PDA

View Full Version : Poslednata seriq na "Ptchaqni saptugi"?



ZaRa_Is_ThE_BesT
07-28-2005, 07:13
Zdraveite!
Reshih da pusna tazi tema, zashtoto nikoi ot poznatite mi ne gleda "Otchaqni saprugi" s izku4enie na edin koito ne e uspql da izgleda poslednata seriq...
Vijte kakva e rabotata.. To4no na finala na Star Academy, koito ba6ta mi mi zapisa i ne e toi vajen v momenta, i poslednata seriq na 'ot4aqni saprugi' az bqh izvan grada - na more.. okaza se 4e staite sas televizori bili zaeti a maika mi ne iskashe da tyrsi druga kashta i se naloji v staq bez TV da stoim.. Ujas.. ne znaeh 4e tova 6te e poslednata seriq na "ot4aqni saprugi" i izobshto ne znam kakvo se e sluchilo! Haide nqkoi koito go e gledal da mi razkaje seriikata molq vi se molq vi seeeeeeee :)
Blagodarq predvaritelny.. :)

Чума._на_токчета
07-28-2005, 12:19
Аз също не можах да я изгледам цялата,защото гледах академията.Ми до колкото помня,мъжа на Бри умря от инфакт,Линет се скара с мъжа си,защото той разбра,че тя е виновна да не го повишът,Габи свидетелства в полза на Карлус,но оня градинаря каза на Карлус,че той е любовника на жена му и онзи се разбесня и тва значи,че няма да го освободят и друго не помня са.Ако искаш питай за някой да видя дали ще си спомня нещо.Чао и дано съм ти помогнала!!!

so mazy!
07-29-2005, 08:08
ohh i az takaaa ujaaas!! az dori ne pomnq zashto.. mai ne si bqh vkushti, ne pomnq no uspqh da izgledam edva li ne samo poslednata minuta :( A vuobshte ne ochakvah, che nqma da ima oshte serii!!! uJas, ujas!!! napravo mqsto ne mojah da si namerq tozi ponedelnik, kato ustanovih , che ne go davat i che nqma da go davat koi znae oshte kolko vreme, shoto nqma da kupqt novi serii ili puk sa gi kupili ma si gi stiskat! tupite neshtastnici ot BTV!! :evil: I ne , che ne mogat da si go pozvolqt, mi spored men veche nqma dostatuchna konkurenciq za tozi chas sled star academy i nqma za kvo da harchat tolko pari kato mogat da ne harchat vushte i da povtarqt tupata svatovnica i tam kvo beshe D= Da se nadqvame , che BIG BROTHER she pochne skoro i togava she zemat da pusnat i oshte nqkoq seriq na 'Otchaqni suprigu' =S

mAdn3ss_
07-29-2005, 08:41
оле боже :shock:

Чума._на_токчета
07-30-2005, 15:34
So mazy,aко BTV е смотана телевизия,значи аз съм трамвай.Аз също бях голям фен на Отчаяни съпруги,но не обвинявам никой.Тва,че тебе те е ят,че не си гледала епизода,не значи,че Би Ти Ви са ти виновни.Ако не бяха те,нямаше да гледаш нито една серия на този велик сериял.Та така че си дръж езика зад зъбите когато говориш за тази телевизия,защото аз съм й върл фен и нама да позволя да се петни името й.Надявам се да съм била достатячно ясна.