PDA

View Full Version : Paul Van Dyk



tra^la^la
07-29-2005, 17:49
...малко ме съмнява тука да има фенове...ама требе питам.Някой се пак дали слуша нещо подобно?Кефи ли ви?
Аз лично просто се чувствам като...(неописуемо е)...когато слушам нещо негово...извисява ме в небесата;)
И да помоля...ако някои знае да пейстне някой друг линк с нещо негово да си потеглим малко(мен ме мързи да търся сега)аххх...абе плсссс

Sunny_stz
07-29-2005, 18:40
Da qk e ,ima hubavi pesni ,osobeno -crush

pinK_Baby
07-29-2005, 18:56
ми имам няколко негови неща:
We Are Alive
Nothing but You (тази ми харесва най-много)
Another Way
Tell Me Why
Live in Berlin
Time of our lifes
и още някви ама те по-умрели иначе не съм му чак голяма фенка :) доколкото знам музиката му се води транс...ако бъркам някой да ме поправи :)

kopa4a
07-30-2005, 00:06
Жесток е заедно с ATB,Tiesto и други http://smilies.sofrayt.com/%5E/u/djsmile.gif

___Kaka Eli___
07-30-2005, 08:29
Ооооо тоя пич има убийствен глас :shock:
И A.T.B са жестоки :D
The Autumn Leaves на A.T.B е суперска и ЕxTaZy естествено :lol:

07-30-2005, 21:54
А може ли да дадете някой линк да си дръпна нещо негово?Щот по търсачките рядко намирам тези песни който писахте.

07-30-2005, 22:11
САМО ВАГНЕР!!!!

bulgarche
07-31-2005, 07:51
Тоз вече не го слушам :)

KGW
07-31-2005, 11:56
Продавам негов автограф,взет от мой приател на негов лайв в Германия.

HouseMania
08-20-2005, 10:29
Аз съм фен да:)много добър DJ можеби е на 2-ро място в класацията МИ след Тиесто или пък след ATB...!?! :) :) :)

universal_dream
08-20-2005, 11:24
ми и аз имам някои негови неща...към 5-7 сета и 60-70 песнички...аве към 1GB негови неща :) любими са ми
Paul van Dyk - 45 RPM
Paul van Dyk - Beautiful Place
Paul van Dyk - For An Angel (Original Mix)
Paul van Dyk - Forbidden Fruit
Paul van Dyk - Namistai
Paul van Dyk - Out Of Control
Paul van Dyk - Out There And Back
Paul van Dyk - Pikes
Paul van Dyk - Seven Ways
Paul van Dyk - Tell Me Why...е тва е :)
Paul van Dyk - We Are Alive
Paul van Dyk - Outsider
и много други...аве трябва да се чуе

HouseMania
08-20-2005, 11:39
ми и аз имам някои негови неща...към 5-7 сета и 60-70 песнички...аве към 1GB негови неща :) любими са ми
Paul van Dyk - 45 RPM
Paul van Dyk - Beautiful Place
Paul van Dyk - For An Angel (Original Mix)
Paul van Dyk - Forbidden Fruit
Paul van Dyk - Namistai
Paul van Dyk - Out Of Control
Paul van Dyk - Out There And Back
Paul van Dyk - Pikes
Paul van Dyk - Seven Ways
Paul van Dyk - Tell Me Why...е тва е :)
Paul van Dyk - We Are Alive
Paul van Dyk - Outsider
и много други...аве трябва да се чуе


For An Angel и Total Insanity къртят теа парчета най- много ми харесват а имам доста негова музика..някаде към....4Gb :wink:

aBeP4eTo
08-20-2005, 11:45
Стига бе хора!
Тоя вече се изтърка заедно с Тиесто ... супер вече не ме кефят както преди.
Обаче ATB са върха само дето нямат нищо общо! :?
Просто само като чуя някоя тяхна песен и умирам от кеф да не говорим ако това е Feel You Like a River.
Абе в момента сам зарибена да слушам Faithless :wink:

P.S Rush брутален, но много добър :wink:

08-20-2005, 11:48
Ооооо тоя пич има убийствен глас :shock:
И A.T.B са жестоки :D
The Autumn Leaves на A.T.B е суперска и ЕxTaZy естествено :lol:


Какъв убийствен глас бе, моме?
Аз мога да си одрежа главата, че не си слушала нищо негово.
Ами А.Т.В. ? Къде пък ги наредихте при него. Нямат нищо общо.
Уф, както и да е. По темата, аз лично го слушам, но вече рядко. Неговите работи са много леки. Предпочитам нещо от сорта на Balthazar, JackRock, Void, Yemo... Rush рядко, защото са му много брутални работите.

Ммм.. между другото преди известно време бях ходила на дискотека, където имаше парти един сръбски dj - Giorgio B, който също пускаше мн готини неща... house-чета.. ама се изкефих :)

universal_dream
08-20-2005, 12:19
Стига бе хора!
Тоя вече се изтърка заедно с Тиесто ... супер вече не ме кефят както преди.
Обаче ATB са върха само дето нямат нищо общо! :?
Просто само като чуя някоя тяхна песен и умирам от кеф да не говорим ако това е Feel You Like a River.
Абе в момента сам зарибена да слушам Faithless :wink:

P.S Rush брутален, но много добър :wink:
аве ти нормална ли си? въобще кви ги дрънкаш? сори ама била ли си на парти на Тиесто или Пол ван Дайк ? да не мислиш че АТВ ако дойде тука ще пуска някви хитчета само в сета си...кво му е изтърканото на човека и как да нямат нищо общо? изтъркал се е друг път...не че имам нещо против АТВ..и мен ме кефи,но няма чак такива изяви като Paul,а я разкажете за партито на Rush ако някой е бил..казаха че било яко

aBeP4eTo
08-20-2005, 12:25
някаде да съм писала, че съм нормална? :lol:
Леле човече аз не съм казала, че не са яки, а че ми писна от тях. Не съм ходила на парти на Тиесто що ти да не би да си ходил?
Мене ми е ясно, че ще е много яко ама аиде да си уважаваме мнението, защото все пак предпочитам да отида на парти на ATB.
Един приятел ходи на партито на Rush и каза, че било много добро.

HouseMania
08-20-2005, 13:06
Ходил съм на 2 партита на Тиесто едно тук в БГ, другото бе в Атина на Олимпийските игри е...второто беше просто несравнимо...този човек просто е бог в транса него съм го признал за Номер 1 разбива отвсякаде...Paul Van Dyk също не пада по- долу бил съм и на негово парти и по-точно на "Godskitchen Global Gathering 2004" което не е само негово и беше повече от незабравимо...пожелавам на всеки фен на тази музика да изпита това изживяване :) :) :) :)

08-24-2005, 20:06
Ооооо тоя пич има убийствен глас :shock:
И A.T.B са жестоки :D
The Autumn Leaves на A.T.B е суперска и ЕxTaZy естествено :lol:


Какъв убийствен глас бе, моме?
Аз мога да си одрежа главата, че не си слушала нищо негово.
Ами А.Т.В. ? Къде пък ги наредихте при него. Нямат нищо общо.
Уф, както и да е. По темата, аз лично го слушам, но вече рядко. Неговите работи са много леки. Предпочитам нещо от сорта на Balthazar, JackRock, Void, Yemo... Rush рядко, защото са му много брутални работите.

Ммм.. между другото преди известно време бях ходила на дискотека, където имаше парти един сръбски dj - Giorgio B, който също пускаше мн готини неща... house-чета.. ама се изкефих :)
a beshe li na Rush vuv Varna napraoo ni razkurti :twisted:

08-24-2005, 20:10
po temata...mnogo e dobur kato dj ima si i stil i vsi4ko.Napravo mu se poklaniam ebati izroda e,naistina mojesh da po4ustvash muzikata osobeno ako si na X... :twisted: samo 4e neka da doide v bg da se nakefime malko... :roll: A tiesto kato beshe vuv festivalna malko se poizliji ama nishto,ina4e e dobur... :wink: Respekt za temata,misleh 4e takiva horea v toia forum nema :?

HouseMania
08-24-2005, 21:17
po temata...mnogo e dobur kato dj ima si i stil i vsi4ko.Napravo mu se poklaniam ebati izroda e,naistina mojesh da po4ustvash muzikata osobeno ako si na X... :twisted: samo 4e neka da doide v bg da se nakefime malko... :roll: A tiesto kato beshe vuv festivalna malko se poizliji ama nishto,ina4e e dobur... :wink: Respekt za temata,misleh 4e takiva horea v toia forum nema :?

Аха да не би на Тиесто да ти е бил слаб Х-а, а?!?!?!?Поизложил се бил...ти маи си от ония дето спаха по пейките там а!??!Писна ми... .!.

marusha
08-24-2005, 21:44
po temata...mnogo e dobur kato dj ima si i stil i vsi4ko.Napravo mu se poklaniam ebati izroda e,naistina mojesh da po4ustvash muzikata osobeno ako si na X... :twisted: samo 4e neka da doide v bg da se nakefime malko... :roll: A tiesto kato beshe vuv festivalna malko se poizliji ama nishto,ina4e e dobur... :wink: Respekt za temata,misleh 4e takiva horea v toia forum nema :?

Аха да не би на Тиесто да ти е бил слаб Х-а, а?!?!?!?Поизложил се бил...ти маи си от ония дето спаха по пейките там а!??!Писна ми... .!.
:arrow: Purvo tova gore sum az\
:arrow: vtoro hora beshe na play back
:arrow: treto zashto pich controls na cd playerite biaha po4ti prez ciloto vreme na sredata,zashtoto po princip kato mixirash 2 track-a tova e po4ti nalojitelno i dr
picha neka se kefi,radva me muzikata mu,no momchenceto iako se izloji daje!!!

HouseMania
08-24-2005, 22:03
Мхм..ти нещо за Dynamic Q чувала ли си??Питам само ей така информативно?!

marusha
08-24-2005, 22:11
Kakto i da e na teb ti e haresalo-radvam se za koeto,na men ne 4ak tolkova i taka ne mi se spori :wink: