PDA

View Full Version : Pregradkite ?



07-29-2005, 16:41
Kakvo ozna4avat te mejdu priqteli ? 4esto li pregra6tate priqtelite si ? Kato gi vidite ili kogato usetite nqkakav impuls ? Kogato varvite edin do drug ? Koga pregra6tate i kakvo zna4i tova za vas ?

Sunny_stz
07-29-2005, 16:49
Pregru6tam spored slu4eq.Nai-4esto za zdrasti i 4ao,ili kogato im se zaradvam za ne6to prosto si gi gushkam.

pinK_Baby
07-29-2005, 18:18
ми аз снощи имах рожден ден и всичките ми милички приятели бяха покрай мен и ги нагушках яко...иначе не се притеснявам нали са ми приятелчета и много си ги обичкам...а какво значи...ми значи,че ме кефят и че си ги обичам (повторих се :P )
П.П.темичката не е за тук,иначе много обичам да ме гушкат :)

bulgarche
07-29-2005, 18:28
П.П.темичката не е за тук,иначе много обичам да ме гушкат :)
Е одеве що не каза, да те гушна? Мислих, че ще е странно и не си те гушнах :)

Иначе..с много малко хора се прегръщам, но много се кефя срещата ни отново да започва така :)

П.П. объркал/а си мястото на темичката

Три поредни мнения от заралии :)

pLaMa4eTo
07-29-2005, 18:41
ми аз снощи имах рожден ден и всичките ми милички приятели бяха покрай мен и ги нагушках яко...иначе не се притеснявам нали са ми приятелчета и много си ги обичкам...а какво значи...ми значи,че ме кефят и че си ги обичам (повторих се :P )
П.П.темичката не е за тук,иначе много обичам да ме гушкат :)

saglasna sam s tfa mnenie ot gore do dole :)

Loreena
07-29-2005, 19:40
Pregrudka mejdu priqteli.....ami tova ozna4ava 4e durji6 na 4oveka do teb i iska6 da mu go pokaje6. Az mn 4esto si hodq pregurnata s nqkoi priqtel, no ne sme ni6to pove4e ot priqteli. Prosto tqh si gi obi4kam po drug na4in i iskam da im go pokaja