PDA

View Full Version : Искам да я иЗнУДа таЯ



готи4кааа...
07-28-2005, 09:12
хора 6е се грьмна ....на 13 сьм искам мн мн мн ама мн обеца на пьпа...а аз живея с баба и дядо 6тото маика ми е в германия а ба6та ми идва всяка седмица да ме вижда доколкото маика ми идва през 5 години :shock: та зна4и...в4ера говорих с баба и тя се изсмя и вика тфа са глупости.... :evil: казах и 4е аз ре6авам кфо 6е правя с ммоито тяло и тя вика глупости глупости глупостии!!!да я еба и нея....:(кажете кфо да права...аз сьм метьлка а нямам обеца никьде др освен 3 на едното ии 1 на др у6о:( хелпп мии...как да я накарам??? вие как наакарахте ва6те???:( и да да не ви праи впе4атлвение 4е сьм на 13 и сьм 6 клас....да метьлка сьм...по то4но готи4ка!! :twisted: и сьм единствената от тоя скапан град дето живея!!!:(хора хелп? как да ги накарам??? баба ми вика о6те...вика ми ако се прибере6 с обьрнат крьст о6те ведньж 6е го изхвьрля през терасата в градината!!! :evil: :evil: :evil: кфо и пре4и на тая женаа вее???? имам си китарка...обожавам я...за нми6то не бих я дала...баба ми отказва да влиза в стаята ми дори и да е болна 6ттото ведньж като влзна и видя плакат на мерилин менсьн ви казвам...припадна в буквалния смисьл..!!!питам се тая фред ли е??:( имам си скеит и него мн си го оби4кам...стаяата ми е пьлна с плакати ..комп и др работи...питам си се аз...как да я накарам...??? хелпп мии :twisted:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!

bebe`16
07-28-2005, 09:22
пробий се без да я питаш тогава :!: и аз ако видя marilyn manson и аз ще припадна има хубави песни,ама... :evil:

Loreena
07-28-2005, 09:38
Normalno e da reagira taka. Tq ako ti be6e maika 6te6e da se upla6i, a ti e baba. Smetni kolko godini razlika imate. Ima suvsem razli4ni shva6taniq i razbiraniq ot tvoite. A za obicata....moje i da si q napravi6 bez tq da razbere i prosto nqma da se pokazva6 pred neq. Nqma da hodi6 s kusi potnici kogato tq e nablizo i gotovo. I ve4e kato mine izvestno vreme, moje i da i kaje6...oba4e pri svur6en fakt kakvo moje da napravi :P

;)
07-28-2005, 09:39
искам да питам наи яката в тоя форум .... познаите коя:) ми как коя...Marder...ne6to si:) ohh сама ли си проби пьпа...аз пуснах тая тема и преди малко си пробих сама пьпа... :? искам да питам с кфо да го мажа ся?

machoka
07-28-2005, 09:49
и да да не ви праи впе4атлвение 4е сьм на 13 и сьм 6 клас....да метьлка сьм...по то4но готи4ка!!

Хах, 'метълка'.. Спокойно, ще ти мине :?

4 обеци по ушите не ти ли стигат на 13?

_Jessy_
07-28-2005, 09:59
Emi kvo da ti kaja, az moq pyp kato go probivah kazah na na6te, te mi tegliha edna ve4er obqsneniq i razobejdavane, opitaha se da me napla6at i da me otkajat, ama na sledva6tiq den otidoh i go probih... posle moje bi edin mesec se mina bez da razberat i nakraq im q pokazah :) Ta taka, moje6 da si go probie6 i da ne i pokazva6... ama trqbva mnogo dobre da se grii6 za obicata, 6toto ako se polu4i problem i 6e ima "AZ NALI TI KAZAH !!!" :)

S_L_A_D_U_R_K_A
07-28-2005, 10:00
искам да питам наи яката в тоя форум .... познаите коя:) ми как коя...Marder...ne6to si:) ohh сама ли си проби пьпа...аз пуснах тая тема и преди малко си пробих сама пьпа... :? искам да питам с кфо да го мажа ся?
Как така сама? Тва супер възпаления стават малее. По-добре отиди на лекар да ти го дезинфикцира иначе кви неприятности можеш да си навлечеш..мале мале

miloto_girl_4e
07-28-2005, 10:06
xexe 13 godi6na metulka :wink: :wink:
brao be,macka :D pone ne si 4algarka..
ami kvo da ti kaja .. tq baba ti normalno
da ne reagira dobre ,4e si metulka i
da pripada pri vida na Marilyn Manson ,vse pak
e stara jenata,ima drugi razbiranie i ne moje
da te razbere... :?
ne znam za kvo tolkoz iska6 obica na pupa..
mnogo e kli6arano... :roll: puk i si samo na 13
godini,ima vreme .. ima6 dostata4no obici za sega..
are iz4akai pone o6te godina - dve :wink:

JaYnE
07-28-2005, 10:15
produp4i se puk da ne ti puka! na neq 6e i mine sled vreme, 6e ti se surdi, surdi i 6e i mine. spoko! ne i se korkai, vse pak tq e jivqla v suvsem drugo vreme!
evala 4e si goti4ka! tva e mn qko! az ne sum, ama me kefat takiva horica1!

07-28-2005, 10:21
Спокойно,утре ще се запознаеш с някой чалгарски гей и ще хукнеш по дискотеките,а баба ти със сигурност ще приветства това.А обецата на пъпа така си изглежда страшно чалгарско,така че си я направи.Ще ти влезе в употреба и после.

07-28-2005, 12:08
мерси за отговорите...сама си пробих пьпа...никои не знае ни6ту :) btw забраих да спомена 4е освен тези обици на у6ите имам и body piersing...ama kfo da vi kaja..ni6tu osobeno ne e...ne boli:) i nali znaete kato pandelka ti minava prez si4ki tam otzad obeci ama boli pri spane...zabiva ti se navatre i...:) abee napraih si sama...obeca nikoi neznae ni6to..ne mi se vazpalqvaa samo go maja s hininova voda i nekfo tam dr mi kazaha;)hodih pri hirurg toi mi kaza 4e sam se spravila perfektno i sam speciaistka i mi namigna vika koi pa e toq deto te e probil..tolkova e qka i obicata i nqma da se vzpali spored men..taka mi vika toi i daje kato otidoh i me pita za kfo sam tam vikam ..za pap4eto probih si go sama i toq mi se smei i vika ama to si e dobre we;) xixixi:)) ae sladuri {} 4a{}

chupacabra:)
07-28-2005, 16:52
готичка ф 6ти клас ще кажа само - БухахахахахахахАаХАхаХХАх аХАхаХАххаХАаАха :lol:
не стига че жената се грижи за нея - пък и идвало да я убие... личи си че си селянка... 6ти клас ше ми се пробива... без коментар :evil:

Murderdoll^^
07-28-2005, 17:37
искам да питам наи яката в тоя форум .... познаите коя:) ми как коя...Marder...ne6to si:) ohh сама ли си проби пьпа...аз пуснах тая тема и преди малко си пробих сама пьпа... :? искам да питам с кфо да го мажа ся?
Murder нещо си всъщност;)
ми сама го пробих, първата седмица не
съм го пипала само около обицата ако ти
се събира някфа жълта гадост я събирай с
памук там с спирт или кислородна вода...
общо зето не го пипай особено и ше се
оправи самичко...когато усетиш че можеш
да сфаляш обицата я сфали, почисти я,
почисти и мястото(със спирт) и я сложи пак..
честито:)

п.п. може да го мажеш с гентамицин има го
на кремче по аптеките за да ти зарасне по-бързо

gothichkAaaa
07-29-2005, 08:43
ei murderdoll^^ kajiiii s kfo si go probi ti?:)

Iliqn4eto
07-29-2005, 11:19
УаОо не си ли твърде малка за такви неща .. не ти ли стигат тез за сега.. все па си на 13,има време още колко много да се дупчиш :)стани поне на 15 г;)

червило
07-29-2005, 12:19
УаОо не си ли твърде малка за такви неща .. не ти ли стигат тез за сега.. все па си на 13,има време още колко много да се дупчиш :)стани поне на 15 г;)
Ааа,извинявай много ,но тя е готичкааа...и то в 6-ти клас е вече,тооолкова голяма...а може би шестокласна готичка..и понеже е тооолкова голяма вече вика на баба си 'тая',ако ти бях баба и те чуя да ми казваш 'тая',щях да направя обувките ти сираци,готичке..баба ти със сигурност не заслужава неблагодарна внучка,която да я нарича 'тая',като теб. :( Горкичката ти баба!

Murderdoll^^
07-29-2005, 14:50
ei murderdoll^^ kajiiii s kfo si go probi ti?:)
абокат 16 или 14 номер(14 е по-дебел)

п.п. пфф...готичка и скейт...@.@
ноу комент :roll:

EmeLLin
02-22-2007, 12:59
Мн ясно ,че няма да ти даде и аз да бях и аз нямаше да позволя! :smt019 А пък мисля че си трърде неблагодарна.

Ellie
02-22-2007, 13:52
Разбирам да искш и да търсиш начин да я убедиш,но да й викаш "тая",да искш да я убиваш и т. н.Моя баща е същия,не дава а аз вече имам по ушите 6.Не я наричай така,неблагодарно същество такова!

ProstoAz
02-22-2007, 20:10
Темата е стара!