PDA

View Full Version : Били ли сте на среща на форума?



bulgarche
07-27-2005, 20:13
Интересно ми е колко от вас се познават лично с някой друг от форума. Аз се познавам с Bimper-ska, DeSsi, pinK_Baby и Nekasa4a, като с последните трима се запознах преди броени часове. Мога да ви уверя, че всички са много весели и готини хорица :)

pLaMa4eTo
07-27-2005, 20:20
emi az ne sma bila na sre6ta na foruma..ama 6te e gotino da otida nqkoi put,ako imatakava v pld :roll: ina4e ot foruma poznavam LoONeyGirl

bulgarche
07-27-2005, 20:37
emi az ne sma bila na sre6ta na foruma..ama 6te e gotino da otida nqkoi put,ako imatakava v pld :roll: ina4e ot foruma poznavam LoONeyGirl
Е ти пук баш в плд и да не се срещате...то поне там има мн готини форумци (няма да споменавам имена, че ще кажете, че се мазня) :)

^I don't give a fuck^
07-27-2005, 20:50
Ходила съм 2 пъти...Познавам :
Miloto girl4e ,bogicata ,elitooo,coki,ceco,aia,prosto az f,traffic,kellybundy,methtical,etrusca ,vra4ka,още един френд на methtical
Май имаше и още ма не ги помня :mrgreen:

miloto_girl_4e
07-27-2005, 20:55
^I don't give a fuck^,poznava6 elitooo :shock: :shock:

az li4no poznavam bogicata,coki,ceco,alex,aia,vra4ka,
Deathrow_rec-f,Traffic,foursquare,Murderdoll,
npocTo^a3^f,DarthRevan,^I don't give a fuck^,kellybundy,methtical,etrusca,
final_fantasy_fan,Momchence,NoEx,Jamalska,KillZone ...
moje da sam izpusnala nqkogo :? :?

^I don't give a fuck^
07-27-2005, 20:58
Опа и аз изпуснах финал фантази фена.Баси лудото момче :D
miloto_girl-4e - познавам се с елито лично :mrgreen: :mrgreen:

Traffic
07-27-2005, 21:08
и аз съм бил на срещи на форума, но вече не помня кой точно познавам и кой не. със сигурност мога да кажа, че познавам kellybundy (то оставаше и да не я познавам :P ), саня, храчка, момченцето, ренито (БСГ), банед, админа на форума ииии... ми тея се сещам ся. :roll:

ProstoAz
07-27-2005, 21:08
Ходила съм точно на 4 срещи на форума. :D А иначе много хора познавам лично: Aia, ceco, coki, alex, Ignis, Traffic, Blu, Dance_princess, Devilkin, ^FainT^f^, kellybundy, DarthRevan, miloto_girl-4e, vra4ka, Deathrow_rec-f, ^I don`t give a fuck^, etrusca, NoEx, final_fantasy_fan, MeThTical, Momchence, Kill Zone, Jamalska, Murderdoll, de_mikke, letti_cherry...Ох, дано не съм изпуснала някой... :roll:

mira_
07-27-2005, 21:18
Аз не съм била на среща и лично не познавам никой, н осмятам скоро да я поправя тази грешка :)

AvLee_hah
07-27-2005, 21:24
И аз никога не съм ходила.Просто се нямах тази възможност.

ycMuBkaTa
07-27-2005, 21:27
И аз за жалост никога не съм ходила :( :( :(

LunaTriCk
07-27-2005, 23:53
Ходил съм на 4 срещи. Познавам лично Utopia, Гал, roskata, BluE`FairY, Грахче, Тед:), Ollas, MaD*CaT. Туй бяха май...

devil4e
07-28-2005, 01:16
Мне3ее3ее3еее3ее...
Ще Фиим дали някой ще ми напрай такоФа ФпечАтление, че да поискам да му дам девствеността си... (На тая тема :lol: )
Имаме някакви надежди в 4-5 момченца, но ще видим, кой ще грабне голямата награда (ако се някой я грабне :lol: )(и ако още я иска). Няма да е лесно :lol:

kellybundy
07-28-2005, 07:14
mm bila sum na..lele moita pamet...mai 2-3 sre6ti
i poznavam tiq koit e izborila miloto ili pone 90% trqa se pripokrivat 4e me murzi da mislq sa :)
spored men tiq sr6ti4ki sa mn qki pri polojenie 4e nqkoi ot nas prekarvam po tolkova mn vreme s ostanalite forumci online, za6to da ne se subirame ponqkoga i face to face ;)

monka
07-28-2005, 07:31
ami az ne sam hodila na nito edna sre6ta na foruma, za koeto me e qd super mnogo :x
prosto jiveq mnogo dale4 ot gradovete, v koito si pravite sre6tite i nqmam vyzmojnost da doida :roll:
ina4e 6tqh da otida na edna sre6ta v burgas, ama vsi4ki re6iha, 4e zadaljitelno trqbva da e v nedelq, a az togava nqmah s kakvo da otida do burgas

DeSsi
07-28-2005, 07:40
Ne sym hodila na takiva sre6ti,no poznavam :
Baby_sexy_girl
baned
zElEnA^mAsLiNkA
Pink_baby
elven_princess
nekasa4a
az sym bylgar4e

Devilkin
07-28-2005, 08:05
ходила съм само на 1
познавам Murderdoll, Momchence, BLu, npocTo^a3^f, Traffic и тва са май :)

bulgarche
07-28-2005, 08:08
Ne sym hodila na takiva sre6ti,no poznavam :
Baby_sexy_girl
baned
zElEnA^mAsLiNkA
Pink_baby
elven_princess
nekasa4a
az sym bylgar4e
A be, Mila, ти по жял ден тука...неска нали щеше да си с оня пич? Аре ако искаш пак да излезам? Айде че няам ко дъ прая :( Пък да знаеш Меги колко е щастлива днееессс....

ЕЕеее.....адски много искам да се запозная с Фъки и "Бат_Кат", но да видим...

DeSsi
07-28-2005, 08:14
Ne sym hodila na takiva sre6ti,no poznavam :
Baby_sexy_girl
baned
zElEnA^mAsLiNkA
Pink_baby
elven_princess
nekasa4a
az sym bylgar4e
A be, Mila, ти по жял ден тука...неска нали щеше да си с оня пич? Аре ако искаш пак да излезам? Айде че няам ко дъ прая :( Пък да знаеш Меги колко е щастлива днееессс....

ЕЕеее.....адски много искам да се запозная с Фъки и "Бат_Кат", но да видим...

аз искам да се запозная с ай донт гив а фък :)

а за мойта работа.чакам го да се върне и ще излизаме някъде..

FLyFLu
07-28-2005, 08:19
....

lp
07-28-2005, 09:20
Az li4no sam novak i ne se poznavam s nikoi ot foruma no triabva da se zamislia po vaprosa!!!!Seriozno!!!:)

Pe666o
07-28-2005, 09:29
не съм ходил щото живея в Англия :( и се връщам в България само за по 1-2 седмици 1-2 пъти в годината :D

bulgarche
07-28-2005, 09:46
не съм ходил щото живея в Англия :( и се връщам в България само за по 1-2 седмици 1-2 пъти в годината :D
Е закво не се видиш с някоя от плд? Толкова ли нямаш 5мин за тях? Те там поне са веселяци (не че по другите градове не са, но..)

DeSsi
07-28-2005, 10:01
ааааааааа къде ми е пилетооооооо защо съм с този аватар

She-Devil
07-28-2005, 10:03
mi to kva sreshta beshe v pld nqmam dumi bqxme 5 choveka na kryst, ta znachi znam tedo_davis, BAT_GIRL , LEGALIZE`BLONDY[ mn rqdko vliza v foruma] i s oshte edno momi4e se zapoznax ama ne i pomnq nicka.....

Elitooooo
07-28-2005, 11:01
ne sam hodila...
a li4no se poznavam sas Saniata i s Alli :D :wink:

vra4ka
07-28-2005, 13:34
миии нз на колко точно съм ходила
ма се познавам с доста хора :wink:

Dharma
07-28-2005, 18:05
mi vse se kanq do otida, ama poneje ne poznavam nikoi i....awe trqq da doida nqkoi den :D

Jamalska
07-28-2005, 18:21
Ми отидох на 1-2 и се познавам с известна бройка.Май най-голямо положително впечатление са ми направили Kill Zone,miloto girl-4e,Momchence,DarthRaven(дано не го сбърках...)Deathrow-Rec_f...

BABY_SEXY_GIRL
07-28-2005, 19:30
Ходила съм само на 1 среща и тя беше тук в Стара Загора :wink: Бяхме само 4 души...Сега ще ви кажa кого познавам:
[B]aneD ( :P ), Traffic, zalena^maslinka, DeSsi, Lil`Juliette, Ri4i^, pink_baby, sunny_stz, martin_stz - това са :roll: А иначе съм виждала Аз съм БЪЛГАРЧЕ & elven_princess, но по различни причини не ги познвам лично :roll: Но това предстои :wink:
АЙДЕ ЕЛАТЕ В НЕСЕБЪР НА СРЕЩАТА ДА СЕ СЪБЕРЕМЕ ПОВЕЧКО И ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ 8)

DiEsEl_GiRl4eTo
07-28-2005, 19:36
За валост не съм ходила до сега. Колкото и срещи да имаше все нямах точно тогава нет и нямаше как да разбера. Познавам се лично с aBnOrMaL-ното, MaD_CaT*, Ollas, mell-mell, nejna___ и майй това е...Не се сещам за други :cry:

air_J
07-29-2005, 09:37
Az she hodq sega v Nesebyr na sreshtata i se nadqvam nqkoi da donese aparat da se snimame i da vidite ludnicata :twisted:

rosskata
07-29-2005, 10:35
Била съм на 2 срещи но за съжаление все бяхме малко хора. Познавам Utopia, LunaTrick, Гал, X, Svilena и още двама- трима, които вече не влизат много- много за съжаление. На първата среща на която отидох беше много смешно, щото сестра ми се беше уговорил с Утопиа да се познаят с парола "Вафла". :) Но понеже ние закъсняхме, той се припознал няколко пъти... Как ви се струва някой да дойде при вас и да изтърси "Парола Вафла"... Гледали го като напълно откачен... :lol:
На втората среща също беше доста весело :D

MaD_CaT*
07-29-2005, 11:52
Ходил съм на 4 срещи. Познавам лично Utopia, Гал, roskata, BluE`FairY, Грахче, Тед:), Ollas, MaD*CaT. Туй бяха май...
Учудвам се,че ме спомена
:oops: ..аз тогава дойдох,колкото само да се обадя...щото бързах за среща...с вече бившия :? ....таа,си мислех,че не ме помниш :P Иначе...аз се познавам с Грахче,Тед:),DiEsEl_GiRl4eto,Avril Lavigne,aBnOrMaL_BabY,....ем...тва са май :roll: Ollas ...също,съжалявам,че я пропуснах :?

Ollas
07-29-2005, 12:12
Ходила съм само на една неофициална среща в Бургас. Но за сметка на това познавам доста хора: Grahche, aBnOrMaL_BabY, MaD_CaT*, Cyberdine_101, Utopia, Xpl1s17(той вече не влиза тук), DiEsEl_GiRl4eto, LunaTrick. Има и други, но те не влизат вече, а и не помя как точно се пишеха. А днес ще се запозная и с Gerytto :)

`cannibal`girl
07-29-2005, 12:52
mi na sre6ti ne sum hodila, ina4e
poznavam li4no Murdera i Momchence

Murderdoll^^
07-29-2005, 15:15
ходила съм на...1 или 2 срещи
май 2
познавам Ceco, Coki(za sujalenie), darthrevan
(pak za sujalenie), amy_lee, Cuki(Devilkin),
`cannibal`girl :D , miloto_girl-4e, Traffic,
Blu(ve4e ne fliza), Mi6ka_na_kai6ka,
vra4ka(ama neq ot edna sre6ta na dr forum
q poznaam), noEx(pak ot dr forum)
Momchenceto( :) )
ъм...има и още ама сега нещо не се сещам...
ааааааа
Deathri*back също

Utopia
07-29-2005, 15:30
Била съм на 2 срещи но за съжаление все бяхме малко хора. Познавам Utopia, LunaTrick, Гал, X, Svilena и още двама- трима, които вече не влизат много- много за съжаление. На първата среща на която отидох беше много смешно, щото сестра ми се беше уговорил с Утопиа да се познаят с парола "Вафла". :) Но понеже ние закъсняхме, той се припознал няколко пъти... Как ви се струва някой да дойде при вас и да изтърси "Парола Вафла"... Гледали го като напълно откачен... :lol:
На втората среща също беше доста весело :D

eh maika mu stara .. imam chustvoto che do grob shte me zapomnish s tazi mi izcepka ;)

siguren sym obache che i onezi dve momicheta shte me pomnqt cql jivot .. imah chustvoto che pochti bqha napylnili gashtite:)

Malko^Momiche
07-30-2005, 13:04
Ее и аз никой не познавам...и не сйм ходила на срещи ма ми са ходии. А то вярно ли е,че имало среща в Бургас? И колко чочека има от Бс? :D

DiEsEl_GiRl4eTo
07-30-2005, 13:17
Ее и аз никой не познавам...и не сйм ходила на срещи ма ми са ходии. А то вярно ли е,че имало среща в Бургас? И колко чочека има от Бс? :D
Имало е срещи дааам. Емм колко точно нз. Ама около десетина,ама ако броим и тези, които учат в Бургас, а живеят наоколо.

Utopia
07-30-2005, 17:53
Лузерите които пишат във форума са много
сами се виждате като бройка

хората обаче, които не се боят да се покажат са малко
което ме навежда на мисълта, че .. всички които не са се показвали на срещите са лицемери и лъжат за себе си!

bulgarche
07-30-2005, 18:35
Лузерите които пишат във форума са много
сами се виждате като бройка

хората обаче, които не се боят да се покажат са малко
което ме навежда на мисълта, че .. всички които не са се показвали на срещите са лицемери и лъжат за себе си!
toq pak se izkaza

Utopia
07-30-2005, 18:52
Лузерите които пишат във форума са много
сами се виждате като бройка

хората обаче, които не се боят да се покажат са малко
което ме навежда на мисълта, че .. всички които не са се показвали на срещите са лицемери и лъжат за себе си!
toq pak se izkaza

а не е ли така!
като се пусне покана за среща
веднага 100 човека са навитаци
а в крайна сметка, в часа, на мястото има само 10

mAdn3ss_
07-30-2005, 19:06
Не съм ма много искам да се запозная с много от вас

bulgarche
07-30-2005, 19:11
Не съм ма много искам да се запозная с много от вас
Ne ti trqbwa...6te se razo4arowa[ :)

e4o
07-30-2005, 21:42
ne ne sum bila :(

rosskata
07-30-2005, 21:52
а не е ли така!
като се пусне покана за среща
веднага 100 човека са навитаци
а в крайна сметка, в часа, на мястото има само 10
И не само... Случвало се е да дойдат и да избягат после... Мнооо сме страшни форумците яwно, знам ли??? Но наистина, на дwете срещи дето ходих бяхме в общи линий едни и същи хора...

nejna___
07-30-2005, 22:59
mmm az poznavam li4no samo DiEsEl_GiRl4eTo,mi ako ima nekoi ot bs koito iska da se vidim da pi6e tuk ili LS

Malko^Momiche
07-30-2005, 23:14
nejna___ Аааз съм от Бс и съм навитачка да излезем, но айде да се съберем повечко хора :) кфо ше кажеш :D

bulgarche
07-31-2005, 06:21
mmm az poznavam li4no samo DiEsEl_GiRl4eTo,mi ako ima nekoi ot bs koito iska da se vidim da pi6e tuk ili LS
Чи ти пък к'во се оплакваш бе? Нестига, че познава дизеларката, ама и мрънка :mrgreen:


nejna___ Аааз съм от Бс и съм навитачка да излезем, но айде да се съберем повечко хора :) кфо ше кажеш :D
И аз викам да се съберете повече хора, ама айде на ЛС или си пуснете тема в "Новини и съобщения"

Utopia
07-31-2005, 07:05
аз пък скоро ще ходя до БС ;)
може да ми дръпнете една жица ;)

DiEsEl_GiRl4eTo
07-31-2005, 08:59
И аз викам да се съберете повече хора, ама айде на ЛС или си пуснете тема в "Новини и съобщения"
С monka мислехме за среща, обаче повечето от Бургас и околните градчета бачкат ии как да ти кажа...не особено удачен момента...нема се съберем много хора. Ама ако Утопиа идва ще вземем да си спретнем нещо(ако той иска де)...колкото дойдат, толкова. nejna___ ако има срещи или некфи такива събирания, ще те уведомя. Даже може да тръгнем заедно от втора спирка :P

mAdn3ss_
07-31-2005, 10:11
Не съм ма много искам да се запозная с много от вас
Ne ti trqbwa...6te se razo4arowa[ :)
Що бе?

Utopia
07-31-2005, 11:56
Не съм ма много искам да се запозная с много от вас
Ne ti trqbwa...6te se razo4arowa[ :)
Що бе?
личи си, че не разбираш от сатира

Malko^Momiche
07-31-2005, 12:39
Хора пускам тема в Новини и съобщения, там поне ще можем да си лафим на воля! :wink:

Utopia
07-31-2005, 13:41
Хора пускам тема в Новини и съобщения, там поне ще можем да си лафим на воля! :wink:

виж ся .. тука се дискусира ;)
не се лафи!
ако кажеш че си лафиш някой форумен шеф, ще си помисли, че си чатим във форума и ще затрие темата
+ това .. не виждам къде да еба е смисъла на поста ти .. спрямо темата!

LunaTriCk
07-31-2005, 22:40
аз пък скоро ще ходя до БС ;)
може да ми дръпнете една жица ;)

...и аз. В Четвъртък надявам се, ако всичко излезе по план. Та може наистина да се видим.

Malko^Momiche
08-01-2005, 07:56
Хора пускам тема в Новини и съобщения, там поне ще можем да си лафим на воля! :wink:

виж ся .. тука се дискусира ;)
не се лафи!
ако кажеш че си лафиш някой форумен шеф, ще си помисли, че си чатим във форума и ще затрие темата
+ това .. не виждам къде да еба е смисъла на поста ти .. спрямо темата!

Ами имаше изказвания, че тук пречим и флуудим, няма значение,новата тема вече си я има и ше си пишем там :roll: :D

aBnOrMaL_BaBy
08-01-2005, 11:02
Аз съм била на 1 среща на форума.А иначе се познавам с ^AvRiL^LaViGnE^ (която има бан, но не бих си позволила да я пропусна), DiEsEl_GiRl4eTo , Ted:) , Грахче , MaD_CaT* , Utopia , StrangerGirl (Ollas),Napu6en-Buhal :P ... ии съм сигурна че пропуснах някого.ПЛС да не се сърди :lol:
Виждала съм и Линкинчето,но докато се усетя че е тя вече ме беше подминала.. :wink:

Breakaway``
08-01-2005, 11:04
Аз не съм била на среща на форума, защото винаги ми е далече ... познавам се лично само с една Kimy :wink:

Liz
08-02-2005, 20:45
Az Nikoga ne sum hodila na nito edna sre6ta no tova 6toto nqmam vuzmojnost prosto nali ne sum v BG :?
No sledva6tiq put kato si doyda mn iskam da se vidq s vas!
Ina4e az samo poznavam An4eto - Wild Baby.

Utopia
08-02-2005, 21:42
Хора пускам тема в Новини и съобщения, там поне ще можем да си лафим на воля! :wink:

виж ся .. тука се дискусира ;)
не се лафи!
ако кажеш че си лафиш някой форумен шеф, ще си помисли, че си чатим във форума и ще затрие темата
+ това .. не виждам къде да еба е смисъла на поста ти .. спрямо темата!

Ами имаше изказвания, че тук пречим и флуудим, няма значение,новата тема вече си я има и ше си пишем там :roll: :D


izglejda poneje BSG ( bee some GAy ) ne e tuk .. zaradi tova nqma zabelejki ;)

Momchenceto
08-04-2005, 14:01
Ких! Аз успях скоро да отида на една форум среща...ма доста хора си ги познавам отделно начи Devilkin, THE_GANGSTA_GIRL Dance_Princess(koqto ve4e mai ne vliza) Murderdoll, Cannibal_Girl, fire_of_satan(neq q poznawam ot 17 godini ve4e :lol: ) тях си ги знам отделно иначе от форум срещатата много хора..miloto_girl-4e, prosto_az^f (ma kak gi pi6a teq nickove ni6to ob6to s originala) Jamalska, Noex, Kill Zone, Vra4ka, Kelly Bundy ne6to se be6e vkisnala, Traffic, Alex, o6te edno momi4e v rozovo deto ne go pomnq....za ceco i aia е доста отностително да кажа че ги познавам защото въобще не се приближиха да кажат дори здрасти....Coki ми напрай добро впечатление усмихна ми се и май даже си размени две думи с мене....на Цецо като му говорих не ме гледаше в очите абе понадут :lol: Абе серщата не беше кой знае какво по едно време се разделихме на групички, шефовете изчезнаха изведнъж абе някфо сухарско...много хора май се срамуваха не знам :P Огромно разминаване на интереси, мнения и стилове :lol:

Little_Black_Dress*again
08-04-2005, 18:13
За мое огромно съжаление не съм ходила на нито една от срещите на форума.Все нещо ме възпира,обстоятелствата са против мен. :roll: По тази причина не съм виждала никой на живо и не познавам никого лично. :(

*DeaTHri-BacK*
08-04-2005, 18:42
ходила съм,да ,ше се опитам да изброя хората които познавам,въпреки че са уж много а и не помня на сички никовете
miloto_girl-4e
kelly-bundy
^nPoCTo^a3^f^
DarthRevan
^Murderdoll^
i cannibal-girl sym vijdala,ama ne sym se zapoznavala s neq;P
Mi6ka-na-kai6ka
ema
final-fantasy-fan
alex
traffic
I^dont^give^a^fuck
Jamalska
NoEx
vra4ka
Naughty Girl

е сто процента съм забраила минимум половината:)

IKisseDAGirL
08-16-2005, 07:25
Mi az sam ot Dimitrovgrad i malko trudni4ko da otida na nqkoq sre6ta na foruma, ama nqkoi pat moje.. : ) ) )

Ekita
08-16-2005, 07:32
A az vidqh,4e 6te ima sre6ta v Bs. na 13,na 16 4ak...I sega mnogo mwe e qd!
Ni6to,pak kato si napravim,6te doida!

blackboy
08-16-2005, 10:46
Аз не си познавам никой :lol:
не съм и ходил ,но това може да се случи ако се състои в Пловдив.. :shock: Ам...няма да е

LiNkiN4eTo
08-16-2005, 11:03
ходих скоро :lol: вие знаете де :lol:
запознах се с :
Главен Готвач от ТОХ,Б-с ( с него се знаем отдаван де) , Алекс , Игнис , Грахче , Олас , Дизел гърлчето , Малко момиче , Абнормал бейби , Мад кат , Детрол рек ф :lol: Аврил Лавин , Утопиа и Анто :wink:

aBnOrMaL_BaBy
08-26-2005, 10:24
Аз съм била на 1 среща на форума.А иначе се познавам с ^AvRiL^LaViGnE^ (която има бан, но не бих си позволила да я пропусна), DiEsEl_GiRl4eTo , Ted:) , Грахче , MaD_CaT* , Utopia , StrangerGirl (Ollas),Napu6en-Buhal :P ... ии съм сигурна че пропуснах някого.ПЛС да не се сърди :lol:
Виждала съм и Линкинчето,но докато се усетя че е тя вече ме беше подминала.. :wink:

+ alex , Ignis , *Deathri*Back (за което много се кефя ! :Р не спрях да си я гушкам нея :P ) , Malko^Momi4e , Главен Готвач от ТОХ,Б-с , и този път се запознах с Линкинчето :P и да не пропусна разбира се NoEx :wink:

Jenq
08-26-2005, 10:28
Az nikoga ne sam hodila na sreshta na foruma,no mnogo mi se iska da otida :roll: I vse pak sam ot skoro tuk...

Alex8
08-26-2005, 10:32
i as ne sum xodil, no mi se xodi v sofia ima li nqkvi?

Fallen_angel
08-26-2005, 10:36
Не съм ходила по такива мероприятия(по обясними причини) и не познавам никого :(

Soul^Fly^F
08-26-2005, 10:54
ne sym hodila

Sportexz
08-26-2005, 11:26
Не, за щастие :lol: :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
08-26-2005, 14:03
Mi ne sym h0dila 0ba4e ve4e sym tvyrd0 re6ena da 0tida. Pr0st0 predniq pyt ne sym bila v Stz. Ina4e p0znavam DeSsi (0t m0q klas e), BABY_SEXY_GIRL i [B]aneD sy6t0!