PDA

View Full Version : Gardi-problem,strah me e....



Maninkoty
07-28-2005, 08:59
Zdraveite pak ot men!Ot mnogo vreme sam se 4udila i razbrah vse pak,4e e normalna razlikata v ednata garda i drygata.Pri men lqvata e po-mani4ka ot dqsnata.Kogato nablijava cikala mi te naedrqvat-normalno,no togava nai mnogo vijdam razlikata v dvete si gardi.Neznam no sam na mnenie ,4e razlikata nikak ne e malka.Tova me pritesnqva i ne moga da obleka ni6to bez sutien,slagam potni4e i kogato se oburna v profil ednata e golqma a ot drygata strana e malka...i si li4i,ili kogato sloja banski bez podplanki t.e. triagalnici....:(( pritesnqvam se i da si legna s priqtelq mi zaradi tova do skoro nqmah takiva problemi vapreki 4e sam spala s mom4e,no sega zapo4nah pove4e da vijdam razlika i da se depresiram ot tova.Pitala sam i sa mi kazvali,4e e normalno no mamka mu dosta po-edra si mi dqsnata garda.... kajete mi ako znaete ne6to za rastene ili neznam i az kakvo mislite.Blagodarq vi predvaritelno na vsi4ki! :?

chupacabra:)
07-28-2005, 09:04
нищо не е симетрично, докрая на пубертета ще се изравнят.. засега нищо не можеш да направиш..
дори и след пубертета може да не останат напълно еднакви, но всички сме така, няма място за притеснение

ProstoAz
07-28-2005, 09:07
Уау! Мисля, че си внушаваш! Едвали е чак толкова голяма разликата и да знаеш, че хората около нас забелязват само половината от това, което ние забелязваме. :wink: Ти просто знаеш как да се вгледаш и за това така ти се струва!
Това си е напълно нормално както знаеш и няма начин да уголемиш само едната си гърда, да не говорим, че няма начин да уголемиш и двете де. :P В природата няма напълно симетрични неща. :wink:
За да те успокоя: И мойте гърди не са еднакви, даже момчета са го забелязвали, но това не ме притеснява кой знае колко. :D Аааа и...при мен лявата е по-малка. :wink:

Loreena
07-28-2005, 09:19
Moje bi o6te sa v proces na izrastvane i zatova e taka. Neznam na kolko godini si, no vse o6te si v puberteta sigurno i tova e pri4inata. Moite doskoro su6to bqha s malka razlika, oba4e ve4e se opraviha i sa si po4ti ednakvi

Maninkoty
07-28-2005, 09:53
ami na 17 sam mnogo mi e tupoo;(

Ani_girl
07-28-2005, 10:41
znaesh li ne se priresnqvai tolkova mnogo spored men e tova 4e strashno mnogo se vglejhash znaesh li i az sum taka v nqkoi otnosheniq kolkoto pove4e se vglejdam i taka tolkova pove4e si vnushavam taka4e ne se pritesqvai ako ima nqmamva razlika ne6tata 6te se opravqt vigorno ti vse o6te si v puberteta a tova sega e suvsem normalno spoko :) :wink:

vra4ka
07-28-2005, 13:57
Няма две савъшенно еднакви човешки части!
И аз си мисля че мойте не са ми мн еднакви,но тва си е половината фикс идеии
споко нишо ти няма :wink: :wink:

Bimper-ska
07-28-2005, 20:29
Това са само комплекси! Майка ми в пубертета си е мислела, че едното и око е по-голямо от другото. Като отишли на лекар и и ги измерили се оказало, че няма НИКАКВА разлика!

мутра
07-29-2005, 09:03
Нормално е в човешкото тяло лявата половина да е по недоразвита-доказано е от лекари.Примерно аз усещам като си купувам обувки как десния крак е по-голям и затова трябва да меря и двете обувки.От фитнеса и аз имам напращели цици :) И ми прави впечатление че лявата също е по-малка,мислех си че е от фитнеса от неправилно трениране ама не е.Разликата е съвсем мъничка но я има при всеки и нещо нормално.Не се притеснявай за гърдите си,всичко е наред.Ако не вярваш ела на терапия при мен :wink: Шегувам се и спокойно не се тормози с глупости :D

_bad_girl_
07-29-2005, 09:28
Tova e savsem normalno.Take it easy!6te se izravniat i kakto kaza niakoi drug forumjia:

хората около нас забелязват само половината от това, което ние забелязваме

МаRi
07-29-2005, 11:49
спокоино..при 90% от моми4етата има разлика в гърдите.това е напълно нормално ..така 4е няма място за притеснение.дори и да не се изравнят..все пак не е не6то кои знае какво :)

KON
08-07-2005, 16:37
Emi izreji izlishyka, az taka napravih...za tva sega mydite mi sa ednakvi !

KON
08-07-2005, 16:41
snimkai si cicite da tti vidim razlikata

ama_ste_mnogo_zle
08-07-2005, 17:46
Уау! Мисля, че си внушаваш! Едвали е чак толкова голяма разликата и да знаеш, че хората около нас забелязват само половината от това, което ние забелязваме. :wink: Ти просто знаеш как да се вгледаш и за това така ти се струва!
Това си е напълно нормално както знаеш и няма начин да уголемиш само едната си гърда, да не говорим, че няма начин да уголемиш и двете де. :P В природата няма напълно симетрични неща. :wink:
За да те успокоя: И мойте гърди не са еднакви, даже момчета са го забелязвали, но това не ме притеснява кой знае колко. :D Аааа и...при мен лявата е по-малка. :wink:

mnoooooooooogoo prekaleno mnogo si vnu6ava do tolkova 4e 4ak ne se use6ta

ro6li4ka
08-07-2005, 22:33
mi to v puberteta mai ne sa syvse mednakvi dvetegyrdi ama razlikata e malka to i moite ne sa ednakvi...i na mene lqvata mi po malka :) ama ne pravi golqm problem ot tova te 6te si se izravnqt pyk az ne nosq sutien i nikoi dosega ne e obyrnal vnimanie pyk i razlikata ne e koi znae kakva sigurna sam 4e samo si vnu6ava6 4e e tolkova po golqma ednata :)

tova Sum az
01-01-2007, 12:56
Hora mi az kakvo da vi kaja kato na mene dqsnata mi e po malka i to mn po malka :(

Allthatshewant
01-05-2007, 15:23
tova e syvsem normalno s te4enie na vremeto 6te se opravqt :!: :wink:

ProstoAz
01-05-2007, 16:16
Темата е стара!