PDA

View Full Version : kakvo mislite za bezdomnite ku4eta?!?



miloto_girl_4e
07-29-2005, 11:03
skoro ne sam puskala tema,a i otdavna mislq da pusna
tazi tema .. predi polovin-edna godina bqh
pusnala takava tema i mislq,4e s aBeP4eTo(no ne
sam 100% sigurna,4e be6e to4no tq) mnogo sporehme
na tazi tema .. super mnogo izpisahme :wink:
ta vuprosa mi e kakvo mislite za bezdomnite ku4eta?
ubedena sam,4e 80% ot potrebitelite izob6to ne gi
haresvat po red pri4ini.. pove4eto se strahuvat ot tqh,a nai mi e stranno,4e moje da vi e strah ot
ku4eta :roll: da,vqrno e,4e mnogo incidenti stavat
zaradi bezdomnite ku4eta,mnogo hora bivat hapani
zlobno ottqh,no nqkaksi men gram ne me e strah .. :?
moje bi,za6toto lubovta mi kum ku4etata(a bezdomnite
sa mi slabost) e ogromna i prosto v du6ata mi
ne moje da ima omraza kum tqh ... znam li.. :roll:
oba4e mi e adski gadno da gledam po ulicite
gladni,mrusni ku4eta,koito gledat .. nqkaksi tujno..
xax,6te me pomislite za luda,4e govorq,4e ku4etata
gledat tujno,ama i te IMAT 4UVSTVA :!: :!:
6te kajete kak moje da mi e gadno za bezdomnite
ku4eta,a da ne stradam za bezdomnite hora?
emi lesno :!: :!: da ne sam gi az karala
bezdomntie cigani i bulgari da rajdat po 100 deca,kato nqmat nikakvi pari za hrana i pokriv na
glavata si?! NE :!: Tova sa si go re6ili te,a nali
uj horata sa umni su6testva?!? da be da.. :!: ne sam na tova mnenie ..
a i za6to mislite,4e ima bezdomni ku4eta ?!?
da ne sa padnali ot nebeto .. xaxa,ne :!: Pak 4oveka
ima prust v tazi rabota.. predstavete si kak
nqkoq maika e kupila malko sladko ku4ence za svoeto
dete,no ku4eto porasnalo i ve4e ne bilo tova sladko
kutre,trqbvalo da se grijat za nego,deteto ve4e
ne mu obru6talo vnimanie i go izhvurlili na ulicata..
i taka edno po edno i ve4e ima tolkoz mnogo bezdomni
ku4eta BLAGODARENIE NA HORATA :!:
Az taka govorq,vse edno mrazq horata,ama NE e taka :!:
Prosto mi pisna da se mislim za nai umnite,za nai
nedostijimite i t.n ,ama tova NE e taka :!:
Tova,4e ku4etata sa bezza6titni,ne zna4i,4e trqbva
da se otnasqme zlobno kum tqh :!:
a i za kakvo mislite,4e ku4etata gi e strah ot horata
i hapqt ?? emi normalno e,znaete li ,4e ima
tolkova prosti hora,koito prebivat nqkoe
bezdomno ku4e bez da ima pri4ina i posle e suvsem
logi4no ku4eto da se ozlobi kum horata :!:
imam da pi6a o6te mnogo,ama nikoi ne bi se navil
da pro4ete si4ko,taka4e 6te si ostavq i za posle :wink:
aide vie ste nared :!:
kakvo mislite za bezdomnite ku4eta ??

^I don't give a fuck^
07-29-2005, 11:10
Проблема с кучетата си е голям..но не очаквам скоро да се разреши :? Всъщност на мен не ми пречат чак толкова ако не са някфи злобни. :? Пред съседния блок има едно болно от краста псе..да не ви разправям как съм се катерила по колите като ме напада :? Смърт за такива псета.И на всичкото от горе го защитават :shock: Накрая ме обвиниха,че съм минала пред блока и кучето ме е нападнало..демек сама съм си виновна :shock: Умно,а? Иначе изобщо не ме е страх от кучета.Много пъти са ме нападали но.. :roll:


Prosto mi pisna da se mislim za nai umnite,za nai
nedostijimite i t.n

И все пак човека е най-голямата грешка на природата :mrgreen:


И разбира се,че ние сме си виновни и че са злобни и че ги има :? Но все пак нищо няма да се направи по въпроса.Не и в скоро време :? А дотогава нещата ще стават все по зле...

slim_shady_lady
07-29-2005, 11:21
Mи аз също имам слабост към бездомните кучета....всеки ден ги храня тия пред блока....поне да не останат гладни...и без тва няма кой да ги прибере или да им направи колибки..седят навънка и на дъжд и на сняг....единственото им спасение е да се заврат под колите...които не се заседяват дълго на едно място...на мен ми писна да ги гледам болни...някои куцат...някои даже са без крака...някои с половин крак..половин ухо...направо са трагична гледка...а кво мисля за тва че нападат хора...ми ще ги нападат защото ги е страх...обикновено така става..или ако естествено е пребито..няма как да не се озлоби и да не хапе...
Не мисля че решението е смърт...в случая не кучетата са виновни че са без дом...поне да се заведат в кучкарници...ще имат храна..подслон и защита..а не на голата улица където всеки ги подритва и "тъпче" ! :roll:

miloto_girl-4e поздравления за темата,супер е..и само така..тряа да има справедливост на тоя свят ! http://smilies.sofrayt.com/aiw/good.gif

ProstoAz
07-29-2005, 11:33
Бездомните кучета трябва да се прибират в кучкарници, болните да се убиват, а здравите да се изкъпят, ваксинират и да бъдат хранени поне 1-2 месеца, докато си намерят стопани, ако не си намерят...смърт и за тях. :? Това е проблем на държавата, който трябва да се реши.
Твърдо против съм бездомните кучета. :roll: Болни, мръсни, бълхясали и озлобени само пренасят зарази, хапят хора и т.н.
Е, естествено има и изключения де - Маги, хаха, така се казва едно куче пред блока, за което всички се грижим и е чистичко, добре нахранено, ваксинирано и с каишка против бълхи. :wink:

techCandy
07-29-2005, 11:35
Като видя някое кученце изпадам в някакво умиление,
кучето ми е любимото животно. Разира се, че кучетата са злобни (някои от тях) заради хората. Дали и мене ако ме наритат няма да се озлобя. Винаги когато мога им свалям храна, обичам да си играя с тях. Когато някое кученце ме познае и ми се радва, а след това ме изпраща до спирката :) А като видя куче да пресича ми става лощо направо, тия карат като луди. Като видя някое кученце да пресича винаго го викам за да пресечем заедно....В интерс на истината, не бях виждала София една година, и това което се е променило е че кучатата са намелели. Но просто не искам да знам как, дали само защото почнаха да ги кастрират....или защото са ги убили....

pLaMa4eTo
07-29-2005, 11:39
Бездомните кучета трябва да се прибират в кучкарници, болните да се убиват, а здравите да се изкъпят, ваксинират и да бъдат хранени поне 1-2 месеца, докато си намерят стопани, ако не си намерят...смърт и за тях. :? Това е проблем на държавата, който трябва да се реши.
Твърдо против съм бездомните кучета. :roll: Болни, мръсни, бълхясали и озлобени само пренасят зарази, хапят хора и т.н.


mdaaa saglasna sam napalno :)

rosskata
07-29-2005, 12:08
Бездомните кучета трябва да се прибират в кучкарници, болните да се убиват, а здравите да се изкъпят, ваксинират и да бъдат хранени поне 1-2 месеца, докато си намерят стопани, ако не си намерят...смърт и за тях.

Абсолютно съгласна съм с това. Не знам как не са се сетили умните глави в столицата ни за това.Скоро бх в София... Кучетата там са ИЗРОДСКИ МНОГО!!! :shock: Направо ми се взе акъла- видях едно малко псенце и се запътих към него да му се порадвам, след което от храстите изкочиха още 20!!! Във Варна и други градове, където съм била има бездомни кучета, но въобще не са толкова много.(знаеш ли ,може да са ги направили на кебапчета по крайпътните сергии-то гладд).
Преди няколко години във Варна въобще нямаше кучета- просто ги бяха избили. Според мен това е решението- иначе се мъчат и кучетата, и хората :roll:

Чума._на_токчета
07-29-2005, 12:50
Въпреки,че бездомните животни разнасят зарази,болест и могат да ухапят някой невинен човек,но аз ги съжалявам.Понякога ги подминавам,но друг път пулса ми се усорява и сърцето ми се изпълва с мъка,като се сетя колко много бездомни животни има по света.В съзнанието ми изплува и друго.Бездомни са не само кучета,но има и много хора,които нямат покрив над главата си и жадуват за късче хляб.Единсветоно,кото може да напвави всеки от нас е,когато минава покрай някое бездомно животно да не му се нахвърл да го бие ,а спокоино да го подмине.Никой не ви кара да ги храните или да ги приютявате.Само не ги биите.Моля ви.Така и те няма да са агресивни към вас??

miloto_girl_4e
07-29-2005, 13:02
Бездомните кучета трябва да се прибират в кучкарници, болните да се убиват, а здравите да се изкъпят, ваксинират и да бъдат хранени поне 1-2 месеца, докато си намерят стопани, ако не си намерят...смърт и за тях. :?
:arrow: Dobre de,a ne ti li e nekvo gadno,4e
zdravo,pravo ku4e,koeto ve4e e vaksinirano
trqbva da bude ubito ?? Predstavq6 li si kolko
jivota 6te budat otneti i to na ku4eta,koito
sa si OK i nito sa bolni,nito ni6to :!: :!: A tova,4e bolnite ku4eta trqbva da budat umartvqvani sam suglasna :!: Prosto,za6toto nqma smisal da
se mu4at i nikoi da ne se griji za tqh :? No ne bih
priela ku4e,koeto si e OK da bude ubito :!: :!: :x
Е, естествено има и изключения де - Маги, хаха, така се казва едно куче пред блока, за което всички се грижим и е чистичко, добре нахранено, ваксинирано и с каишка против бълхи. :wink:
:arrow: Eto,qvno ti haresva6 tova ku4e,nali?
Ami kak bi se po4uvstvala,ako to bude ubito
i to po jestok na4in?ZNae6 li,4e ponqkoga ku4etata
v tui nare4enie ku4karnici bivat beseni?Predstavq6
li si kakvo mu4enie e tova?!? :shock: I tova go znam
ot siguren izto4nik,ne sam si go izmislila,daje imah edin friend na kogoto dqdo mu be6e oti6ul v
ku4karnika,za da zi vzeme ku4e(evala,za koeto :!: ) i taman si izbiral ku4e,a v su6toto vreme nablizo beseli nqkakvi bezdomno ku4e,4ovekut 4ul i re6il
da vzeme to4no tova ku4e,koeto v momenta se
pro6tavalo s jivota si !!! Ku4eto e bilo spaseno,ama
predstavq6 li si kakva bolka e izjivqlo? Daje sa
glasnite mu struni sa prekusnati,zaradi vujeto i ne moje da lae :!: (e tova ne e 4ak takav problem de,ama si e bilo bolka za gorkoto ku4e)
Pone kato gi ubivat,neka bude s injekcii :!:

....В интерс на истината, не бях виждала София една година, и това което се е променило е че кучатата са намелели. Но просто не искам да знам как, дали само защото почнаха да ги кастрират....или защото са ги убили....
fire_of_satan,v interes na istinata dooosta
ku4eta ve4e sa kastrirani,no i dooosta ku4eta
sa ubiti po ne4ove6ki jestok na4in :!: :evil: :x

MaD_CaT*
07-29-2005, 13:15
Като видя някое кученце изпадам в някакво умиление,

аз изпадам
в умиление като видя каквото и да е безпомощно същество(стари хора,всякакви животинки)...Адски съм чувствителна и състрадателан...и не мога да разбера с какво някое куче,коте..или каквото и да е живо същество е заслужило да страда...от някой побъркан изруд !!!За такива отвратителни истории съм чувала...и такива ужасни неща съм виждала(свързани с тормоз над животни).че само като се сетя...и ми се реве :cry: Това не са хора...а чудовища..-тези,които се отнасят по подобен начин с животните...Всички живеем на една планета,вървим върху една трева,пием една вода,дишаме един въздух...защо трябва невинните и беззащитни животни...да бъдат убивани :cry: :cry: :cry:
Сега,относно бездомните кучета...еми не съм за това да ги убиват,за кастрация,да..но да ги преспиват..ОФ,нз...по този въпрос,мнението ми не може да бъде категорично,тъй като съм в по-малък град от сф...а има там хора изпатили си от кучета.
Май се отклоних от темата..но все пак...това ми е мнението.. :roll:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-29-2005, 13:23
Бездомните кучета трябва да се прибират в кучкарници, болните да се убиват, а здравите да се изкъпят, ваксинират и да бъдат хранени поне 1-2 месеца, докато си намерят стопани, ако не си намерят...смърт и за тях. :? Това е проблем на държавата, който трябва да се реши.
Твърдо против съм бездомните кучета. :roll: Болни, мръсни, бълхясали и озлобени само пренасят зарази, хапят хора и т.н.
Съгласна. Най-добрата ми приятелка си дава последните пари да храни бездомни кучета и котки. Ама аз не ги обичам. Колко хора пострадаха заради тях? Има и изклщчения. Вярно е. Обаче ако ги оставим да се разхождат по улиците, ще продължават да разнасят само зарази. Трябва да се прибират в кучкарници. Ако излезе от тях нещо, добре, нямам нищо против. Ако ли не, да ги убиват. Все пак не можем да ги оставим ей така, само защото ни е жал да ги убиваме.

rosskata
07-29-2005, 13:26
:arrow: Dobre de,a ne ti li e nekvo gadno,4e
zdravo,pravo ku4e,koeto ve4e e vaksinirano
trqbva da bude ubito ?? Predstavq6 li si kolko
jivota 6te budat otneti i to na ku4eta,koito
sa si OK i nito sa bolni,nito ni6to :!: :!: A tova,4e bolnite ku4eta trqbva da budat umartvqvani sam suglasna :!: Prosto,za6toto nqma smisal da
se mu4at i nikoi da ne se griji za tqh :? No ne bih
priela ku4e,koeto si e OK da bude ubito :!: :!: :x
Мдаааа, нека си живеят здравите кучета, нека си носят болести (щото не е задължително да са болни, за да носят болести), нека си се плющят и размножават, нека да плашат децата и осират пейзажа. Нека се мъчат и водят мизерно съществуване, плащайки за грешките на хората. да бе! Много по- добре е да бъдат убивани- и за хората, и за тях.
Колкото до жестокостите, които описваш, не виждам какво те кара да мислиш, че който подкрепя изтребването на бездомните кучета е някъф садист. Тези гадости стават именно защото проблема не е уреден все още. Аз обожавам кучетата и всякакви други гадинки. ИМенно затова съм за евтаназията им!!!

_bad_girl_
07-29-2005, 13:32
Mnogo e gadno da gi gleda6 taka gladni,mar6avi i otritnati.De da moje6e da se napravi ne6to...ama nai-se nervia,kogato vidia niakoi da gi bie.E takiva hora ne razbiram.adski mnogo im se nervia i mi se iska niakoi na tiah da im tegli edin zdrav boi da vidiat kakvo e :evil:

miloto_girl_4e
07-29-2005, 13:36
:arrow: Dobre de,a ne ti li e nekvo gadno,4e
zdravo,pravo ku4e,koeto ve4e e vaksinirano
trqbva da bude ubito ?? Predstavq6 li si kolko
jivota 6te budat otneti i to na ku4eta,koito
sa si OK i nito sa bolni,nito ni6to :!: :!: A tova,4e bolnite ku4eta trqbva da budat umartvqvani sam suglasna :!: Prosto,za6toto nqma smisal da
se mu4at i nikoi da ne se griji za tqh :? No ne bih
priela ku4e,koeto si e OK da bude ubito :!: :!: :x
Мдаааа, нека си живеят здравите кучета, нека си носят болести (щото не е задължително да са болни, за да носят болести), нека си се плющят и размножават, нека да плашат децата и осират пейзажа. Нека се мъчат и водят мизерно съществуване, плащайки за грешките на хората. да бе! Много по- добре е да бъдат убивани- и за хората, и за тях.
Колкото до жестокостите, които описваш, не виждам какво те кара да мислиш, че който подкрепя изтребването на бездомните кучета е някъф садист. Тези гадости стават именно защото проблема не е уреден все още. Аз обожавам кучетата и всякакви други гадинки. ИМенно затова съм за евтаназията им!!!


Da,no ima mnogo ku4eta puk za koito naprimer
se grijat horata :!: Pred na6ia blok(daje pred
na6ia vhod) ima 5 ku4eta,koito sa kastrirani i obezparaziteni i celia blok se griji za tqh :!: Tova,4e sa bezdomni ku4eta ne zna4i,4e trqbva da
budat ubiti,nali? Vse pak mogat da si jiveqt,
prava si,4e dooosta ku4eta vodqt mizeren na4in
na jivot i moje bi prispivaneto im e za tqhno
dobro,no ... nedai si Boje,ako ti stigne6
do nivoto na horata,koito prosqt,bi prosila
ili bi se samoubila,za da ne se mu4i6 ??
Az moje da sam mazohistka ,no bih izbrala da jiveq :? :roll:

Swinkenhoffer
07-29-2005, 14:12
естествено, че ми е мъчно за тях. но минах онзи период, в който прибирах всяко кученце у нас и ревях с крокодилски сълзи. просто се примирих, че не мога нищо да направя. даже по едно време писах писмо до Софиянски, тъй като видях как се отнасят с тях в онзи дом в Лозенец. това е направо ... нямам думи.
нищо против бездомните кучета, но мисля, че ще е е по-добре да ги приберат и тези, които са неизлечимо болни просто да ги приспят, а не да ги мятат в разни клетки и да ги тормозят по всевъзможни начини.
просто гледам това, което правят в чужбина (Animal Planet rulz!) и това, което става тук.
много обичам кучета и всичките действия, които бяха предприети ме отвращават. да не говорим за изродите по крайните квартали.

TpaKTopucT-xyJluraH
07-29-2005, 14:14
И от тях става хубав салам :idea:

Swinkenhoffer
07-29-2005, 14:18
И от тях става хубав салам :idea:
това е тъпо и гнусно.

всъщност дали наистина не слагате нещо такова в сандвичите си без да подозирате. добре че не ям месо, защото е напълно възможно.

rosskata
07-29-2005, 15:03
nedai si Boje,ako ti stigne6
do nivoto na horata,koito prosqt,bi prosila
ili bi se samoubila,za da ne se mu4i6 ??
Az moje da sam mazohistka ,no bih izbrala da jiveq :? :roll:

Може да обичам животните, но дая ги сравняваш с хората не е ли малко прекалено. Много по- важно е Хората да са живи и здрави, отколкото кучетата. Пък и кучетата не могат да се самоубиват, нали? Може би биха искали. Нопонеже те са ЖИВОТНИ и мисловната им дейност не е много развита, трябва ХОРАТА да решават вместо тях кое е най- добре за всички.

А по въпроса ти- аз бих избрала да живея, но много други- не. Това показва само колко различни са хората(апропо и псетата) . Но не за техния характер и право на избор говорим тук. Единствения начин за решаване на проблема е избиването на кучетата. Така се прави във всички цивилизовани държави. ако хората от блока толкова обичат даденото куче, защо не го приберат у тях???

Swinkenhoffer
07-29-2005, 15:52
^ от хората не може да видиш нищо добро. те крадът, убиват, изнасилват ... ти да си видяла куче да изнасилва?? или пък да убива? предпочитам 49535375 пъти животно пред човек!

aBeP4eTo
07-29-2005, 17:02
Кои каквото иска да си приказва аз съм ПРОТИВ уличните кучета.
Защо ли?
Според мен голяма част от тези кучета са опасни за хората било то заради болести или просто, защото са толкова озлобени, че са способни да изтрепят някой.
Така пред на баба си блока видях с очите си как едно улично куче нападна бременна жена е това е егати ужаса. Не казвам, че трябва да се избият, но поне да има някакви кучкарници и там да ги гледат а тези които имат бяс или са болни от нещо да се убиват. Пък и не гледате ли телевизия колко хора бяха разкъсани от разни улични мастии! Не може така да продължава! Наскоро ме ухапа улично куче по крака и заради това "безобидно" животиче ми биха какви ли инжекции. аиде бе били безобидни да да няма такъв филм!!!

slim_shady_lady
07-29-2005, 17:52
И от тях става хубав салам :idea:
Ми да..то нали на село няма кво друго да се яде...яжте си кучетата тогава!!! СЪДИСТИ!!!

bulgarche
07-29-2005, 18:53
Typo e 4e gi ima, ma ko da naprajm? Ina4e naistina mi e gadno...uvasno se otnasqt s ku4etata w Sofiq...tam det gi pribirat e uvat prosto...nqmam dumi....

A ina4e s udowolstwie bih gi iztrepal si4kite :)

devil4e
07-29-2005, 20:47
miloto_girl-4e,
ще започна с това, че си напълно права. Винаги съм те подкрепяла на тая тема и винаги ще го правя :!: "Човекът е най-умното същество на земята!" :arrow: напълно правилно :!: Но това означава ли, че само то има чувства :?:
Интересен въпрос е "Защо трябва да защитавам един човек повече, отколкото защитавам едно животно?". Нали човекът е умен :!: Тогава да се грижи сам за себе си :!: Аз бих нахранила по-скоро едно животинче, отколкото един човек :!: Защо ли :?: Защото са беззащитни затова :!: Но нека обясня всичко от-до, за да не почнете да ме нападате, че мразя човека :!:
Нека проследим историята на едно куче. То се ражда :arrow: малко, сладко, пухкавко и красивичко. Минава едно момченце (около 6 години) и започва да го гали и да го гушка. Във вкъщи мама се очарова от малкото същество и позволява да го задържат, най-малкото, за да угоди на лигавото зверче (детето си). И така минават месеците, даже годините. Кучето порасва, губи своята привлекателност, но не там е проблема. Семейството вече не симпатизира на кучето - то е станало голямо, а с това са станали по-големи храненията, разходките, а и чара му. Детето вече не го харесва. Даже го мрази. Подритва го, докато минава в коридора. Майката е изнервена. Не стига, че лигавото хлапе е недоволно и ядосано, но и навсякъде косми и кучешка храна. И така се стига до деня, в който кучето бива закарано на една близка поляна (горе-долу 1 километър) и е останало там. Кучето тръгва след колата. Тича с всички сили, за да стигне до стопаните си, от които зависи и към които е привързано. Но изостава. Постепенно тръгва към дома си, не осъзнавайки, че такъв за него просто не съществува. Прекарва няколко дена в лутане - без да яде и без да чувства глад, поради мислене единствено и само за пътя към "дома". След 3 дена усеща чувство за глад. Преследва всичко, което се мърда, но не олавя нищо. Все пак никога не му се е налагало, а и то е просто домашен любимец. "ДОМАШЕН" :arrow: да, но "ЛЮБИМЕЦ" :arrow: твърдо не! На следващия ден една бабичка му хвърля няколко кокала през балкона и то ги изяжда. Така продължава да поддържа живота едва-едва около година. През това време хваща краста, отслабва и даже се чифтосва. До деня, в който едно момче го уцелва в корема с голям камък. Кучето скита пребито 2-3 дена. Ръмжи и хапе наред. Не може да яде. Постепенно една жена го вкарва в кучкарника и там го убиват. А момчето, уцелило го с камък остава същото момче, което го зима в тях и същото което го изгонва...

Няма какво повече да кажа по въпроса. Смятам, че съм отговорила на всички бъдещи критики. Защото наистина имаше такава тема. Само аз, miloto_girl-4e и още няколко хора защитавахме животните. Няма да забравя тази тема, защото благодарение на нея, с miloto_girl-4e сме в добри отношения и до днес...

Traffic
07-29-2005, 20:55
ве да земат да ги изтрепят, та да спрат да хапят невинните хора. неотдавна открих как да накарам кучетата в нашия район да се скрият и да не ме нападат. само си лаят отвътре и се нервират, но не излизат от дупката си... :lol: :lol: :lol: :twisted: има едни запалки, които имат синьо фенерче в тях. като им светна от далече с него и бързо се кашират в дупката, дето живеят и от там лаят, та се късат, но не излизат. :lol: :lol: :lol:

vra4ka
07-29-2005, 21:27
Мразяяяяя гиииии!
Който иска куче да си го гледа куче в тях!
Да не ства като с трениорката ми по тенис!Гнусни гадове!!!

miloto_girl_4e
07-29-2005, 21:45
nedai si Boje,ako ti stigne6
do nivoto na horata,koito prosqt,bi prosila
ili bi se samoubila,za da ne se mu4i6 ??
Az moje da sam mazohistka ,no bih izbrala da jiveq :? :roll:

Може да обичам животните, но дая ги сравняваш с хората не е ли малко прекалено. Много по- важно е Хората да са живи и здрави, отколкото кучетата. Пък и кучетата не могат да се самоубиват, нали? Може би биха искали. Нопонеже те са ЖИВОТНИ и мисловната им дейност не е много развита, трябва ХОРАТА да решават вместо тях кое е най- добре за всички.



Dobre de ot kakav zor da e po vajno nie da sme
jivi i zdravi ?? Nie horata sme eba si egoistite :!: Samo za sebe si mislim,kak da ni e dobre,kak
nqkoi da ne ni pre4i i t.n,a koi misli za drugite? - NIkoi :!: :!: Daite da ubiem sa ku4etata,za6toto
ni pre4at .. xax,emi mnogo hitro be :!: Daite
da mislim samo za sebe si,da ne ni ebe za drug(bilo
to 4ovek ili nqkakvo jivotno :!: )
Horata trqbvalo da re6avat koe e nai dobre za vsi4ki
ili koe e nai dobre za horata,a??? OPredeleno
e vtoroto :!: :!: :x
ina4e devil4e q podkrepqm napulno :!: :wink:

DeSiTo0o
07-30-2005, 13:24
Лично на мен бездомните кучета не ми пречат,стига да не са някакви злобни.Но все пак за по-сигурно като видя някое бездомно куче гледам да не сам много близо до него. :)Става ми жал за някои от тях...като видя например малко бездомно кученце...направо сърцето ми се свива. :cry:

DYNACORD
07-30-2005, 20:40
A ina4e s udowolstwie bih gi iztrepal si4kite :)
и аз и аз
:!: :!:

Sportexz
07-30-2005, 20:52
kakvo mislite za bezdomnite ku4eta?!?
Ами не са лоши...ама вчера попаднах на едно много жилаво и ми развали яхнийката :cry: [/quote]

chupacabra:)
07-30-2005, 20:55
^ от хората не може да видиш нищо добро. те крадът, убиват, изнасилват ... ти да си видяла куче да изнасилва?? или пък да убива? предпочитам 49535375 пъти животно пред човек!

и аз предпочитам 4949248934924382492 пъти животно пред човек
щото хората са алчни, злобни .. ако едно животно е озлобено то ще е заради ХОРАТА.
макар животните да не са толкова развити колкото хората пак ще са НАД тях

miloto_girl_4e
07-30-2005, 21:03
^ от хората не може да видиш нищо добро. те крадът, убиват, изнасилват ... ти да си видяла куче да изнасилва?? или пък да убива? предпочитам 49535375 пъти животно пред човек!

и аз предпочитам 4949248934924382492 пъти животно пред човек
щото хората са алчни, злобни .. ако едно животно е озлобено то ще е заради ХОРАТА.
макар животните да не са толкова развити колкото хората пак ще са НАД тях

xaxa,naistina e taka :!: Kvoto i da si govorim li4no
spored men jivotnite sa po umni .. moje
da nqmat takava razvita mislovna deinost kato
horata(makar4e mislovnata deinost na horata e razvita samo v nqkoi opredeleni oblasti - pari,sex,kak uspe6no da preebe6 drugia i t.n),no
nito sa nekvo zlobni,te stavat vposledstvie takiva :!: Moje nie horata uj da sme umni,ama opredeleno NE znaem kak da izpolzvame mozuka si :!: :roll: Jalko,no fakt :!: :?

Axel_f
07-30-2005, 21:19
и аз предпочитам 4949248934924382492 пъти животно пред човек
щото хората са алчни, злобни .. ако едно животно е озлобено то ще е заради ХОРАТА.
макар животните да не са толкова развити колкото хората пак ще са НАД тях

А замсляла ли си се защо хората са алчни и злобни?!Кучетата са злобни можеби заради хората,а хората ЗАЩО СА ЗЛОБНИ?!Нима ние сме виновни,че живеем в свят,където трябва да сме силни,за да оцелеем?!Човек се ражда без капка злоба в себе си,без нито частичка алчност,без абсолютно нищо лошо в себе си!Но в този проклет живот,освен миличките кучета,за които половината форум е приплакал,има още хиляди неща,които са хиляди пъти по-важни от животните!!!
И какво ти казваш,че предпочиташ кучетата пред хората?Аз ще те попитам нещо-вървиш си по улицата и виждаш малко дете-болно,гладно,мръсно и опърпано.Но на крачка от него кученце-мъничко,пухкаво,безащитно, ладно и каквото още се сетиш.Ако трябва до избираш между двете същества-ДА РАЗБИРАМЕ ЛИ,ЧЕ БИ ПРЕДПОЧЕЛА ПОМИАРЧЕТО?!?!?!?!?!Ние сме хора,по дяволите!Бог не случайно ни е дал разсъдък-ние сме 99999999999999999999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999999999999999999999999999 пъти по-добре от кучетата!Защото освен мозъка(който впрочем не съм сигурна,че всички умеем да използваме) ние имаме още две неща-най-важните на този свят душата и чувствата А кучетата-те са просто създания!Те са тук,за да ни помагат,за да улеснят нашето съществуване!

ПП Е стана доста дълго и широко,но мисля,че не казах мнението си по главния въпрос-Кучетата трябва да бъдат контролирони.Особено бездомните.Но тъй като това е работа на правителството,а то, както всички знаем, на практика не върши нищо полезно....

Swinkenhoffer
07-30-2005, 21:27
абе, айде направо чрез химическо оръжие да затрием човешката раса. майката природа би ни била благодарна. заради кой са озоновите дупки, кой изсича горите, кой замърсява ... бездомните кучета и зайците (??), нали!?
след като НИЕ сме виновни за всичко, което става :arrow: ние ще си носим последствията. даже ни е малко :!: някои ще са напълно прави да ме обвинят в ненавист към човешката раса. и ще бъдат прави. презирам хората. както каза miloto_girl4-e "жалко, но факт".
edit: axel_f аз бих предпочела кучето пред малкото детенце. вече обясних защо. просто хората са ми причинили достатъчно зло, докато не съм видяла нищо лошо от животно. и не обичам деца. е, веднъж един ДОМАШЕН (!!!) ротвайлер ме сръфа под задника, но какво пък ..

Axel_f
07-30-2005, 21:42
е, веднъж един ДОМАШЕН (!!!) ротвайлер ме сръфа под задника, но какво пък ..

Знаеш ли какво,аз всъщност обичам животните-имам си тамън 4 в къщи.Но повече обичам хората.Е естествено не такива като теб-нищо лично,просто съдя по мненията ти.

ПП. Междудругото аз имам ротвайлер.Да ти кажа честно много ще се накефя някой ден Майки (така се казва) да ти сръфа задника. :twisted: Той много обича да го насъсквам срещу хора,които не са ми симпатични. :twisted: Но по принцип не е лошо куче-защото имам в къщи и 3 котки и нито една от тях не е пострадала (още)

chupacabra:)
07-30-2005, 22:06
и аз предпочитам 4949248934924382492 пъти животно пред човек
щото хората са алчни, злобни .. ако едно животно е озлобено то ще е заради ХОРАТА.
макар животните да не са толкова развити колкото хората пак ще са НАД тях

А замсляла ли си се защо хората са алчни и злобни?!Кучетата са злобни заради хората,а хората ЗАЩО СА ЗЛОБНИ?!Нима ние сме виновни,че живеем в свят,където трябва да сме силни,за да оцелеем?!Човек се ражда без капка злоба в себе си,без нито частичка алчност,без абсолютно нищо лошо в себе си!Но в този проклет живот,освен миличките кучета,за които половината форум е приплакал,има още хиляди неща,които са хиляди пъти по-важни от животните!!!
И какво ти казваш,че предпочиташ кучетата пред хората?Аз ще те попитам нещо-вървиш си по улицата и виждаш малко дете-болно,гладно,мръсно и опърпано.Но на крачка от него кученце-мъничко,пухкаво,безащитно, ладно и каквото още се сетиш.Ако трябва до избираш между двете същества-ДА РАЗБИРАМЕ ЛИ,ЧЕ БИ ПРЕДПОЧЕЛА ПОМИАРЧЕТО?!?!?!?!?!Ние сме хора,по дяволите!Бог не случайно ни е дал разсъдък-ние сме 99999999999999999999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999999999999999999999999999 пъти по-добре от кучетата!Защото освен мозъка(който впрочем не съм сигурна,че всички умеем да използваме) ние имаме още две неща-най-важните на този свят душата и чувствата А кучетата-те са просто създания!Те са тук,за да ни помагат,за да улеснят нашето съществуване!

ПП Е стана доста дълго и широко,но мисля,че не казах мнението си по главния въпрос-Кучетата трябва да бъдат контролирони.Особено бездомните.Но тъй като това е работа на правителството,а то, както всички знаем, на практика не върши нищо полезно....
ОООООООООо аре да вземеш да се успокоиш малко, а?!?!?! кво ми натрапваш мнението си ли, или се опитваш да ме убедиш ф некфи измислени теории...!!! не знам.....
ХОРАТА са си виновни САМИ за своите грешки - на тях им е даден РАЗУМ за да застанат срещу тая алчност и злоба, нали така?
както каза порчето, КОЙ е виновен за някакви аномалии на земята? животните ли? - не ХОРАТА.
КОЙ е виновен, че се изоставят деца? животните ли ? - не ХОРАТА (и някои между тях са големи егоисти и мислят само за собственото си оцеляване).
КОЙ е виновен за осраните горички, нефтените рекички и умрелите птички? животните ли? - не ХОРАТА.
и както ти каза за съжаление 15% от хората на тая земя умеят да си използват мозъка по предназначение. всеки гледа да уреди себе си (дори и това да включва да прецака някой друг)
що за простотия е това, че животните нямат чувства и душа (това беше особено ТЪПО изказване) !?
и с какво кучетата улесняват съществуването ти? може би защото са просто за красота,а ? ей така да ти оцветяват тъпото ти безсмислено сиво ежедневие.. дай да ги подритваме, че сме по-ВИСШИ от тях... що за задръстено хитлерско мислене е това?!
и да, бих предпочела помиарчето, защото е сигурно, че никога то няма да застане срещу мен, винаги ще ме защитава, никога няма да причини на никого зло..

LP_girl_14
07-30-2005, 22:30
За бездомните кучета...ще е по-добре ако поне здравите кучета се прибират в некви кучкарници.Ще е хубаво да се ваксинирват,да не се оставят така да си се скитат,защото от една страна няма кой да се грижи за тях,от друга -пренасят по-лесно болести,има и някои наистина злобни,които са опасни за хората със своята нападателност и агресивност.Определено трябва да не се подминава проблема със кучетата.

miloto_girl_4e
07-30-2005, 22:41
А замсляла ли си се защо хората са алчни и злобни?!Кучетата са злобни заради хората,а хората ЗАЩО СА ЗЛОБНИ?!Нима ние сме виновни,че живеем в свят,където трябва да сме силни,за да оцелеем?!
:arrow: Emi ot kude da znam za6to horata sa al4ni i zlobni? :shock: Da ne sam im az vinovna ili
jivotnite?? :shock: Al4ni i zlobni sa,za6toto
jivotut e tejuk i mnogo truden,samia jivot
gi pravi zlobni
:!: :!: И какво ти казваш,че предпочиташ кучетата пред хората?Аз ще те попитам нещо-вървиш си по улицата и виждаш малко дете-болно,гладно,мръсно и опърпано.Но на крачка от него кученце-мъничко,пухкаво,безащитно, ладно и каквото още се сетиш.Ако трябва до избираш между двете същества-ДА РАЗБИРАМЕ ЛИ,ЧЕ БИ ПРЕДПОЧЕЛА ПОМИАРЧЕТО?!?!?!?!?!
:arrow: Da si priznaq az bih predpo4ela ku4eto :!: Za6to li? Emi nali uj tvurdi6,4e horata sa po umni
ot ku4etata? Emi togava za6to rajdat bezbroi potomci kato jivotnite? Rajdat bez da mislqt :!: :x Nali
uj imame akul,emi togava za kvo rajdat deca,kato
nqma s kakvo da gi otgledat?! :x Deteto ne e vinovno,4e roditelite sa mu adski tupi i sa go suzdali,no pred gladno dete i gladno ku4e,kolkoto
i jestoko da zvu4i na 80% ot forumcite bih predpo4ela
ku4eto :!: 6tom horata bili tolkoz umni su6testva,kakto razpravq6,zna4i imat dostata4no akul
da se opravqt v jivota :!: :x A i da si priznaq naprimer kato vidq nqkoq kola da butne 4ovek i nqkoq
kola da butne ku4e mi stava jal ,kogato butnat ku4eto :!: Za6to li? Emi,za6toto na 4oveka 6te se pomogne,a ku4eto 6te se ostavi da umre v ujasni muki :!: :x
А кучетата-те са просто създания!Те са тук,за да ни помагат,за да улеснят нашето съществуване!
:arrow: Zna4i ku4etata sa tuk,za da ni ulesnqvat,
a nie kakvo pravim s tqh za blagodarnost? - prenebregvame gi,ubivame gi po jestok na4in,
mu4im gi :!: :!: Da vi imam blagodarnostta :!: Te
ni pomagat,a nie ne se interesuva ot tqh :!: Emi bravo be :!: :evil:

rosskata
07-30-2005, 23:22
Dobre de ot kakav zor da e po vajno nie da sme
jivi i zdravi ?? Nie horata sme e** si egoistite :!: Samo za sebe si mislim,kak da ni e dobre,kak
nqkoi da ne ni pre4i i t.n,a koi misli za drugite? - NIkoi :!: :!: Daite da ubiem sa ku4etata,za6toto
ni pre4at .. xax,emi mnogo hitro be :!: Daite
da mislim samo za sebe si,da ne ni ebe za drug(bilo
to 4ovek ili nqkakvo jivotno :!: )
Horata trqbvalo da re6avat koe e nai dobre za vsi4ki
ili koe e nai dobre za horata,a??? OPredeleno
e vtoroto :!: :!: :x
ina4e devil4e q podkrepqm napulno :!: :wink:

чакайте бе хора,ще се избиете начи. Аз ОБОЖАВАМ всякакви гадинки и животинки. Имам котка, обичам и кучетата. И аз съм хранила псетата пред блока, носила съм кученца бездомни на село и така нататък. Проблема на защитниците на кучетата е, че не мислят трезво. Имам няколко въпроса към тях:

:arrow: Как смятат, че е решен този проблем във всички развити европейски държави?
:arrow: Как предлагат да се реши (съобразено с условията, в които живеем
:arrow: И, ако смятат, че хората са толкова лоши, що не се усамотят в някоя гора с любимите си кучета...

Не го удряйте толкова на чувства- проблеми не се разрешават с емоции.. А пък тва "дайте да мислим само за себе си, за никой друг човек или животно"- ПОмислете си, на когo си струва да се помогне повече - на куче или дете и тогава го удряйте на чувства... Това дете , на което Няма да помогнете заради едно куче , можеше и да сте вие.

п.с Мило гърлче, и моя шеф не решава кое е най- добре за мен , а за него- така е устроен света... Със същия успех можеш да се обявиш за спирането на жестокостите на лъвовете спрямо антилопите... На никой не му е приятно, но силния печели. Днес света е на хората и най- важното за тях е тяхното благополучие. Това, което ни отличава от зверовете, е че всъщност ни пука за другите- единствен човекът мисли за друго освен за спасяването на задника си. Така че да казваш колко зли са хората е необмислено. Ако кучетата имаха възможност и не бяха опитомявани от хилядолетия( в резултат на което ги е страх от хората), с удоволствие биха си ни хапнали за закуска. И въобще никой нямаше дори да се трогне малко.

chupacabra:)
07-31-2005, 10:17
чакайте бе хора,ще се избиете начи. Аз ОБОЖАВАМ всякакви гадинки и животинки. Имам котка, обичам и кучетата. И аз съм хранила псетата пред блока, носила съм кученца бездомни на село и така нататък. Проблема на защитниците на кучетата е, че не мислят трезво. Имам няколко въпроса към тях:

:arrow: Как смятат, че е решен този проблем във всички развити европейски държави?
:arrow: Как предлагат да се реши (съобразено с условията, в които живеем
:arrow: И, ако смятат, че хората са толкова лоши, що не се усамотят в някоя гора с любимите си кучета...

Не го удряйте толкова на чувства- проблеми не се разрешават с емоции.. А пък тва "дайте да мислим само за себе си, за никой друг човек или животно"- ПОмислете си, на когo си струва да се помогне повече - на куче или дете и тогава го удряйте на чувства... Това дете , на което Няма да помогнете заради едно куче , можеше и да сте вие.


хм, тва май беше най-нормалното мнение което прочетох тук досега..
и сега ще ти отговоря на въпросите ..
като заначало трябва да има някакви приюти за бездомни животни.. бях един път в един кучкарник, и буквално щях да припадна - бяха наблъскани солидно количество псета в клетка - кои живи, кои умрели.. квичащи.. ебаси отношението..след като 1 човек може да се отнесе така с животно, така ще се отнесе и към дете (според него по-низши същества).
но не - никой няма да си отпусне от любимите си скъпоценни ПАРИЧКИ за да помогне за осъществяването на някоя добра кауза :wink:
и сега някой умен човек ще се обади - "ами защо да няма приюти и за бездомни хора?"
-нали досега говорехме че хората са МНОООООГО по-умни от животните - значи те могат сами да се грижат за себе си!
на другия въпрос :arrow: ако смятат, че хората са толкова лоши, що не се усамотят в някоя гора с любимите си кучета...
.. ами бих отишла в някоя гора, стига да не бяха изсечени половината гори, за да се построи някоя 7-етажна къща за някое смешно новобогаташче..

на всяко беззащитно нещо си струва да се помогне, било то животно или дете. обаче ние ХОРАТА сме егоисти. 97% от хората биха предпочели да не помогнат на никой - ще си седят тихо и кротко отстрани и ще чакат някой друг да направи нещо - само за да не се натоварят с някоя друга грижа, да не
отпуснат някоя друга стотинка от кесийката с парици...пак стигнахме до извода че всеки гледа собствения си гъз..
това че и животните избиват едно друго - така е, природа, Бог така е устроил и искаме или не - това не може да се промени. но ние, като по-умни същества не би трябвало да се държим по тоя начин, както помежду си, така и към въпросните животини.
на тоя свят сме наблъскани всички заедно и трябва да свикваме че сме равни

rosskata
07-31-2005, 10:28
Съгласна съм, но ти не отговори на най- важния въпрос:

Как смятат, че е решен този проблем във всички развити европейски държави?

Затова аз ще му отговоря: прибират се в кучкарници, хранят се, живеят добре...5-6 дни, щото ако не си намерят стопанин дотогава, ги убиват. така се прави в държави, където Няма бездомни кучета, но има природозащитни организации. Хората там са разбрали кое е най- добре, разберете и вие.

chupacabra:)
07-31-2005, 10:35
Съгласна съм, но ти не отговори на най- важния въпрос:

Как смятат, че е решен този проблем във всички развити европейски държави?

Затова аз ще му отговоря: прибират се в кучкарници, хранят се, живеят добре...5-6 дни, щото ако не си намерят стопанин дотогава, ги убиват. така се прави в държави, където Няма бездомни кучета, но има природозащитни организации. Хората там са разбрали кое е най- добре, разберете и вие.
да, защото е ТЪРДЕ СКЪПО на тая държава да се издържа едно животно... (усещаш ли как пак стигаме до гнусните пари?)..
и колкото и да ми е мъчно за животните, може би това е най-добрия и рационален начин и за хората и за кучетата.. защото няма смисъл така да се мъчат на улицата... аз не съм против тоя метод...
:roll:

rosskata
07-31-2005, 10:41
да, защото е ТЪРДЕ СКЪПО на тая държава да се издържа едно животно... (усещаш ли как пак стигаме до гнусните пари?)..

Ти май не ме разбра... Как мислиш правят в Сащ?? И там ли нямат пари?? В най- богатата държава? Не мисля. Просто така е най- добре.

chupacabra:)
07-31-2005, 10:43
Просто така е най- добре.[/b][/color]
можеш ако искаш да дочетеш какво съм написала в по-горното си мнение

rosskata
07-31-2005, 10:52
Просто така е най- добре.[/b][/color]
можеш ако искаш да дочетеш какво съм написала в по-горното си мнение

Прочетох естествено, просто исках да подчертая, че въпроса не опира до парите. Радвам се, че стигнахме до съгласие . :)

LunaTriCk
07-31-2005, 10:55
Да ги прибират някъде да не са на улицата и да ги правят на каквото искат. Ако искат и на салами Санчо. Омръзна ми да обикалям половината квартал за да си хвърля боклука чаааак на другия кош, само защото 5-6 псета са решили, че двата коша с боклук до нас са тяхна територия и ме лаят като доближа. Щом са на улицата следователно не са на никой, на никой не му трябват и на никой няма да му липсват. Е, може би някой баба на която сериала е свършил и й едоскучало. решила да нахрани горкия Рекс с остатъците от вчерашната мандажа. Но, всички знаем, че Дързост и Красота няма край !

Axel_f
07-31-2005, 12:12
chupacabra:),аз просто защитих стоновището си!А всъщност ти си тази,която приема супер навътре нещата!И още веднъж казвам-
Нямам нищо против животните-дори ги обичам! Но не мога да разбера такива като теб-озлобени към всичко и всички!Защо си мислиш,че само ти обичаш кучетата?!И аз ги обичам,но съм реалистка и много добре осъзнавам,че само със спорове и обидни нападки нищо няма да се постигне!Аз така и неможах да разбера какво предлагаш ти по въпроса!Как предлагаш да го решим?Не одабряваш приютите,категорично се противопоставяш на избиването на помиярчетата...ще кажеш,че и кастрирането е жестоко?Просто уличните кучета са опасни!Пренасят зарази,паразити,агресивни са...и Бог знае още какво...!Или на теб можеби ти изнася това да е така-защото ще има кого да обвиняваш за "нещастието им".Пък и нали мразиш хората-а кучетата са опасни за тях....Много ми е интересно,ако някой ден те нападне глудница помияри и те разкъса на парчета,дали още ще ги обичаш така страстно :evil:

ПП А да и един съвет от мен.Сигурно ще ти е много кеф да станеш камикадзе-хем ще убиеш много "изроди от племето хора",хем после цяла вечност ще се пържиш в Ада.Ама твята кауза ще е: САМОЖЕРТВА В ИМЕТО НА КУЧЕТАТА :twisted:

chupacabra:)
07-31-2005, 12:17
chupacabra:),аз просто защитих стоновището си!А всъщност ти си тази,която приема супер навътре нещата!И още веднъж казвам-
Нямам нищо против животните-дори ги обичам! Но не мога да разбера такива като теб-озлобени към всичко и всички!Защо си мислиш,че само ти обичаш кучетата?!И аз ги обичам,но съм реалистка и много добре осъзнавам,че само със спорове и обидни нападки нищо няма да се постигне!Аз така и неможах да разбера какво предлагаш ти по въпроса!Как предлагаш да го решим?Не одабряваш приютите,категорично се противопоставяш на избиването на помиярчетата...ще кажеш,че и кастрирането е жестоко?Просто уличните кучета са опасни!Пренасят зарази,паразити,агресивни са...и Бог знае още какво...!Или на теб можеби ти изнася това да е така-защото ще има кого да обвиняваш за "нещастието им".Пък и нали мразиш хората-а кучетата са опасни за тях....Много ми е интересно,ако някой ден те нападне глудница помияри и те разкъса на парчета,дали още ще ги обичаш така страстно :evil:

ПП А да и един съвет от мен.Сигурно ще ти е много кеф да станеш камикадзе-хем ще убиеш много "изроди от племето хора",хем после цяла вечност ще се пържиш в Ада.Ама твята кауза ще е: САМОЖЕРТВА В ИМЕТО НА КУЧЕТАТА :twisted:

аз ли съм озлобена??? я пак си прочети последните 3 мнения в тая тема :lol:
и преди да бълваш поредната порция простотии си направи труда да прочетеш диалога (ако може да се нарече) между мен и роската...

vra4ka
07-31-2005, 12:20
Роската го каза!
chupacabra:) замисли се българските деца сираци,нероразвити и тн в каква МИЗЕРИЯ живееят!
А повечето хора са способни да помогнат на куче,но не и на човек!
Разберете хората са си хора,ако ние не се подкрепяме
Животните няма да ни помогнат никога,само може да има още случаи от типа на осверипели кучета нападат човек и го разкъсват :wink:
Който иска куче да си го гледа в тях и да носи отговорността за него,а не да се радва на бездомните кучета :!:
Има си решение на проблемите с кучетата,но в обществото съществуват индивиди,които когато дойдат хорра от приятите на приберат ОПАСНИ кучета се хвълят пред колата и не дават да ги вземат!
:roll: :roll: :roll:
И после няколко деца са изпохапаи жестоко от същото куче,като едно от децата остава с непоправима травма!!!!
Замислете се!!! :!: :!: :!:

chupacabra:)
07-31-2005, 12:24
няма смисъл повече да спорим - до единство няма да се стигне :lol:

Axel_f
07-31-2005, 12:28
chupacabra:) замисли се българските деца сираци,нероразвити и тн в каква МИЗЕРИЯ живееят!
А повечето хора са способни да помогнат на куче,но не и на човек!


chupacabra:) мрази хората,не разбираш ли?Тя предпочита да страдат децата,отколкото кучетата!Нали хората имат мозък :arrow: те не заслужават съжаление и помощ,нищо,че едно 2 годишно детенце,няма нито акъл,нито възможност да си помоге....

ПП Съгласна съм напълно с Роската,но за теб, chupacabra:),...просто нямам думи....безнадежден случай си :roll: Не че много ме интересува де!Всеки да си троши главата както си иска :wink:
Аз няма да пиша повече,то се е видяло,че темата само ще озлоби всички форумци едни към други! :roll:

chupacabra:)
07-31-2005, 12:31
chupacabra:) замисли се българските деца сираци,нероразвити и тн в каква МИЗЕРИЯ живееят!
А повечето хора са способни да помогнат на куче,но не и на човек!


chupacabra:) мрази хората,не разбираш ли?Тя предпочита да страдат децата,отколкото кучетата!Нали хората имат мозък :arrow: те не заслужават съжаление и помощ,нищо,че едно 2 годишно детенце,няма нито акъл,нито възможност да си помоге....

ПП Съгласна съм напълно с Роската,но за теб, chupacabra:),...просто нямам думи....безнадежден случай си :roll: Не че много ме интересува де!Всеки да си троши главата както си иска :wink:

сега пък защо реши, че мразя хората!? ако не забелязваш и аз съм човек. а и още нещо 'мразя' е много силна дума..
имаш нужда от лекарска помощ мила.. поне някфи успокоителни да ти дадат, че тука заради единия ми коментар вече в нервни кризи изпадаме :lol:

п.с. ако трябва да избирам между възможно най-тъпото и уродливо псе и теб, ще предпочета него, това е сигурно :lol:

KGW
07-31-2005, 12:34
Стрелба с малокалибрено чифте му е майката хора !
РА ТА ТА ТА ТА ТА ТА ТА !

Axel_f
07-31-2005, 12:47
имаш нужда от лекарска помощ мила.. поне някфи успокоителни да ти дадат, че тука заради единия ми коментар вече в нервни кризи изпадаме :lol:

п.с. ако трябва да избирам между възможно най-тъпото и уродливо псе и теб, ще предпочета него, това е сигурно :lol: [/b]

Хахахахахаах :lol: :lol: :lol: :lol:
То ти май имаш нужда от психятър,за да те научи каква е разликата между хората и животните и каква е разликата между виртуалния и реалния свят. :wink:

ПП Спокойно,и аз бих избрала псето пред теб. :wink:

miloto_girl_4e
07-31-2005, 12:48
А повечето хора са способни да помогнат на куче,но не и на човек!
:arrow: emi da,za6to ne? Problem?? 6tom tvurdite,4e
horata bili umni,emi neka sami se opravqt be :!: 6tom rajdat deca bez da mislqt,nqma posle az da se
grija za decata im :!: 6tom sa umni neka mislqt,predi
da napravqt ne6to :!: Spored vas ku4etata sa tupi
i bez4uvstveni su6testva i poneje te nqmat akul,za
da ne rajdat malki ku4enca,koito vposledstvie 6te stradat az predpo4itam da pomogna na edno malko ku4ence :!:
Разберете хората са си хора,ако ние не се подкрепяме
Животните няма да ни помогнат никога,само може да има още случаи от типа на осверипели кучета нападат човек и го разкъсват :wink:
:arrow: A kato pomogna na nqkoi 4ovek izpadnal
v beda posle nqma li da ima slu4ai na iznasilvania,
krajbi,poboi6ta??? + tova na tozi svqt ne vsi4ki
ku4eta sa zlobni be :!: Tova,4e ima nqkoi ku4eta,koito blagodarenia na horata sa se ozlobili ne znA4I,4e vsi4ki ku4eta sa takiva :!: :x Който иска куче да си го гледа в тях и да носи отговорността за него,а не да се радва на бездомните кучета :!:
:arrow: Gledam si ku4e u nas i nosq otgovornost za nego,no v su6toto vreme i se radvam na bezdomnite ku4eta :!: :!:


Axel_f,a kakvo 6te kaje6 za ne6tata,koito kazah po povod edinia ti post??Za6to ni6to ne mi otgovori ili
prosto nqma kak da obori6,tovA,KOeto sam kazala? :roll:

chupacabra:)
07-31-2005, 12:50
А повечето хора са способни да помогнат на куче,но не и на човек!
:arrow: emi da,za6to ne? Problem?? 6tom tvurdite,4e
horata bili umni,emi neka sami se opravqt be :!: 6tom rajdat deca bez da mislqt,nqma posle az da se
grija za decata im :!: 6tom sa umni neka mislqt,predi
da napravqt ne6to :!: Spored vas ku4etata sa tupi
i bez4uvstveni su6testva i poneje te nqmat akul,za
da ne rajdat malki ku4enca,koito vposledstvie 6te stradat az predpo4itam da pomogna na edno malko ku4ence :!:
Разберете хората са си хора,ако ние не се подкрепяме
Животните няма да ни помогнат никога,само може да има още случаи от типа на осверипели кучета нападат човек и го разкъсват :wink:
:arrow: A kato pomogna na nqkoi 4ovek izpadnal
v beda posle nqma li da ima slu4ai na iznasilvania,
krajbi,poboi6ta??? + tova na tozi svqt ne vsi4ki
ku4eta sa zlobni be :!: Tova,4e ima nqkoi ku4eta,koito blagodarenia na horata sa se ozlobili ne znA4I,4e vsi4ki ku4eta sa takiva :!: :x Който иска куче да си го гледа в тях и да носи отговорността за него,а не да се радва на бездомните кучета :!:
:arrow: Gledam si ku4e u nas i nosq otgovornost za nego,no v su6toto vreme i se radvam na bezdomnite ku4eta :!: :!:


Axel_f,a kakvo 6te kaje6 za ne6tata,koito kazah po povod edinia ti post??Za6to ni6to ne mi otgovori ili
prosto nqma kak da obori6,tovA,KOeto sam kazala? :roll:
няма смисъл да спориш с това

Axel_f
07-31-2005, 13:05
miloto_girl-4e, няма смисъл да седна пак да ти обяснявам при положение,че ти си държиш на своето и не приемаш мнение,различно от твоето!Тъй че колкото повече пиша,толкова повече ти ще ми отговаряш и така до безкрайност.

ПП Само нещо искам да кажа,относно озлобяването при кучетата.Ако искате да знаете,когато кучетата са злобни и се нахвърлят вкупом -то те са разгонени.И искат да се дакажат като лидери и като най-силните пред женските!Те не са озлобени срещу хората,а просто такава им е прирадата.Защото кучетата,ако не знаете,са потомци на вълците.Плюс това,когато едно куче е бито и малтретирано-то не става злобно,а страхливо!Защото разбира,че не може да контролира положението и се подчинява на по-силния.Закон на природата!

07-31-2005, 13:11
Да ги прибират някъде да не са на улицата и да ги правят на каквото искат. Ако искат и на салами Санчо. Омръзна ми да обикалям половината квартал за да си хвърля боклука чаааак на другия кош, само защото 5-6 псета са решили, че двата коша с боклук до нас са тяхна територия и ме лаят като доближа. Щом са на улицата следователно не са на никой, на никой не му трябват и на никой няма да му липсват. Е, може би някой баба на която сериала е свършил и й едоскучало. решила да нахрани горкия Рекс с остатъците от вчерашната мандажа. Но, всички знаем, че Дързост и Красота няма край !
Аха,да!Мноого остроумно изказване,но явно не си прочел,че в 90% от постовете по темата се казва-ХОРАТА СА ВИНОВНИ,ЧЕ КУЧЕТАТА СА ТАКА ОЗЛОБЕНИ-и напълно вярно.Преди да отидеш да си хвърлиш боклука в кварталния казан,някой гамен е минал и изритал брутално просто ей така за кеф едно от тези кучета.И естествено,че псето ще реагира така,когато се приближе ЧОВЕК-защитна реакция,инстинкт за самосъхранение ако щеш!Само защото някой си там никакъв се е почувствал велик като е наранил безпричинно кучето.Всички знаем приказката-Кучето е най-добрия приятел на човек!Никое куче няма да тръгне да напада човек,без да е станало жертва на глупавите му действия спрямао него!И какво значе да правят с тях каквото щат?!Ти явно не знаеш на какво ежедневно са подлагани те или явно просто наистина не ти пука... А колкото до тая госпожичка Axel_f малко се осъзнай!Слез от облаците и си свали розовите очилца-по-безмилостно,жестоко и егоистично съзание от човек Н Я М А!

vra4ka
07-31-2005, 13:19
Да ги прибират някъде да не са на улицата и да ги правят на каквото искат. Ако искат и на салами Санчо. Омръзна ми да обикалям половината квартал за да си хвърля боклука чаааак на другия кош, само защото 5-6 псета са решили, че двата коша с боклук до нас са тяхна територия и ме лаят като доближа. Щом са на улицата следователно не са на никой, на никой не му трябват и на никой няма да му липсват. Е, може би някой баба на която сериала е свършил и й едоскучало. решила да нахрани горкия Рекс с остатъците от вчерашната мандажа. Но, всички знаем, че Дързост и Красота няма край !
Аха,да!Мноого остроумно изказване,но явно не си прочел,че в 90% от постовете по темата се казва-ХОРАТА СА ВИНОВНИ,ЧЕ КУЧЕТАТА СА ТАКА ОЗЛОБЕНИ-и напълно вярно.Преди да отидеш да си хвърлиш боклука в кварталния казан,някой гамен е минал и изритал брутално просто ей така за кеф едно от тези кучета.И естествено,че псето ще реагира така,когато се приближе ЧОВЕК-защитна реакция,инстинкт за самосъхранение ако щеш!Само защото някой си там никакъв се е почувствал велик като е наранил безпричинно кучето.Всички знаем приказката-Кучето е най-добрия приятел на човек!Никое куче няма да тръгне да напада човек,без да е станало жертва на глупавите му действия спрямао него!И какво значе да правят с тях каквото щат?!Ти явно не знаеш на какво ежедневно са подлагани те или явно просто наистина не ти пука... А колкото до тая госпожичка Axel_f малко се осъзнай!Слез от облаците и си свали розовите очилца-по-безмилостно,жестоко и егоистично съзание от човек Н Я М А!

МОля ти се извинявай но ако не познаваш жертви на кучета живеещи на глутници,ще те запозная!!!!
А на теб пука ли ти за децата живеещи по мизерно от кучета :?: :?: :?: :?:
И повярвай ми кучета тръгват да нападат човек без да им е направил нищо!!!!!!!!!!!

07-31-2005, 13:26
vra4ka-Ти така си мислиш,че нападат без причина!Кво сега да се повтарям ли?!Преди да отидеш да си хвърлиш боклука в кварталния казан,някой гамен е минал и изритал брутално просто ей така за кеф едно от тези кучета.И естествено,че псето ще реагира така,когато се приближи ЧОВЕК-защитна реакция,инстинкт за самосъхранение ако щеш!
И да,пука ми за децата,живеещи по-мизерно от кучетата!Но темата не е за да се сравняват бездомните деца и кучета!!!Престанете с това...Говорем за проблема с бездомните кучета,шлаещи се по улицете и хората,станали жертва на тях!Така че,мила vra4ke това дали ми пука за мизерното съществуване на децата-няма нищо общо с темата!А колкото до другото-вече казах в предния пост!Явно не си го прочела внимателно?!

Axel_f
07-31-2005, 13:38
vra4ka-Ти така си мислиш,че нападат без причина!Кво сега да се повтарям ли?!Преди да отидеш да си хвърлиш боклука в кварталния казан,някой гамен е минал и изритал брутално просто ей така за кеф едно от тези кучета.И естествено,че псето ще реагира така,когато се приближи ЧОВЕК-защитна реакция,инстинкт за самосъхранение ако щеш!
И да,пука ми за децата,живеещи по-мизерно от кучетата!Но темата не е за да се сравняват бездомните деца и кучета!!!Престанете с това...Говорем за проблема с бездомните кучета,шлаещи се по улицете и хората,станали жертва на тях!Така че,мила vra4ke това дали ми пука за мизерното съществуване на децата-няма нищо общо с темата!А колкото до другото-вече казах в предния пост!Явно не си го прочела внимателно?!

Абе,Госте,защо не вземеш да прочетеш предното ми мнение?Защо не вземеш да гледаш новините?Спициалисти,работ ещи с кучета,обясниха при най-скорошния инцидент,защо кучетата са агресивни!Ама ти си държиш на своето и толкова!

ПП И аз си мислех,че няма място за сравнение между хората и кучетата,но за съжеление установих,че има такива индивиди,които предпочитат псетата пред сираците.Тъй че сравнението за теб може и да е абсурдно,но за други очевадно не е така.

vra4ka
07-31-2005, 13:39
Кучетата нападат от глад
а и както каза Axel_f
като ги набиеш стават страхливи!!!!!!!!!
Като не си намират прехрана решават да нападат хора!! :!: :!: :!:
Като ги защитаваш толкова защо не ги прибереш вкъщи и ги обгърнеш с обич,като толкова ги обичаш :x :x :x

Sportexz
07-31-2005, 13:47
Кучетата нападат от глад
а и както каза Axel_f
като ги набиеш стават страхливи!!!!!!!!!
Като не си намират прехрана решават да нападат хора!! :!: :!: :!:
Като ги защитаваш толкова защо не ги прибереш вкъщи и ги обгърнеш с обич,като толкова ги обичаш :x :x :x
Със сигурност не нападат с цел да те изядат... кучетата не ядат човешко или поне по-принцип не ядат ама за т'ва ние ядеме салами демек кучешко:-)

miloto_girl_4e
07-31-2005, 13:58
Кучетата нападат от глад
а и както каза Axel_f
като ги набиеш стават страхливи!!!!!!!!!
Като не си намират прехрана решават да нападат хора!! :!: :!: :!:
Като ги защитаваш толкова защо не ги прибереш вкъщи и ги обгърнеш с обич,като толкова ги обичаш :x :x :x

Axel_f,6tom nqma6 tezi s koito da me ubedi6,4e ti
si prava,no problem,ne mi ogovarqi :D
vra4ke,ku4etata opredeleno ne napadat ot glad :lol: :lol:
axaxaax,sorry,macka,ama po tupo izkazvane ot tova,4e
ku4etata napdat ot glad ne bqh 4uvala :lol: :lol:
kogato prebie6 edno ku4e to moje da stane strahlivo
samo kum 4oveka,kogoto go e prebil,no kogato
useti,4e teb te e strah ot nego,t.e 4e to e po
silno ot teb e normalno da ti se nahvurli,za6toto
tova e za6titnata mu reakcia :!: :!:
izob6to ne znaete kak reagirat ku4etata i za6to
se durjat taka,no se pravite na umni i govorite :roll:

vra4ka
07-31-2005, 14:01
ехххххх ма че сте хаха
аве трниорката ми по тенис я нападнаха през зимата
глутница ИЗГЛАДНЯЛИ кучета
ПО новините я даваха
Ако не ми вярвате,че са били изгладнели и освирепели че ви я доведа да ви разкаже
и да ви покаже някой и друг белег да видите за какво става въпрос :wink:

Elitooooo
07-31-2005, 14:02
Ami az li4no izob6to iskam da gi iztrebat,ili pone da gi kastrirat,za6tto imam strah da otida do spirkata,sled kato sa me naobikolili pone 10 ku4eta :wink:

07-31-2005, 14:04
Кучетата нападат от глад
а и както каза Axel_f
като ги набиеш стават страхливи!!!!!!!!!
Като не си намират прехрана решават да нападат хора!! :!: :!: :!:
Като ги защитаваш толкова защо не ги прибереш вкъщи и ги обгърнеш с обич,като толкова ги обичаш :x :x :x

Axel_f,6tom nqma6 tezi s koito da me ubedi6,4e ti
si prava,no problem,ne mi ogovarqi :D
vra4ke,ku4etata opredeleno ne napadat ot glad :lol: :lol:
axaxaax,sorry,macka,ama po tupo izkazvane ot tova,4e
ku4etata napdat ot glad ne bqh 4uvala :lol: :lol:
kogato prebie6 edno ku4e to moje da stane strahlivo
samo kum 4oveka,kogoto go e prebil,no kogato
useti,4e teb te e strah ot nego,t.e 4e to e po
silno ot teb e normalno da ti se nahvurli,za6toto
tova e za6titnata mu reakcia :!: :!:
izob6to ne znaete kak reagirat ku4etata i za6to
se durjat taka,no se pravite na umni i govorite :roll:
Абсолютно вярно!Axel_f,май не ме разбра!И аз избирам животното пред човека,ясно е защо!Може да ти се струва странно,но всеки със своя си светоглед! :) Няма смисъл да повтарям аргументите-всичко си е казано!А колкото до vra4ka-Ооо,да!Те направо ще ни обезкостят е ще ни консумират така...Когато твърдиш нещо,го подкрепяй с факти!

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 14:05
smi mislq 4e ne trqbva da ima uli4ni ku4eta za6toto mogat da napadnat nqkoi bezpomo6ten 4ovek

vra4ka
07-31-2005, 14:24
Авеее гостееее
Ти не разбираш май
Познавам не само 1 човек станал жертва на бездомните кучета!!!!!
И виждам последствията!!!!
Трябва малко да си поговориш с човек станал тяхна жертва!!!!!!!
И може малко да си затапиш устата :!: :!: :!: :!: :!: :x :x :x

miloto_girl_4e
07-31-2005, 14:38
Авеее гостееее
Ти не разбираш май
Познавам не само 1 човек станал жертва на бездомните кучета!!!!!
И виждам последствията!!!!
Трябва малко да си поговориш с човек станал тяхна жертва!!!!!!!
И може малко да си затапиш устата :!: :!: :!: :!: :!: :x :x :x

az puk poznavam mnogo pove4e hora,stanali jertva
na drugo hora,a ne na ku4eta :evil: :evil: :!:
normalno e da ima jertvi na ku4eta,normalno e ,vse
pak te sa ozlobeni :!: Usetqt li,4e te e strah
ot tqh,6te ti sko4at da :!: Usetqt li nadmo6tie
trugvat da te hapqt :!: Taka sa te :!: Moje
nedai si Boje i az nqkoga da buda ubita daje ot
glutnica ku4eta,no vupreki si4ko 6te produljavam
da gi za6titavam :!:
a i ima mnogo ku4eta,koito naprimer,vra4ke,tebe
6te trugnat da te laqt,no me mene ne :!: I znae6 li za6to? Za6toto v tvoite o4i te vijdat strah,a v moite OBI4 :!: :!: :!:

07-31-2005, 14:40
Алее теб нещо не те бива обаче!ЗНАМ,че има много жертви на бездомни кучета!Нормално е след като някои квартални тъпанарчета хубаво са ги наритали и са се изгаврили с тях!Да,кофти е че невинни хора страдат,но това не значи,че кучетата трябва да се изтребват по най-жестокия начин и да се издевателства над тях в приютите!Това е моята теза!И моля-без нерви :)

07-31-2005, 14:44
Това беше за vra4ka

Swinkenhoffer
07-31-2005, 14:58
оф, боже ...
както споменах вече кучетата са ми стотици пъти по-приятни от хората. но, ако трябва да погледнем реално на нещата за животните ще е по-добре да бъдат прибрани в приюти. НО! не онези варварски места, където ги ръгат с колове и се отнасят с тях по възможно най-безобразния начин. още помня едно предаване по 7 дни преди няколко години за отношението на мазните мангали във въпросния приют. е, просто не ми се описва. бяха сложили няколко кучета в едно помещение с решетки и цимент и разни мургави ги бяха наобиколили кой с железен прът, кой с кол и т.н. започнаха да ги ръгат и дупчат, като междувременно се заливаха (буквално) от смях гледайки как животно се гърчи и пищи. за това ли сте!?!? или ви е приятно, че събират няколко палета и ги пускат в един контейнер да се задушат? особена радост ми донесе, когато пак пуснаха няколко малки кученца на освирепели и изгладнели по-големи. всичко това беше пуснато в предаването заснето тайно с камера от хората, които защитаваха кучетата.
както вече споменаха - просто да ги приберат и за тези, които няма надежда да ги приспят с инжекция, както правят в цивилизованите страни. но, както стана ясно нема пари ... или момент ... пари има, но те не отиват по предназначение. нали се сещате :roll:
и аз съм минавала покрай 10-тина бездомни кучета наведнъж и то няколко пъти. и тогава защо не са ме нападнали? защо като мина до бездомно куче то просто ме подминава или бяга на другата улица? защо все още нито едно бездомно куче не ме е наръфало? нито мен, нито някой от приятелите ми. имайте предвид, че кучетата не винаги нападат просто ей така. често се случва да бъдат дразнени. вас, ако ви бият 5 шамара ще стоите ще гледате, а? глупости ... нали ще станете да се защите, бе??
айде, живи и здрави ...

devil4e
07-31-2005, 15:58
ехххххх ма че сте хаха
аве трниорката ми по тенис я нападнаха през зимата
глутница ИЗГЛАДНЯЛИ кучета
ПО новините я даваха
Ако не ми вярвате,че са били изгладнели и освирепели че ви я доведа да ви разкаже
и да ви покаже някой и друг белег да видите за какво става въпрос :wink:
ХХХХАХАХХАХАХХАХА
Чак сега обръщам внимание на всичките глупости, които сте написали. ХАХХАХАХХАХА. Кучетата нападали хората от глад ХАХАХХАХАХА. Бати вица :!: Вие да сте видяли куче да изяжда човек и да му схрусква костите - НЕ, защото няма такива случаи :!: Кучетата нападат от страх :!: Да не сте т*пи :?: Няма човек, който да не знае, че нападат от страх :!: Защо се правите на малоумни :?: Може да са нападали без да е имало повод за уплаха според нас, но никога за да се нахранят :!: Мноу сте умнички :wink:

Axel_f
07-31-2005, 16:36
ima mnogo ku4eta,koito naprimer,vra4ke,tebe
6te trugnat da te laqt,no me mene ne :!: I znae6 li za6to? Za6toto v tvoite o4i te vijdat strah,a v moite OBI4 :!: :!: :!: [/color]

Абе,милото момиче,ти наистина не си даваш сметка какво говориш!Да не мислиш,че преди да те нападне,кучето ще ти гледа очите?!И ако искаш да знаеш мен изобщо не ме е страх от тези мръсни помияри по улицата.Като вземеш един прът или камък или пръчка така хубаво да ги напердашиш,че повече няма да посмеят да те доближат :twisted: Или още по-добре да ги дам на мойто куче да ги направи на кайма :twisted:

ПП Интересно защо никой не коментира мнението ми,че кучетата нападат,когато са разгонени.Очаквах,честно да си кажа,мило гърлче,да ми напишеш половин страница на отвратителна латиница как това не е вярно :roll:

chupacabra:)
07-31-2005, 16:50
Нямам нищо против животните-дори ги обичам! Но не мога да разбера такива като теб-озлобени към всичко и всички


И ако искаш да знаеш мен изобщо не ме е страх от тези мръсни помияри по улицата.Като вземеш един прът или камък или пръчка така хубаво да ги напердашиш,че повече няма да посмеят да те доближат :twisted: Или още по-добре да ги дам на мойто куче да ги направи на кайма :twisted:

има ли какво да коментирам. на всяко мнение си противоречиш. айде най-после си избери една позиция и защитавай нея

Axel_f
07-31-2005, 16:59
Обичам си мойте животни и тези в зоопарка!И домашните животни!И мравките и насекомите (без комарите) и котките и птиците- с една дума добрите животни.А бездомните кучета определено не са такива.

chupacabra:)
07-31-2005, 17:03
Обичам си мойте животни и тези в зоопарка!И домашните животни!И мравките и насекомите (без комарите) и котките и птиците- с една дума добрите животни.А бездомните кучета определено не са такива.
хахахахаха, страхотно мислене поздравявам те :lol:
само че животните са РАВНИ - само че едните имат дом, а другите не

07-31-2005, 17:19
Супер яки са бездомните кучета!

07-31-2005, 18:11
Axel_f,хахахах!Само на кайма ще ми станеш!Ти май си достойна да се напедиш до онези мургавите,които пор спомена...?!?!Казвам го пак-Слез от облаците!"Лошички" могат да са и домашните кученца и котенца и пчелички и мухички!Ти просто си потенциален изверг :lol: И вземи спри да се правиш на компетентна :!: Мога да ти кажа по-острички нещица,ама да не развалям добрия тон!След последното ти изказване с коловете и каймата,мнението ти не е достойно за уважение за мен! :?

mary_jane_666
07-31-2005, 18:57
gadni sa ...
drugo si e 4ove6koto meso ...

07-31-2005, 19:04
ДАнО УмраТ По-СкОРо...МрАзЯ Ги ПРоКлЕтИте УлИЧни КУЧЧЧЧЕтааа.Как МоЖЕТЕ да Ги ЗАщиТаВАте...БоОЛНи МОзЪЦЦии :shock: :shock: :shock:

vra4ka
07-31-2005, 19:58
Рали плс като се видим ше ме подсетиш да те заведа да те запозная с трениорката ми да я видиш,да ти разкаже туй онуй на какво я бяха направили!!!!А и нея въобще не я е страх от кучета и много ги обича даже!!

miloto_girl_4e
07-31-2005, 20:23
Нямам нищо против животните-дори ги обичам! Но не мога да разбера такива като теб-озлобени към всичко и всички


И ако искаш да знаеш мен изобщо не ме е страх от тези мръсни помияри по улицата.Като вземеш един прът или камък или пръчка така хубаво да ги напердашиш,че повече няма да посмеят да те доближат :twisted: Или още по-добре да ги дам на мойто куче да ги направи на кайма :twisted:

има ли какво да коментирам. на всяко мнение си противоречиш. айде най-после си избери една позиция и защитавай нея

emi prosto Axel_F obi4a jivotnite po svoi si na4in :lol: :lol:
vseki izrazqva obi4ta si razli4no :lol: :lol:
Axel_f tova sa razgonvaneto za pruv put go 4uvam
i nqma kvo da komentiram :shock: Adski glupavo i
nelepo zvu4i :!:
A ina4e tova deto kazah,4e men ne me napadat,za6toto
naistina gi obi4am i te go vijdat tova :!:
Ku4eto NIKOGA nqma da napadne nqkogo,koito go
gleda s obi4 :!: Ku4eto napada takiva hora kato teb,koito go gledat zlobno i prenebrejitelno :!:
Varsi,mnogo dobre znam kakvo e stanalo s jenata nqma nujda tq da mi obqsnqva :?

Elitooooo
07-31-2005, 20:28
Авеее гостееее
Ти не разбираш май
Познавам не само 1 човек станал жертва на бездомните кучета!!!!!
И виждам последствията!!!!
Трябва малко да си поговориш с човек станал тяхна жертва!!!!!!!
И може малко да си затапиш устата :!: :!: :!: :!: :!: :x :x :x

az puk poznavam mnogo pove4e hora,stanali jertva
na drugo hora,a ne na ku4eta :evil: :evil: :!:
normalno e da ima jertvi na ku4eta,normalno e ,vse
pak te sa ozlobeni :!: Usetqt li,4e te e strah
ot tqh,6te ti sko4at da :!: Usetqt li nadmo6tie
trugvat da te hapqt :!: Taka sa te :!: Moje
nedai si Boje i az nqkoga da buda ubita daje ot
glutnica ku4eta,no vupreki si4ko 6te produljavam
da gi za6titavam :!:
a i ima mnogo ku4eta,koito naprimer,vra4ke,tebe
6te trugnat da te laqt,no me mene ne :!: I znae6 li za6to? Za6toto v tvoite o4i te vijdat strah,a v moite OBI4 :!: :!: :!: E kak da ne te e tsrah kato vidi6 nekav zver pred tebe,e da ima i dobri ku4eta,no ne si4ki sa takiva,taka e i s horata :wink:

miloto_girl_4e
07-31-2005, 20:30
E kak da ne te e tsrah kato vidi6 nekav zver pred tebe,e da ima i dobri ku4eta,no ne si4ki sa takiva,taka e i s horata :wink:

emi ne me e strah :!: Nali znae6 vinagi zad groznata
i otbluskva6ta obvivka se krie 4uvstvitelna i krasiva du6a :wink: :wink: (zvu4i malko tupo,ama si e taka..)

Swinkenhoffer
07-31-2005, 20:34
Ku4eto NIKOGA nqma da napadne nqkogo,koito go
gleda s obi4 :!: Ku4eto napada takiva hora kato teb,koito go gledat zlobno i prenebrejitelno :!:


:!: :!:
абсолютна истина в 90% от случаите.
а дори и да напада кучето го прави от инстинкт за самосъхранение, да се защити себе си или компанията си там. а човека какво прави? той убива за кеф. така че е пак си помислете кой е по-добър.
Axel_f, най-противни са такива като тебе, които се мислят за много велики със страхотното си куче, защото е расово и може да направи всеки на кайма.

LunaTriCk
07-31-2005, 23:29
Истинската тема №1 за повечето вестници обаче е вестта, че репортерка от телевизия "Евроком" е осъдила столичната община да й изплати 1000 лв. обезщетение, задето е била нахапана от две бездомни кучета. Заглавието присъства във всички вестници, като в четири от тях е водещо. Навсякъде има изобилни снимки, от които става очевидно, че стройната 32-годишна репортерка е имала лошия късмет да бъде изпохапана много високо по бедрото, почти до хълбока. Вестниците посочват, че от началото на годината жертви на улични кучета са станали 275 души.

уааау, колко са мили и безобидни. Съмнявам се тази жена да е гледала кучетата с омраза в очите и затуй да са я нахапали...
И моля ви спрете да говорите такива глупости човека бил виновен за всичко. Вие специално да сте видели някой да удари улично куче, без да му е напаравило нищо. Да не го е залаяло ? Axel_F ви беше обяснила защо озверяват, защото са в размножителен период.

miloto_girl_4e
07-31-2005, 23:47
Истинската тема №1 за повечето вестници обаче е вестта, че репортерка от телевизия "Евроком" е осъдила столичната община да й изплати 1000 лв. обезщетение, задето е била нахапана от две бездомни кучета. Заглавието присъства във всички вестници, като в четири от тях е водещо. Навсякъде има изобилни снимки, от които става очевидно, че стройната 32-годишна репортерка е имала лошия късмет да бъде изпохапана много високо по бедрото, почти до хълбока. Вестниците посочват, че от началото на годината жертви на улични кучета са станали 275 души.

уааау, колко са мили и безобидни. Съмнявам се тази жена да е гледала кучетата с омраза в очите и затуй да са я нахапали...
И моля ви спрете да говорите такива глупости човека бил виновен за всичко. Вие специално да сте видели някой да удари улично куче, без да му е напаравило нищо. Да не го е залаяло ? Axel_F ви беше обяснила защо озверяват, защото са в размножителен период.


da, vijdala sam kak pred men sa udrqla,ritali,plueli ku4e,bez to da im be6e napravilo ni6to :!: i tova NE e edini4en slu4ai :!: Poslednia put be6e predi 1 sedmica,seda si nekFa az kum 22:00h pred bloka na edna peika s friends i minavat dve mom4eta i
edno ot ku4etata pred bloka se razmotava6e po ulicata
teq dvama kazaha ne6to ot sorta "Ei,bokluk takav,ela tuka be :!: " i se priblijiha kum nego napluha go i
go izritaha po korema,sled koeto go uceliha s kamuk :!: I za6to?? Prosto,za6toto ku4eto suvsem
spokoino se razmotava6e po ulicata? Nito im izrumja,nito ni6to.. prosto te se 4uvstvat po silni
i zaradi tova trqbva da postrada ku4eto :!: :x Ot
kakav zor trqbva da izbivame agresiata si varhu ku4etata? Za6toto tova ku4e dneska e bilo ritnato ot
tezi dve mom4eta,utre drugi gameni 6te minat i 6te
go udarqt i posle kak iska6 tova ku4e da e
dobronamereno kum horata,kum hora,koito go gledat zlobno?!

chupacabra:)
08-01-2005, 09:56
и аз съм виждала в стария ми квартал как една група заблудени момченца ритаха едно куче и го ръгаха с пръчки...
сега си давам сметка, че тия хора, които нападат ей така за кеф уличните кучета или
са проядени от НЕВЕРОЯТНИ комплекси за малоценност..
естествено е по-лесно да нариташ куче (тъй като то
ще си замълчи), ама ако наруташ човек, така и той ще те нарита...
или пък тия мухльови са УЖАСНО отегчени от тъпия си
безсмислен животец и просто се забавляват по тоя начин ...
комплекси, пусти му комплекси... :roll:

LunaTriCk
08-01-2005, 10:50
Така и до какъв извод стигнахме ? Че уличните кучета трябва да се премахнат за тяхна и за наша безопасност :roll:

miloto_girl_4e
08-01-2005, 11:09
Така и до какъв извод стигнахме ? Че уличните кучета трябва да се премахнат за тяхна и за наша безопасност :roll:

napulno sam suglasna,ama na4ina trqbva da e dobur :!:
ne da se besqt,zadu6avat i t.n,kakto pravqt sega :!:
a i zdravite ku4eta trqbva da gi pribirat v HUBAVI ku4karnici,kudeto mai e po dobre da ne rabotqt cigani,za6toto im nqmam mnogo doverie,a bulgari
i da bivat dobre gledani :!:

Swinkenhoffer
08-01-2005, 13:15
Така и до какъв извод стигнахме ? Че уличните кучета трябва да се премахнат за тяхна и за наша безопасност :roll:

napulno sam suglasna,ama na4ina trqbva da e dobur :!:
ne da se besqt,zadu6avat i t.n,kakto pravqt sega :!:
a i zdravite ku4eta trqbva da gi pribirat v HUBAVI ku4karnici,kudeto mai e po dobre da ne rabotqt cigani,za6toto im nqmam mnogo doverie,a bulgari
i da bivat dobre gledani :!:

но това дълбоко ме съмнява, че ще стане, докато общината не се вземе в ръце и престане да краде като за световно. тук всеки гледа на него да му е гот. не си мислете, че ги ебе за бездомните кучета. нали е по-добре да си вземат някой готин автомобил или да си направят баровска къща (ех, Софиянски). за тях тва са просто некви твари ... нищожни. какво им пука дали ще се гърчат или ще живеят в позлатена клетка?? :?

miloto_girl_4e
08-02-2005, 21:43
Така и до какъв извод стигнахме ? Че уличните кучета трябва да се премахнат за тяхна и за наша безопасност :roll:

napulno sam suglasna,ama na4ina trqbva da e dobur :!:
ne da se besqt,zadu6avat i t.n,kakto pravqt sega :!:
a i zdravite ku4eta trqbva da gi pribirat v HUBAVI ku4karnici,kudeto mai e po dobre da ne rabotqt cigani,za6toto im nqmam mnogo doverie,a bulgari
i da bivat dobre gledani :!:

но това дълбоко ме съмнява, че ще стане, докато общината не се вземе в ръце и престане да краде като за световно. тук всеки гледа на него да му е гот. не си мислете, че ги ебе за бездомните кучета. нали е по-добре да си вземат някой готин автомобил или да си направят баровска къща (ех, Софиянски). за тях тва са просто некви твари ... нищожни. какво им пука дали ще се гърчат или ще живеят в позлатена клетка?? :?


da,znam,4e tova nqma da stane :roll: :roll:
za tova smqtam,4e e po dobre za ku4etata
da si ostanat na ulicata(moje da zvu4i jestoko,ama e taka),samo,ako znaehte na kvo gi pravqt v tezi ku4karnici :shock: :shock: vednaga 6te zastanete
na tqhna strana(na ku4etata) :!: :!:

08-02-2005, 21:46
В кучкарниците ги вкарват и ги трескат с лопатата по главата - режат ги и ги карат към завода за животински отпадъци дето прават некво дет му забравих името от което прават торове и разни работи май бои латекси и такива :wink: . И така става ама са си животинки и така не бива, по доре де им режат пишките докато не умрат сичките от старост :wink: .

LunaTriCk
08-02-2005, 22:52
ама въобще не ме чеши, какво ще ги правят. Само да ги няма на улицата. Ако искат и на дюнери да ги правят...

sherry
08-02-2005, 23:51
az mnogo obi4am jivotnite i mi e jal za tqh :?
No nqma kakvo da se pravi,naistina ne moje da hapqt horata!
no ima mili jivotinki,koito ne hapqt!Mislq,4e trqbva da se otnasqt po seriozno kam tqh(opravnicite).Naskoro v edno predavane davaha kak horata v domovete za bezdomni jivotni,zloupotrebqvat s tqh,dori ne gi slagaha na zemqta,a gi hvarlqha napravo ot kamiona :? :evil:

chupacabra:)
08-03-2005, 10:35
така е шери..
пак казвам че тфа не са хора ами некфи човекоподобни
темерути които явно са отегчени от жалкото си съществуване и си избиват комплексите за малоценност , не върху хора /тъй като просто не им стиска/ ами върху животните, които не могат да им отвърнат

08-03-2005, 10:40
Ami ma4no mi e za tiah,no ne znam kakvo da napravia.Kato sa bezdomni da gi zemat da gi priutiat niakade,a ne da obikaliat ulicite i da pla6at horata :roll:

miloto_girl_4e
08-03-2005, 18:41
ама въобще не ме чеши, какво ще ги правят. Само да ги няма на улицата. Ако искат и на дюнери да ги правят...

LunaTrick,golqm si egoist :evil: :evil:
ne misli samo za sebe si :!: Pomisli i za drugite :!: I ku4etata imat du6i,kvo da ne misli6,
4e te sa prosto ku4eta,koito nqmat 4uvstva?
e 6te te iznenadam,ama ne e taka :!:
Girl Dream,ku4etata NE pla6at horata,horata sami
se pla6at ot tqh :!: :?

LunaTriCk
08-04-2005, 10:35
апффф...други проблеми си нямам, за мастийте ще мисля. Статистиката си го е казала, 275 ухапани само през тази година. Няма какво повече да му се мисли.

.........................
08-04-2005, 12:02
jal mi e za tqh dano se nameri nqkude mqsto i za tqh

Momchenceto
08-04-2005, 12:41
апффф...други проблеми си нямам, за мастийте ще мисля. Статистиката си го е казала, 275 ухапани само през тази година. Няма какво повече да му се мисли.Мене що нема да ме ухапе куче...щото ако посмее ше му спукам муцуната от ритници!! Верно е че някои хора не могат да се защитатват но кучетата не са опасни...има изключения като агресивни кучета но по голямата част са доста наплашени и сдухани!
Както каза милото кучетата гледкат супер тъжничко...личи си че са много измъчени животни...това е нечовешко....много ми е жал за тях...смятам че трябва да се премахнат чрез кастриране, това е най-добрия начин според мен...аз като видя кученце на улицата веднага му подцъцквам да доиде да го погаля и ако дойде а не избяга го погалвам между ушичките по главичката и по муцунката и е някфо супер яко като го видя че поне за момент се радва че някой е добър с него а не го рита...много ги обичам тея животинки...и ми е много ама много жал за тях...варварско е да ги убиват...нецивилизовано, нечовешко, неморално и жестоко....това е един живот..просто кучето не може да ви каже какво чувства, но то чувства....болка, радост, глад, студ.....представете си че на вас са ви взели гласа и ви пуснат на улицата и почват да ви подритват да ви бият да ви е студено и т.н. как ще покажете че ви е гадно...никак...просто ще гледате тъжно! :(

kuklata_90
08-04-2005, 13:38
we da gi hvanat tiq pesove da im napraat nekuv priut.pisna mi da hoda po ulicite i da gledam mur6avi grozni ku4eta ili puk tehnite laina

miloto_girl_4e
08-06-2005, 23:40
апффф...други проблеми си нямам, за мастийте ще мисля. Статистиката си го е казала, 275 ухапани само през тази година. Няма какво повече да му се мисли.

a ima druga statistika,koqto so4i kolko iznasilvania ima,kolko grabeji,poboi6ta sa stanali do sega :!: Opredeleno broqt im e po golqm ot broq na uhapanite hora :!: i opredeleno edin 4ovek iznasil nevinno dete trqbva da bude zatvoren ,daje ubit i e mnogo po vinoven ot ku4e,koeto naprimer e uhapalo dete :!: sega 6te izkarate horata po nevinni ot ku4etata,ama ne e taka :!: :!: :evil: horata pravat mnogo pove4e zlini ot jivotinkite :!:

rosskata
08-07-2005, 10:45
a ima druga statistika,koqto so4i kolko iznasilvania ima,kolko grabeji,poboi6ta sa stanali do sega :!: Opredeleno broqt im e po golqm ot broq na uhapanite hora :!: i opredeleno edin 4ovek iznasil nevinno dete trqbva da bude zatvoren ,daje ubit i e mnogo po vinoven ot ku4e,koeto naprimer e uhapalo dete :!: sega 6te izkarate horata po nevinni ot ku4etata,ama ne e taka :!: :!: :evil: horata pravat mnogo pove4e zlini ot jivotinkite :!:

Ти май не можа да разбереш че никой не ти говори за хората. Темата е не дали тряа да избием хората , а какво да правим с кучетата.
Като толква мразиш хората, земи ги кастрирай всички да не се размножават

sladkata_sara
08-11-2005, 13:23
obojavam ku4etata su6to i bezdomnite

mis_marry_jane_13
08-11-2005, 13:46
bezdomnite ku4eta sa ujasni