PDA

View Full Version : Миг



07-29-2005, 19:13
Миг, а е цяла ве4ност.
Не песъ4инка , а пясъ4ен 4асовник цял.
Изстрадан миг , липса на 4ове4ност.
Сама сълза , но не в море , а в океан.
Цветен миг,някаква кокетност.
Самотно цвете -не ,букет от рози на ков4ега бял.

bulgarche
07-29-2005, 19:24
И ний ся ко ши прайм?

Спрете да пускате такива теми де :!:

slim_shady_lady
07-29-2005, 19:33
Mи става...ти ли си го писал/а?? И не разбрах какъв е смисъла от това и от тая тема като цяло...няма да е зле да ми разясни някой... :roll:

Utopia
07-29-2005, 19:39
вечност! ковчези! това да не си го преписал от някой некролог?

авторката
07-29-2005, 19:49
....Мигът понякога е ве4ност ,вместо да е малката песъ4инка от пясъ4ния 4асовник , тя се превръща в цялото му време.Изстрадан е този миг именно , защото ве4е е трудно да се намери 4ове4ността у хората.Сълзата е като душа , която е по-самотна в океана отколкото в морето.Мигът е цветен , защото ве4е вси4ко свършва ...изсипва се пясъкът от 4асовника , а сълзата се смесва с вълните на океана.
Няма да ви притеснявам пове4е , може би някой ,който е страдал истински би могъл да ме разбере

pLaMa4eTo
07-29-2005, 19:51
krasivo e,daje mnogo :cry:

Ще те нахрача
07-29-2005, 19:52
ъъъ..ооо господи...оо каква красота..каква ..лирика,поезия..помия..Разч вствах се..УаААААаААААа мамо прегърни мееее :(
хлип-хлип..прощавай но ме разчувства наистина много ..уааа отивам да се метна

Utopia
07-29-2005, 19:54
хубаво че те е пернала музата
кофти че някой ти е разбил сърцето
похвално че имаш лексика и знаеш как да събиращ думите в изречения.

но щом говориш на нещо което силно изпитваш и държиш на думите си .. защо си анонимна!
за мен анонимите са просто някви интриганти които пускат клюки и не държат на думите си!

infidel
07-29-2005, 21:08
Hey man! Look at me rockin out, I'm on the radiooooooo :wink:

Utopia
07-29-2005, 21:18
Hey man! Look at me rockin out, I'm on the radiooooooo :wink:

к'о вииийш бе ;) :P

slim_shady_lady
07-29-2005, 21:22
....Мигът понякога е ве4ност ,вместо да е малката песъ4инка от пясъ4ния 4асовник , тя се превръща в цялото му време.Изстрадан е този миг именно , защото ве4е е трудно да се намери 4ове4ността у хората.Сълзата е като душа , която е по-самотна в океана отколкото в морето.Мигът е цветен , защото ве4е вси4ко свършва ...изсипва се пясъкът от 4асовника , а сълзата се смесва с вълните на океана.
Няма да ви притеснявам пове4е , може би някой ,който е страдал истински би могъл да ме разбере
Eй сега вече разбрах...мерси много..разбирам те и теб...и болката с която е изпълнено,гадно е че ти се е случило такова нещо...хубавото е че намираш много добър начин за да го изразиш..БРАВО ! :D

Utopia
07-29-2005, 21:50
....Мигът понякога е ве4ност ,вместо да е малката песъ4инка от пясъ4ния 4асовник , тя се превръща в цялото му време.Изстрадан е този миг именно , защото ве4е е трудно да се намери 4ове4ността у хората.Сълзата е като душа , която е по-самотна в океана отколкото в морето.Мигът е цветен , защото ве4е вси4ко свършва ...изсипва се пясъкът от 4асовника , а сълзата се смесва с вълните на океана.
Няма да ви притеснявам пове4е , може би някой ,който е страдал истински би могъл да ме разбере
Eй сега вече разбрах...мерси много..разбирам те и теб...и болката с която е изпълнено,гадно е че ти се е случило такова нещо...хубавото е че намираш много добър начин за да го изразиш..БРАВО ! :D

вярно е ... училтелката ми по история от 8ми клас ми каза че поколенията прогресивно затъпяват ... и наистина е била права

ае слим .. без "превод" нямаше да разбереш за к'во се говори нали!?