te sami sa
si vinovni..e edna chast de shtoto kakto kaza chupacabra:) spin ne se hvashta samo po polov put..

da,znam,4e ne se hva6ta samo po polov put :?
dori ima 6ans,makar i super minimalen da hvane6
SPIN v zubolekarskia kabinet,v Tattoo studiata,kato dava6 kruv i taka... :roll:

sherry
07-27-2005, 23:26
Bravo,tazi tema si struva,smislena e :wink:
Naistina trqbva mnogo da vnimavame,vse pak nie sme otgovorni za zdraveto si,ne sme go namerili na patq i trqbva da se grijim za nego.
No naistina ima i drugi na4ini za zarazqvane sus Spin i nikoi ne e zastrahovan ... :(