PDA

View Full Version : Като станете от сън и като си лягате...



Iliqn4eto
07-28-2005, 22:15
Когато се събуждате от сън независимо в колко часа,кое е първото нещо което си помисляте и 1-то ,което правите ,и защо? :roll: ами като си лягате ,пожелавате ли си нещо за Лека нощ,коя е последната ви мисъл ;)

bebe`16
07-28-2005, 22:24
като се събудя се питам колко ли е часа след тва отивам в банята :) a вечер си мисля какво ще правя утре :shock:

^I don't give a fuck^
07-28-2005, 22:25
Ами... "оф деба 4 часЪ е..успах се малко " Ставам и тръчкам в банята :mrgreen: :mrgreen:
Последната мисъл..за "него".Няма се изказвам повече щото ще ме скастрят :mrgreen:

ycMuBkaTa
07-28-2005, 22:30
Сутрин си казвам:дано пукнеш дяволско изчадие наречено часовник, хвърлям го някъде и си викам "ай още 10мин".Като стана вече окончателно след час-два тичам на мифката и си мия очите с ледена вода, за да ги поотлепя :wink: А вечер си викам: баси скапана съм...както заспя сега след миг ще се събудя пак така и се унасям и...се будя ама вече е сутрин...

miloto_girl_4e
07-28-2005, 22:34
vsqka ve4er si mislq za6to si lqgam tolkoz kusno (kum 4-5 4asa ),kato adski mnogo mi se spi
i zaspivam umislena nad tozi vupros :lol:
a sutrin purvoto ne6to,koeto si pomislqm e
kakvo 6te pravq dneska i s kogo 6te izlizam :wink:

kopa4a
07-28-2005, 22:38
Като се сабуда хода веднага до WC щото ще се пръсна а аз спъ кат пън и не се събуждам да хода през ноща!
Ами като се сабуда мисля за кенефаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/y/luvlove.gif
А като си лягам минавам пак през WC-то.
А за мисленето,мисля си за някое момиче.

mAdn3ss_
07-28-2005, 22:58
Като стана.."уфф марзи ме да хода до кенефа" или "мама я няма ПЦ ХИР АИ КОМ!"

Като си лягам си мисла винаги за едно момиче което харесвам много :Р

sini4kata
07-28-2005, 23:25
az vinagi si mislq za razlichni neshta-spored nastroenieto.
nai chesto kato stana poglejdam gsma si za da vidq kolkoe chasa,dali imam smsi ili propusnati povikvaniq i da mu vkliucha zvuka.
a predi da zaspq si mislq kolko hubav ili kolko gaden mi e bil denq i si predstavqm razni neshta koito shtqha da se sluchat ako bqh reagirala na dadena situaciq po razlichen nachin.

07-29-2005, 07:49
Като се сабуда хода веднага до WC щото ще се пръсна а аз спъ кат пън и не се събуждам да хода през ноща!
Ами като се сабуда мисля за кенефаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/y/luvlove.gif
А като си лягам минавам пак през WC-то.
А за мисленето,мисля си за някое момиче.

sy6toto s malkata razlika 4e az sutrenta se sybujdam za6toto mi se hodi do WC,Ama ViNAGI. I to rano rano :( .
III zaspivam s misylta za Konkretno momi4e, a ne za "nqkoe" ;)

Bloody_Tear
07-29-2005, 08:24
Сутрин-ААААААААААААААААААААААААА ААААААААГГГГХХХХММММММММФ ФФФФФФФФФФФФФФФ!!!!!!!!!ЗАЩОО ООО...каква е тази светлинаааааааааа...It's burniiiiiiiing...BURNIIIIIIIIIIIIING....яяяяя аааааааа.И после се свличам безжизнено на пода и се довличам до банята като събарям всеки по пътя :twisted:
Вечер-гледам Приятели и после някоя тъпотия на Discovery...например оня ден за Зомбитата..и си мисля:"ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ Е ТОЛКОВА ГОРЕЩООООООООООООООООО?????? ?".

kaka_lara
07-29-2005, 08:35
purvata mi misul kato se subudq e kafenceto, a sled towa banqta. Ve4er za kakwi li ne neshta si mislia a ponqkoga sum tolkowa skapana 4e vednaga shtom legna zaspiwam :wink:

infidel
07-29-2005, 08:41
Сутрин обикновено първата ми мисъл е "Баси, кви глупости сънувах пак", особено ако е пълнолуние :twisted:

LiNkiN4eTo
07-29-2005, 08:55
първо ставам рязко и няколко секунди стоя замаяна , после отивам по инерция в хола да видя какво е положението :lol: и си вдигам щорите да видя как е времето , дали стаа за плаж :lol:
пък като си лягам ... мале мале

bulgarche
07-29-2005, 08:55
Az puk si mislq, kolko li e `asa..i pak lqgam :)

Puk вечер.....незнам..понякога просто заспижам пред ТВ-то и незнам ко стаа

techCandy
07-29-2005, 10:00
Когато съм тука всяка сутрин към 11 без нещо се
намира все някой да ме събуди по телефона, такаче си мисля обикновено: "Телефона звъни, защо все ставам аз да го вдигам, а не Димо". Вечер нищо не си мисля обикновено, нито за нещо хубаво нито за нищо, обикновено когато отивам да си лягам, много ми се спи...

^FaiNt^F
07-29-2005, 10:10
Ve4er kato si lqgam si misla ne6tu ot toq rod 'Pff da se mahne gadniq komar 4e da zaspa' ili 'alel moje li si4ko da e tolko preebano' ili 'Pff tiq na6te sa nenorm ma utre 6e vidat te...'....awe takiva ne6ta nekfi ili za nekoe mom4e...ako e stanalo ne6to mn int prez denq zadyljitelno si go prehvyrlqm prez glavata otnovo
A kato stavam sytrin en moga da mislq ama vse pak ne6tata sa ot roda 'Typ papagal po ranu ne moja li da se razkraqka6 we broiler', 'off 4algata na sysedite-vreme e za stavane', 'dali maika mi mi e napraila kafe predi da izleze', 'aide o6te 10min mn e ranu da se stava'........

pLaMa4eTo
07-29-2005, 10:16
xexei temata e mn gotinka...taka ... zna4i az kato se sabujdam si mislq
:arrow: oleeee po dqvolite kolko mnogo mi se spi o6teee...
:arrow: sega dali ceco si e v staqta(ceco e saseda mi,v koito moje da se kaje 4e sam vlubena :oops:

a kato si lqgam
:arrow: dano utre iznikne ne6tu interesno kato predlojenie za prez denq
:arrow: hm...cecooooo... :oops:

The Goodbye Girl...
07-29-2005, 10:51
Сега, когато сме ваканция, първо си помислям защо не станах по-рано (защото не обичам да ставам късно независимо кога съм легнала) и после отивам в тоалетната (нормално). А преди да заспя много често си мисля за най-различни неща. Така че не заспивам с една и съща мисъл. А понякога и не мисля, когато съм се прибрала към 2-3-4 h и съм пийнала.

AvLee_hah
07-29-2005, 14:04
Като се събуждам си викам "не мога ли и аз веднъж да стана преди обяд,да му се невиди",а когато някой ме буди в 10 часа - "нормалните хора не спят ли по това време" :lol:

Вечер си мисля какво ще правя другия ден или си мечтая за нещо(различно) :P

Swinkenhoffer
07-29-2005, 14:22
като стана си мисля за хубавите работи, които ме очакват края на август и началото на септември. хвърлям навъсен поглед към календара и ми иде да се удавя в мивката.
като си лягам се опитвам да изолирам нахалните комари и се завивам като пашкул, чудейки се дали ще оцелея в това чудовищно време.

KISSKA_
07-29-2005, 15:57
Sutrinta kato se sabudq(nai-4esto 11h)puskam si TVto i zqpam filma po BTV,a ako se sabudq po-kasno se qdosvam,4e sam go iztarvala :evil: A ve4erta kato si lqgam....si mislq kfo sam praila prez denq,spomnqm si,praq si planove za utre iii...taka :D

Traffic
07-29-2005, 21:04
и като ставам, и като си лягам си мисля само за едно момиче от форума. :cry:

vra4ka
07-29-2005, 21:24
големи поспаланковци сте
ъаспивам към 11 и половина 12 с книйката Емил от Льонеберия
Телефона ме събужда в 7 и половин аи хоп малко мотане в леглото и на тенис веднага от 8 и половина
За мислене не ми оства време :wink:

mira_
07-29-2005, 21:27
Сега, през ваканцията сутрин като стана първата ми мисъл да си направя кафе и да пусна компа да си изиграя ходовете в една ролева игра, дето цъкам.
А вечер най-често си мисля какво и щях да правя сега, ако не живеех с наште, ас княкое момче.. с Oyama-та например :oops:

Lindsay
07-30-2005, 08:10
ОФ ТРЯБВА ДА СТАВАМ ЖАЛКО И БЕГАМ В БАНЯТА ДА СИ МИЯ ЗЪБКИТЕ И ЛИЧИЦЕТО :lol: А ВЕЧЕР НЕ МИСЛЯ ЗА НИЩО ЩТОТО УМИРАМ ЗА КАПКА СЪН СЛЕД КАТО СЪМ СЕ РАЗМОТАВАЛА ЦЯЛ ДЕН

DeSiTo0o
07-30-2005, 13:17
Ами като се събудя първото нещо,което правя е да се излежавам около половин-един час в леглото,след тва ставам и отивам да закусвам пред телевизора.
А като си легна вечер си мисля за най-различни неща...за някоя случка,която ми се е случила през деня,за някое момче :oops: ...и некви такива.:)

___Kaka Eli___
07-30-2005, 13:25
лягам и ставам с мисълта за едно..не... няколко копелета,и като заспивам си пожелавам утре да ме блъсне някоя кола,щот вече напрао ми писна от всичко,и всички :D :evil: :D

lady_miss
07-31-2005, 15:34
ами като се събудя...скивам колко е часа,почвам да си прая планове за деня и да се въргалям из леглото с мисълта "уффф как не ми са става" :lol: :lol: :lol:
а като си лягам...в повечето случей си препрочитам смс-ите,почвам да си мисля за някое бойче :lol: също си припомням сичко интересно което е станало през деня...и такива неща общо взето :wink: