PDA

View Full Version : Herpesi !! :(



kotenceto_rzl
07-29-2005, 21:43
a we imam edin problem o6te ot malka .. tfa sa herpesite .. az si gi imam f kravta ... i kogato se pritesnq ili pipna ne6to mrysno .. vednaga mi izlizat :( ai nai gadnoto e 4e .. ponqkoga mi izlizat po buzite .. i adski trudno gi maham .. kakfo li ne sam probvala .. daje kato malka sam imala herpes f okoto .. i za malko da oslepeq .. i po doktori sam hodila .. dadoha mi nqkfo lekarstvo .. a to svar6i .. izpolzvam go 10 godini :( kajete nqkfo drugo lekarstvo koeto vednaga premaha tezi herpesi .. i znam o6te 4e kato useti6 4e ti izlizat da sloji6 ocet ili da natarka6 mqstoto s zlato .. oba4e te ponqkoga mi izlizat i ve4er ... adski gadno e .. i ve4e mi imrazna postoqnno da mi izlizat .. kajete nqkfo lekarstfo .. pls !! :)
predvaritelno blagodarq :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

chupacabra:)
07-29-2005, 21:49
ние тук НЕ СМЕ лекари, очевидно че проблема ти е много сериозен, затова нито едно от мненията тук може да се сравни с преглед на квалифициран доктор..
даже не мисля че някой тук би могъл да ти даде добър съвет - а и самолечението само ще ти навреди!!

Sportexz
07-29-2005, 21:56
a we imam edin problem o6te ot malka .. tfa sa herpesite .. az si gi imam f kravta ... i kogato se pritesnq ili pipna ne6to mrysno .. vednaga mi izlizat :( ai nai gadnoto e 4e .. ponqkoga mi izlizat po buzite .. i adski trudno gi maham .. kakfo li ne sam probvala .. daje kato malka sam imala herpes f okoto .. i za malko da oslepeq .. i po doktori sam hodila .. dadoha mi nqkfo lekarstvo .. a to svar6i .. izpolzvam go 10 godini :( kajete nqkfo drugo lekarstvo koeto vednaga premaha tezi herpesi .. i znam o6te 4e kato useti6 4e ti izlizat da sloji6 ocet ili da natarka6 mqstoto s zlato .. oba4e te ponqkoga mi izlizat i ve4er ... adski gadno e .. i ve4e mi imrazna postoqnno da mi izlizat .. kajete nqkfo lekarstfo .. pls !! :) predvaritelno blagodarq :)
Виж за лекарство не е мястото тук, но при твоя проблем трябва да наблегнеш на пъноценното и здравословно хранене. Също така си взимай мулти витамини(най-добре центрум) и горещо ти препоръчвам на си вземеш корен от жен-шен - той стимулира силно имунната система и е страшно полезен като цяло. Мисля, че твоя проблем е хроничен и трудно се оправя с лекарства. Също така може да си вземеш чай от Бабини зъби, което билка, която прочиства кръвта.

bebe`16
07-29-2005, 22:05
незнам лекарство,но на мен като ми излезе херпес го намазвам с паста за зъби

Impulse
07-30-2005, 10:29
Moje da si kupi6 aciklostad. Skypi4ko e, no efekta e mnogo dobyr. Ako se namaje6 o6te kato vidi6, 4e izliza 6te se mahne po-byrzo. A ina4e kakto kaza drugite otidi na lekar 6tom tolkova 4esto ti izlizat, ako do sega ne si hodila.

kotenceto_rzl
07-30-2005, 14:08
hodila sam na lekari ... oba4e .. tfa si e f krafta .. i az prosto pita m za nqkfo lekarstfo .. koe pomga za po barzo premahvane na tezi herpesi ..

07-30-2005, 19:22
Има едно кремче-Бокарел или Бокарол мисля се казваше!В съвсем малка кръгла кутия...Тъмно оранжево на цвят!То помага-попитай за него в аптеките.Иначе сигурно си чувала,че пастата за зъби втвърдява самия херпес и спомага да си образува коричка и съответно по-бързо се маха! :D Можеш да опиташ и с антибактериален крем-той също помага да заздравее по-бързо,като го омекотява и по този начин премахва неприятноно чувство и мисълта,че имаш херпес! :)

07-30-2005, 19:24
Сега видях-Бокарол се казва.

Soul^Fly^F
07-31-2005, 09:38
Ami aciklostad naistina vyr6i rabota i to golqma.I az go imam toq problem, no mi se poqvqvat ili lqtoto, ili zimata i to samo na ednoto oko i v kraq na buzata.Taaa...nqa smisyl da hodi6 po lekari, 6tot te kazvat samo edno i sy6to, vqrvai mi!Ima nqkva vaksina, koqto uj dojivot predpazvala...no ne znam mnogo za neq, taka 4e ako te interesuva se svyrji s nqkoi lekar.Ina4e kogato ti se poqvi, ili vijda6 takiva oprazovaniq, vednaga pyrvo po4istva6 s tampon4e ili pamu4e (vajnoto e da e 4isto!) popito s 4ai ot laika, ama bez zahar-mahar, med i takia raoti.SLed tva 4aka6 da izsyhne, a ne byr6i6 i slaga6 aciklostad.Dobre e da go pravi6 po 4tiri pyti na den.Efekt ima na sledva6tiq!

BebChi
07-31-2005, 17:08
охх мразя ги тея простотии... като ми излезне един тряа поне още 3 да ми излезнат, джуката ми цъфва като майска роза.... :cry: мажа се с пасти и такива др глупости и чак след повечко от седмица ми минават:( мн ги мразя :( ама тея глупости дето са мажа само ме заблуждават че по бързо минава:(

07-31-2005, 18:36
Пий Бирена Мая на хапчета!

За прочитване на кръвта е.Действието няма да е светкавично,няма и да е след 1 седмица,но при по-продължителна употреба би трябвало да има ефект,който със сигурност ще бъде по-дълготраен от това да се намацаш с паста за зъби!

:D

07-31-2005, 18:37
абе забрайх да кажа,че са продава в аптеките :D

didityyy
12-26-2006, 16:38
v momenta sam s herpes i izpolzvam ACYCLOSTAD mn e efikasno i ne e mn skapo- 4-5lv no si struva

ProstoAz
12-27-2006, 08:38
Темата е стара!