PDA

View Full Version : Игрите в форума



DeSsi
07-28-2005, 06:52
Имам едно предложение..Нека да се ИЗТРИЯТ всички игри които са в "фън фън фън".Може да съм редовна и да пиша в тея теми много често но няма да умра ако няма игри.Форума е за СЕРИОЗНИ теми където можем да обменяме опит и информация,да споделяме и да си даваме съвети.Има толкова безсмислени игри - най-вече "Тъпата тема","В кой от форума би се влюбил",след това "Какво ще НАПРАВИШ :shock: на следващия ".Е пък кво мога да му направя ? Мнението ми е че всички теми НЕ са за забавление а за флууд.И в някои теми има "чат мотиви".И сега някои ще почне да мрънка че ако се изтрият игрите ще му спаднат много мненията.Е ти за кфо влизаш да се надуваш с най-много брой мнения или да помогнеш ?
Надявам се да има хора на моето мнение че игрите не са никакво забавление а само един флууд и им трябва дел.Мисля че е по-удачно да се изтрият отколкото да се заключат..НОооо това е по преценка на модовете.
Много юзери отделят многооо внимание на игрите..а ако ги няма ще се обръща повече внимание на СЕРИОЗНИТЕ теми.

Devilkin
07-28-2005, 07:52
За кво си игра да го пишеш тва при положение че никой няма да си мръдне пръста да изтрие дори една такава тема:) такава анархия стана тука че няма накъде повече....

DeSsi
07-28-2005, 08:00
За кво си игра да го пишеш тва при положение че никой няма да си мръдне пръста да изтрие дори една такава тема:) такава анархия стана тука че няма накъде повече....

Ами..искам като вляза в форума да си говорим за сериози неща,а не да мисля кфо да кажа на предния ("Какво би направил на предния")

miloto_girl_4e
07-28-2005, 08:37
За кво си игра да го пишеш тва при положение че никой няма да си мръдне пръста да изтрие дори една такава тема:) такава анархия стана тука че няма накъде повече....

Ами..искам като вляза в форума да си говорим за сериози неща,а не да мисля кфо да кажа на предния ("Какво би направил на предния")


dooosta temi se izpisaha po tozi vupros i za sega
rezultat nqma :?
kakvo da ti kaja,kato iska6 da 4ete6 samo seriozni
ne6ta prosto ne vlizai vuv "fun,fun i pak fun"
i nqma da vijda6 glupovatite temi i vsi4ko
6te bude OK :wink: :wink:
vinagi ima re6enie,stiga ste se oplakvali :D
i az ne haresvam igrite,e da i az kato pregledam
celia forum i nqma kakvo drugo da pravq,vlizam
i draskam po 1 mnenie v 1-2 bezmisleni temi,ama
kato cqlo otbqgvam forumnite igri :roll:

ProstoAz
07-28-2005, 08:49
Трият се от време на време и после някои юзери пискат защо са им изчезнали 200-300 мнения. :D
И аз не ги одобрявам тези игри, но...нека си се забавляват някои.
Според мен, го правят главно, заради мненията, но като видят, че игрите след месец-два се трият ще се сетят, че няма смисъл по този начин да трупат мнения и така игрите малко по малко ще позамрът. ДАНО! :P

Nekasa4a
07-28-2005, 08:53
Трият се от време на време и после някои юзери пискат защо са им изчезнали 200-300 мнения. :D
И аз не ги одобрявам тези игри, но...нека си се забавляват някои.
Според мен, го правят главно, заради мненията, но като видят, че игрите след месец-два се трият ще се сетят, че няма смисъл по този начин да трупат мнения и така игрите малко по малко ще позамрът. ДАНО! :P

6te pozamrat 6eguva6 li se novi 6te izmislqt ili kopirat ot nqkoi dr forum i vse 6te ima s toz problem opravqne nqma e ima no 6te ima mn sarditi i nedovolni ot vzetite merki tai 4e po dobre da si gi ima no da ne se puskat kato na konveir :!: :twisted:

FLyFLu
07-28-2005, 08:55
emi dosta sa tupi4ki ima nqkoi det sa po 60-70 stranici az li4no dori ne bih po4nala da 4eta i ne samo za igrite ima6e edno det be6e za snimkite na tez et pi6at v foruma e az kat go vidq h 67 stranici 6e mi trea neograni4en net i 3 dena do kat pro4eta si4ko !

DeSsi
07-28-2005, 08:57
Трият се от време на време и после някои юзери пискат защо са им изчезнали 200-300 мнения. :D
И аз не ги одобрявам тези игри, но...нека си се забавляват някои.
Според мен, го правят главно, заради мненията, но като видят, че игрите след месец-два се трият ще се сетят, че няма смисъл по този начин да трупат мнения и така игрите малко по малко ще позамрът. ДАНО! :P

Като омръзнат старите игри се измислят нови.Ето вече има още една нова игра.Нека да се изтрият всички игри и да пишем само по смислени теми.Може да се забавляваме и без игри

ProstoAz
07-28-2005, 09:01
Ох...не ме разбрахте май. :roll:
Имах предвид, че всички, които пишат по тези игри го правят главно, за да си надуват броя на мненията, но игрите се трият след месец-два и броят на мненията си им намалява...и мисля, че ще се усетят, че не е това начина за трупане на мнения и ще се пооткажат? :?

FLyFLu
07-28-2005, 09:05
emi 6to ne napraite tai ..tez moderatorite razglejdat nali 4etat mneniq i kat vidqt nqkoe po umno mnenie da ima bonus edi si kolko mneniq tai seki 6te misli po seriozno i zadulbo4eno a ne kat mene v momenta da zadavam glupavi vuprosi na onaq tupata igra za da stana mega fen ili edi si kuf :)

DeSsi
07-28-2005, 09:06
Ох...не ме разбрахте май. :roll:
Имах предвид, че всички, които пишат по тези игри го правят главно, за да си надуват броя на мненията, но игрите се трият след месец-два и броят на мненията си им намалява...и мисля, че ще се усетят, че не е това начина за трупане на мнения и ще се пооткажат? :?

Аз те разбрах :) Дано наистина е така.А ако не се откажат може ли да се предприеме нещо срещу флууда ?

bulgarche
07-28-2005, 10:13
Хехе..вчера каза че като се прибереш ще пуснеш тема, но не мислех, че ще е толкова добра :)

Аз викам да се изтриват..няма смисъл от тях. Само яко мазнене вътре

miloto_girl_4e
07-28-2005, 17:10
emi 6to ne napraite tai ..tez moderatorite razglejdat nali 4etat mneniq i kat vidqt nqkoe po umno mnenie da ima bonus edi si kolko mneniq tai seki 6te misli po seriozno i zadulbo4eno a ne kat mene v momenta da zadavam glupavi vuprosi na onaq tupata igra za da stana mega fen ili edi si kuf :)


AXAXXaxaxaXA,vika6 da ima bonus mnenia :lol: :lol:
AXaxAXax,sorry,ama tova e mnogo glupavooo :!:
1. ideqta s bonusa e glupava
2. samia bonus e o6te po tup :x
ti da ne vliza6 tuk,za da si ka4va6 broq na mneniata??(e to4no az li go kazvam,deto imam tolkoz mnogo mnenia,ama ...!) :roll:

FLyFLu
07-29-2005, 09:57
xax mi nqkak si mi hrumna ,a az vlizam 6tot da si izgubq malko vremeto i da izhabq malko mb 4e mi e jal tui da si ostanat puk tuka baq zaminavat ..su6tot taka da pro4eta nqkoe dr glupost da se posmeq i taka ..
:) Puk tez mneniq te tui ili ina4e si gi trupat ot tez igri4ki :roll:

50cent
08-04-2007, 05:12
da

50cent
08-04-2007, 05:14
i az bqh taka ama posle se regnah i zapo4nah da si pi6a seriozno i da se otnasqm seriozno kum temite

Sam90
08-04-2007, 05:49
Има достатъчно раздели за сериозни неща, нищо не пречи да има един, който да е просто за ... фън :) На когото не му харесва, просто да не ходи там....

DjBaloon
08-04-2007, 07:20
Nevijdam kakvo tolkova vi burka po dupkite toq razdel?!!!? Te i moderatorite polagat sqkakvi usiliq da ni otkajat ot nego.. ama :smt005

machoka
08-04-2007, 09:57
Темата е стара.