PDA

View Full Version : Подуване?



Метълката
07-29-2005, 06:59
На какво може да се дължи странно и огромно подуване в областта на слабините? Като огромна, ама наистина огромна гнойна пъпка беше, дори и някакво бяло връхче имаше, а когато се изстиска, излезе невероятно количесто течност, просто ужасно много.
След което почна да завяхва, но остана раничка и още боли. ??? Какво може да е това???

PY_MACKA
07-29-2005, 07:19
MUTIRAL CIREI ...I IDEQ SI NQMAM

Метълката
07-29-2005, 07:27
Абе и на мен ми мина тва като идея :lol:
Ама не е нормално толко зверски да боли и да достигне гигантски размери. Плюс тва точно преди да се появи правих секс с един...абе развейпрах;)
Затва се чуда ся какво може да е.А презерветаив нямаше :oops:

^FaiNt^F
07-29-2005, 08:16
Ot tova koeto kazva6 moje bi stava duma za nqkakva infekciq predavana po polov pyt...awe neznam spored men ne e nqkva bezobidna pyp4ica 4e da pita6 nas...trqbva da ti kaje nqkoi koito naistina razbira :?

червило
07-29-2005, 08:54
Ot tova koeto kazva6 moje bi stava duma za nqkakva infekciq predavana po polov pyt...awe neznam spored men ne e nqkva bezobidna pyp4ica 4e da pita6 nas...trqbva da ti kaje nqkoi koito naistina razbira :?
...лекар примерно,а?Как никога не се сещате,че когато имате здравен проблем се ходи на лекар,а не се разпитва по форумите?!

Ani_girl
07-29-2005, 09:14
nqmam ni nai malka predstava oba4e hodi na lekar

miloto_girl_4e
07-29-2005, 09:21
ne iskam da te pla6a,ama zvu4i seriozno :?
po dobre otidi na lekar,da vidi6 kvo ti e imalo... :!:

_bad_girl_
07-29-2005, 09:24
Be doktora mu e maikata.moje da ti e lepnal niakoia bolest.Aide hodi pri li4nia lekar za napravlenie i pravo kam ginekologa.

Метълката
07-29-2005, 11:55
Ми ще отида, прави сте.
Просто ми беше интересно дали на някой дето може и да не е правил секс му се е случвало такова нещо, ама явно не.

П.П . ще го кастрирам тая гад!!!! :twisted:

chupacabra:)
07-29-2005, 12:40
и аз преди 1-2 години имах такова чудо и много ме беше страх + гнус .. 1 тон гной изтисках.. ма се оправи от самосебе си ;) :D

ProstoAz
07-29-2005, 15:50
Така както го описваш изглежда като една съвсем обикновенна гнойна пъпка - такива пъпки могат да се появяват както по лицето, така и по други части от тялото! :wink: .
Но може и да е херпес - болезнени, пълни с течност мехурчета, които се появяват около 2 дни след акта без предпазни средства. Понякога обаче тези симптоми липсват. Херпесът не се лекува, но се ползват лекарства, които намаляват риска от активирането му и предодвратяват инфектирането на други. Посещението при лекар е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Може и да са кондиломи - бяла или розова подутина. Може да се изгори, замръзи или отстрани с лазер ЗАДЪЛЖИТЕЛНО от гинеколог или дерматолог!
За това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО посети лекар и в случай, че е едно от последните 2 изброени и момчето, с което си правила секс ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да посети лекар! :wink:

The_Havoc
07-29-2005, 21:21
Слушай ко ти пеи радиото и послушай ^npocTo^a3^f^
Всичко може да е от изброените .

e4o
08-01-2005, 18:56
mislq 4e e bilo pupka :roll: qko zabrala :roll: