PDA

View Full Version : Otno6enieto na drugite...



Elitooooo
07-29-2005, 11:40
ne stiga 4e sa napalno nepoznati,a si4k me drazni,gniav,bolka,abe izob6to...
Katadjii,prodava4i,4ista4i,...
Zna4i dnes otivam az da si kupia danki i nekva dovolna nali 4e sam svalila sumati kila[4 de] i otivam az.Haresah si edni i kvo,tia mi vika,niama da ti stanat,samo gleda6e dokato biah v sablekalniata,i i gi zahvarlih i si tragnah.Ne moje dori navanka da si spokoen,momi4e sam i est.4e si4ki majki pogledi 6te sa varrhy men.4ista4ite taka miat ulicite 4e stava6 4eren s belite drehi...

Ima li li ste takiva slu4ei razkajete,men dori i maika mi poniakoga ne me drazni tolkova...

mil4eto_
07-29-2005, 11:46
леле аз ли съм толкова тъпа 4е не моа да сгрея за кфо е тая тема? :roll: :?:

pLaMa4eTo
07-29-2005, 11:48
леле аз ли съм толкова тъпа 4е не моа да сгрея за кфо е тая тема? :roll: :?:
ne we ne si...ili prosto i az sam...4estno Eli razqsni ni malko ! :roll:

Elitooooo
07-29-2005, 11:48
леле аз ли съм толкова тъпа 4е не моа да сгрея за кфо е тая тема? :roll: :?:Ami kak da ti kaja...mai vernu si tolkova tapa,emi 4eti i 6te 4atne6...dano de

pLaMa4eTo
07-29-2005, 11:50
mi az dosta vnimatelno se zadalbo4ih v 4eteneto ama pak ne moga da razbera koe e osnovnoto na temata ti sled kato v neq se preplitat pone 3 istorii :roll:

Elitooooo
07-29-2005, 11:54
Ami prosto e taka...kakvo e otno6eniet na drugite kam vas...prodava4i,dori i taka da s ekaje poznati...

ycMuBkaTa
07-29-2005, 11:56
Бе Ели кво им се дразниш на хората. Нормално е в тва време всички да са озлобени. Аз мога да ти дам за пример десетки такива случаи с мен. Ма теглиш им по една усмивка и ги отминваша и това е...

pLaMa4eTo
07-29-2005, 11:57
hm mi da go be6e kazala napravo be zmn drugi obqsneniq i primeri.po pr otno6enieto na poznatite i blizkite mi hora kam men e dobro.est vinagi ima i kofti momenti-nqma na4in bez tqh,no te barzo se prodolqvat ako 4ovek ne im obra6ta 4ak tolkova golqmo vnimanie.kolkto do prodava4i i sqkvi obslujva6ti personali-otno6enieto vinagi e super zanijeno.nqma na4in.v takava darjava jiveem 4e nai-dobriqt obslujva6t personal e moje bi v MC Donald's :roll:

mil4eto_
07-29-2005, 11:58
ей иаз я сгрях темата :idea: верно е 4е има супер озлобени ора дет върят и е бутат по улицата без едно "извинявй" да ти каже то тфа не мое да се промени просто им отговаряй с усмивка :wink:

^I don't give a fuck^
07-29-2005, 11:59
Има ги такива...но проблема е,че аз не винаги отговарям с усмивка :mrgreen: И не си отминавам така миролюбиво... (в случай,че някой е толкова кисел)Иначе съм добро момиченце :mrgreen:

07-29-2005, 12:19
Ne moje dori navanka da si spokoen,momi4e sam i est.4e si4ki majki pogledi 6te sa varrhy men.

ama,4e si skromna :lol: :lol:
emi kvo da ti kaja s men ne se otnasqt lo6o
horata,samo deto se drazna naprimer sled kato
sam tur4ala za nqkoi avtobus da mi se zatvorqt
vratite pod nosa,ama togava teglq edna qka psuvnq
i mi minava,ta daje mi stava po dobre :wink:
kvo go zima6 tolkova navutre be,ne moje vseki
da te haresva i da ti ugajda :D

miloto_girl_4e
07-29-2005, 12:20
Ne moje dori navanka da si spokoen,momi4e sam i est.4e si4ki majki pogledi 6te sa varrhy men.

ama,4e si skromna :lol: :lol:
emi kvo da ti kaja s men ne se otnasqt lo6o
horata,samo deto se drazna naprimer sled kato
sam tur4ala za nqkoi avtobus da mi se zatvorqt
vratite pod nosa,ama togava teglq edna qka psuvnq
i mi minava,ta daje mi stava po dobre :wink:
kvo go zima6 tolkova navutre be,ne moje vseki
da te haresva i da ti ugajda :D

tova gore bqh az :P :P

infidel
07-29-2005, 12:54
Проблема че плащате данък "Обществено мнение" си е изцяло в предмониторното устройство :P

MaD_CaT*
07-29-2005, 13:03
Малййй..
Ели....да ти имам самочувствието :lol: и "мъжките погледи" ще си останат само по мене:lol: НЕ ние сме тъпи,че не ти хванахме темата...ами ти не можеш да се изкажеш като хората..и ясно и точно да формулираш това,което ни питаш...или искаш да разбереш!?Абе,Ели...ти кой клас завърши не ми се губи времето да ти вадя грешките...ама поработи малко в/у парвописа!!!Като цяло се затруднявам с разшифрирането на темата ти :!: :roll: За това...ще отговоря на темата ти след като ТОЧНО поясниш кво искаш да кажеш с тая тема...че не и хващам замисъла...
Дали продавачките ми казват,че не мога да вляза в някои гащи още като ме погледнат..или к'во?!?ИЛи пък,чистачките да не си вършат работата ,т.е. да не метат улиците...за да не цапат на Елито белите дрешки ли ?!?! :lol: :roll:

chupacabra:)
07-29-2005, 13:21
пффффффф, сички погледи били върху нея хахахахахаха, след като се запознаят с тебе сигурно бягат след тва :lol: :lol: :lol: както и да е..
ти как очавкаш да се държат с тебе хората, които блъскат от сутрин до вечер в 35-градусови жеги?! и които трябва да се занимават непрекъснато с някфи лигли със самочувствие до небето (визирам теб) .. нормално им е да им е досадно... не ги оправдавам, все пак вярно е че затфа им се плаща, но се поставям на тяхно място - дразнещо е по цял ден да помагат и да угодничат на некфи мърли, и накрая въпросните 'девойчета' да се врътнат и да си излязат от магазина. разбирам ги хората.....

п.с. и аз доста се затрудних за какво става въпрос в темата, поработи върху начина си на изразяване.
и правопис.

DiEsEl_GiRl4eTo
07-29-2005, 13:35
chupacabra:) го каза най-добре. Ти да не си мислиш, че на всички всичката им е наред, а? Нормално е хората вече да са озлобени и те са! И какво лошо, че жената ти е казала, че няма да стане. Все пак си има разлика и разлика от продавачка до продавачка! Все пак стана ли дънкито или жената е била права?

e_l_i_z_a
07-29-2005, 14:04
:lol: Може малко да изляза от темата ама
ще кажа само,че всеки един продавач трябва да има еднакво отношение към всеки купувач!
Ели,във случая ти май си била киселата...жената е искала да ти каже че ти трябва различен номер..какво толкова? :lol: Следващият път недей да се впрягаш,гледай по-спокойно над нещата...а най-важното е да гледаш с усмивка,без да ти пука дали си с 4кила повече или по-малко :)

TpaKTopucT-xyJluraH
07-29-2005, 14:16
Ели, ако аз те видя на улицата няма да те гледам лошо, ми направо почвам с тукмаците :wink:

LiNkiN4eTo
07-29-2005, 14:16
въъййй неграмотно мекотело такова , мноу ясно че ще се държат така с теб , от километри си личи че главата ти е празна ... иначе погледите били върху нея яхахахахах малеиии поне се научи да пишеш вярно бе момиче , а после гледай и да е смислено ..... малееее мани мани , няям думи , ужаст с главно Е :lol:

monka`
07-29-2005, 14:27
tc tc, Eli na teb mai ne6to ti hlopa :lol:
i kakvo, vsi4ki myjki pogledi bqha prikovani kym teb, a? :lol:

prodava4kata prosto si e izkazala mnenieto, a ti si se napravila na mnogo interesna. mai verno go razdava6 s ogromno samo4uvstvie. 4ovek e izrazil mnenie razli4no ot tvoeto, tova ne zna4i, 4e se darji zle s teb ili, 4e se zaqjda... :lol:

moreLi
07-29-2005, 14:38
be spored men momi4eto ima6e ne6to syvsem drugo vpredvid..4e v dne6no vreme horata sa naistina ozlobeni, moje i s pri4ina, no naistina rabotata na edin prodava4 e da se dyrji dobre s klientite si...moje bi vslu4aq ne se e dyrjala 4ak tolkova zle jenata, ama po princip ima nqkfi ujasni.... a za horata po ulicite prosto..nz kakvo da kaja, podvikvaniq, prismivaniq, so4eneta ili samo prenebrijitelno gledane.. i na kfo otgore, na tfa 4e si se oblqkal malko po razli4no ili 4e pravi6 ne6to po razli4no.. az imam naistina mn takiva slu4ki..ama sq ne mi se razpravq... samo iskam da kaja 4e e prosto sme6no nqkfi vyzrastni myje da ti podvikvat nqkfi gluposti se edno 4e sa -1 klas.. ei takiva raboti, nesmqtam 4e tq e ot ozloblenie, prosto ot nevyzpitanie i tempodobni.. aide 4e mn se razprikazvah..

aBeP4eTo
07-29-2005, 16:54
Според мен пък всичко зависи от настроението и възпитанието на хората. Има страшно криви продавачки обаче пък оправдано е просто и те са хора и те имат проблеми не може винаги да са усмихнати въпреки, че наистина не е приятно да си го изкарваш на някой които не познваш абсолютно няма смисъл, но явно просто така освобождават отрицателната си енергия. Мисля, че не трябва да обръщаш внимание на толкова елементарни неща по-скоро трябва да и се усмихнеш с една 34каратова усмивка.
А това за подвикванията наистина е много смешно.. тръгнал някъф пенсионер да ми свирка да ми вика "коте" и еи такива ти ми работи. Обаче каквото и да правим всеки има различно отношение кам нас и това е нещо наистина много нормално. :wink:

bulgarche
07-29-2005, 18:58
Темата наистина не е зададена точно и смислено

worldclass
07-30-2005, 17:50
Tiii obache izbyhna s tema toa pat.
Ko ma interesyva che pogledite na horata bili varhu tebe.Hvalish li se.Ili che si si kypela dunki.
Nii drygite si nqmame problemi spokoino.

Utopia
07-30-2005, 18:57
шшш принцесата която е супер слаба и привлича всички погледи (най вече тези на боклуджиите)
вземи си изкарай главата от задните си части!
ебати самочуствието .. още малко ще избиеш тавана бе!