PDA

View Full Version : среща - начало и край !?



bulgarche
07-29-2005, 18:57
Какво правите като ходите на срещи момчета. Носите ли цветя, едно друго? А момичета, обичате ли да ви носят цветя?

А как приключват срещите? Целувки? Нещо друго...

И пак за момента на срещата ... като се видите..ръкувате ли си, прегръщата ли се ил икакво правите?

^I don't give a fuck^
07-29-2005, 19:01
Не ми трябват цветя и глупости.Единственото което искам е да съм си с "моето" момченце и това ми стига :P .Иначе срещите ми почват и свършват с целувка :wink:

bulgarche
07-29-2005, 19:15
Не ми трябват цветя и глупости.Единственото което искам е да съм си с "моето" момченце и това ми стига :P .Иначе срещите ми почват и свършват с целувка :wink:
Абе, Санче, аз говоря попринцип. Не само с любимия човек. То с гаджето ясно к'во е, ама аз питам с някое почти непознато момиче, с което сте се виждали 1-2 пъти.

^I don't give a fuck^
07-29-2005, 19:17
Непознато..абе ако е симпатичен му скачам :mrgreen:
Ако не-ъъъ...ще видим :mrgreen:
И пак казвам цветя и глупости не щЪ :D

Sunny_stz
07-29-2005, 19:27
Ami o6te ot purvata sre6ta celuvki ,miluvki ,tva onova ne,ama ve4e sledva6tite sre6ti zavisi kak se razviqt ne6tata.Za cvetqta...obi4am da mi gi darqva lubimiq 4ovek:) Vinagi kogato se sre6tna s nqkoi poznat ili nov 4ovek se zdravisvam,a s priqteli daje moje da se celunem po buzkite kato se vidim. :D

pLaMa4eTo
07-29-2005, 19:50
emi edna 4ervena roza si e klasika v janra . taka 4e tova bi mi napravilo strahotno vpe4atlenie.ako se vijdam s mom4eto za purvi put-moje bi samo 6te go pregurna i v posledstvie(zavisimo ot tova kak se razviqt ne6tata po vreme na sre6tata) moje i vsi4ko da zavar6i s celuvka.a ako vijdam mom4eto za poreden put i sma imala ne6tu s nego-celuvka za zdrasti ,celuvka za 4ao ...a moje bi i o6te ne6to :twisted:

Loreena
07-29-2005, 20:22
a....ako sum se vijdala s nego 1-2 puti ili ako izlizam za pruv put s nego...si govorim kato priqteli prosto, opoznavame se, ama o6te e rano za celuvki :P I sled kato sme izlezli ve4e nqkolko poredni puti i ima nqkakva himiq mejdu nas...togava ve4e se pristupva kum deistvie

ProstoAz
07-29-2005, 20:36
Ако някой ми донесе цветя, особено на първата среща, въобще няма да се занимавам с него... :roll: Много пресилено, старо и изтъркано ми се вижда вече, а пък ще ми се стори, че много избързва.
Иначе срещите при мен започват с ръкуване или прегръдка (ако не ходим все още) и при добър късмет (на момчето хаха) завършват с целувка.
Ако са с гаджето - почват и свършват с целувка, всъщност целувкИ. :wink:
С приятели - почват и свършват с ръкуване или прегръдка (само с някои).
А с приятелки - почват и свършват с прегръдка и/или цунки (по бузките и по устата). :D

sini4kata
07-29-2005, 20:41
zavisi ot momcheto s koeto sam izlqzla.poprincip za da sam se saglasila da otidem na kafence bi trqbvalo pone malko da me kefi,koeto znachi che celuvka po buzkata kato nachalo a kato krai...ami zavisi ot dosta neshta.
ne obicham da mi davat cvetq ili nqkakvi takiva gluposti.za men tova e bezsmisleno.no mnogo milichko bi mi stanalo ako dokato nqkade se razhojdame ili malko predi da doide pri men otkasne edno hubavo cvetence(no bez drajkata ami samo cveta) i mi go dade.

Utopia
07-29-2005, 20:59
аа .. срещите ми с момчета са най забавни
забиваме в някой бар по някоя бира, .. после в друг бар или диско я мадама я шамар ще отнесем .. ;)

Traffic
07-29-2005, 21:02
Какво правите като ходите на срещи момчета. Носите ли цветя, едно друго? А момичета, обичате ли да ви носят цветя?

А как приключват срещите? Целувки? Нещо друго...

И пак за момента на срещата ... като се видите..ръкувате ли си, прегръщата ли се ил икакво правите?хах, ти какво друго искаш, а, перверзнико? :P :P :lol: :P

Alli
07-29-2005, 21:03
Mi cvetq...ne e nujno a za krai an sre6tata kiss:)

kurabiika
07-29-2005, 21:13
oo и аз мразя това с цветята много тъпо и романтично ми се вижда аз не съм романтична
с гаджето е ясно как почват и завършват срещите
ако изляза с момче с което излизам за първи път в началото ще има само ръкуване най-вероятно ама за края не отговарям :lol:
случвало ми се е няколко пъти на такива срещи посредата(на срещата) да почнем с целуфките или поне за довиждане една и после искат да сме гаджета :twisted:

miloto_girl_4e
07-29-2005, 21:22
ne6to ne si padam osobeno po cvetqta :? :?
nekvo mnogo kli6irano e... :roll:
s gadjeto kakto vsi4ki predi men kazaha,mnogo
e qsno kak zapo4vat i svur6vat sre6tite s gadjeto..
a s nepoznato mom4e - mi za zdrasti rakuvane,
a ako sam si go haresala za 4a0 - celuvka,ama
po buzata,4e ne obi4am da napadam mom4eta :P :P

Utopia
07-29-2005, 21:52
Умря Романтиката както потъна Титаник!

най дразнещо, че момичетата смятат момчетата подаряващи цвета за задръстени балъци!



е ... дано да се поправи този умствен стереотип!

bulgarche
07-29-2005, 22:22
хах, ти какво друго искаш, а, перверзнико? :P :P :lol: :P
Е че какво може да искам бе :mrgreen:


аа .. срещите ми с момчета са най забавни
забиваме в някой бар по някоя бира, .. после в друг бар или диско я мадама я шамар ще отнесем .. ;)

С теб определено ще пробвам да се запозная

Utopia
07-29-2005, 22:34
аа .. срещите ми с момчета са най забавни
забиваме в някой бар по някоя бира, .. после в друг бар или диско я мадама я шамар ще отнесем .. ;)

С теб определено ще пробвам да се запозная[/quote]

че кой те спрял! като решиш да не се обгазяваш .. намини към Варна ;)

techCandy
07-29-2005, 22:40
Mи незнам, но на мен ми е безкрайно приятно ако ми
подарят цветя, това е някак си за мен един вид комплимент, уважение, а може би нещо повече. Не знам, ще прозвучи прекалено клиширано ако кажа, че в тоя шибан свят понякога трябва да се правят такива неща, като с цветята....просто трябва и точка. Иначе всичко прекалено роботизирано ми изглежда. Както и да е, не е за това темата. Ами зависи от човека, с някои се здрависвам, с други се прегръщам. За целувка на първа среща...много много трудно. За втора....може би. За края на срещата, основен действащ фактор е това как е минала самата среща :) И такам....

Utopia
07-29-2005, 22:53
ако съдя и по травмирания ти аватар .. който малко или много отговаря .. на душата на човека .. ти определено копнееш за нежност и разбиране. Не е лошо наистина да се подаряват цветя .. жалко е както казах вече .. че от ... мммм 87 нагоре наборите .. това се смята за глупаво (говоря 87 нагоре под общ знаменател)

но наистина fire готино си е..
честно казано .. и аз съм .. някъв си старомоден романтик .. :) винаги съм харесвал погледа(усмивката) на момичето чието внимание впечатлиш дори с едно цвете :)

Sunny_stz
07-30-2005, 14:00
Dam i az smqtam ,4e si e mnogo gotino da ti podarqt cvete [osobeno ot gadjeto] Momi4eta nqma li da vi stane gotino ,kogato nqkoe mom4e vi podari cvete i vi kaje ,4e e ot mnogo obi4 primerno.Mene li4no mi e stavalo adski gotino kato sa mi podarqvali.Vqrno e ,4e e mnogo romanti4no ,no i az sum si romanti4na natura:)))))))

~патенце~
07-30-2005, 16:16
Всяка среща започва различно и свършва различно.
Но не мислите ли, че цвете още на първата среща би уплашило момичето?
Лично аз бих се спекла в такава ситуация си бих си помислила "А сега какво следва?!" не трябва ли първо да се опознаете и така.
Но от друга страна би направило и готино впечеление.
А по темата ако излизам на първа среща с момче само се здрависваме, а целувки на първата среща рядко има.
Ако излизам с приятелка срещата започва с "Здравеи" и приключва с целувка или гушка. :wink:

07-30-2005, 21:43
Срещите са яки дам.
Нося й цветя, водя я на вечеря и когато я заведа у нас я спуквам от бой. Много мразя да чукам момичета, чекията е за удоволствие, секса - задължение, най-ми става хубаво като й дръпна един здрав бой. После давам на дядо ми да я ебе.

Jamalska
07-31-2005, 23:19
Обичам цветятя...особено бели рози...Ще ми стане ужасно приятно ако ми донесе цветенце...А за другата част нз шот вярвам в съдба и не смея да мисля за такива неща за да не я променя...

07-31-2005, 23:36
Обичам да изненадвам с секви щуротии - цветя, плюшени играчки, и разни оригинални работи дето не ги казвам :P , иначе срещата протича с целувки и прегръдки за начало - прегридки и целувки по време на - и целувки и прегръдки за край :D .