PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Майка ми ми донесе ужасен скейт



ЛудАтА _ сКеИтЬрКа
07-29-2005, 13:26
искам да ви се опла4а...6е убия неКОИ!!!маика ми работи в магхазин за дрехи и ходи з стока...и и порьах да ми вземе скеит ...тя каза добре и после кфоооо :evil: :evil: донесе ми некьф отгоре сив а отстрани 4ерен а отдоло ZeLeN!!!зеленнооо светло зелено и нестига 4е тфааа ами и отдолу на скеита има некфи динозаври!!!пффф :evil: :evil: издивявам!!!неможе ли ведньж да ми донесе тфа което искам...искам 4ЕРЕН скеит!!!:( кажете кьде в бс има як магазин за скеитове ...6те си взема сама!!!и даите некоя снимка на скеит които ви кефи вас...плссс :evil: :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1, 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

moreLi
07-29-2005, 14:06
ahahah, v kozmetika i dieti govori6 za skate :) v bs mislq 4e nqma skate shopove, ama moje6 da presko4i6 do varna li neznam koeto ti e blizko tam.. vav varna ima boardshop mn qk i s golemi namaleniq!! kasmet, i, ako nasitina si luda skeityrka zemi se zainteresuvai malko pove4e, no ne stava ot samosebesi :) good luck

schwarz
07-29-2005, 14:13
хора ,колко струва една дъска..../не за да се удрям по главата/

chupacabra:)
07-29-2005, 14:15
100-200 :wink: зависи кфа дъска искаш...

Axel_f
07-29-2005, 17:04
100-200 :wink: зависи кфа дъска искаш...


:shock: :shock: :shock: 200 лева за пърче дърво с колелца :shock: :shock: :shock: Това си е егатииии майтапа!!!Ама то си има някои откачени дето умират да се правят на гъзари :x И какво му е хубавото на...как да го нареча...този шантав "спорт"...Ненормална работа!А колко хора са луднали по нея :roll: От стария ми клас имах една приятелка,която направо си умираше,като видеше някой размъкнат "каскадьор",ама с дрехи на O'siris тц тц тц тц :evil: :evil: :evil:

moreLi
07-29-2005, 22:13
emi struva tolkova mnogo, za6toto e izrabotena ot specialni materiali... titanium ili kfot be6e tam , ne sam navytre prosto sam 4uvala... pak za modi i tem podobni bez komentar, ama 6to da ne kara6 ako si zariben, men me kefi, sport kato seki drug, s pove4e adrenalin razbira se..

chupacabra:)
07-29-2005, 22:16
100-200 :wink: зависи кфа дъска искаш...


:shock: :shock: :shock: 200 лева за пърче дърво с колелца :shock: :shock: :shock: Това си е егатииии майтапа!!!Ама то си има някои откачени дето умират да се правят на гъзари :x И какво му е хубавото на...как да го нареча...този шантав "спорт"...Ненормална работа!А колко хора са луднали по нея :roll: От стария ми клас имах една приятелка,която направо си умираше,като видеше някой размъкнат "каскадьор",ама с дрехи на O'siris тц тц тц тц :evil: :evil: :evil:

става въпрос че само дъската е 200кинта (ако е супер яка) - колелцата и машинките отделно :wink:

Enfoego
07-29-2005, 23:39
ХАХАХА титаниум в скейт хахаха бахти маитапчето, ако имаше нещо такова нямаше да е "дъска" а щеше да е нещо тип "арматура" ахаха


Peace

07-29-2005, 23:55
Бате аз за 200 лева ше си зема една ладичка бре :lol: ще и престъргам главата , ще и махна гърнетата и гледай кви трикове ше права :lol: .

chupacabra:)
07-30-2005, 09:17
еми така е, всеки луд с номера си...

Sk8er4o
07-30-2005, 11:58
КОЙ ПРОСТАК КАЗА 200лв за ДЪСКА ????!

В BG Най-скъпите дъски са на Flip и Hook-Ups - 140лв. За 115 има много хубави Darkstar с карбонов пласт. А иначе най-доброто под 100лв за мен е Shugar - мноо здрави дъсчци ама са малко големи, не са мноо извити и почти нямат конкейв.

Дъската се продава без шкурка, тъй, че ти трябва шкурка - 6лв ако е на парчета или 10-12лв за Jessup шкурка(препоръчвам ти я)

Машинките(металните неща дет' държат колелцата) са на 45лв/бр - 90лв за двете ако ги искаш нови. Щом си момиче мога да ти препоръчам олекотени Royal - 90-100лв за двете.

Ролките(колелцата) с различен диаметър и различна широчина. За трикове най-добре да са широки - Spitfire например - 60 лв за 4бр. Но ти си начинаеща така, че по-добре си вземи некви по-тесни... Sugar имат мноо яки ролки за 50лв.

Лагери - Препоръчвам българските - 8бр - 12-15лв
или ZERO лагери - 8бр - 40лв.

-
Абе може да си сглобиш скейт за около 200-240лв и нема да е лош...
Има и цели скейтове по бордшоповете които може да излязат около 130-170лв, скоро време гледах в BAS(май) имаше complete Sk8 на Element за 195
-
тва е от мен, дано да съм ти помогнал :wink:

machoka
07-30-2005, 12:10
Майка ти е искала да те зарадва и да те изненада... Редно е да проявиш малко възпитание и да не реагираш по този абсурден начин. Колко хора са правили за теб такъв жест? Не отблъсквай малкото такива /може би единствената/..

:idea:

chupacabra:)
07-30-2005, 14:03
КОЙ ПРОСТАК КАЗА 200лв за ДЪСКА ????!

В BG Най-скъпите дъски са на Flip и Hook-Ups - 140лв. За 115 има много хубави Darkstar с карбонов пласт. А иначе най-доброто под 100лв за мен е Shugar - мноо здрави дъсчци ама са малко големи, не са мноо извити и почти нямат конкейв.

Дъската се продава без шкурка, тъй, че ти трябва шкурка - 6лв ако е на парчета или 10-12лв за Jessup шкурка(препоръчвам ти я)

Машинките(металните неща дет' държат колелцата) са на 45лв/бр - 90лв за двете ако ги искаш нови. Щом си момиче мога да ти препоръчам олекотени Royal - 90-100лв за двете.

Ролките(колелцата) с различен диаметър и различна широчина. За трикове най-добре да са широки - Spitfire например - 60 лв за 4бр. Но ти си начинаеща така, че по-добре си вземи некви по-тесни... Sugar имат мноо яки ролки за 50лв.

Лагери - Препоръчвам българските - 8бр - 12-15лв
или ZERO лагери - 8бр - 40лв.

-
Абе може да си сглобиш скейт за около 200-240лв и нема да е лош...
Има и цели скейтове по бордшоповете които може да излязат около 130-170лв, скоро време гледах в BAS(май) имаше complete Sk8 на Element за 195
-
тва е от мен, дано да съм ти помогнал :wink:
хахаха, аз казах 200 кинта за дъска и не твърдя че съм умна, но си сдържай нервите ако обичаш.
един френд ми каза че му е около 170 дъската... ма отдавна беше.. казвам кфот съм чула, аз не се интересувам от такива деблини неща :D

___Kaka Eli___
07-30-2005, 14:17
искам да ви се опла4а...6е убия неКОИ!!!маика ми работи в магхазин за дрехи и ходи з стока...и и порьах да ми вземе скеит ...тя каза добре и после кфоооо :evil: :evil: донесе ми некьф отгоре сив а отстрани 4ерен а отдоло ZeLeN!!!зеленнооо светло зелено и нестига 4е тфааа ами и отдолу на скеита има некфи динозаври!!!пффф :evil: :evil: издивявам!!!неможе ли ведньж да ми донесе тфа което искам...искам 4ЕРЕН скеит!!!:( кажете кьде в бс има як магазин за скеитове ...6те си взема сама!!!и даите некоя снимка на скеит които ви кефи вас...плссс :evil: :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1, 6 и 7 от правилника!
Благодаря!
ми щом не ти харесва,мятай го през джамето,гледай да оцелиш некоя дърта чанта... :lol: :D :D

Sk8er4o
07-30-2005, 17:16
искам 4ЕРЕН скеит!!!:( кажете кьде в бс има як магазин за скеитове ...6те си взема сама!!!и даите некоя снимка на скеит които ви кефи вас...плссс :evil: :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1, 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

ТАКААА,
ПЪРВО :
Събери се със скейтъри
Второ :
Що да е черен ? Аз вчера счупих розова дъска на Zero.
Трето :
Ще си купиш сама...хмммм, то не стаа така, да идеш в шопа и да кажеш ше искам един скейт ако обичате, те да ти го ръгнат в торба, да ти чукнат бележка и ГОТОВО.
Значиии...сложна работа със скейта.
1. ДЪСКА :
Или
http://www.zeroskateboards.com/products/boards/all-decks/pink-disorder.gif
или
http://www.zeroskateboards.com/products/boards/all-decks/new-blood.gif
и двете мървят 110-116 без шкурка. За мен Zero са най-добрите дъски

2. МАШИНИ:

http://www.mayaskates.com/images/catalog/trucks/DindependentStage9.jpg
Това са машините - тежки, но здрави. На Independenthttp://www.skateboardinghq.com/skateboard-companies/images/independent%20trucks.gif има мноо видове ама тук са най-детайлни.
Ми ще ги намерите за около 50-60лв за бройка по бордшоповете(препоръчвам Corporyde - Хан Аспарух 53 в София или...абе има ги навсекаде)

3. Ролки:

http://eastbilt.com/images/spitfire-wheels.jpg

60лв. Аз само с такива карам - най-яките !!!!

4. ШКУРКА:


http://www.mtbz.com/images/jessup_griptape_150.jpg
6-10-12лв.

5. ЛАГЕРИ
БЪЛГАРСКИ - обикновени за 12-15лв. Най-здрави са :wink:

6. БОЛТОВЕ :
Independent - http://www.epicskateparks.com/epicImages/shop/indy%20truck%20bolts.jpg
Shorty's - http://www.kalyx.com/store/images/SK_HW551A-1.jpg
[/b]

moreLi
07-30-2005, 18:03
ХАХАХА титаниум в скейт хахаха бахти маитапчето, ако имаше нещо такова нямаше да е "дъска" а щеше да е нещо тип "арматура" ахаха


Peace

emi az samo kazah 4e sam 4ula, moje i titan da sym 4ula, nz dali ima razlika...ne mi be6e celta da se pravq na kompetentna, ne to4no de... sorry za gre6kata ;p

Sk8er4o
07-30-2005, 18:26
ХАХАХА титаниум в скейт хахаха бахти маитапчето, ако имаше нещо такова нямаше да е "дъска" а щеше да е нещо тип "арматура" ахаха


Peace

emi az samo kazah 4e sam 4ula, moje i titan da sym 4ula, nz dali ima razlika...ne mi be6e celta da se pravq na kompetentna, ne to4no de... sorry za gre6kata ;p

Абе момиче, ТИТАНЪТ/ТИТАНИЙЪТ е много скъп, една дъска ще излезе над 3000лв. А и от стомана/титан/чист карбон да е... ВЕЧНА ДЪСКА НЕМА, рано или късно се чупи, колкото по-добър ставаш толкова по-РАНО :D
Дъските се правят от 7/5 пласта шпертплат(не като на секцията ви - 100х здрав) най-често от канадски планински клен - сравнително леко и в същото време твърдо дърво. Обикновено е направена на кръст - шарките на дървото на пластовете са подредени по следния начин :
2 пласта на дължина - 1 широчина - 1 на дължина в средата - 1 широчина - 2 дължина. Сред новите дъски има тъй наречените химични пластове, за тях мога да кажа, че са доста здрави, но за съжаление не мога да кажа какво представляват...но мога да се поинтересувам.
Някои дъски имат долен синтетичен пласт благодарение на който може да се плъзга без да мажете предварително с вакса. Остановил съм, че тия дъски макар и по-тежки са доста здрави. Имах една такава на Клише.
Нещо друго да ви интересува ?
-
Бахти, заради вас ми излязоха мазоли на пръстите !!! Хубаво, че от снощи съм с температура, че имам време да драскам по форумчетата...а и да си почина малко :lol:

Soul^Fly^F
07-30-2005, 23:03
Eeeeeei ludata sk8arkaaaa az sym ot bs i tam ima sk86op!!!

Enfoego
07-31-2005, 10:06
ХАХАХА титаниум в скейт хахаха бахти маитапчето, ако имаше нещо такова нямаше да е "дъска" а щеше да е нещо тип "арматура" ахаха


Peace

emi az samo kazah 4e sam 4ula, moje i titan da sym 4ula, nz dali ima razlika...ne mi be6e celta da se pravq na kompetentna, ne to4no de... sorry za gre6kata ;p


Аз само констатирах Sk8er4o обясни защо не може да е титаниум, не съм имал намерение да се заяждам ако съм те засегнал сорка

moreLi
07-31-2005, 13:40
da be, nqma problem, samo izkah da izqsnq .. gre6ni izto4nici :)...

DespaiR
09-02-2005, 12:54
Момиченце имаш още ляб да ядеш. Как ще кажеш на майка си да ти донесе скейт?? Ти ок ли си? Разбира се че майка ти ще ти донесе няква чикия кво разбира тя от скейтове. Не че и ти ги разбираш де. Преди да тръгнеш да си копуваш квото и да било говори с продавачите в магазина те ако са свестни ще ти обяснят тва онова :!: И да знаеш скейта не 30-40 лева. Нов и хубав е към 250 300

KIVA
08-05-2006, 21:19
леле,аз мама и това не мога да я накарам да направи :( ама и да го направи,няма да искам нещо кой знае какво,аз съм такъв карък че ще го счупя още в коридора,или докато се уча на нещо елементарно.ама и ти какво очакваш,жената едва ли ще знае какво точно искаш,пък и от майките не се изисква да бъдат запознати със дъските и прочие.ама аз ако успея да накарам наще за скейт ще ви черпя уе хора,егати сензацията ше е тва,ама нещо се амбицирах... :lol: и каквото искам го постигам

sweet_so_delicate
08-06-2006, 00:07
hhaha ebati liglata...kupi si novi dre6ki po dobre:P a maika ti da ne e nqkuf parcal 4e govori6 taka za neq be:D samo ako mi be6e dete...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2006, 00:10
da ti imam problemite... :lol:

KpuCuTo0o
08-06-2006, 11:07
a[N]D[i]T[k]a]da ti imam problemite... :lol:

ProstoAz
08-06-2006, 15:08
Темата е стара!!!