PDA

View Full Version : Metallica i Evanescence v bg???



BLaCk_AnGeL
07-29-2005, 13:59
Вярно ли е че на 25 август са в Каверна.. :?: Някой нещо знае ли?

infidel
07-29-2005, 14:12
Не. Може би догодина, с ударение върху "може би"

pLaMa4eTo
07-29-2005, 14:14
breeeii...az ne sma 4uvala takova ne6to.ne mi se iska da vqrvam na sluhove,no ako Evanescence doidat v BG se nadqvam da otida i to mnogooo

Swinkenhoffer
07-29-2005, 14:23
невъзможно. въпреки че кмета на каварна ни съсипа сичките. евала на човека.
:shock:

bebe`16
07-29-2005, 20:08
аз нещо не вярвам :shock:

mAdn3ss_
07-29-2005, 20:53
Грозна лъжа!

DiEsEl_GiRl4eTo
07-29-2005, 21:07
Не е вярно. За Металика и за Мейдън догодина може би. Ама за Еванесънс нищо не съм чула. И все пак слухове. Щом не го пише черно на бяло, не вярвам.

`cannibal`girl
07-30-2005, 00:54
Po princip se znae 4e Destruction 6te idvat
v Kavarna okolo 21-i, i koncerta 6te bude free,
ama tfa ne e sigorno! a za Metallica ->apsurt
da doidat taq godina! dokato ne gi vidq nqma da
povqrvam:)

`cannibal`girl
07-30-2005, 00:56
a da zabravih da kaja 4e ne sm
4ula ni6tu za Evanescence, no i te mn
me sumnqvat da doidat taq godina:)

Sportexz
07-30-2005, 01:13
Metallica i Evanescence v bg???
Дано нито едните нито другите не дойдат ... Тая музика ми е непонятна и депресантска.

infidel
07-30-2005, 07:27
http://www.pro-rock.net/info/lives.htm
По-добре се информирайте от официални източници вместо да развивате религии пак :wink:

mary_jane_666
07-30-2005, 12:58
4uva se 4e METALLICA 6te idvat dogodina ..
kmeta na Kavarna 6e naprai vsi4ko vyzmojno da doidat
po4ti sigurno e

a za Evan.. ko beshe tam ideq si neam

bulgarche
07-30-2005, 15:32
невъзможно. въпреки че кмета на каварна ни съсипа сичките. евала на човека.
:shock:
Тоя наистина е луд фен..пък тоя на Берковица е 12 пъти по-луд чичка :)

Ама това да глупости...че те Металика наскоро бяха тука

mAdn3ss_
07-30-2005, 19:28
невъзможно. въпреки че кмета на каварна ни съсипа сичките. евала на човека.
:shock:
Тоя наистина е луд фен..пък тоя на Берковица е 12 пъти по-луд чичка :)

Ама това да глупости...че те Металика наскоро бяха тука
Оха ти беше ли там на Експлоитед?

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 13:29
ami dosega ne sum 4uvala takova ne6to no ako ima koncert az purva sum tam

fallen
08-10-2005, 17:04
Ако Evanescence дойдат в БГ ще полудея от кеф... Това просто е наи-добрата група в света... Е ся за Metallica няма да отида и да има 100 концерта ама Ейми ... *замечтано*

Swinkenhoffer
08-10-2005, 17:12
ами да! Ev са класи над Metallica! Естествено, че на Ейми ще ходим ... къф е оня нещастник Хетфилд :?

fallen
08-10-2005, 17:20
ами да! Ev са класи над Metallica! Естествено, че на Ейми ще ходим ... къф е оня нещастник Хетфилд :?

Мда Ейми е голяма сладурана а аз на Еванесънс имам всичко възможно дет можеш да изкопаеш за тях мн ме кефи групичката^^

Swinkenhoffer
08-10-2005, 17:22
ти май не свана иронията в поста ми или ... ??
нооо уатевъ :roll:

fallen
08-10-2005, 17:25
ти май не свана иронията в поста ми или ... ??
нооо уатевъ :roll:

Ми може да не съм я схванала но все пак Еванесънс са си мн мн мн по добри от Металика (естественно това си е лично мое мнение)... казвам ти ще споря с теб до край само ако почнеш и ти де... :twisted:

Swinkenhoffer
08-10-2005, 17:36
ми ще ми се да споря, че не ми се е отдавала такава възможност от доста време, но първо темата не е за това кой е по-добър (то не виждам какъв спор може да има. все едно да сравняваш трабант и ламборджини) и освен това, когато аз харесвах Ев. преди около 2 год. никой не можеше да ме убеди, че те не са най-добрите. значи няма смиъл от спорове.
но все пак кажи защо предпочиташ толкова Ев. пред Металика. ясно, че са ти любимата група. но с какви музикални постижения на Ейми и компания би защитила тезата си, че те са по-добри от Металика? може би невероятните китарни партии на китариста им, които са стотици пъти по-добри от тези на Хамет. нищо, че са на три последователни струни и се повтарят в целия албум, само че малко видоизменени. ударните също са феноменални ...
абе, аз не исках да споря ... неее :D

avrora
08-10-2005, 17:55
Ако някой ден Evanescence пристигнат в България обещавам на всички желаещи безплатни билети!!! А междувременно - АЗ ВСЯКА ВЕЧЕР СЪМ НА ТЕХН КОНЦЕРТ САМО ЧЕ В МЕЧТИТЕ МИ!!!! :D

fallen
08-10-2005, 17:55
Ми то и аз няма да споря... че ние в момента просто мн яко флуудим (подробности) Ще се съглася с теб само за едно - Наистина темата не е кой е по добър и малко я насочихме към друга посока... ама съвсем мъничко... Ta Evanescence ... Да мога да кажа че те свирят страхотно да мога и да кажа че са по добри от ... как им беше името ... а да Metallica... тая група не че имам нещо против тях хорицата просто в последния половин час почнаха да ме нервят надявам се можеш да се досетиш сам защо...
А това за трабанта (Metallica) и ламборджини(Evanescence) ... да прав си не може да се сравнят...

Swinkenhoffer
08-10-2005, 18:05
А това за трабанта (Metallica) и ламборджини(Evanescence) ... да прав си не може да се сравнят...

хаха :lol: няма смисъл да продължаваме.
и както е тръгнало ... да спомена, че съм женски род.
а, да ... Evanescence им признавам една много добра песен - Understanding. там са надминали себе си (то, не че е трудно).
:wink:

fallen
08-10-2005, 18:10
хаха :lol: няма смисъл да продължаваме.
и както е тръгнало ... да спомена, че съм женски род.
а, да ... Evanescence им признавам една много добра песен - Understanding. там са надминали себе си (то, не че е трудно).
:wink:


ПравА си няма смисъл... сори за обърквацията имам склонност към бъркането на родове...

wetti
08-10-2005, 20:26
Хич не ми се ярва.Но ако е така ще е супер :) По това време ще съм близо до Каварна и ще отида най-вероятно.Но според мен няма такова нещо,защото инъче щеше да се разчуе...Но се пак си се надявам да е вярно , защото ще е супер:))))

Tedka-Medka
08-10-2005, 20:46
Dano doidat..ako doidat
she si udara gaza f tavana chesnyyyy
:)) yeh..

08-11-2005, 09:28
niama smisal da se spori dali metallica sa po-dobri tva e glupava tema to e o4evadno kak moje da govorite takiva gluposti metallica sa praveli qk burz melodi4en metal predi taq pikla amy lee da e mojela da si bur6e guza be te sa edni ot nai-dobrite muzikanti koito ima a za kirk toi prosto e velik i kerry king ot slayer kazva 4e kirk e edin ot nai-dobrite kitaristi na sveta no tova da ne ti puka slu6a6 si neo-metal grupite i budi mnogo 6tastliva moje da sa dobri ama da kaje6 4e metallica sa lo6i muzikanti i sa gupavi e tva be6e izkazvane ako gi niama6 sabbath,motorhead, metallica i megadeth. LP limp bizkit, i sekvi takiva niama6e da gi ima

fallen
08-11-2005, 10:08
Само не разбрах теб кой те е питал... Аз и пор спорихме и спора беше приключен. Точка по върпоса... А и да ти кажа не се опитвай да налагаш своето мнение...Както аз мисля че Evanescence са по добри , така и ти мислиш същото за Metallica... :twisted:

e_l_i_z_a
08-11-2005, 11:45
http://www.pro-rock.net/info/lives.htm
По-добре се информирайте от официални източници вместо да развивате религии пак :wink:
МОЛЯЯЯЯ???SCORPIONS???
:shock: :shock: :shock:

amy lee
08-11-2005, 19:49
ти май не свана иронията в поста ми или ... ??
нооо уатевъ :roll:

Ми може да не съм я схванала но все пак Еванесънс са си мн мн мн по добри от Металика (естественно това си е лично мое мнение)... казвам ти ще споря с теб до край само ако почнеш и ти де... :twisted:ААААХАХАХАХАХАХАХАХА А АБЕ МОМИЧЕ, ТИ НАРЕД ЛИ СИ С ГЛАВАТА, КАК ТАКА ЕВАНЕСЪНС ШЕ СА ПО-ДОБРИ ОТ МЕТАЛИКА БЕ, АХАХАХАХАХА НЕЕЕЕ ТИ НЕ СИ НАРЕД ХАХАХАХ :lol: ейй ченето ми увисна
за металика ако ме пуснат ше ходя
ама за еванесънс... блях, абсурд :x тия ми станаха толкова противни...
ааа и да ти кажа, миличка- металика са се доказали около 3769342 щом вече толкова години хората ги помнят и слушат!!! докато еванесънс с цялото тфа еднообразие една тяхна песен я я задържат ф някоя класация за 1 седмица, я не. и песните на металика ще се помнят вечно, а дали песните на еванесънс ще се помнят след 2 години? най мн да запомнят 2 песнички... :?

^VictoR^
08-11-2005, 19:52
Много ми се иска Евънесънс да са в БГ но за ся ша се задоволя и с КОРН

The-WishmasteR
08-12-2005, 00:12
tctccct Evans da sa po dobri ot Metallica ...boje....
ami amy lee se izrazi mn pravilno po vyprosa ne mislq 4e ima kakvo pove4e da kaja .