PDA

View Full Version : Momi4etata lajat li za 4uvstavata si?



lp
07-28-2005, 19:23
Iskam da popitam momi4etata(i da 4uia mneniata na mom4etata)vie niakoga lagali li ste za 4uvstava si kam niakoe mom4e?????Men li4no momi4enca sa me lagali>>><<< Zatova se interesuvam dali tova e praktika pri vas ili az prosto ne sam popadnal na podxodia6tia 4ovek.... :)

07-28-2005, 19:31
momi4etata sa kovarni
pri tqh ne trqbva da tursish logika
te lujat postoqnno
ili se opitvat da te durjat pri sebe si kato edin ot mnogoto im uhajori
te prosto sa si takiva
vrodeno im e
obi4at da im hodish po guza
obi4at da te oplitat v mrejite si

P.S pravi kato men - ebi gi i gi zahvarlqi

BebChi
07-28-2005, 19:50
:) да Лъгала съм, дори повечето момчета с които съм ходила съм ги лъгала...Дори бих казала че само едно момче не съм лъгала за чувствата си и се оказа че намерих човека, дано само да не ме лъже той:)

07-28-2005, 20:02
govora tuka za predishniq koito e otgovoril ! po to4no tq ! sled kato lajesh horata ! az ti kazvam 4e 6te ti se varne mnogo tapkano 6te vidish kakvo e gadno kato se vlubish v nqkoi toi da te laje ! i pove4e nikoga nqma da lajesh ! s 4ustvata nqma bazici ! tova vazmojno nai dolqmata podigravka s 4ovek toi da ti se otdava ti da go lajesh !

Alli
07-28-2005, 20:03
momi4etata sa kovarni
pri tqh ne trqbva da tursish logika
te lujat postoqnno
ili se opitvat da te durjat pri sebe si kato edin ot mnogoto im uhajori
te prosto sa si takiva
vrodeno im e
obi4at da im hodish po guza
obi4at da te oplitat v mrejite si

P.S pravi kato men - ebi gi i gi zahvarlqi
bih kazala tova za mom4etata(no ne za vsi4kite) ima i izklu4enia

LordRa
07-28-2005, 20:13
prosto momichetata sa takiwa. poniakoga si misliat che izpitwat neshto, no ne e taka. drug pat e obratnoto - izpitwat, no ne iskat da go priznaiat pred sebe si(a pred momcheto pak sawsem). te sa si takiwa. ne im se sardi. prez powecheto wreme i te samite ne znaiat kakwo izpitwat i kakwo iskat.

pLaMa4eTo
07-28-2005, 20:14
mi moje bi si popadnal na gre6niqt 4ovek.az li4no ne laja za 4uvstvata si...moje bi ponqkoga gi prekrivam no nikoga ne laja.6toto taka ili ina4e istinata izliza vse nqkoga na qve...nqma smisal spored men ot laja :roll:

BebChi
07-28-2005, 20:23
govora tuka za predishniq koito e otgovoril ! po to4no tq ! sled kato lajesh horata ! az ti kazvam 4e 6te ti se varne mnogo tapkano 6te vidish kakvo e gadno kato se vlubish v nqkoi toi da te laje ! i pove4e nikoga nqma da lajesh ! s 4ustvata nqma bazici ! tova vazmojno nai dolqmata podigravka s 4ovek toi da ti se otdava ti da go lajesh !
хаха слънце:) когато знаеш че след 5 дена си заминаваш от морето и момичето или момчето нз ти какво си:) ти каже "обичам те" ще му/й повярваш ли?
Е аз съм си правила сметка мисля:) пък и не ми пука как ще ми се върне защото ме е грижа само за 1 нещо, момчето с което съм да е добре:) така че каквото и да ми стане на мене не ми пука стига той да е добре, а не мисля че ме лъже че ме обича защото ако съм чак толкова лоша едва ли щеше да ме трая повече от година:) :P

^I don't give a fuck^
07-28-2005, 20:24
Мне.Не лъжа.Няма смисъл...щото после стават едни "мазала" :?

BebChi
07-28-2005, 20:32
охх в интерес на истината лъжата е лошо нещо и с всичко което надрънках до сега:) исках просто да кажа "Да лъгала съм, Не вече не лъжа"
защото намерих този когото не бива да лъжа:)

sherry
07-28-2005, 20:56
Dosega ne sam lagala mom4e s koeto hodq za 4uvstvata mi kam nego :D
Radvam se za tova.Ne obi4am lajata!
A ti,ne prikazvai gluposti!Tova bila jenska praktika.Vseki laje ponqkoga,daje majete mai sa po-napred s materiqla :roll:

ycMuBkaTa
07-28-2005, 21:08
Ами може би съм послъгвала леко, но то е било в някакви по-несериозни връзки,а иначе сега се стремя да съм напълно откровена

mAdn3ss_
07-28-2005, 21:33
понякога.. :roll:

bebe`16
07-28-2005, 21:56
рядко,но и това се случва :roll:

MilanFen
07-28-2005, 21:57
Не всички момичета лъжат, но едно 95% съм убеден че са гадни курви дето само си търкат минджите по чужди курове... Това е най тъпото от сичко в тоя живот!!! аз мисля че намерих точния човек но повярвайте ми - това става адски трудно

ton1
07-28-2005, 22:12
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
тва е ебати относителната тема ... едни лъжат други не .. същата като оная тъпата тема дето се пита дали момчетата могат да се влюбят!
Ей осъзнайте се бе,всичко зависи от характера .. едни лъжат други са искрени .. Но все пак познавам момичета които не знаят кво искат!А в повечето случаи те лъжат и те карат да ревнуваш.Тва е много често .. Как едновремено ми говори за момчета през цялото време,а през другото време ме кара да излезем на кафе!хахахахахаха
тва е смешно.
и темата също.

BaT_GirL
07-28-2005, 22:16
Ми,да лъгала съм.Няма да гокрия.Но винаги е имало защо.Лъгала съм че не обичал бившето си гадже,защото не исках пак да се вържа на някоя лъжа(след катоскъсахме)че ощеме обича и да си играе само с мен!Излъгах когато казах чене изпитвам нищо към друго момче...лъгала съм и щепродължавам,но така смаос е предпазвам...

Fallen_angel
07-29-2005, 06:24
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
тва е ебати относителната тема ... едни лъжат други не .. същата като оная тъпата тема дето се пита дали момчетата могат да се влюбят!

Темата е, за да отговорят юзърите в този форум и да се изгради някакво относително мнение.Много ясно,че никой не може да даде точен отговор на въпроси от този сорт.Просто изказваме мненията си, за да добием някаква представа.

А по темата ... лъгала съм :oops: но вече не :wink:

Slayer
07-29-2005, 06:39
Малии - като чета отговорите и направо мен срам ме хваща. И кво излиза - че повечето лъжете или послъгвате за чувствата си и/или сте го правили... Ами освен да ви пожелая късмет в живота - макар че с фалшивост в чувствата и той няма да ви е достатъчен за да сте щастливи...

-Slayer

stasi_girl
07-29-2005, 11:52
Spored men ne si popadnal na podhodq6tia 4ovek ima gi vsiakakvi takiva koito sa iskrenni i obratnoto qvno kusmeta ti e bil da se zahvanesh s nqkoia koiato luje i ne e iskrenna za tova predi da si s nqkoe momi4e opoznai ia taka 6te e nai dobre ako posle ne iskash da stradash :wink:

4ervena_roza
07-29-2005, 16:33
Еми аз лично не съл лъгала някой,че го обичам или,че искам да бъда с него.Просто не мога да го кажа,а нещото което не мога да казвам е "Край" на една връзка,просто сърцето не ми дава да го кажа.

___Kaka Eli___
07-29-2005, 16:43
Аз винаги казвам истината на момчето,право във очите(каквото и да е тя)дори и да го заболи :|

LoONeyGirL
07-29-2005, 17:44
za men lujata samo moje da provali vruzkata ti i da zali4i vsqkakvi 4uvstva,koito si izpitval kum 4oveka do teb!za tova az ne bih izlugala nikoga 4oveka,kogoto obi4am !!! :) moje bi prosto ne si popadnal na pravilnoto momi4e..

lady_miss
07-29-2005, 17:48
Никога не съм лъгала момче за чувствата си,по добре малка рана от истината,от колкото голяма от лъжата...абе в каквито и да е случай не съм лъгала

LP_girl_14
07-30-2005, 09:42
Незнам...по-скоро съм прикривала понякога чувствата си и не съм казвала на момчета които харесвам,че чувствата ми не са само приятелски съм тях.Но иначе когато съм с някой не мисля,че трябва да се лъже за нешо каквото и да е било,пък камо ли за чувства.Защото след една лъжа следва още една,още една и накрая любовта се превръща в измама.

07-31-2005, 10:20
da momi4etata lujat za6toto predi tova te sa bili izlugani ot nqkoe mom4e ne e li taka :?:

Tedka-Medka
07-31-2005, 13:55
Sluchvalo mi se e ama ne luja vsi4ki..i mi se sluchva
mnogo rqdko :)

МаRi
07-31-2005, 14:04
ами някои моми4ета лъжат.но са доста по-малък процент отколкото мом4етата...:)

Sportexz
07-31-2005, 14:07
Лъжат и то яко!!! Само финикийски знаци ви се въртат в главичките!

KGW
07-31-2005, 14:14
Абе баламурник...момиче и истина са две несъвместими неща.Ти в кой свят живееш :?: :!:

Sportexz
07-31-2005, 14:17
Абе баламурник...момиче и истина са две несъвместими неща.Ти в кой свят живееш :?: :!:
Ми аз к'во казах бе!

KGW
07-31-2005, 14:38
За пусналия темата става въпрос.Не се коркай.Ти си ми ясен,че си пич :wink:

ro6li4ka
07-31-2005, 16:59
mi ne lyja za 4uvstvata si po princip 6toto stava golqma ka6a/principite ponqkoga si gi naru6avam/...moje bi sam gi prikrivala ili sam se pravila 4e nqmam 4uvstva kym nqkogo ne tolkova zaradi nego a zaradi men...pyk ne vsi4ki momi4eta lyjat moje prosto da si popadnal na takova momi4e uspeh sledva6tiq pyt :)

DeSiTo0o
08-02-2005, 08:52
Ми на всеки (независимо дали е момче или момиче)се е налагало поне веднъж да излъже за чувствата си.

Safira
08-02-2005, 09:55
Vseki luje za 4uvstvata si, nezavisimo dali e mom4e ili momi4e. Moga da kaja, 4e malko hora sa napulno naqsno s tova koeto 4uvsvat, vklu4itelno i az. Pove4eto se vliqqt ot vinata koqto izpitvat, zatova samoi se ubejdavat, 4e naprimer obi4at nqkogo. No ima i takiva, koito lujat suznatelno, no opredeleno ne sa vsi4ki i e suvsem gre6no da si pravi6 takiva izvodi za momi4etata. Prosto qvno kakto ti sam kaza si popadnal na takiva. E, kakvo da se pravi, kusmet!

mis_marry_jane_13
08-02-2005, 13:18
ami az ponqkoga luja za 4uvstvata si zaradi sujelqniq kum opredeleniq 4ovek stava mi mnogo jal i za tova mu kazvam 4e go haresvam

Bi4Kam`Te`Mily
08-02-2005, 13:35
ami qvno si popadnal na greshniq 4ovek az li4no sym lygala samo 1 mom4e za koeto strashno sajalqvam i ot togava ne sym lygala nikoe ot mom4etata koito haresvam zashtoto e podlo da si igraesh s 4ustvata na nqkoi :roll: :roll:

XR
08-03-2005, 11:51
mnogo dobyr wapros na koito moje da si otgoworish sam !!! Horata sa kazali na jena i ku4e wqra da nqmash ! , no ne e taka to4no ! Spored men 4ustwata ne se kazwat a se pokazwat i 4owek mnogo dobre use6ta kakwi sa 4ustwata na 4oweka sre6tu nego . W powe4eto slu4ai edinq partnior koito oseti razlikata w 4ustwata naprimer pita Obi4ash li me ... i drugq otg da !? i towa kakwo promenq ni6to towa sa samo dumi ! Taka 4e 4ustwa se pokazwat a ne se kazwat , no ako se pokazwat i kazwat super !

kristin_
08-03-2005, 12:35
DAMMMMMMM i to 4esti4ko

SneJna_
08-03-2005, 13:10
kakvoto i da si govorim takiva sme si jenite..vinagi iskame nqkoi da ni varvi zad gaza i t.n..mi tva si e istinata i sq nqkoi 6te kajat 4e ne e taka..oba4e aide de zamislete iskate da kajete 4e nikoga ama nikoga ne ste lagali za 4uvstvata si pred kakavto i da e predlog..aide de tva 4e sega ne iskate da si go priznaete i se praite na mili4ki i skromni4ki e drug varpos..na vsqka edna jena i e kef da q uhajvat i da i varvqt zad gaza..drug e vaprosa 4e nqkoi pravqt taka 4e da izglejda 4e imat 4uvstva i o6te pove4e podhranvat 4uvstvata na 4oveka otstre6ta koeto naistina e gadni4ko ama kakvo da se pravi jivota si e takav..i jenite sa si takiva..

SeXy^GiRl
08-03-2005, 14:18
Izlygah vednyj .. Inache mrazq lyjata otnosno chuvstva, ne e hubavo da hvyrlqsh prah v ochite na nqkoi.. I sama osyznavam greshkata si de..

selen_mischief
09-17-2006, 14:44
ох, ами и аз съм лъгала за чувствата си, но го направих само, за да не нараня неговите чувства, ся не можах да му кажа-няма да ходя никъде с теб, защото си гаден, нахален, и ме даразниш до полуда... :shock: . Ми не става, освен ако не си няква ебаси злата. :roll:

BeBcHeTo
09-17-2006, 15:21
Не несам

The_handsome_Steve
09-17-2006, 16:02
Не лъжи когато той те обича!!!!

koalka
09-17-2006, 16:35
Ми..не съм лъгала момче за чувствата си,просто съвестта ми не го позволява.Не мога да лъжа така някого и после той да страда заради мен.По-скоро ми се еслучвало да не му казвам,че го харесвам,но това не...

koalka
09-17-2006, 16:37
ох, ами и аз съм лъгала за чувствата си, но го направих само, за да не нараня неговите чувства, ся не можах да му кажа-няма да ходя никъде с теб, защото си гаден, нахален, и ме даразниш до полуда... :shock: . Ми не става, освен ако не си няква ебаси злата. :roll:А по-добре ли е да го лъжеш?За какво?Не е нужно да му казваш такива неща,както ти си описала...тъпо е.Просто му казваш "вече нямам чувства към теб и искам да се разделим".Темата не е за това как трябва да обиждаш момчето,към което вече нямаш чувства.

mechtaq_za_teb
09-17-2006, 16:47
da lagala sam.

Th3WildAng3l
09-17-2006, 17:09
Да излъгах веднъж. Казах на момчето, че не го харесвам, защото преди 2 дни бях скъсала с най-добрия му приятел, бях объркана и реших, че така е най-добре за всички.

veselka_15
09-17-2006, 17:11
mi nalaga se da vi lajem s va6te kamani po va6te glavi

09-17-2006, 20:58
Не всички момичета лъжат, но едно 95% съм убеден че са гадни курви дето само си търкат минджите по чужди курове... Това е най тъпото от сичко в тоя живот!!! аз мисля че намерих точния човек но повярвайте ми - това става адски трудно
ВЪИ МИ МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ ВЕ ЛЪЖЕМ КАТО ИМА КОИ ДА СЕ ХВАЩА ОСОБЕНО ТАКИВА КАТО ТЕБ,С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ТИ ЗАМАЕЛА ГЛАВАТА И ПОСЛЕ БИХ ТЕ ЗАРЯЗАЛА ЗАЩОТО СЪМ "ГАДНА КУРВА"КАКТО ТИ КАЗА НО НЯМА ДА ТИ ПРАВЯ ЗАБЕЛЕЖКА ЗАЩОТО ВСЕ ПАК ТОВА СА ДУМИ ОТ БЕДНИЯ ТИ РЕЧНИК И ПРОСТО ДРУГИ НЕЗНАЕШ И ЗАТОВА СЕ ИЗРАЗЯВАШ ТАКА [-o<

NoWallz
09-17-2006, 21:30
Винаги лъжат за всичко.Курви!

kAdrOkoSkA
09-17-2006, 21:38
Sluchi mi se vednaj obache ne izdarjah da kriq tova che veche nqmam nishto kam nego i mu go kazah sled 1 sedmica g/d.

britney_04
09-17-2006, 21:45
Винаги лъжат за всичко.Курви!
един въпрос?-ти педерас ли си?или просто поредната грешка на природата :smt013

kAdrOkoSkA
09-17-2006, 22:07
Винаги лъжат за всичко.Курви!
един въпрос?-ти педерас ли си?или просто поредната грешка на природата :smt013


Gorkoto momche e popadalo samo na kurvi... Jivota e tejuk ponqkoga...

GLeZoRanA
09-18-2006, 00:21
Амиииииии май да само веднъж ... казвам май щото не бях сигурна какво чувствам пък казвах това което искаше да чуе другата страна :)

IKisseDAGirL
09-18-2006, 09:59
да, лъгала съм, доста често.. не че се гордея де.. :roll:

просто когато си с някой и той ти каже "обичам те" и те попита "а ти мен?" не можеш да кажеш "ами не" :mrgreen:

white_chik
09-18-2006, 10:44
Естествено зависи от ситуациято,но разбирасе,че момичетата лъжем.Аз лично много пъти съм го правила,кога с причина,кога без

iiirish
09-18-2006, 11:19
лъгала съм :-#

aliq
09-18-2006, 22:06
ponqkoga poslagvame dosta ama to si ni idva ot vatre :D :D

everything
09-18-2006, 22:31
aliq Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 12:06 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ponqkoga poslagvame dosta ama to si ni idva ot vatre

да бе добре го каза! Пичове те ни лъжат - лъжете ги и вие!
Хващтай я за ден два и бягай.
Еби наред

09-18-2006, 22:49
aliq Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 12:06 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ponqkoga poslagvame dosta ama to si ni idva ot vatre

да бе добре го каза! Пичове те ни лъжат - лъжете ги и вие!
Хващтай я за ден два и бягай.
Еби наред
Моито момче незнам кои да хваща за ден два и да бяга,но дано да не ти замаи главата някое момиче и то да те остави ,тогава ще се питаш от къде изгрява слънцето ](*,)

Tempestjuji
09-19-2006, 09:10
Не съм лъгала..Хората, с които съм била са ми имали доверие..Както и аз на тях..За тва съм споделяла всичко, а това, което не съм искала да знаят съм го премълчавала...

Nightmare
09-19-2006, 09:20
Случвало ми се е да излъжа за чувствата си, но определено не ми е навик.

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 16:45
Аз съм лъгала и то много пъти...но не е било с лоши чувства!Просто като ми кажат "Обичам те!" не мога да отвърна с "Благодаря"...Но пък според мен повечето момичета са искрени!И аз съм била!

juliana_joli
09-19-2006, 20:36
4esno li?? Mi poslugvame ot vreme na vreme :-D , ama ne go li praite i vie?? Sushnost ne si popadnal na podhodiashtia 4ovek skupi... Niakoi momi4eta sa kovarni, a drugi mn po-otkriti! Taka 4e BE CAREFUL!

IdiOtKa
09-19-2006, 20:59
ами случва се .... :mrgreen:

CrazyWitch
09-20-2006, 07:34
Еми може да съм се лъгала.. едва ли.. :)
Но никога не съм лъгала за такова нещо.
Първото "Обичам те!" казах на момче с което все още сме заедно и все още мога да му казвам 9081231 пъти "Обичам те!"

zoben_pitbul
09-21-2006, 10:57
Споко баце,на една много голяма част от момичетата тва им е редовен номер-освен ако не си убеден,че момичето с което си е искрено въобще не си давай зор,та като тя те скъса да кажеш Превари ме,и аз тва смятах да направя :mrgreen: Много К..ви има,и на мен са ми погаждали такъв номер,а след 15 минути-опа,късаме.Час-два ми е било гадно,вечерта вече ми беше смешно,а на другата сутрин я напсувах ::: :smt005 :mrgreen: :lol:

Krem4eto
09-21-2006, 17:30
Iskam da popitam momi4etata(i da 4uia mneniata na mom4etata)vie niakoga lagali li ste za 4uvstava si kam niakoe mom4e?????Men li4no momi4enca sa me lagali>>><<< Zatova se interesuvam dali tova e praktika pri vas ili az prosto ne sam popadnal na podxodia6tia 4ovek.... :)

Честно казано не съм!Мразя да съм нечестна спрямо момчетата...все пак и те са хора и те имат чувства!!!

TeditoOoo
09-21-2006, 21:07
Мда коварни сме,лицемерни сме, много сме гадни...прави сте,но без нас не можете нали? :D И...ДА лъгала съм.Или по-точно съм прикривала истината и съм чакала подходящия момент да му я кажа,за да не го заболи толкова :-k

10-02-2006, 19:42
samo taka macka :-D

detelina
10-03-2006, 08:11
да има момичета които лъжат за чувствата си но не всички сме такива не казвам че съм перфектна но никога не бих излъгала особено за чувствата си към някое момче прсто явно не си попаднал на правилния човек

JaklinA
10-03-2006, 17:52
Ами аз лично да сега никога не съм лъгала за чувствата си може би ти си попаднал на неподходящото момиче

BeBencEto
10-03-2006, 18:30
momchetata ne sum gi lugala,no za smetka na tova sum lugala sebe si...

ThePainIsReaL
10-03-2006, 18:50
Да съм честна и да си призная - лъгала съм , не малко при това. Но само при нужда. И мен са ме лъгали , така ,че сме квит. Но все пак повече съм лъгала себе си , от което ме боли , излишни главоболия съм си донесла.. нооо.. това беше отдавна. :mrgreen: Дано не се повтори , не ми е приятно да заблуждавам някого или себе си :?

doky
10-03-2006, 19:15
Не всички момичета лъжат, но едно 95% съм убеден че са гадни курви дето само си търкат минджите по чужди курове... Това е най тъпото от сичко в тоя живот!!! аз мисля че намерих точния човек но повярвайте ми - това става адски трудно
ВЪИ МИ МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ ВЕ ЛЪЖЕМ КАТО ИМА КОИ ДА СЕ ХВАЩА ОСОБЕНО ТАКИВА КАТО ТЕБ,С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ТИ ЗАМАЕЛА ГЛАВАТА И ПОСЛЕ БИХ ТЕ ЗАРЯЗАЛА ЗАЩОТО СЪМ "ГАДНА КУРВА"КАКТО ТИ КАЗА НО НЯМА ДА ТИ ПРАВЯ ЗАБЕЛЕЖКА ЗАЩОТО ВСЕ ПАК ТОВА СА ДУМИ ОТ БЕДНИЯ ТИ РЕЧНИК И ПРОСТО ДРУГИ НЕЗНАЕШ И ЗАТОВА СЕ ИЗРАЗЯВАШ ТАКА [-o<

А ти умната,щеше да знаеш,че НЕ ЗНАЕШ са 2 отделни думи,грамотна ми госпожице,а оставям настрана пунктуационните грешки!

doky
10-03-2006, 19:21
Мда коварни сме,лицемерни сме, много сме гадни...прави сте,но без нас не можете нали? :D И...ДА лъгала съм.Или по-точно съм прикривала истината и съм чакала подходящия момент да му я кажа,за да не го заболи толкова :-k

Ние пък сме по-силни дървояд смешен,във всяка сфера най-добри са мъжете,най-богатите хора на света са мъже,най-великите спортисти са мъже,най-великите учени са мъже,най-великите писатели са мъже,наясякъде сме,а сега ти ми кажи за къде сте вие без нас,а?Та даже и от религиозна гледна точка,припомни си от какво е създадена жената,абе безброй примери има за това,че мъжете са най-велики.Примири се,създадена си само да правиш удоволствие на някой,после евентуално поколение,а на нас ни е кеф,ти се мъчиш после обаче,абе мн може да говорим за това,така че не се надъхвай да спориш!

FuckBitch
10-03-2006, 20:20
Да!Лъжат!
Изпитах го на свои гръб преди няколко дни. :wink: