PDA

View Full Version : 10 neshta koito MOMCHETATA hareswat w edno MOMICHE???



LordRa
07-30-2005, 15:13
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

Sportexz
07-30-2005, 15:19
Моят е:

nash red e momcheta...taka che:

1. da ne obicha istinski
2. da ne uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)- tva ne mi puka
4. da ne mi izneweriawa- ako izneveri boi boi
5. da ima gotin harakter - ne haraktera a cicite sa vajni
6. da bade predi wsichko jena - e nema da muj de
7. da e do men kogato imam nujda ot neia - samo za edno mi trea taka che
8. da me razbira - po-dobre ne triabva da e tupichka
9. da ne e naduta - ako e naduta pak boi ama iako
10. da e inteligentna - izkluicheno

Wie ste !!!
Която е такава моите поздравления :-)

bulgarche
07-30-2005, 15:35
да ми се хареса...това е сичкУ

Utopia
07-30-2005, 16:43
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

шшш ало! ти за нормален средностатистически българин ли се имаш ?

е .. не го кажа така .. няма такива .. от по горе посочените. смени си заглавието на темата:
търся евреин който да ми спазари жена която: ...

07-30-2005, 20:42
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!
evala!ne e istina 4e o6te ima svestni mom4eta kato tebe!pove4eto biha izbroili slednoto:1.golemi cici
2.gotin zadnik
3.da la*a dobre
4.da se durji kurvenski i t.n.....
5.i da e tupa i dori zla nqma problem
ti pone si razbral naistina vajnite ne6ta!ne kazvam 4e vun6tnostta ne e ot zna4enie,no vse pak ima i dr osvne Sex (http://searchmiracle.com/text/search.php?qq=<a target=)">sex (http://searchmiracle.com/text/search.php?qq=Sex)</a> nali :?:
i ne 4e se hvalq oba4e az davah na biv6iq si priqtel po4ti vsi4ko ot tva koeto si izbroil,no toi ne go oceni i se razdelihme zaradi nego dori ne mi dade pri4ina!no takuf e jivota!sega namerih 4ovek kogoto da me obi4a no az o6te mislq za predi6niq...kakto i da e iskah samo da kaja edno golqmo bravo za tezi 1o ne6ta :!:
t1`amo`Bab1

RaZbiVa4ka
07-30-2005, 20:59
Айде стига!Има много такива жени!Просто повечето момчета не ги забелязват,защото гледат външния вид. А и тази тема не е да се обсъжда вкуса на другия,а личния вкус на всяко едно момче.

07-30-2005, 21:05
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!
Дааам верно е тва. :D

BaT_GirL
07-30-2005, 21:07
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

и аз се чудя защо всички момчета ми казват че съм момиче за милиони... :roll:

07-30-2005, 21:08
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

и аз се чудя защо всички момчета ми казват че съм момиче за милиони... :roll:
Освен тва си и скромна :lol: :lol: :lol: .

BaT_GirL
07-30-2005, 21:11
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

и аз се чудя защо всички момчета ми казват че съм момиче за милиони... :roll:
Освен тва си и скромна :lol: :lol: :lol: .

няма как просто,трябва да оцелееш някакси в такава компания...

alexxgold
07-30-2005, 21:54
Хайде и аз да попълня лексикона :wink: :
1. Вярност - НЕ да не се вижда с други хора, пък било то и момчета, но да не прави глупости :x .
2. Чар (според мен вътрешният чар понякога компенсира донякъде външния вид).
3. Провокативно поведение (леко недостъпна, съблазнителна, палава :twisted:) (а не лепка :roll: или супер срамежлива :oops: ).
4. Поне някакъв интелектуален минимум - все пак и аз имам интелектуални нужди, тряа да има за кво смислено да говорим :? :) .
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
6. Разбира се, да поддържа външния си вид. Не да пази 300 диети и да се гримира до неузнаваемост :roll: , но да се стреми към това като се погледне в огледалото, да хареса това, което вижда.
7. Готина коса & прическа. :)
8. Да има разнообразни интереси и вкусове (за музика например). Отчайващо е, когато момичето слуша само/главно чалга например и не е и чувала за...любимата ти група (дали ше е Дипеш Моуд или Металика...няма зн. :? :roll: )
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)
10. Готино чувство за хумор (поне малко...доста по-готино от това на Къцито, моля :wink: :D )

Недялко М. Цанеф
07-30-2005, 22:28
Не давай такива хитри идеи,че може да чете и тя темата!

___Kaka Eli___
07-31-2005, 08:45
Хайде и аз да попълня лексикона :wink: :
1. Вярност - НЕ да не се вижда с други хора, пък било то и момчета, но да не прави глупости :x .
2. Чар (според мен вътрешният чар понякога компенсира донякъде външния вид).
3. Провокативно поведение (леко недостъпна, съблазнителна, палава :twisted:) (а не лепка :roll: или супер срамежлива :oops: ).
4. Поне някакъв интелектуален минимум - все пак и аз имам интелектуални нужди, тряа да има за кво смислено да говорим :? :) .
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
6. Разбира се, да поддържа външния си вид. Не да пази 300 диети и да се гримира до неузнаваемост :roll: , но да се стреми към това като се погледне в огледалото, да хареса това, което вижда.
7. Готина коса & прическа. :)
8. Да има разнообразни интереси и вкусове (за музика например). Отчайващо е, когато момичето слуша само/главно чалга например и не е и чувала за...любимата ти група (дали ше е Дипеш Моуд или Металика...няма зн. :? :roll: )
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)
10. Готино чувство за хумор (поне малко...доста по-готино от това на Къцито, моля :wink: :D )

еЕееее...значи аз съм точно за тебе :lol: не бе шегувам се :oops:

Недялко М.Цанев хванеш ли си точно такава каквато описваш.....направо ще те спуква от бой когато я ядосваш :lol: Освен това е възможно да те ч*ка 24 часа в денонощието(познавам едно такова момиче)
Абе поздравления ако си намериш такава,сигурно ще бъде копие на Терминатор :D :D :D

morsmordre
07-31-2005, 08:46
1)Умнааа и интелигентна (нещо мн започнаха да ми харесват сладките зубърки :roll: )
2)Да притежава чар небесен
3)Слабичка, но не кльощава, т.е. да има хубава форма
4)Права дълга черна коса :twisted:
5)Сини очички
6)Любовтаааа (не я знам нататък песента)
7)Да ме уважава, защото просто не мога да се движа с хора, които имат нещо против мен
8)Да мога да си споделям всичко с нея и да не ми се сопва, ако говорим за нещо по-интимно
9)Най-добрите ми приятели трябва да я уважават (се удрям на камък с това условие)
10)Да я познавам добре :!:

mAdn3ss_
07-31-2005, 10:37
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)

Няма такава машина!

Tedka-Medka
07-31-2005, 13:01
hahah..
abe vie ne ste dobre chesny..basi fantaziorite
takova momiche nqma..kakvoto e upisal toz deto e
pusnal temata

sheri_f
07-31-2005, 17:15
vie dobre li ste?razbira se 4e ima i takiva momi4eta....no sa rqdkost... :)

LordRa
07-31-2005, 19:28
otgowariam na wsichki skeptici:

ima takiwa jeni. prosto poniakoga dokato ia sreshtnesh i otkriesh, jiwota taka ia e ochukal che tia ne osaznawa che mojesh da ia obichash zaradi samata neia, zaradi towa koeto e. che samo kato ia poglednesh w ochite znaesh che towa e choweka za teb. che ne ia hareswash samo kogato e oblechena s gotini dreshki za izlizane, ami i kogato e preumorena ot rabota, bez grim, sas senki pod ochite...ili kogato e oblechena s domashnite danki, razdrani na kolenete ot kotkata i...ili kogato se e zatworila i plache, prosto zashtoto jiwota e gaden.

pri men taka se sluchi. namerih ia, no tia beshe prejiwiala prekaleno mnogo i ne mi se doweri. beshe si izhabila emociite i nerwite po maje koito izobshto ne sa ia zaslujawali.

MaD_CaT*
07-31-2005, 19:50
otgowariam na wsichki skeptici:

ima takiwa jeni. prosto poniakoga dokato ia sreshtnesh i otkriesh, jiwota taka ia e ochukal che tia ne osaznawa che mojesh da ia obichash zaradi samata neia, zaradi towa koeto e. che samo kato ia poglednesh w ochite znaesh che towa e choweka za teb. che ne ia hareswash samo kogato e oblechena s gotini dreshki za izlizane, ami i kogato e preumorena ot rabota, bez grim, sas senki pod ochite...ili kogato e oblechena s domashnite danki, razdrani na kolenete ot kotkata i...ili kogato se e zatworila i plache, prosto zashtoto jiwota e gaden.

pri men taka se sluchi. namerih ia, no tia beshe prejiwiala prekaleno mnogo i ne mi se doweri. beshe si izhabila emociite i nerwite po maje koito izobshto ne sa ia zaslujawali.
ЕееЕе...
и аз съм на това мнение,че все пак има такива момичета...Аз не мога да кажа дали спадам към тях...това могат да го кажат само момчетата,които са били с мен :roll: ...но по моя преценка...доста от качествата,които беше изброил ги притежавам.. 8) :wink:

AvLee_hah
07-31-2005, 19:58
Хаха..много мечти а?
В търсене на перфектния човек що не озаглавите темата?
От тия описания специално на morsmordre и alexxgold ...ми доста жени/момичета притежават тия качества.И въобще трябва по-добре да опознаеш един човек за да кажеш какъв е...не само по външноста :wink:

LordRa
07-31-2005, 20:32
AvLee_hah,

Oo, ne! mai ne ti e iasno za kakwo stawa wapros. goworim za istinksi neshta. w nikakaw sluchai ne tarsim i ne mechtaem za idealni jeni i maje. goworim za sawsem obiknoweni kachestwa w horata - chestnost, razbirane, iskrennost, uwajenie. ako za towa ne mojem da mechtaem...za kakwo togawa. dori i drewnograckite bogowe ne sa bili perfektni (niakoi ot tiah daje sa bili dosta izwrateni). perfektni hora -> samo glawite na Hollywood-skite scenaristi! prosto wseki kazwa za sebe si kakwo uwajawa w drugia pol. a towa dali jenata shte ima niakoi ili wsichki ot tezi kachestwa nakup si e samsem otdelna tema. i izobshto ne stawa duma za wanshnostta. krasiwi jeni mnogo, na wsiaka krachka bih kazal, no istinski w sarceto i dushata si, sa malko, no wse pak gi ima.

AvLee_hah
07-31-2005, 20:44
LordRa,много добре съм разбрала за какво става дума :wink:
Говорим кой какво харесва в другия пол като качества,характер и т.н.
Това за външноста го казах за това,че попринцип като се види една красива жена и си казваш "колко ли е тъпа".Но не е така...за това трябва да я опознаеш.
И бих казала,че си има много красиви хора в душата си,просто трябва да ги срещнеш :wink:
Имаше една мисъл..."Никой не е герфектен,докато не се влюбиш в него"

alexxgold
07-31-2005, 21:22
Това за външноста го казах за това,че попринцип като се види една красива жена и си казваш "колко ли е тъпа".
Ахаааа! Ти го каза! Гузен негонен бяга! :lol: Бъзикам се :wink:
Еми тези, които изказахме доста "претенции" относно момичетата, разбира се, сме наясно, че идеални хора няма - нито мъже, нито жени. Разбира се също, че се всеки се задоволява и с много по-малко от това, за което си мечтае. Но просто написахме по 10 "бонуса" :wink:

kukli4ka_17
07-31-2005, 21:25
ne viarvam 4e 6te nameri6 takova momi4e niakade.za6to ne popita6 10 ne6ta koito momi4etata haresvat v mom4etata?

kaise
08-09-2005, 20:41
deset ne6ta li e ... kak se mislqt deset ne6ta ...

ina4e ... nomerca nema da slagam 6toto mnogo nema da izmisla ... ama se pak akala i na4ina na povedenie sa vajni sled tva van6niq vid i tembar na glasa i neam ideq kvo drugo...

sm0ky
08-09-2005, 21:12
Хайде и аз да попълня лексикона :wink: :
1. Вярност - НЕ да не се вижда с други хора, пък било то и момчета, но да не прави глупости :x .
2. Чар (според мен вътрешният чар понякога компенсира донякъде външния вид).
3. Провокативно поведение (леко недостъпна, съблазнителна, палава :twisted:) (а не лепка :roll: или супер срамежлива :oops: ).
4. Поне някакъв интелектуален минимум - все пак и аз имам интелектуални нужди, тряа да има за кво смислено да говорим :? :) .
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
6. Разбира се, да поддържа външния си вид. Не да пази 300 диети и да се гримира до неузнаваемост :roll: , но да се стреми към това като се погледне в огледалото, да хареса това, което вижда.
7. Готина коса & прическа. :)
8. Да има разнообразни интереси и вкусове (за музика например). Отчайващо е, когато момичето слуша само/главно чалга например и не е и чувала за...любимата ти група (дали ше е Дипеш Моуд или Металика...няма зн. :? :roll: )
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)
10. Готино чувство за хумор (поне малко...доста по-готино от това на Къцито, моля :wink: :D )
BRO,ei tfa beshe mnenie,koeto zaslujava edin adski golqm R E S P E C T ! Adski sum ZA tiq 10 tochki !!!

MaRiYa_86
08-09-2005, 22:14
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

Аз съм такава,но само за едно момче...За моето специално момче!

08-10-2005, 00:48
1 Да е готина, а не да задава въпроси в интернет на некви тъпаци как да я харесат мъжете :lol: :lol: :lol: !

santRi
08-10-2005, 05:45
taka zna4i za mom4etata:
1. da e gore dolu hubav (tolkova 4e da ne me e sram da izlqza s nego na ulicata, no i da ne e krasavec 4e da go svalqt si4ki momi4eta)
2. da e dobri4ak ne samo kum men no i kum okolnite
3. da ne bude po umen ot men, za da ne me kompleksira
4. da ne pravi gluposti za da se dokazva kolko golqm myj e
5. da ima 4uvstvo za mqrka
6. da izpitva duhovna i fizi4eska potrebnost sprqmo men
7. da nosi na maitap :lol:
8. da ne se sardi za nai-malkoto ne6to
9. da ne me obi4a, pove4e ot vsi4ko(da ne iska da e s men na vsqka cena)
10. da spazva pone polovinata ot gorespomenatite 9 to4ki i 6te e idealen :roll:

avrora
08-11-2005, 09:18
taka zna4i za mom4etata:
1. da e gore dolu hubav (tolkova 4e da ne me e sram da izlqza s nego na ulicata, no i da ne e krasavec 4e da go svalqt si4ki momi4eta) - МЪЖЪТ НЕ ТРЯБВА ДА Е ХУБАВ А МЪЖЕСТВЕН!
2. da e dobri4ak ne samo kum men no i kum okolnite - ТИ СВЕТИ ПЕТЪР МОЖЕШ ДА ГО НАМЕРИШ НА ВРАТИТЕ КЪМ РАЯ
3. da ne bude po umen ot men, za da ne me kompleksira - МЕНЕ АКО ПИТАШ ТЕБЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ТИ СЕ ОПРЕ НА ИНТЕЛЕКТА, ЯВНО СИ ДОСТА ТЪПИЧКА ЩОМ СЕ СТРАХУВАШ НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ПОКАЖЕ ПО- ОТ ТЕБ!
4. da ne pravi gluposti za da se dokazva kolko golqm myj e - Е ПА МЪЖЕТЕ ЗА ТВА СА МЪЖЕ - ДА ХОДЯТ НА БИТКИ, А НИЕ ЖЕНИТЕ ДА ГИ ЧАКАМЕ У ДОМА И ДА СЕ ЧУДИМ ДАЛИ ТОЯ ПЪТ ЩЕ ОЖИВЕЕ ИЛИ ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА СЕ ПРИЧИСЛИМ КЪМ "ВДОВИЦАТА В БЯЛО"
5. da ima 4uvstvo za mqrka - МЯРКА В КОЕ? АЛКОХОЛА, СЕКСА ИЛИ ЛЮБОВТА СИ КЪМ ТЕБ
6. da izpitva duhovna i fizi4eska potrebnost sprqmo men - ТВА МАЛКО НЕ МУ ЧАТНАХ СМИСЪЛА. ДУХОВНА И ФИЗИЧЕСКА ПОТРЕБНОСТ КЪМ ТЕБ?????А ПОСЛЕ НЕ КАЗА ЛИ И НЕЩО ОТ РОДА НА "ДА НЕ ТЕ ОБИЧА МНОГО"?
7. da nosi na maitap :lol: - Е ПЪРВО СЕ НАДЯВАМ ТИ САМАТА ДА НОСИШ НА МАЙТАП
8. da ne se sardi za nai-malkoto ne6to - Е ЗАЩО БЕ? ТАКА ЩЕ СИ СЕ СЪРДИТЕ ДВАМАТА - ТИ ЧЕ ТОЙ Е ПО-УМЕН ОТ ТЕБ, А ТОЙ ЗАЩОТО ТИ ПАК НЕ МОЖА ДА РАЗБЕРЕШ ЛЕКО ЗАДЪЛБОЧЕНАТА МУ МИСЪЛ ОТНОСНО ТЕОРИЯТА НА АЙНЩАЙН
9. da ne me obi4a, pove4e ot vsi4ko(da ne iska da e s men na vsqka cena) - ТИ ЖЕНА СИ ЛУДА ЗА ВРЪЗВАНЕ! Е АКО НЕ ТЕ ОБИЧА ЗА КЪФ ДЯВОЛ ЩЕ Е С ТЕБ? ЗА ЧЕРНИТЕ ТИ ОЧИ ЛИ? ИЛИ ЗАРАДИ ЛУДИЯ СЕКС КОЙТО ПРАВИШ????
10. da spazva pone polovinata ot gorespomenatite 9 to4ki i 6te e idealen :roll:ТВА И НА МЕН МИ ДОПАДНА (НАЙ-СЕТНЕ :x )

А и защо всички нещо се дразните на тея с изискванията. Аз съм на мнение, че всеки един трябва да се цени и да иска най-доброто за себе си. А не да се задоволява с кварталната курва, която май само него не е направила татко! Така че колкото повече искате момчета, толкова повече ще дават момичетата до вас! Така че ИСКАЙТЕ,ЗА ДА ПОЛУЧИТЕ!!!!!!!!!!
И поздрави то мен!
П.П. Надявам е santRi да не ми се сърди много, ама благодарение на теб ми дойде музата :P [/b]

08-11-2005, 09:32
1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da me haresva takuv kakuvto sam
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

to se vide kakvo se iska ot vas

girlpower
08-11-2005, 09:48
hahah..
abe vie ne ste dobre chesny..basi fantaziorite
takova momiche nqma..kakvoto e upisal toz deto e
pusnal temata
Tedka,moga da ti kaja 4e ima takiva momi4eta,a tova 4e ti ne si sred tqh e tvoi problem!!!

MilanFen
08-11-2005, 09:50
1.Лице
2.Задник
3.Гърди
4.Винаги до мен
5.Характер
6.Акъл
7.да не е курва и да не е с мен заради пари...
8.хубава дълга коса
9.да си прави маникюра
10.да е мила с мен
11.тялото да е готино... поне мен да ме кефи

08-11-2005, 14:56
4akaite be az 4eta tuk kvi otgovori sa pusnali momi4eta spored vas tova e mnogo li da iska6 da te obi4a da te uvajava da e 4arovna da e umna i t.n..Mislia 4e va6te pretencii sa mnogo po golemi ot na6te ili pone moite tva 4e trudno se namira takova momi4e e taka i takova mom4e ne se namira lesno makar 4e vie tursite ne6to ot tipa na 180sm 65 kg niama zna4enie kakvi sa o4ite mu ama da sa sini niama zna4enie kosata ama da e rusa i na igli4ki bez zna4enie godini ako moje da e pone 5 godini po-goliam ot men aaa o6te sto ne6ta taka 4e ne se pravete na svetici

SneJna_
08-11-2005, 15:31
otgowariam na wsichki skeptici:

ima takiwa jeni. prosto poniakoga dokato ia sreshtnesh i otkriesh, jiwota taka ia e ochukal che tia ne osaznawa che mojesh da ia obichash zaradi samata neia, zaradi towa koeto e. che samo kato ia poglednesh w ochite znaesh che towa e choweka za teb. che ne ia hareswash samo kogato e oblechena s gotini dreshki za izlizane, ami i kogato e preumorena ot rabota, bez grim, sas senki pod ochite...ili kogato e oblechena s domashnite danki, razdrani na kolenete ot kotkata i...ili kogato se e zatworila i plache, prosto zashtoto jiwota e gaden.

pri men taka se sluchi. namerih ia, no tia beshe prejiwiala prekaleno mnogo i ne mi se doweri. beshe si izhabila emociite i nerwite po maje koito izobshto ne sa ia zaslujawali.

e opredeleno poznava6 momi4etata :)

avrora
08-11-2005, 16:20
4akaite be az 4eta tuk kvi otgovori sa pusnali momi4eta spored vas tova e mnogo li da iska6 da te obi4a da te uvajava da e 4arovna da e umna i t.n..Mislia 4e va6te pretencii sa mnogo po golemi ot na6te ili pone moite tva 4e trudno se namira takova momi4e e taka i takova mom4e ne se namira lesno makar 4e vie tursite ne6to ot tipa na 180sm 65 kg niama zna4enie kakvi sa o4ite mu ama da sa sini niama zna4enie kosata ama da e rusa i na igli4ki bez zna4enie godini ako moje da e pone 5 godini po-goliam ot men aaa o6te sto ne6ta taka 4e ne se pravete na svetici

Трудно ми е да го призная, но си много прав. Ама аз имам обяснения за някой неща които ти си описал около външността. Аз лично гледам външността само когато вътрешноста липсва. Повечето момичета искат приятеля им да е 180, за да е по-висок от тях самите. Тва за 65-те кг е смешно щото той с мен ли ще се конкурира по слабост? За сините очи - ами просто повечето са с кафеви и ако мойто гадже е със сини значи супер ще е по уникален от другите. Русата коса пък направо е излишна, а игли1ките с авече демоде.А за 5-те години разлика - аз лично мн се чудя пък как вие мъжете успявате да ходите с момичета 5 год по-малки от вас. Ами на мен ще ми е доста скучно. За какво да си говоря с някой мой връсник? За послените му постижения на CS ли? Щото тях тва ги вълнува. За тва по-добре да малко по-голям че да се е усетил малко. А и нали ние момичетата сме по-бързи в развитието си и за това така.

So_Lonely
08-11-2005, 17:59
Са има много признаци и да ви кажа то си зависи и от човека но естествено е че първото нещо по което съди едно момче е красотата(1.задник 2.цици 3.лице 4.корем)Това е живата истина за съжаление!Аз мисля че съм надрастнал този вид на оценка но въпреки това естествено не мога да не се загледам по красивите момичета(жени)щом видя някоя на улицата или където и да е било!

Zanski
08-12-2005, 01:21
Хайде и аз да попълня лексикона :wink: :
1. Вярност - НЕ да не се вижда с други хора, пък било то и момчета, но да не прави глупости :x .
2. Чар (според мен вътрешният чар понякога компенсира донякъде външния вид).
3. Провокативно поведение (леко недостъпна, съблазнителна, палава :twisted:) (а не лепка :roll: или супер срамежлива :oops: ).
4. Поне някакъв интелектуален минимум - все пак и аз имам интелектуални нужди, тряа да има за кво смислено да говорим :? :) .
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
6. Разбира се, да поддържа външния си вид. Не да пази 300 диети и да се гримира до неузнаваемост :roll: , но да се стреми към това като се погледне в огледалото, да хареса това, което вижда.
7. Готина коса & прическа. :)
8. Да има разнообразни интереси и вкусове (за музика например). Отчайващо е, когато момичето слуша само/главно чалга например и не е и чувала за...любимата ти група (дали ше е Дипеш Моуд или Металика...няма зн. :? :roll: )
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)
10. Готино чувство за хумор (поне малко...доста по-готино от това на Къцито, моля :wink: :D )
Suglasen s teb do nemainakade!!!

AnaKin!
08-12-2005, 08:14
Ako vsi4ki si tarsite momi4eta po napisanoto tuka nqma da si namerite nikoga...Ili ako tarsite opredeleno momi4e koeto uj vi e ideal...Ne stava taka...Stava spontanno...Kato se zapoznae6 sluchaino i taka...Ne tarsi po ideali ili po iziskvaniq!Kato trqq da stane sha stane i tva e.!

Slayer
08-12-2005, 09:11
Аз имам 6-то чувство, когато си харесвам момичета => с последствие влюбване. Някаква тръпка усещам веднага. И всичко идва от излъчването на момичето. Така че за мен най-важно е излъчването на дадено момиче, което пък е комплекс от външен вид, глас, поведение и много други неща, които нямат определения, но се усещат на подсъзнателно ниво. Такова нещо ми се случва много рядко (3 пъти за 25 г. живот) - но по него си знам, че влюбването е истинско...

Когато си харесвам някоя просто за секс - там не усещам нищо - просто ми харесва на външност и това е... Това харесване е много по-повърхностно и отминава много бързо - поне при мен...

-Slayer

fallen
08-12-2005, 10:29
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)

Аха значи вие не можете да ни утешавате ако ни е гадно или нещо такова но ние винаги трябва да сме при вас на разположение ако нещо ви потрябва...Ем на този егоизъм само ще кажа едно нещо.. "Дъъ!"

Fir3ou7_G1rL
08-12-2005, 10:30
Mn iskash!Takava jena nqma ! BAsi 6to nqma takav maj?

Dragon^girl
08-12-2005, 13:01
NE JENITE SA GROZNI A MYJETE SA SLEPI !

09-24-2005, 03:02
Моят е:

nash red e momcheta...taka che:

1. da ne obicha istinski
2. da ne uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)- tva ne mi puka
4. da ne mi izneweriawa- ako izneveri boi boi
5. da ima gotin harakter - ne haraktera a cicite sa vajni
6. da bade predi wsichko jena - e nema da muj de
7. da e do men kogato imam nujda ot neia - samo za edno mi trea taka che
8. da me razbira - po-dobre ne triabva da e tupichka
9. da ne e naduta - ako e naduta pak boi ama iako
10. da e inteligentna - izkluicheno

Wie ste !!!
Която е такава моите поздравления :-)


хахахах на същото мнение съм

d3m0n@
09-24-2005, 06:13
aide i az drasna edno mnenie :

1. da q haresvam (za istinska lubov ne se i nadqvam)
2. tq da me haresva
3. da e qka :lol: (se pak i bez tva ne staa)
4. abe da razbira se pak ot seks :wink: :lol: (za6toto v tozi forum ima vaprosi ot sorta na "za6to gajeto mi ne moje da stigne orgazam" takava ne 6ta :lol: )

Maxi_Sky
09-25-2005, 19:14
* - задължително
1. Да е заякнала
2. Да има месо около кокала*
3. Да изпира всякакви петна
4. Да готви закуска (в леглото), обяд и вечеря*
5. Да е тигрица в леглото*
6. Да не пита къде съм, с кого съм и т.н
7. Да има добри земеделски умения в сферата на копаенето на компири*
8. Да ми носи вестника*
9. Да носи килоти*
10. Винаги са ми харесвали тези девствени мустачки при жените.

sasedka-za-sex
09-25-2005, 20:38
:( mnogo sa malko takiva momicheta

lina15
09-26-2005, 17:55
Awe vajnoto e da se obi4at

09-27-2005, 10:47
1. da moje da gotvi bobec
2. da mie 4iniite
3. da 4isti ku6tata
4. da ne hodi po muje
5. da pie
6. da pu6i
7. da psuva(osobenno durja na tova:P)
8. da stava diva kogato trqbva
9. da se bie s drugite jeni za mene:P
10.Da e gotina i oble4ena v bqlo da q pruskam s marku4:P
MNOGO LI E???
ako nekoq se e opoznala da svirka;)

She-Devil
09-27-2005, 12:07
1)Умнааа и интелигентна (нещо мн започнаха да ми харесват сладките зубърки :roll: )
2)Да притежава чар небесен
3)Слабичка, но не кльощава, т.е. да има хубава форма
4)Права дълга черна коса :twisted:
5)Сини очички
6)Любовтаааа (не я знам нататък песента)
7)Да ме уважава, защото просто не мога да се движа с хора, които имат нещо против мен
8)Да мога да си споделям всичко с нея и да не ми се сопва, ако говорим за нещо по-интимно
9)Най-добрите ми приятели трябва да я уважават (се удрям на камък с това условие)
10)Да я познавам добре :!:

Брейййй как уцелииии!А аз си мислех,че няма да си намеря...майстора!!!?

snooppy_f
09-27-2005, 15:07
Хайде и аз да попълня лексикона :wink: :
1. Вярност - НЕ да не се вижда с други хора, пък било то и момчета, но да не прави глупости :x .
2. Чар (според мен вътрешният чар понякога компенсира донякъде външния вид).
3. Провокативно поведение (леко недостъпна, съблазнителна, палава :twisted:) (а не лепка :roll: или супер срамежлива :oops: ).
4. Поне някакъв интелектуален минимум - все пак и аз имам интелектуални нужди, тряа да има за кво смислено да говорим :? :) .
5. Силен характер - мисля, че ни е много кофти на момчетата, когато трябва да утешаваме момиче, което плаче за глупости или изпада в истерии.
6. Разбира се, да поддържа външния си вид. Не да пази 300 диети и да се гримира до неузнаваемост :roll: , но да се стреми към това като се погледне в огледалото, да хареса това, което вижда.
7. Готина коса & прическа. :)
8. Да има разнообразни интереси и вкусове (за музика например). Отчайващо е, когато момичето слуша само/главно чалга например и не е и чувала за...любимата ти група (дали ше е Дипеш Моуд или Металика...няма зн. :? :roll: )
9. Хубаво е да можеш да разчиташ на момичето (напр. да НЕ закъснява с 35 мин. за среща, да не забегне по купони, точно когато имаш нужда от нея и т.н.)
10. Готино чувство за хумор (поне малко...доста по-готино от това на Къцито, моля :wink: :D )
BRO,ei tfa beshe mnenie,koeto zaslujava edin adski golqm R E S P E C T ! Adski sum ZA tiq 10 tochki !!!
Napulno suglasna!! :P

BaBy^DoLl^
09-28-2005, 21:22
1. da moje da gotvi bobec
2. da mie 4iniite
3. da 4isti ku6tata
4. da ne hodi po muje
5. da pie
6. da pu6i
7. da psuva(osobenno durja na tova:P)
8. da stava diva kogato trqbva
9. da se bie s drugite jeni za mene:P
10.Da e gotina i oble4ena v bqlo da q pruskam s marku4:P
MNOGO LI E???
ako nekoq se e opoznala da svirka;)
А ти какво да седиш и да се кефиш??? Такава жена няма да намериш!!!!!!!

L_i_z_I
10-16-2005, 13:10
1. da moje da gotvi bobec
2. da mie 4iniite
3. da 4isti ku6tata
4. da ne hodi po muje
5. da pie
6. da pu6i
7. da psuva(osobenno durja na tova:P)
8. da stava diva kogato trqbva
9. da se bie s drugite jeni za mene:P
10.Da e gotina i oble4ena v bqlo da q pruskam s marku4:P
MNOGO LI E???
ako nekoq se e opoznala da svirka;)
А ти какво да седиш и да се кефиш??? Такава жена няма да намериш!!!!!!!


xaaxa sas sigurnost nqma da nameri6 takava jena..povqrvai mi :wink:

Bloodomen
10-16-2005, 13:22
nash red e momcheta...taka che:

1. da me obicha istinski
2. da me uwajawa
3. da znae kakwo iska (ot jiwota i po princip)
4. da ne mi izneweriawa
5. da ima gotin harakter
6. da bade predi wsichko jena
7. da e do men kogato imam nujda ot neia
8. da me razbira
9. da ne e naduta
10. da e inteligentna

Wie ste !!!

и аз се чудя защо всички момчета ми казват че съм момиче за милиони... :roll:
Освен тва си и скромна :lol: :lol: :lol: .



oooooo da li4i si :D :D :D

XePouH
10-16-2005, 14:30
1: da e hubava
2: da gotvi i 4isti i pere
3: da e umna
4: da ma obi4a
5: da e zver v legloto
6: da ne e nqkva razglezena
7: moje da e 4ervenokoska :)
8: da raboti
9: da ne revnuva i da ne razpitva s koi sum kude sum
10: da me potkrepq i da izpulnqva vsqko moe jelanie :)

lina15
10-16-2005, 14:46
xaxa,ima mnogo hubavi i zabavni momi4eta...A vie mom4etata tursite qkata "sliva" (sori za izrazqvaneto)ama ne samo vun6nosta e vajna

TheMaggie
10-16-2005, 17:14
E izvinete ama ste strashno bezchuvstveni

abs0lut
08-16-2010, 23:53
hahah..
abe vie ne ste dobre chesny..basi fantaziorite
takova momiche nqma..kakvoto e upisal toz deto e
pusnal temata

Абе личи си и ти колко ги разбираш тея работи ( като не разбираш по-добре не говори защото само се излагаш ;) ) Как да няма!? Ти къде потърси за да разбереш че няма!? Има разбирасе може да са рядкост но има! Ако нямаш късмет първия път опитай пак.. Ако не стане отново опитвай докато стане.. Това е.. Мисля че на никой не му се е получило от първия път! А дори и да има такива феномени те са голяма рядкост.. :smt041

OneGuy
08-17-2010, 00:06
1.Да има хубаво дупе
2.Да има чувство за хумор и акъл!
3.Да ми прави салата всяка вечер като се върна от работа.
4.Да чисти в това число подрежда и пере.
Общо взето искам това което трябва всяка жена да може и да прави ... като изключим 1ва точка защото не всяка жена по една или друга причина не може да постигне това..

OneGuy
08-17-2010, 00:37
1.Да има хубаво дупе
2.Да има чувство за хумор и акъл!
3.Да ми прави салата всяка вечер като се върна от работа.
4.Да чисти в това число подрежда и пере.
Общо взето искам това което трябва всяка жена да може и да прави ... като изключим 1ва точка защото не всяка жена по една или друга причина не може да постигне това..

ForzaFelipe
08-17-2010, 09:22
1)Умнааа и интелигентна
2)Да притежава чар небесен
3)Права дълга черна коса :twisted:
4)Да ме уважава, защото просто не мога да се движа с хора, които имат нещо против мен
5)Да мога да си споделям всичко с нея и да не ми се сопва, ако говорим за нещо по-интимно
6)Да я познавам добре :!:
7)Взаимни чуства

Sa6eks
08-17-2010, 09:29
Да е умна интелигентна..о оо не умна и интелигентна няма, освен ако не е травестит ! Да се държи подобаващо спрямо ситуацията. Да ме харесва малко щото ще бъде използвана за 2-3 седмици и то за секс. Да знае кога да се лигави, и как да го прави. Искам също така да не е досадна, да е готова за приключеия по всяко време, леко разкрепостена. Дива в леглото, и да ми лиже мадото ! Перфектното момиче за до един месец връзка :) Вече за по-продължителна връзка не ми се пише :)

BakuTo
08-17-2010, 13:53
да не е повърхностна лигла,както и някаква сдухана смотла.

mrfahrenheit
08-17-2010, 14:28
Начетох се на лъжи и глупости в тази тема ,така че реших да постна общоприети изисквания ,които покриват желанията на почти цялото мъжко съсловие.

1.Визия (всички , при които това не фигурира в изискванията им, просто нямат уменията да бъдат със сексапилна жена)
2."Да пуска" (на тази възраст мъжете не мислят с предназначената им за тази дейност глава)
3.Да не създава проблеми (все пак е хубаво да поддържате гладки взаимоотношения.Това далеч не е капризно изискване - просто трябва да не говори много и да не привлича много внимание върху себе си със сеирджийски постъпки)

Ако исках да се влюбя истински в момиче , скалата нямаше да бъде така структурирана , но на този етап това важи в пълна сила за мен ,тъй като тотално съм се отрекъл от любовта на този етап.
Бих посъветвал съфорумниците ми да бъдат малко по-искрени!

Barrmana
08-17-2010, 14:32
1-Визия..не е задължително да е топ модел,но поне да е симпатяга..
2-Характер..познавам красиви момичета,който само плямпат и са мнго досадни...
Това е..тъпо нали? Да..Аз не искам да ми е секс играчка или нещо такова .. изобщо не ме интересува дали ще ми пуска,защото когато е готова,тогава..това си е нейно решение ..Просто искам да е забавна,симпатична,мила,до ричка :Д , ии да е интелигентна,не искам някоя офца детоо приказва глупости само и да не може да се говори с нея..това е..

Punisherrr
08-17-2010, 15:12
2005 г. + латиница