PDA

View Full Version : Пу6или ли сте джойнт?



pLaMa4eTo
07-29-2005, 15:48
kakto iskate go kajete...joint,marihuana,kozz,makina i dran dran dran..probvali li ste?haresa li vi?smqtate li da povtorite..kajete vsi4ko po vaprosa spored vas...nadqvam se da ne se povtarq temata.ako se povtarq-moderatorite si znaqt raobtata-katinar4e ili DEL..ae

gangsta
07-29-2005, 16:11
Пушил съм да.Когато опитах бях на 14 или 15 не помня и изобщо не ми хареса,а да не говорим че осъзнавах колко е вредно.Не съм повтарял не чувствам и нужда

Enfoego
07-29-2005, 23:12
Не съм пробвал и както и с цигарите нямам намерение да го направя :)
Peace

___Kaka Eli___
07-30-2005, 14:50
първо темата се повтаря за 1283298374 път :evil:
и второ Да,много ясно че съм пушила трева :D и ми хареса

miloto_girl_4e
07-30-2005, 21:20
Не съм пробвал и както и с цигарите нямам намерение да го направя :)
Peace

i az sam taka :!: :!:
Enfoego,evala :!: :!: :wink:

bebe`16
07-30-2005, 22:21
не съм и не искам :lol:

WwanAdoO
07-31-2005, 12:47
Не,не съм :lol: Абе да...пушила съм и то доста...по едно време е така доста си пушех,ама ся не бех пушила доста дълго (месец и нещо)...Абе таз трева не е хубаво нещо,ама кво да се праи,4е ми харесва...

thirteen
07-31-2005, 14:13
pushila sam!

*DeaTHri-BacK*
07-31-2005, 21:39
Не съм пробвал и както и с цигарите нямам намерение да го направя :)
Peace

i az sam taka :!: :!:
Enfoego,evala :!: :!: :wink:
бройте ме и мене към ваща група;Р май ше сме малко обаче;щ

ycMuBkaTa
07-31-2005, 21:50
Не и не мисля, че имам потребност да пробвам, но не бих се заричала с клетви от рода на :никога няма да опитам

Player
07-31-2005, 21:52
Ми понякога си пуша,стига да се намери кой да почерпи :D

IdiOtKa
08-08-2005, 11:39
mi slu4wa se po nqkoga ! :) ne sme bezgre6ni se pak :D

unreality
08-08-2005, 11:46
не,не съм пушила и не мисля че бих пушила-не ме влече

Glaven gotva4 ot TOX - Bs
08-08-2005, 20:26
NE ama si praih 4ai i supa. :idea: Basi pomiqta :twisted:

magrathea
08-08-2005, 21:29
ми пробвала съм...хареса ми повторих...и пак повторих...не съм пушила така редовно...общо взето ако има и ако съм в настроение и ако ми се пуши пуша...ако ми се допуши и ако има компания с която да пуша-пуша..преди началото на учебната година и в началото по често пушех...после спрях...по време на първия срок няколко пъти...на нова година малко прекалихме...козихме 7 пъти за цялата вечер и от тогава нещо около 4-5 месеца не бях пушила...на последния учебен ден си наваксах...и след тва съм пушила 3 пъти с едни приятели..
не ми е до нужда...просто ако съм в настроение нищо не ми пречи да стане малко по забавно... :roll:

Sapphir
08-09-2005, 18:36
ima nqkav matrql v garderoba..

AmFeTcho
08-12-2005, 13:34
az pu6a mnogo treva i mnogo drusaM

GaDina`
08-12-2005, 14:45
Мда пушил сам си мноо ясно...и си ми е кефче...пак ше пука като ми се прииска

Sapphir
08-12-2005, 18:16
първо темата се повтаря за 1283298374 път :evil:
и второ Да,много ясно че съм пушила трева :D и ми хареса
Pod?volite koe mu e qsnoto?!

javor
08-13-2005, 10:20
Pusha mnogo.Po cql den i mi e got ne misla da spiram :)

marusha
08-23-2005, 20:23
ooooooooooo da.po4ti vseki den i e mn veselo.Trevata e iako neshto ama pokrai vsi4ki drugi bukluci po4nah da ne osuznavam 4e i tia e vredna :?

phahaha
08-24-2005, 15:09
marata e istinata release yourselve !!! ;] pu6a si ot vreme na vreme i nqma da spiram ;] nqma kiriq

D-Shiznit
08-24-2005, 17:44
Пофил съм като всички нормални хора...пробвал съм, яко е...но не мисля да го повтарям защото просто е шибания и тъпотия, вредиш си сам на себе си...
мир

Don_GoTTi
08-24-2005, 19:05
ам пушил съм...рядко паля но...тук в моя квартал секи ден се джаскат такива раоти :) иначе не е лошо стаа ти готино такова..ама не е хубаво да се пристрастяваш тва е :wink:

08-24-2005, 19:19
Днеска щях да сгазя две напушени курви, ходят си те такива по тротоаря из квартала аз влизам в завоя от булеварда с около 40-50 и едната както си вървеше лекиинко реши да ми скокне пред колицата с танцова стъпка :shock: еби му майката щех да си пробия спирачките и клаксона, кат излезнах такава псувня им теглих само дето не се разреваха. Иначе съм пушил ама няма да повторя.

Sk8er4o
08-24-2005, 23:25
Миии веднъж...закво ли ? За да разбера къф ШИТ е, че да не се депресирам некой път(не стаа мноо лесно с мен де) и да посегна към нея, че после трудно се отказва...Момчета и момичета, не е хубаво нещо ГАНДЖАТА, слушайте си регето, носете си Дредките(растата) ама не праете простотии, не съм чул за растафар или тревоман доживял 50г, а ако има такъв прилича на 100 годишен, няма зъби кожата му стига за двама като него :wink: ЗАЕБЕТЕ Цигари/Трева/Наркотици и бегайте да практикувате нещо по-смислено и полезно - направете като мен - трошете си главата във паважа със скейта, счупен кокал зараства, но скапани дроб и мозък... НЕ !!!

n0mak
08-26-2005, 22:54
Сигурно не съм пушил качествена марихуана и все пак няколкото пъти когато съм пишил истината е че не джоинта ами "аз съм с приятели и пушим" доведе до така желаното "хихихихии" нали се сещате, за това си направих експеримент, взех от приятел които си го отглежда, какво се случи ли? На практика когато го изпуших (2 цигари) ефекта беше приличен но все пак запазих възможността си да имам адекватна преценка.

От тогава не съм пушил.. така де мога сам да си се настроя да се хиля като идиот.

Forgive
08-26-2005, 22:59
yeah...once :oops:
ма никога няма да го повторя :?

De_mikke
08-27-2005, 00:42
Pushila sym 4-5 pyti.Na ekskurzii i lageri,a ediniq pyt beshe na pyrviq u4eben den minalata godina...golqm smqh padna i si sburkahme staqta...zle :wink: Ama znam 4e ne e qko i z atva ne sym pushila ot min godina

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 18:54
Мда пробвала съм няколко пъти. Хареса ми :lol: макар че от тези няколко пъти (нз точно колко са) 2 пъти въобще не ме хвана... ама то си беше и малко количеството .. 4 човека въртяхме 2 хави.. Иначе не мисля, че е толкова зле , то вече всеки трети пуши, което си личи и от отговорите тука. А пък и тревата си е много по-добре от алкохола, щото ефекта е същия само дето после не боли глава и не драйфаш ! Така че е за предпочитане ! Също така е много по-добре да пушиш трева по 1 път на седмица отколкото да се тровиш с по една кутия цигари на ден ! И тфа си е доказано ! :wink:

korn___
08-28-2005, 19:25
само съм пробал 1 път ... егати ЧУКА беше... майко мила ... :lol: а и преди тва бях пиян ... ефекта беше ... WOW .... няма да пробам никога пак понеже малко по късно разбрах какъв е ефекта ...имам приятел дето пуши секи ден ... просто не ми се коментира мисля скоро време да го почвам и или ще спре да пуши за да си върне предишния живот или ще яде мнооого бои :twisted: щото ми пука за него просто :D

Shmati
08-28-2005, 23:41
ДА пушила съм коз, не ми хареса,и не бих го направила пак!!!!

pLaMa4eTo
08-30-2005, 20:27
Emi ei sq e moi red...mi pu6ila sam Kozz...qko mi e,yeah...ama ne sam takava 4e da tarsq kat nenormalna dali ima nqkade joint.obiknoveno idva sam pri men-bez da sam tarsila.poqvqva se nqkoq drujka i CAK!! edna dovolna 2-ka i taka...ina4e mi se slu4va nqkade pone 1 na sedmica.poslednoto be6e mn brutal 6toto mi se slu4i 2 za 1 den,ama silen i hubav kozz...ne znaeh kade se namiram cql den :)

08-31-2005, 03:08
probval sam :evil: (za koeto sajelqvam) Moje da mi haresa no kato vidqh drugite okolo men kvi idioti beha prosto se otkazah obiva moza4ni kletki i ti sa ebava maikata koito pushi redovno da spre! pLaMa4eTo da se vidi kak pi6e i shte razbere kolko e q ovredilo :P bazikam se vsi4kite pri4at na tova 4ove4e :) :) :) :) :mrgreen:

milkshake
08-31-2005, 10:15
Да и не ми харесва.мирише ми на некви фъшкии.Глупаво е. Познавам хора които вече са се вманиечили на тази тема и ми е гадно,но всеки прави сам избора си...

sexy_anji_
08-31-2005, 11:31
NE NE S1M OPITVALA PODOBNI GADORII :!:

party_girl
08-31-2005, 17:12
kakto iskate go kajete...joint,marihuana,kozz,makina i dran dran dran..probvali li ste?haresa li vi?smqtate li da povtorite..kajete vsi4ko po vaprosa spored vas...nadqvam se da ne se povtarq temata.ako se povtarq-moderatorite si znaqt raobtata-katinar4e ili DEL..ae
da...na 13.ama pu6ih mn malko i osven da mi se zavie malko svqt ni6to dr nr stana...

09-01-2005, 00:33
Pusha mnogo.Po cql den i mi e got ne misla da spiram :)
mmmda probvai da spre6 za malko i posle da pomisli6 otnovo za da ima nqkakav efekt ot tova mislene...
kolkoto do mene pu6il sam 2 pyti s propadnqcite ot kvartala na si4ki im be6e kef ma na mene ne...nzm ne razbiram ot gandja ama mai be6e nqkav 4ai tva ni6to 4e seki se smee6e. Poslednia pyt (i 6te ostane takav) be6e v pirogov kato se bqh po4upil ne6to i kisnah 5 dena tam ta ima6e pi4ove na edinia mu dokaraha nqkva ka4estvena gandja ta s neq mi stana sme6no i mi be6e kef...no ne si zaslujava. Samo problemi sled tova.Samo problemi

09-01-2005, 00:34
PS. MNOGO PO QKO E DA SE NAPIE6 :):):):):)

PinkGirl
09-01-2005, 08:00
еми пушила съм и още пуша но много рядко през месец два

Sinister_Doll
09-01-2005, 20:56
Pu6ila sum, ama ne moga da kaja, 4e zdravo sum se napu6vala ili ne6to takova... Samo da vida ko 6a mi stane. Dam, bih probvala pak, ama ne mislq da mi stava redovno zanimanie, 4e imam friendove trevomani i qko im se e razbi6kal mozuka!

devil4e
09-01-2005, 22:21
Аз съм пушила, но не ми харесва. Истина е - мирише по-лошо, отколкото е на вкус. Не ме кефи, затва и не пафкам често. Никога не ме е фащало....

Анонимен
09-01-2005, 22:29
мий аз съм пушил, но въобще не ми повлиява - сега тука ще ми кажете: "Ооо не си уцелил чук..." или нещо такова, но аз ви казвам че доста пъти съм уоптребвал, и то такъв от който моите приятели направо се разбиваха, но при мене нищо ;) Дори съм забелязал че една обикновена цигара с тютюн ме омайва доста повече, но за минимален период от време, затова и не се занимавам с такива работи - само преди некои купон или нещо такова за да ми стане готино ;)

WannaBe
09-02-2005, 10:26
само съм пробал 1 път ... егати ЧУКА беше... майко мила ... :lol: а и преди тва бях пиян ... ефекта беше ... WOW ....Бау дъ уеи от 1вия път е много трудно да се напушиш...Иначе по темата - да,пушил съм,харесва ми.Тая година бях на летен лагер и си бяхме взели 100тачка,7 човека.Всеки ден по 6 - 7 пъти :) От тогава обче не съм пушил (2 месеца вече) щото си дадох сметка че 10 дена не съм могъл да мисля и ми стана някво гадно :? Мисля вече да не пуша,или поне много рядко.

09-02-2005, 22:41
ne znam az ot ve4e po4nah amfeti i hapove i neznam dali 6e moga da spra :(

JIGARADA
09-02-2005, 23:39
пушила съм и не останах очарована.ся пуша много рядко само ако има на аванта.то повечето ми приятели не пушат.мн се издразних на 1 момиче дето кат пуши за 1ви път дръпна 2 3 пъти и изведнъж почна мн да се прай се е е супер напушена.и ся пак иска и муфти разни хора.много се дразна на хора,които кат пушат и си мислят че са много готини :roll:

zeleni_o4i
09-19-2005, 11:30
pushila sum nqkolko puti, purvite 2 ne me hvana sled tova me hvana ama nqmashe jelaniq efekt, stana mi mnogo losho kato depresirana bqh. ne sam se hilila kato nenormalna, za razlika ot tozi koito pushi s men. nai strannoto e che absolutno vsichko v toq chovek pochna da me drazni, ideshe mi da mu zabiq edin shamar za tva che se hili kato lud dokato az se depresiram. :x
awe mnogo stranno mi povliq taq treva i ot togava ne smeq da pusha :!:

converse
09-19-2005, 12:54
да пушил съм..като бях на 11 и не ме кефи озобщО :!:

marusha
09-19-2005, 14:19
Emi ei sq e moi red...mi pu6ila sam Kozz...qko mi e,yeah...ama ne sam takava 4e da tarsq kat nenormalna dali ima nqkade joint.obiknoveno idva sam pri men-bez da sam tarsila.poqvqva se nqkoq drujka i CAK!! edna dovolna 2-ka i taka...ina4e mi se slu4va nqkade pone 1 na sedmica.poslednoto be6e mn brutal 6toto mi se slu4i 2 za 1 den,ama silen i hubav kozz...ne znaeh kade se namiram cql den :)
samo da ti kaja 4e takova neshto kato dovolna 2ka niama...

marusha
09-19-2005, 14:22
мий аз съм пушил, но въобще не ми повлиява - сега тука ще ми кажете: "Ооо не си уцелил чук..." или нещо такова, но аз ви казвам че доста пъти съм уоптребвал, и то такъв от който моите приятели направо се разбиваха, но при мене нищо ;) Дори съм забелязал че една обикновена цигара с тютюн ме омайва доста повече, но за минимален период от време, затова и не се занимавам с такива работи - само преди некои купон или нещо такова за да ми стане готино ;)
ooooooooooo ela batence pri mene da viime dali nishto niama da ti stane :D

09-19-2005, 17:30
Da be i az ne moga da si predstavq takova neshto kato dovolna 2ka :D vij dovolna 5ca dovolna 10tka i t.n... dovolna 1/4 ...1/2 (ako govorim v Oz)...

Za pusheneto - za 1vi pat pushih na 15 sq sum na 17 i za sega 17tata mi godina mi e nai trevomanska :) tva lqto za 2 meseca si bqh v bg - tva sa 9 sedmici 8 ot koito bqh napushena :)

Spored men za edno napushvane e vajno kolko e...kolko e natapkano, kvo kachestvo, s koi go pushish i imash li s neshto da zatapish! 1viq pat kat pushih pochti ne ma hvana shtot ne darjah...

Naposledak pusha seki den ili pone 4 pati v sedmicata..v bg po nqkolko pati na den, no i az kato vsichki sam imala loshi useshtaniq.... edin pat mn ama mn sduhah sled 7miq masur ine pushih 2 dena sled tva..prosot trippa na poslednoto beshe gaden i...

Inache ako trqbva da izbiram m/u glavi i hashish (govorq mn obshto) shte izbera glavite...hashisha mn razmazva, no za tva pak kato smesish s nqkoi mix (napalno legalni substancii ili primerno diva zelka li kvo beshe tam) i stavat dobri halucinacii...nai dobrata kombinaciq s mixove e hashisha ot prashec SPORED MEN...sq seki si ima predpochitaniq..

Glavite za tva pak sa mn povdigashti i te sa istinskiq kef za men...ne si igraqt tolkova s podsaznanieto...
Za haresvaneto - da mn mi haresva no moga da pusha moga i da nepusha (no predpochitam da pusha :D:D )
Btw (sigurno znaite de) trevata e po lek narkotik ot alkohola i ne razbiram shto ne e legalno...

p.s. moje da e hubavo no za tva pak napalno ti se ebava s pametta... az lichno sum stanala mn po razseqna...ima i kapka ednoobrazie i bezrazlichie kam vsichko ot kakto pafkam tolko redovno...

WannaBe
09-19-2005, 18:14
poslednoto be6e mn brutal 6toto mi se slu4i 2 za 1 den,ama silen i hubav kozz...ne znaeh kade se namiram cql den :)Хах ти да видиш 7 пъти за час и половина... :lol: Пък и от коза няма такова явление ,,Не знам каде се намирам"...

zeleni_o4i
09-20-2005, 14:02
are we hora kakvo vi stava? mnogo qko bilo. ami da qko e ama zashto da mu eba mamata se pushi taq shibana treva. vse edno ne mojete da si pravite show-to bez neq. de da znam taka az razmishlqvam no moje bi gresha. poznavam pushachi i az sam pushila ama bez treva sam si izkarvala nai-qkite momenti v jivota. tva si e fakt. i ne mi trqbva toq bokluk (predpolagam vsichki shte se suglasite che trevata e bokluk) za da mi e kef, ailqk. e tva e moeto mnenie

marusha
09-20-2005, 20:20
Da be i az ne moga da si predstavq takova neshto kato dovolna 2ka :D vij dovolna 5ca dovolna 10tka i t.n... dovolna 1/4 ...1/2 (ako govorim v Oz)...

Za pusheneto - za 1vi pat pushih na 15 sq sum na 17 i za sega 17tata mi godina mi e nai trevomanska :) tva lqto za 2 meseca si bqh v bg - tva sa 9 sedmici 8 ot koito bqh napushena :)

Spored men za edno napushvane e vajno kolko e...kolko e natapkano, kvo kachestvo, s koi go pushish i imash li s neshto da zatapish! 1viq pat kat pushih pochti ne ma hvana shtot ne darjah...

Naposledak pusha seki den ili pone 4 pati v sedmicata..v bg po nqkolko pati na den, no i az kato vsichki sam imala loshi useshtaniq.... edin pat mn ama mn sduhah sled 7miq masur ine pushih 2 dena sled tva..prosot trippa na poslednoto beshe gaden i...

Inache ako trqbva da izbiram m/u glavi i hashish (govorq mn obshto) shte izbera glavite...hashisha mn razmazva, no za tva pak kato smesish s nqkoi mix (napalno legalni substancii ili primerno diva zelka li kvo beshe tam) i stavat dobri halucinacii...nai dobrata kombinaciq s mixove e hashisha ot prashec SPORED MEN...sq seki si ima predpochitaniq..

Glavite za tva pak sa mn povdigashti i te sa istinskiq kef za men...ne si igraqt tolkova s podsaznanieto...
Za haresvaneto - da mn mi haresva no moga da pusha moga i da nepusha (no predpochitam da pusha :D:D )
Btw (sigurno znaite de) trevata e po lek narkotik ot alkohola i ne razbiram shto ne e legalno...

p.s. moje da e hubavo no za tva pak napalno ti se ebava s pametta... az lichno sum stanala mn po razseqna...ima i kapka ednoobrazie i bezrazlichie kam vsichko ot kakto pafkam tolko redovno...
kfi gi govorish be??!! :?:

TaStEy
09-20-2005, 21:04
аз пък не съм пробвала обачe скоро мисля да опитам само да видя какво е.... :D :P

Emk0
09-21-2005, 11:57
Mii...puftql sam i to ne vednuj..predpochitam da e home-made tova koeto poafkam che teq manii za 2 lea v kvo li na sa nakisvani...

SisTeR`oN`MaXa
09-22-2005, 08:37
amI ne sUm ama ne moga i da kaja 4e nqma da probvam!

SMoKe_BoY
09-22-2005, 08:50
Sq Kfo da vi kaja Ne iskam Da Se PRaQ Na Umen Obache Taikato si pafkam redovno Sam Se IntereSuval Ot sichko Za Damata v zeleno :) Znachi moga da vi kaja che trevata vredi 3 pati po malko ot cigarite , dori ne te pravi zavisim .
A sega bi trqqlo da obesnq za zavisimosta?
Znachi tfa e opiat no s ne postoqnno deistviq ako pushish mn chesto spira da ti vliae i kato iskash da se drobish ne pomaga togava s po slaba psihika barash po tfard narkotik i zagivash..!


P.S. Ne pushete semenata vredi na POTENTNOSTA!

stasi_girl
09-22-2005, 10:05
pushila sum i to ne vednuj i nqmam namerenieto da spiram !!!! ne 4e pusha redovno kogato nqkoi kaje are da pushim da ama rqdko si kupuvam!!! ina4e me kefi super qko e!

rosskata
09-22-2005, 10:07
Пуших доста редовно като бях 9 клас. Оттогава не съм. Да, хресваше ми, после реших, че и без трева си имам достатъчно пороци и достатъчно малко пари :oops:

a-a-ShrooMka^f
09-25-2005, 11:50
mda pu6ila sum si Marry-to i 4estno kazano mn me kefi:Pot dve godini nqkade pu6a i ne sum spirala 6otot mi haresva:)ne sum zabelqzala da sum zatapqla osobeno:Pkefi me 4e razviva abstraktnoto mislene:PPdaje si spomnqm 4e parv propu6ih treva a posle cigari;)spored men si stryva da se probva vednuj:pi se pak ne poznaam 4ovek koito da e probval i da ne go e zaribilo:)kofti i e 4e mn razqjda kat puska:psuper mn se typ4i6:Pama ko:Pizpolzvat q na zapad da stimulira apetita i za razni menstryalni bolki:)hubuto i 4e ne se pristrastqva6:)i vkusa:)ne men me kefi:)

SMoKe_BoY
09-28-2005, 09:47
Neznam men veche poveche ot diskotekata me kefi da se saberem kompaniqta v nqkaf apartamenta seki da dade po 20kinta da zemim piene i qdene da sedmen na masa seki da iskara po malko trevka da se razmajem parvo s trevkata posle s alkohola i posle dance ...sex i posle v kashti :)

BAD_GIRL_
09-29-2005, 07:57
da pushila sam joint mnogo puti :lol:

S8K
10-01-2005, 09:31
Пафкам си от време на време и си ми е кеф...то трабва и разнообразие... :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bitch_16
10-02-2005, 15:50
ne ne sum pu6ila i ne mislq da probvam :P

zeleni_o4i
10-03-2005, 10:31
ne mi haresa, ne mi podeistva dobre :x :cry: :twisted:

gabi_gabi
10-18-2005, 18:28
mi az li4no ne sam pu6ila no sam vijdala toest pu6ili sa do men vijdala sam kak stava no men li4no ne me privli4a mn mn zaradi s1stoqnieto v koeto se izpada posle

ZiZ0
10-18-2005, 19:07
Пушил сам и даже много ми харесваше.Но сега вече не поради простата причина че жсичко на този свят Рано или късно омръзва :lol: :lol: :twisted:

kaka^Rala
03-17-2006, 01:31
пробвала съм какво ли не. от джойт до кокаин. за каквото се сетите сичко ми е минало през ръцете, но това беше когато бях по млага и когато живота не ме обвзе в ръцете си. сега нямам време за тези неща.

03-27-2006, 12:30
тревата вреди единствено на краткотрайната памет и единствено докато трае ефекта от нея
знам че няма да разберете понеже сте доста глупави затова перифразирам:
като се напушиш не ти се отдава зубренето

тревата те прави по-позитивен, по-весел, насочва вниманието ти към радостта от обикновените неща в живота, обръщаш се с надсмешка към ежедневните проблеми, защото те наистина са смешни

слабо канцерогенна е, води до слабо психическо пристрастяване (като това към компютрите), ефектът от нея се достига при много по-малки количества от тютюна, същото се отнася и за неговата продължителност
семките НЕ те правят импотентен, да пушиш трева НЕ означава да се инжектираш с хероин и т.н.

всеки си избира сам какво да прави
затова който не иска да не пуши трева, но и да не говори, че тя е боклук, защото очевидно въобще не е наясно
а за всяка тъмна и озлобена личност с мазна коса и черни дрехи, която се чуди кого да набие или да наплюе, тревата е единственият стопроцентов лек

shtampata
03-27-2006, 12:54
В тези времена на достъпност и разпространеност вече може да се счита почти за ненормално да има човек, който не е опитвал.
Не е задължително, но в повечето случаи човек пуши :)
Преди пушех...сега предпочитам да си пия ракията! :mrgreen:

03-27-2006, 21:16
и във ващо село ли прекараха интернет

Master_88
03-28-2006, 21:05
Не и нямам намерение...

CRaZy_IKTe
03-29-2006, 20:09
oh zle ste otsqkyde :D :lol: :lol: :lol: :lol: Napravo otvarqm toq podforum i se hilq kato razprana....Tova e idealniq razdel v koito moje da se vidi kolko ste neinformirani i kak edva li ne vsichko se prai 6toto e FASHION :lol: :lol: tc tc tc

04-01-2006, 22:19
vednuj samo se napushih i se skusah ot smex...na nai-malkoto daje se hileh kat nenormalna...i posle se spukah ot qdene i spane :mrgreen:

honey_reflection
04-01-2006, 23:48
Drupvala sam samo 1 pat, no nqma od kakvo da kriq! Kakto kazvat (i vkluchitelno maikami), che v jivota vsichko trqbva da se probva! No nqmam namerenie da stavam narkomanka itp. Nqmam nemerenie da povtariam i nishto svurazano s tova! (samo sam drupnala i to 1 pat od joint, i to beshe silen)

`Death`Whore`
04-01-2006, 23:49
Дума "од" няма в българския език. И "няма от какво да крия" няма смисъл.

04-02-2006, 09:34
пуша бонг в момента :-D :mrgreen:

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-02-2006, 10:14
Еми случвало се е няколко пъти-15-20 :-D

favor_91
04-07-2006, 22:33
pu6il sam to4no 2 puti ....no pove4e ne povtarqm...hubavoto na taq gadost e 4e si po zle ot piqn (ako se napu6i6 qko) i ne povru6ta6 :P ne e kato alkohola :lol:

CRaZy_IKTe
04-08-2006, 15:12
тревата вреди единствено на краткотрайната памет и единствено докато трае ефекта от нея
знам че няма да разберете понеже сте доста глупави затова перифразирам:
като се напушиш не ти се отдава зубренето

тревата те прави по-позитивен, по-весел, насочва вниманието ти към радостта от обикновените неща в живота, обръщаш се с надсмешка към ежедневните проблеми, защото те наистина са смешни

слабо канцерогенна е, води до слабо психическо пристрастяване (като това към компютрите), ефектът от нея се достига при много по-малки количества от тютюна, същото се отнася и за неговата продължителност
семките НЕ те правят импотентен, да пушиш трева НЕ означава да се инжектираш с хероин и т.н.

всеки си избира сам какво да прави
затова който не иска да не пуши трева, но и да не говори, че тя е боклук, защото очевидно въобще не е наясно
а за всяка тъмна и озлобена личност с мазна коса и черни дрехи, която се чуди кого да набие или да наплюе, тревата е единственият стопроцентов лек
evalarkata :)